Opinie o infakt.pl - Infakt Sp. z o. o.

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Infakt Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Infakt Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Infakt Sp. z o.o. w Kraków

gosc

ja generalnie jako programista polecam, nie muszę się niczym martwić, księgowa zawsze pod telefonem w razie czego odpowiada na pytania, jakby ktoś chciał na start zniżkę to z polecam z oficjalnego https://www.infakt.pl/polecam/rabat-na-start

Ewa Płazińska

Z inFaktem współpracuję już ponad 2 lata i jestem zadowolona. Wcześniej pracowałam w stacjonarnych biurach rachunkowych i rozważałam zmianę zawodu. Obecnie wybieram tematy w których jestem mocna i planuję rozwój w księgowości. InFakt bardzo rozrósł się w ostatnich latach, a mimo to zachowuje przyjemny klimat, mam bardzo dobry kontakt z Menedżerami. Pracujemy na wygodnym programie, jeżeli czegoś w nim nie ma, organizujemy sami. Mamy Zdalną Pomoc, która szybko odpowiada. Firma wymaga jakości, skupia się na Kliencie, ale też docenia za zaangażowanie księgowych (lepsza płaca, ciekawe zlecenia) i co ważne organizuje szkolenia. Mocną stroną w firmie są inni Księgowi, którzy szybko odpowiadają na pytania i pomagają sobie nawzajem. Jeżeli ktoś jest samodzielny ma dużą swobodę działania, jeżeli potrzebuje wsparcia dostarczają go Opiekunowie, którzy są prawdziwymi specjalistami z długim stażem. Polecam:)

Ewel
@Ewa Płazińska

Mam pytanie odnośnie samej rekrutacji. Co doradzisz jak przygotować się do tego testu merytorycznego...na co szczególnie zwrócić uwagę? miałam przerwę w rozliczaniu podmiotów, ale chciałabym powrócić i wystartować stąd moje pytanie. Dziękuję

Ewa Płazińska
@Ewel

Ja znalazłam sporo wskazówek w materiałach które InFakt publikuje na blogu, może spróbuj w ten sposób. Jeżeli miałaś dużą przerwę nie zaszkodzi wykupić sobie kurs, bo podstawy trzeba koniecznie znać. Dużo merytorycznej i darmowej treści publikuje się też dla przedsiębiorców na Gov.pl, w takich tematach jak formy opodatkowania, obowiązek VAT, rejestracja i zmiany w działalności i inne. Powodzenia;)

EK

Podjęłam współpracę z firmą inFakt w styczniu 2022. Akurat wróciłam z urlopu macierzyńskiego, wiec praca w domu to strzał w dziesiątkę. Sama także prowadzę biuro rachunkowe i chętnie przyjmuję klientów Infakt, a jest ich naprawdę wielu. Można rozbudować bazę klientów i poprawić swoje kompetencje. Wynagrodzenie zależy (rzecz jasna) od ilości wykonanej pracy - wypłacane jest na czas. Na początku rekrutacja merytoryczna. Potem współpraca z opiekunem wdrożeniowym na najwyższym poziomie. Firma zapewnia szkolenia - polecam.

Marlena
@EK

Mam pytanie odnośnie samej rekrutacji. Co doradzisz jak przygotować się do tego testu merytorycznego...na co szczególnie zwrócić uwagę? miałam przerwe w rozliczaniu podmiotów, ale chciałabym powrócić i wystartować stąd moje pytanie

p.ciszewski

Jeżeli o mnie chodzi to uważam, że jest to jeden z lepszych pracodawców z jakimi miałem styczność. Nie ma co ukrywać, że bardzo dużo zależy od samego pracownika i od chęci. W bardzo dużym skrócie, rozpocząłem współpracę jako młodszy pracownik działu obsługi klienta, następnie udostępnione szkolenia materiały pozwoliły na rozwój w stronę księgowości czego zawsze bardzo chciałem. Kolejnym wielkim krokiem było przejście do działu specjalistów, następnie uzyskanie możliwości dalszego rozwoju i okazane zaufanie pozwoliło na publikowanie treści merytorycznych na blogach. Kolejnym krokiem było przejście do działu produkt i to pojawiła się możliwość realnego wpływu w cała aplikację za sprawą tworzenia założeń merytorycznych i "kopanie się z IT ;) " aby wszystko działo prawidłowo. Przygoda rozpoczęta w 2015 roku trwa do dziś a ja w dalszym ciągu ma wpływ na kierunek rozwoju współpracy.

Infakt Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Młodszy Księgowy / Młodsza Księgowa - Pełna Księgowość. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
ET

Współpracę z inFaktem pół roku. Proces rekrutacji jest podzielony na kilka etapów. Po pozytywnym przejściu procesu rekrutacji, zaczyna się proces wdrożenia. Etap ten zakończony jest testem. Księgowy decyduje o ilości rozliczanych firm, dodatkowo księgowy sam ustala kwotę za obsługę księgową. Przez cały czas mamy do pomocy innych księgowych. InFakt zapewnia szkolenia merytoryczne dla księgowych. Oceniam pozytywnie współpracę z inFaktem.

DL

Współpracuję z inFakt od 2 misięcy, jestem bardzo zadowolony z efektów wzajemnych stosunków. Kontakt merytoryczny na bardzo wysokim poziomie. Ilość przydzielonych klientów satysfakcjonuje mnie w pełni, zależy wyłącznie od moich możliwości czasowych. Proces wdrożeniowy przebiegł w bardzo komfortowych warunkach, otrzymałem wszelką, kompetentną pomoc w wyjaśnieniu każdego wątpliwego zagadnienia. Sama aplikacja intuicyjna i z automatyzowana, niezmierne ułatwienie w codziennej pracy. Polecam.

Karina

Witam, Czy mogę prosić o informację jak przebiega proces rekrutacji? Najbardziej intersuje mnie ta część merytoryczna - test? Jakieś wskazówki jak się do niego przygotować, do jakich materiałów warto zajrzeć czy jeżeli ktoś w tym pracuje to nie powinien mieć problemów?

hej

Witam, może ktoś mi wytłumaczyć jak liczyć swoje wynagrodzenie w infakcie? Wynagrodzenia Zleceniobiorcy określa Zleceniodawca według następnego wzoru: K * W * 60% - K* 70 netto gdzie: K - klient, który zobowiązany jest do uiszczenia na rzecz Zleceniodawcy wynagrodzenia w rozumieniu umowy zawartej pomiędzy nim a Zleceniodawcą; W - wynagrodzenie netto w rozumieniu umowy łączącej Zleceniodawcę z jego klientami; Czy dobrze rozumiem: 1 klient * 200zł * 60% - 1 klient * 70 zł = 120zł - 70zł = 50zł! ~ 25% od kwoty netto klienta

A.S.

Zastanawiam się nad podjęciem współpracy w charakterze Młodszego Księgowego(zdalnie). Proszę o opinie, jak dokładnie wygląda proces wdrożenia, na czym polega, w jaki sposób buduje się bazę klientów, jak wygląda współpraca z mentorem, jaka jest odpowiedzialność młodszego księgowego, no i jak wygląda kwestia zarobków z tej współpracy na tym stanowisku (na początku i później)?

Hej Mam propozycję współpracy, ale mam wątpliwości - na rozmowie wszystko się wydawało cacy, ale nie chce iść w ciemno Powiedzcie proszę jak to jest na początku: jest szansa dostać na start conajmniej 10 kpir tak by każda płaciła min 300 zł? Jest jakiś górny pułap? Przeliczam to i boje się, że będę mieć dużo pracy i dopłacać do interesu

Mary
@Kandydat

Nie ma szans co druga osoba która dzwoni a jest z procesu zakładania działalności chce opłatę 150 dla Ciebie zostaje około 50.

Adrian
@Mary

Czyli niewiele zostaje. Coś w ogóle na początku się zarabia czy trzeba jeszcze inwestować swoje środki? Potem jakiego rzędu są zarobki? Masz w tym doświadczenie?

koleś
@Adrian

Wiadomo że można potem zarobić.

Dyrektor
@koleś

Tak a ty koleś przedstaw się na dole to pogadamy … bez tych….heheh

mateusz
@Mary

czyli prowizja dla infakt to aż 66%?

Czaruś111

Firma jest niepoważna w kontekście traktowania potencjalnych kandydatów do pracy - urywają kontakt w trakcie trwania procesu. Nie polecam.

Damian Tomczyk

Podjąłem współpracę z firmą inFakt w lipcu 2022. Dotychczasowa współpraca okazała się strzałem w dziesiątkę i całą stanowczością mogę polecić tą firmę. Współpraca z opiekunem wdrożeniowym na najwyższym poziomie. Wynagrodzenie wypłacone na czas. Super firma wiele możliwości.

Urszula
@Damian Tomczyk

Ok wynagrodzenie na czas i fajnie ale daj znać ile tego wynagrodzenia? Bo to jednak ważne info.

mama2

Jestem po 2 etapach rekrutacji, otrzymałam szablon umowy i zastanawiam się czy rozpocząć współpracę, szczerze mówiąc nie jest to kusząca propozycja, kary umowne dość wysokie a zarobek od zaksięgowanej firmy niski. Jestem przed etapem omawiania umowy, nie wiem , czy można ją negocjować, ale spróbuję i raczej w tej formie, którą mi przesłano nie przyjmę propozycji.

KSIĘGOWA

Współpracuję z firmą INFAKT od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Docelowo to ma być połowa mojego dochodu. W tej kwestii wymagania mam spore. Niewiele już mi do tego brakuje, a to dopiero kilka miesięcy. Owszem pracy jest sporo ale o to mi chodziło. INFAKT pobiera prowizję, ale to jest wg mnie uczciwe – znalezienie klienta kosztuje i za to jest ta prowizja; Poza tym to INFAKT płaci za reklamę w mediach aby klienci do nas trafiali. Mnie na to nie było stać. W ciągu kilku miesięcy mam całkiem fajna bazę klientów. Praca zdalna kolejny plus. Elastyczne godziny pracy plus. No i wsparcie – bardzo dobre, opiekun na wyciagnięcie ręki. Po prostu nie mam uwag. Same pozytywy.

As
@KSIĘGOWA

A program masz darmowy? Do księgowania swojej działalności, czy musisz dodatkowo płacić?

Marta R

Z inFakt współpracuję na zasadzie B2B od marca tego roku. Na początku przeszłam weryfikację wiedzy na podstawie testu a następnie w rozmowie z menadżerem. To co zdecydowało, że wybrałam tę firmę, były wartości jakimi się kieruje: rozwój, samodzielność, dobro klienta (zbyt dużo widziałam nienależytego traktowania klienta), wsparcie, zaangażowanie. Sprawdziłam to tu https://www.infakt.pl/wartosci/ i to, że można obsługiwać również samodzielnie pozyskanych klientów. Na początku faktycznie należy uzbroić się w cierpliwość i poduszkę finansową, bo zarabia się pierwsze pieniądze po 2-3 miesiącach, pierwszy miesiąc to wdrożenie, drugi budowanie bazy klientów. Cenię sobie to, że sama mogę decydować o ilości klientów, branżach i godzinach pracy, aplikację przyspieszającą pracę, pomoc techniczną, wsparcie doradców podatkowych i menadżera, szkolenia, grupę na facebooku, która dzieli się swoim doświadczeniem, rozwój. Na ten moment jestem zadowolona ze współpracy.

Magda

Do inFaktu trafiłam z polecenia prawie 3 lata temu. W firmie panuje przyjazna atmosfera, zawsze można liczyć na wsparcie współpracowników . Uważam, że nie mogłam podjąć lepszej decyzji niż praca w InFakcie. Gorąco polecam!

Moja współpraca trwała rok. Nie jestem zadowolona. Nakład pracy nieadekwatny do zarobków. System oceniania niezrozumiały. Infakt grozi karami za wszystko i w przypadku roszczeniowych klientów, których nie brakuje , bo kto normalny wybiera taka górze współpracy z księgowa? Można więcej stracić niż zarobić.

księgowa
@Anna

Potwierdzam. Można więcej stracić niż zarobić. Jest też dużo stresu, bo zarządzający w infakt nie potrafią sobie radzić z trudnymi i roszczeniowym klientem, a ich taktyka to zastraszenie księgowego w taki sposób, żeby zaspokoić często bezzasadne roszczenia klienta. Zdecydowanie nie polecam współpracy, chociaż tego współpracą nazwać.

Aleksandra

Po kilku miesiącach pracy jako młodsza księgowa mogę polecić współpracę z Infakt. Na plus: - elastyczne godziny pracy ( sama wybieram przedział czasu w jakim pracuje, dodatkowo zwiększam godziny pracy wraz ze wzrostem liczby klientów) minimum to 3 godziny dziennie, - wdrożenie trwa około miesiąca i też w pełni można dopasować sobie czas, w tym czasie w przypadku pytań czy problemów Pani Adrianna- opiekun wdrożeniowy służy pomocą. - ceny dla klientów ustalamy samodzielnie, - szkolenia online, pomoc merytoryczna w przypadku problemów, - przeważnie przydzielany jest jeden klient do zakładania działalności gospodarczej dziennie ( tu jest możliwość poproszenia o więcej lub mniej) Na minus - budowanie bazy klientów trochę trwa więc przez pierwsze miesiące trzeba dokładać do działalności (kontrakt B2B) - większość klientów pochodzi z procesu zakładania działalności gospodarczej, która jest darmowa więc pierwsze zarobione pieniądze z danego klienta są dopiero po zaksięgowaniu pierwszego miesiąca ( czasami to 2-3 miesiące później, jak klient zakłada działalność z wyprzedzeniem), więc tu firma mogłaby pomyśleć np. o większej prowizji dla księgowej za pierwszy miesiąc obsługi w ramach pomocy przy rozpoczęciu działalności ( niektórym klientom trzeba przy tym poświęcić naprawdę dużo czasu) - część klientów chcących założyć działalność gospodarczą chcą darmowej porady i znikają więc tu też trochę tracimy czasu za darmo. Także podsumowując po kilku miesiącach wynagrodzenie może być zadowalające pod warunkiem, że włożymy wysiłki w pozyskanie nowych klientów. Cenię za możliwość pracy w 100% zdalnie i w wybranych godzinach.

Helena
@Aleksandra

czy wraz ze wzrostem ilości przepracowanych dziennie godzin i wzrostem klientów to proporcjonalnie wynagrodzenie za większą ilośc pracy rosło czy stawka była jednakowa?

Aleksandra
@Helena

Z każdym nowym klientem wynagrodzenie rośnie. Stawkę dla klienta- tym samym prowizję wypłacana nam ustalamy samodzielnie. Kwestie podwyżek dla klientów też ustalamy samodzielnie.

Ola
@Aleksandra

W pełni zgadzam się z tym co napisała Aleksandra. Polecam, jeżeli ktoś naprawdę chce się czegoś nauczyć, podnieść swoje kwalifikacje, nabyć doświadczenia, traktować tą pracę na początku jako pracę dodatkową, bo faktycznie na początku koszty są większe niż przychody. Ale ogrom wiedzy jaki można tutaj zdobyć jest bezcenny.

Monika92
@Aleksandra

Zgadzam się, są klienci, którym założenie działalności gospodarczej wiąże się także z rejestracją do VAT, trzeba korygować ZUS, itp. Uważam, że powinna być za to opłata, ponieważ są klienci, którym założenie działalności gospodarczej zajęło mi kilka godzin (łącznie ze zgłoszeniami, itp.), multum wiedzy, czasami kontakt z Urzędami i brak wynagrodzenia za to...

Asia

Z czystym sumieniem polecam pracę w inFakcie! W szeregi jednego z zespołów miałam okazję dołączyć pół roku temu - iii była to bardzo dobra decyzja. Nie spotkałam się wcześniej z takim propracowniczym podejściem. Świetna atmosfera, dużo benefitów :)

Aga

Z inFakcie działam już od 3 lat i nie jest to mój pierwszy pracodawca i z pełną świadomością mogę powiedzieć, to że z ręką na sercu polecam to miejsce. Atmosfera w biurze i między pracownikami już od startu zachęca do działania i podjęcia nowego wyzwania zawodowego. Osoby, z którymi współpracuje na codzień są pomocne, doświadczone i zwyczajnie po ludzku życzliwe. Miejsce pracy również sprzyja, biuro w centrum Krakowa, nowoczesny sprzęt i wysłuchiwanie się w potrzeby pracowników. Przyjście na rekrutację do inFakt uważam, że jeden z lepszych kroków w mojej karierze zawodowej. Zdecydowanie polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Infakt Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Infakt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Infakt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 167.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Infakt Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 131, z czego 110 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Infakt Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 85 ocen.

Infakt Sp. z o.o.