Opinie o infakt.pl - Infakt Sp. z o. o.

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Infakt Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Infakt Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Infakt Sp. z o.o. w Kraków

zadowolona

Współpracuję z firmą Infakt od 6 lat. Miałam ogromną przyjemność pracować w siedzibie firmy. Przyjazna atmosfera i dobrze ludzie sprawiały, że chciało się co rano wstawać do pracy. Kilka lat temu przeszłam na pracę zdalną. Wydawało mi się, będzie brakować mi pracy w zespole. Okazało się jednak, że to praca daje ogromne możliwości. Nie tracąc czasu na dojazdy wykonuję tę samą pracę w domu, korzystając z aplikacji online i czując bieżące wsparcie firmy. Codzienna współpraca układa się pomyślnie. Wynagrodzenie wzrasta wraz z liczbą klientów, a na bieżąco aktualizowana aplikacja daje możliwości do pracy z każdego miejsca. Polecam!

Asia

Współpracuję z Infakt od 1,5 roku. Jestem bardzo zadowolona z tej współpracy. Elastyczny czas pracy, wsparcie merytoryczne oraz techniczne. W szybkim czasie uzyskałam do obsługi satysfakcjonującą mnie ilość klientów- co przełożyło się oczywiście na wynagrodzenie. Wzajemna pomoc księgowych w grupie FB nieocenione. Z całą pewnością polecam!

XXX

Współpracuję z inFakt od kilku lat. Współpracę tą oceniam bardzo pozytywnie: zdobyłam bardzo duże doświadczenie księgując klientów z róznorodnych branż i pomagając im rozwiązywać problemy. Poza tym elastyczne godziny pracy, możliwość doboru takiej ilości klientów jaką jaką jestem w stanie zaksięgować, wsparcie innych księgowych i zespołu inFakt, dostęp do aplikacji, która umożliwia księgowanie z każdego miejsca sprawiają, że praca ta daje dużo satysfakcji. Szczerze polecam :)

Sympatyczna księgowa

Współpracuję z firmą inFakt od dłuższego czasu. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Ogromny plus za elastyczne warunki pracy, pomoc techniczną przy aplikacji, wsparcie merytoryczne i webinaria. Jest grupa na fb która bardzo pomaga - w dzisiejszych czasach przy tak szybko zmieniających się przepisach ktoś z kim można skonsultować konkretny przypadek - to skarb. Szczerze polecam!!!!

Infakt Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Młodszy Księgowy / Młodsza Księgowa - Pełna Księgowość. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Magda

Współpracuje z infakt już ponad dwa lata. Jestem bardzo zadowolona z tej współpracy. W tej pracy najbardziej podoba mi się to że to ja sama wybieram godziny, w których pracuje co jest szczególnie ważne ponieważ infakt to moja dodatkowa praca. Kolejnym plusem są różne szkolenia a także wsparcie innych księgowych na grupie partnerów infakt na fb. Jeśli chodzi o etap wdrożenia to ja byłam z niego zadowolona, na spokojnie i konkretnie zostałam zapoznana z aplikacją oraz ogólnymi zasadami panującymi w firmie.

zadowolona księgowa

współpracuję z Infakt już sporo czasu. Zasady są jasno określone i wiadomo czego można się spodziewać. Proces rekrutacji złożony ale myśle, że to pozwala na dobór odpowiednich ksiegowych do współpracy. Z początku jest wdrożenie, podczas którego mamy czas na zapozanie się z procedurami i tym jak współpracować. Uważam, że dużym plusem jest swoboda pracy polegająca na samodzielnym ustaleniu godzin dostępności dla klienta. Kontakt telefoniczny i mailowy. Infakt daje również wsparcie w pracy z klientami. Często odbywają się webinary, np. w obecnym momencie mamy dużą pomoc przy tarczy antykryzysowej. Dostajemy bazę klientów co niewątpliwie jest trudne to wypracowania samodzielnie. Każdy księgowy ma wizytówkę na stronie infakt co sprawia, że możemy się tam zaprezentować i klient może dokonać wyboru ksiięgowego według swoich potrzeb. Osobiście jestem bardzo zadowolona z tej współpracy, nie wiem czy któraś firma dysponuje takim wsparciem dla współpracowników.

Nieokreslona

Proces rekrutacji jak najbardziej ok.... Potem ? Praca z mnóstwem telefonów do klientów w sprawie rejestrowania działalności gospodarczej za co nikt nie płaci. Ogólnie trzeba poświęcić mnóstwo czasu co w ogóle nie przekłada się na zarobki. Zdecydowałam że wolę spożytkować ten czas w inny sposób A klientów zdobyć samodzielnie i pracować na własny rachunek swoim własnym nazwiskiem.

A czy aplikował ktoś może na stanowisko mobilnego specjalisty ds. księgowości?

Adrian
@Marta

Chyba chodziło Ci o stanowisko młodszego specjalisty ds. księgowości? Rzeczywiście, jest taka oferta: https://www.infakt.pl/kariera/specjalista-ds-ksiegowosci/ Widzę, że firma ma całkiem niezły pakiet benefitów, to duży plus. Ze swojej strony chciałem dopytać jeszcze o wysokość wynagrodzenia i atmosferę, jaka panuje w "Infakt", bo to ważne. Dzięki.

Lepionka
@Adrian

Atmosfera jest dobra, nie ma co narzekać. Ludzie są w porządku. To dobry pracodawca.

Adrian
@Lepionka

Twoja pozytywna opinia jest dobra rekomendacją dla przyszłych pracowników. Nie napisałaś na jakim poziome jest wynagrodzenie. Czy też jesteś z niego zadowolona?

jak żyć :-)
@Adrian

Wynagrodzenie takie jak wszędzie - starczy na rachunki i jedzenie. Na nowe auto za gotówkę, działkę i dom już nie. Takie życie(usunięte przez administratora)od pierwszego do pierwszego, od kredytu do kredytu.(usunięte przez administratora)

Grażyna
@jak żyć :-)

Powiedziałeś, że wynagrodzenie w Infakt jest takie jak wszędzie. Tylko wiesz, każde poszczególne miejsce pracy ma to do siebie, że oferuje raczej różne zarobki. Ale może już pozostawmy tę kwestię. Chętnie dowiem się czegoś o benefitach, jakie tam macie. Wymienisz je?

Jakub

W firmie inFakt łączą księgowość z technologią. Oprócz programu do fakturowania i księgowości świadczą pełną obsługę księgową za pośrednictwem Ogólnopolskiego Biura Rachunkowego oraz pomagają od podstaw założyć jednoosobową działalność gospodarczą. Obecnie szukają młodszego specjalisty do spraw księgowości i księgowego w różnych lokalizacjach. Dokładne dane można znaleźć na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/infakt,353662/oferty-pracy. Dodawajcie proszę swoje opinie o pracodawcy, gdyż tylko dzięki Wam poznamy realne warunki zatrudnienia.

Jkq

Miła atmosfera, opcje na akcje firmy, program rekomendacyjny, budżet szkoleniowy, prezenty na urodziny, Wavelo, wyjazd integracyjny, co 2 tygodnie wspólny lunch na koszy firmy, sprzęt do pracy jaki chcesz. Polecam jako pracownik.

Jakub
@Jkq

Twoja opinia o pracy jest pozytywna i widzisz dużo plusów w zatrudnieniu - to bardzo cieszy. Pisząc jednak o budżecie szkoleniowym mógłbyś dodać jeszcze, czy każdy pracownik może liczyć na kursy i podnoszenie kwalifikacji zawodowych? Mając odpowiednie wykształcenie i doświadczenie można awansować i starać się o podwyżkę? To ważne, żeby pracownik mógł się rozwijać, zdobywać nowe doświadczenia i uprawnienia.

Ktoś
@Jkq

Jakie opcje na akcje? To spółka zoo nie akcyjna. W spółce zoo są udziały, z których etatoniewolnik nic nie ma.

Sabina K.

Dodawałam tu opinię po pół roku współpracy z inFakt i teraz po ponad 3 letniej współpracy nadal podtrzymuję swoją pozytywną opinię. Uczciwa firma i świetni ludzie:) Pozdrawiam

Igor

Nie szukajcie dziury w cały. To bardzo dobry pracodawca!!!

Shakira

Firma nie informuje o zakończonym procesie rekrutacji.. Niestety pokazuje w ten sposób olewczy stosunek do kandydata jego czasu i zaangażowania. Byłam na wielu rozmowach kwalifikacyjnych i jest to jedyna firma od której nie otrzymałam żadnej informacji. Totalny brak kultury. Mam niesmak i nie polecam szkoda marnować czasu i kasy lub paliwa na przejazd żeby sobie na niskim poziomie porozmawiać z Panią (nie wymienię imienia ale zaczyna się na K) pogadać.

Olo

Żenująca rekrutacja i kompletny brak szacunku do kandydata szkoda marnować czasu na rozmowy w takich miejscach

Gosiaxx

Czy firma zawsze informuje o negatywnie zakończonej rekrutacji/ nie przejsciu kolejnego etapu? Czekam juz dosc dlugo ma odpowiedz i nie wiem czego sie spodziewac?

Agata

@oluś wydaje mi się (ale to tylko moje przypuszczenia), że ma to bezpośredni związek z programem do fakturowania, który firma proponuje. "fakt" prawdopodobnie ma się odnosić do "faktury" - w końcu to biuro (usunięte przez administratora). Co wiedza na ten temat pracownicy firmy?

oluś

co oznacza nazwa "infakt"?

Agata

@myk na ich stronie znajduje się zakładka dotycząca pomocy technicznej, warto skontaktować się z nimi i dać znać o tym co się dzieje z usługą. Wiadomo, że nie zawsze wszystko działa tak jakbyśmy oczekiwali a takie informacje zwrotne na pewno pomogą firmie w usprawnieniu jej funkcjonowania.

myk

Nie polecam tej firmy a zwłaszcza ich oprogramowania. Cały czas są z programem infakt problemy. Szkoda gadać. Nie polecam i tyle

Kiki

Nie polecam. Brałam udział w rekrutacji na pewne stanowisko, rekruter nie dość, że zapomniał o naszym spotkaniu w siedzibie firmy, nie pamiętał o poprzednich etapach rekrutacyjnych, które przeszłam. Ponadto przypisał mnie do innego procesu rekrutacyjnego niż ten w którym brałam udział. A jak już na spotkanie dołączył pan prezes, to było już tylko gorzej. Nie szanuje firmy, która nie szanuje swoich kandydatów.

Zostaw merytoryczną opinię o Infakt Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Infakt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Infakt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 168.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Infakt Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 132, z czego 111 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Infakt Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 85 ocen.

Infakt Sp. z o.o.