Opinie o Pulire Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Pulire Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pulire Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pulire Sp. z o.o. w Katowice

nieznajoma

Odradzam. Już na wstępie zraziłam się do tej firmy. Wysłałam tam swoją aplikację i zaoferowano mi pracę inną iż ta, na którą aplikowałam. Również oferta była dużo poniżej moich kwalifikacji. Jeżeli już na wstępie są takie 'zagrania', to wolę nie myśleć co działoby się przy bliższej współpracy. :-)

Marysia
@nieznajoma

A to akurat chyba normalne ;) Dużo zależy od tego, czy faktycznie masz takie kwalifikacje jak ci się wydaje, mnie szybko sprowadzono na ziemie, najpierw w Pulire a potem w Impelu

Maciek

Pracuje od dwóch tygodni w Świdnicy, po przeczytaniu tutejszych komentarzy trochę się bałem ale jest na razie ok. Zobaczymy jak z kasą.

Kon7
@Maciek

Akurat z kasą i warunkami to z nimi jest spoko i narzekać nie morzna, troche gorzej z możliwościami awansu bo trzeba miec znajomosci ;(

kon7

Za 6zł bym nie pracował :D teraz dostaje 8,50 (zaczynałem od 8zł)

kon7

Za 6zł bym nie pracował :D teraz dostaje 8,50 (zaczynałem od 8zł)

Kon7

za sprzątanie to chyba coś koło 8 zł na rękę na start, dokładniej to chyba zalezy od miejsca bo słyszałem że niektórzy mają mniej (najmniej słyszałem 7) ale zdarzają się ludzie po 10zł na rękę

Ola

Zarobki małe a wymagania duże

Humpa
@Ola

Jak wszędzie

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Pulire Sp. z o.o. na stanowisko Kierownik Restauracji Pracowniczej? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

Witek

A ktoś pisał o dzieciach? No na bank nie wezmą jakiegoś 13 latka, chodziło mi o to że nie sprawdzają wykształcenia ani nic czyli idealna praca dla gosci jak ja. A co do nagłogów to nie masz racji - palacze są tam masowo zatrudniani ;)

Witek

Tak - jeżeli o to chodzi to im nic nie moge zażucić

Witek

Zweryfikować chyba zweryfikowali - ale wymagania to mają raczej małe :-) ale z drugiej strony, jakie mogą mieć wymagania na prace w sprzątaniu :D

Witek

Obecnie jest według mnie spoko, jeżeli chodzi o rekrutacje to w nawet jej nie miałem :D Z tego co wiem, to brakuje im ludzi i chyba biorą jak leci

Karol

Jade wkrótce na Słowację, podziele się doświadczeniami :-)

Mario

Właśnie byłem za granicą i tam było ok, jak jest u nas to nie mam pojęcia... Pracowałem jako picker i wychodziło mi tak 4000-4300zł na reke

Kostka

Na początku było bez rewelacji, al;e po trzech miesiacach dostalem podwyzke. Moze dalej nie ma szalu ale jest dobrze :)

Kostka

Robie w gliwicach, kierownicy sa wymagaujacy ale atmosfera jest spoko, pieniazki tez na czas pozdrawiam

łosiek

tak kasa na czas ja do tej porry czekam na kase i ci tak obiecywali ze wszystko na czas

Ola

Może i dobra firma tylko nie idzie za swoim pracownikiem Im

Wiola
@Ola

Szczera prawda

kok

To nie pracodawca tylko smutny żart. ..rozmowa kwalifikacyjna to porażka odradzam każdemu kto się ceni

uczciwy

Magazyn coli przyjmował mnie jakiś gość niby kierownik tak bynajmniej miał na kamizelce zero kultury jak taka prymitywna osoba może być kierownikiem hehe po paru dniach zrezygnowałem piszą ze praca między 14 a 21 a ja siedziałem od 11 do 2:30

andrzej

Nie wiem jak w innych obiektach, ale pracuje w pulire od dwoch miesiecy i jestem calkiem zadowolony (pracuje jako picker w gliwicach). co do wypłaty to jak na razie wszystko w terminie, atmosfera na razie tez oki

xxbok

Jeszcze nigdy nie było na czas wyplaty na koncie !!!!

Gall anonim

O podwyzke prosilem sie pół roku (TESCO GLIWICE operacje grocery)a o umowach na stale slyszalem ze juz druga taka bedzie a okazalo sie ze ze kiedy podpisuje sie kolejna umowe to slyszy sie ze kolejna bedzie juz na stale.A nowa koordynatorka Katarzyna K.jest niedouczonym oszolomem ktury nie zna kodeksu pracy a o tresci umowy nie wspominam.Ta kobieta czuje sie tam jak by byla jakims nadzorca niewolnikow.Ludzie juz slyszeli od niej slowa tego typu gdy szli zglaszac wolne ze ona nie wyraza zgody i nie obchodzi jej co jest zapisane ludzie pod nia maja czyt.muszą pracowac i nic wiecej.Powiedziala ostatnio dla mojego kolegi ze powinien sie cieszyc iz przyjela go do pracy bo dla takich głombów nigdzie indziej nie bylo by pracy dodam ze kolega jest po studiach i szukal dorywczego zajacia

Gucek
@Gall anonim

Co do pracy to taka sobie co do liderów to muszę powiedzieć że są to nieodpowiedni ludzie na odpowiedzialnych stanowiskach, sądzę że brakuje im jeszcze dużo doświadczenia i pracy z ludźmi żeby kierować grupami ludzi w takiej firmie, a druga sprawa to ich zachowanie daje dużo do myślenia żeby koordynator tak się zachowywał i odzywał do swoich pracowników to Żenada, nie wiem jak na to nadal pozwala Menadżer firmy przecież to bardzo obniża poziom firmy i wizerunek, chamstwo, wulgaryzmy, mobbing i nic więcej. A co do Pani Katarzyny K. to tak samo mam takie zdanie, młoda dziewczyna jak ona sie znalazła na takim stanowisku bez doświadczenia, przecież to trzeba lat pracy żeby zdobyć podstawy pracy z ludźmi, prawa pracy - Kodeks Pracy, rekrutacji, motywacji pracowników, jakichkolwiek szkoleń i rozmów z tymi ludźmi, wszystko u niej jest na poziomie od 0 do 5 to poziom 1. Znajomość prawa pracy i kodeksu żadna, rozmowa z pracownikami na wstępie do przyjęcia do pracy składa się tylko do słów podstawowych i niepełnych informacji, później rozmów ż pracownikami żadnych lub unika jakiegokolwiek spotkania, jeśli sie jej coś zapytać to nigdy nic nie wie albo będzie jutru lub w tym tygodniu tacy to sa koordynatorzy w tej firmie i tacy to kierują ta firmą. Dziwie się tak samo menadżerowi Panu Krzysztofowi że dobrał sobie takich ludzi, bez lat pracy, bez doświadczenia. Naprawdę szkoda pisać na ich temat i żal na to wszystko patrzeć, dostali się na stanowiska i myślą że sa kimś począwszy od koordynatorów hali typu Marek aż po biuro.

Gucek
@Gall anonim

Marcelino
@Gucek

Dokładnie tak jak piszesz Gucek, Ci koordynatorzy to są bez żadnego doświadczenia w pracy z ludźmi, podejścia do ludzi, totalne buractwo i nic więcej, a traktowanie pracowników z Ukrainy to jest poniżej godności, traktowanie ich i naśmiewanie się z nich gdzieś po kontach i na stołówce jest normalnością. Ale tak na prawdę nie biorą tego pod uwagę że Ci ludzie to na nich pracują i to Bardzo Ciężko za marne parę złotych, 7-8zł na godzinę:) a Tesco się szczyci że wywiązują się z dostaw wysługując się takimi własnie ludźmi którzy ciężko pracują na to wszystko za 7zł??? A co do Pani Koordynator K.K. to faktycznie poniżające, jej wiedza na temat pracy, ludzi, zasady pracy, jest poniżająca, ale właśnie tacy ludzie nami wszystkimi kierują zarządzają, podejmują decyzje które nagminnie są zaraz zmieniane, dziwię się własnie że Pan Krzysztof nie widzi tego, toleruje takie zachowanie Panów Koordynatorów i Pań i dziw że nadal sie otacza takimi ludźmi niekompetentnymi, ludźmi bez własnych inicjatyw, umiejętności motywowania pracowników ale to Świadczy o jakości zarządzania Firmy Pulire. Śmiechu Warte:) :) :)

Szafran
@Marcelino

Możecie napisać o jakiej miejscowości mówicie? Szukam pracy w Gliwicach i mniędzy innymi myślałem o pulire, może ktoś coś powiedzieć?

gośc
@Szafran

Właśnie o Gliwicach

Szelena
@Szafran

Nie wiem czemu koledzy wyżej tak narzekają, ale ja gliwice polecam, jest to nienajłatwiejsza praca ale jest miło i płacą na czas bez migania

izka

Ja byłam też na słowacji i mi się podobało. Mieszkalismy w pare osób w pokoju. normalnie pościel, lodówka, itd. Jedzenie z domu przywiozłam wiec super bo było gdzie je trzymać. Słyszałam od koordynatora, ze ludzie sami musieli wrocic,ale jak nie chodzili do pracy przez alkohol. w marcu chce pojechac znowu. ktoś coś wie czy będą wyjazdy?

Zostaw merytoryczną opinię o Pulire Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Pulire Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pulire Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pulire Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pulire Sp. z o.o.