Opinie o infakt.pl - Infakt Sp. z o. o.

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Infakt Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Infakt Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Infakt Sp. z o.o. w Kraków

rtyujnhbv

teraz to oni wstawili jakas nowa oferte na stanowisko office coordiantor Krakowie widzieliście? dosłownie pare dni temu dodane zastanwiam się wlasnie nad podjeiciem nie wiecie może na jakie mniej więcej zarobki będzie można liczyc w firmie u nich?dzieki

gość

Asystent wsparcia sprzedaży ma niezłe zatrudnienie, bo warunki pracy są bardzo dobre. Ale wypłata jaka?

Aldona

Kiedys na tym forum było 116 opinii, teraz jest 90. Jak to możliwe?

@Aldona

Ponieważ opinie zostały usunięte i nikt nie ma tu problemu z liczeniem :) Firma w której pracownicy zmieniaja sie tak szybko ze nie ma sensu zwracac uwagi na nowych. Wynagrodzenie w wiekszosci zenujace.

dociekliwy

widzę ze na tym forum gina niektóre z postow. Klika tygodni wczesniej zwrocilem uwage na ciekawy, niekoniecznie pochlebny, wpis od "stazystki" dotyczyl rekrutacji w tej firmie a teraz juz go nie ma. Pozostal tylko jej jeden wpis. Stazystko jesli kiedys to przeczytasz opowiedz jeszcze raz o tej historii (usunięte przez administratora) a kazda informacja o potencjalnym pracodawcy jest na wage zlota

Infakt Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Młodszy Księgowy / Młodsza Księgowa - Pełna Księgowość. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
iza

Widzę nieprzyjemną dyskusję poniżej i nie do końca rozumiem nastawienie ludzi do siebie nawzajem no i do firmy. Nie znam ich dokładnie, ale jeśli ktoś ma chęć wypowiedzieć się pozytywnie o dobrych warunkach, to po co to krytykować.

OnaXXXX

Czy jesteś w stanie powiedzieć coś więcej? Jak wygląda kwestia zarobków po tym okresie stażu? Można wiedzieć do jakiego działu aplikowałaś? Pytam, bo widziałam kilka ofert już wcześniej, a jestem jeszcze na studiach i zastanawiam się czy faktycznie zdobędę to doświadczenie mimo małych zarobków.

mm

strzeżcie się przed tą firmą drodzy kandydaci...

@mm

Prosimy precyzyjniej :-)

Nowa
@mm

Czy mogę prosić o coś więcej na ten temat ? właśnie jestem na etapie rekrutacji i teraz zwątpiłam :(

Dziękuję bardzo za informację :-) Pozdrawiam

Edyta

Jestem już po zakończonej rekrutacji. Nawiązując do mojego wcześniejszego wpisu-rekrutacja do końca przebiegła sprawnie i szybko. Jedyną sprawą, która mi się nie podoba, jest kwestia uściślenia informacji dotyczących kalkulacji wynagrodzenia dopiero na sam koniec, w sposób delikatnienie ale istotnie odbiegający od wcześniej zaprezentowanej kalkulacji. Ja osobiście również mam problem z karą umowną, z jej bardzo ogólnie zarysowanymi granicami. Nie zakładam, że będzie mi się "należała". Ale, z mojej praktyki, życie pisze rożne scenariusze, klienci są różni i na takie ewentualności jest umowa. Na okoliczności odbiegające od normy. Tutaj zapis dotyczący kary jest bardzo ogólny i dla mnie wymaga wnikliwej analizy i przemyślenia. Stawia mnie jednak na pozycji takiej sobie. Także zachęcam do udziału w rekrutacji bo jest ciekawym doświadczaniem i również sprawdzeniem siebie. A dalej to już każdy sam decyduje. Natomiast chętnie poczytam opinie osób, które współpracują już z firmą, jakie mają doświadczenia, przemyślenia i uwagi :-)

@Edyta

Nie spotkałam się z nałożeniem kary na księgowego. Firmie zależy przede wszystkim na tym, by nie współpracować z konkurencją, nie nawiązywać współpracy z klientami Infakt i pracować z pełną odpowiedzialnością za swoje działania. Nic w tym dziwnego wg mnie.

@Księgowa

Dziękuję za odpowiedź. Sam zapis dotyczący kar za zakaz konkurencji nie jest dla mnie problematyczny. Chodzi o karę umową związaną z ewentualnym błędem np. w interpretacji przepisów lub zwykłą pomyłką, która zdarza się najlepszym.

@Edyta

Warto wtedy dopytać drogą mailową. Taką metodę obrałam i ja. Otrzymałam bardzo precyzyjną odpowiedź na każde pytanie.

@Księgowa

Pozwolę sobie na jeszcze jedno pytanie :-) Jak wydajny jest program? Działa bez większych problemów, w sensie zawieszania się przy przechodzeniu z dokumentu do dokumentu etc Jak sprawuje się w praktyce automatycznie szczytywanie danych z faktury? Nie wkradają się żadne błędy? Rozumie, że nie muszę już "z palca" uzupełniać np. danych kontrahenta? Niestety z moich doświadczeń (przechodzenie interfejsem) wynika, że owszem "klepać" nie trzeba, ale system bardzo się wiesza więc czasowo na to samo wychodzi i ciężko podgonić księgowanie.

@Edyta

Program działa bez zarzutów. Zdarzają się problemy, ale są na bieżąco rozwiązywane. Program cały czas jest udoskonalany. Klepać nie trzeba, gdyż faktycznie dane kontrahenta i dane liczbowe sczytują się z dokumentu. Dokumenty wewnętrzne trzeba sporządzać ręcznie. Przechodzenie z dokumentu na dokument działa poprawnie.

Księgowa

Nie przekonasz się, dopóki sam nie spróbujesz i tyle. Współpracuję już z Infakt jakiś czas i nie zgadzam się z większością negatywnych opinii. Trzeba pracować żeby zarobić. Prawdą jest, że wynagrodzenie mogłoby być wyższe, ale warunki umowy są znane i każdy podejmuje właściwą dla siebie decyzję:) Pozdrawiam wszystkich księgowych Infakt:)

@Księgowa

Pani Księgowo :-) Czy mogłabym w takim razie poprosić Panią o jedną konkretną opinię. Znam szczegóły współpracy, ale interesuje mnie kwestia kar umownych. Czy spotkała się Pani z ich zastosowaniem w praktyce? Nie tylko osobiście, ale w ramach firmy. Zapis w tym względzie jest bardzo szeroki.

Opinie negatywne, które się pojawiają są dość mało precyzje. Co to znaczy, że od firmy nie można się uwolnić? Że ciągle kontrolują? Czy ma ktoś z Państwa praktykę współpracy z tą firmą? Jak rozwiązywane są problemy na linii klient-księgowy? Jaką liczbę klientów się obsługuje-ilu faktycznie "da radę" ich obsłużyć miesięcznie korzystając z programu udostępnionego przez firmę? Jak wygląda w praktyce kwestia ka umownych? W jakich sytuacjach firma faktycznie po nie sięga?

albert

rzeczywiście można przeczytać tutaj dużo mieszanych opinii @Odradzam nie za bardzo rozumiem jak to nie można się od nich uwolnić? nie wiem czy wasze opnie nie są zwyczajnie przesadzone bo jednak wciąż ludzie ta pracują

Edyta

Jestem po pierwszym etapie rekrutacji i muszę powiedzieć, że jak do tej pory wszystko wygląda dobrze. Zasady są jasno określone. Czy wystarczająco dobre? To chyba zależy, kto czego konkretnie szuka i jakie ma oczekiwania. Kontakt bardzo sprawny, szybka informacja zwrotna. To jest duży plus bo takie czekanie i zawieszenie przy rekrutacji nie jest niczym fajnym. Także póki co jestem nastawiona bardzo dobrze.

Daria

Paulo, w sumie nie dziwię Ci się, bo sama jak tak czytam, to mam poważne wątpliwości. Jednak nie chce się sugerować, wolę wysłać CV na księgową, poczekać aż mnie zaproszą i na rozmowie dowiedzieć się co i jak.

Paulo

Byłem zainteresowany pracą w tej firmie ale czytając komentarze, zniechęciłem się. Dużo negatywów, a te pozytywne są podejrzanie pozytywne. Chyba dam sobie spokój... szkoda czasu i energii.

kreon

To zależy kto na to patrzy. Jesli chodzi o pracę w tej firmie to dla mnie dziwnie wyglądają oferty dla przedsiębiorczych księgowych. Jakby z góry coś im nie pasowało

Współpracuję z firmą Infakt prawie od roku. Jestem bardzo zadowolona. Firma daje świetne narzędzie do pracy (program do rozliczeń w "chmurze"), możliwość konsultacji problemów z doradcą podatkowym oraz specjalistami i co najważniejsze różnorodność firm które obsługuję - a to wiąże się z ciągłym poszerzaniem wiedzy i doskonaleniem. Polecam ;)

BB
@Anna

Pani Aniu proszę napisać coś więcej o współpracy z INFAKT. Ile firm udaje się Pani obsłużyć miesięcznie? Czy w kolejnych miesiącach współpracy otrzymuje się tylko klientów za 1 zł? Jakie są faktyczne koszty przesyłek kurierskich i inne wydatki zw. z obsługą klienta? Jak wygląda kwestia kar umownych, które najbardziej zniechęcają do współpracy z tą firmą.

S.K.

Infakt to nowoczesna i bardzo dobrze zorganizowana firma. Współpracuję z Infaktem ponad pół roku i jestem zadowolona. Polecam wszystkim, którzy chcą się rozwijać.

Dzień dobry, Czy obecnie poszukują Państwo partnera biznesowego na terenie Żywca i Bielska-Białej? Na jakiego maila można przesłać aplikację?

aniela

A ile trwa etap od napisania testu do rozmowy kolejnej ? kilka dni ? słyszałam, że jak napisze się test można czekać na telefon nawet tydzień ?

Zostaw merytoryczną opinię o Infakt Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Infakt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Infakt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 168.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Infakt Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 132, z czego 111 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Infakt Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 85 ocen.

Infakt Sp. z o.o.