Opinie o infakt.pl - Infakt Sp. z o. o.

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Infakt Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Infakt Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Infakt Sp. z o.o. w Kraków

xxxx

Zdecydowanie nie polecam, wynagrodzenie marne przy ogromnym wkładzie pracy jaki trzeba włożyć w obsługę klientów i wymagania jakie stawia inFakt. Firma chciałaby aby pracować najlepiej za darmo i zgodnie z umową ma możliwość nakładania bardzo wysokich kar. Jeśli ktoś się waha to zdecydowanie NIE!!!!

@xxxx

Zgadzam się!!!! I traktowanie drugiego człowieka jako pracownika jest straszne. Nie wiem jak tak można. Wielka korporacja nic więcej. Nie polecam! Omijajcie z daleka szerokim łukiem.

Paulina W.

Współpracuję z firmą inFakt od ponad pół roku i jest bardzo zadowolona z współpracy. Jest to praca w sam raz dla osób, które tak jak ja są rodzicami i muszą życie zawodowe dzielić z życiem rodzinnym i opieką nad dziećmi. Jet to również świetna alternatywa jako drugie źródło dochodu dla osób zatrudnionych na etacie. Ponad to praca zdalna eliminuje koszty i czas związany z dojazdem do pracy. To co jest dla mnie najważniejsze to fakt, że w pracy mogę liczyć na nieustanne wsparcie z strony doradców podatkowych i specjalistów księgowych oraz managera. Ponad to tworzymy z księgowymi inFakt, naprawdę świetną społeczność, która nieustannie dzieli się swoim doświadczeniem i służy pomocą. Dodatkowo organizowane szkolenia merytoryczne, które pogłębiają lub utrwalają najważniejszą wiedzę merytoryczną. Takie elementy są bardzo cenne w świecie dynamicznie zmieniających się przepisów podatkowych. Początki pracy wymagają dużo zaangażowania ponieważ konieczne jest przejście procesu wdrożenia oraz zbudowania bazy klientów. Jednak nie warto się zniechęcać, a ten czas potraktować jako moment budowania trwałej relacji z klientem. Później praca przebiega bardzo sprawnie wg jednolitych zasad obsługi klienta. Bardzo dużym atutem jest również niezwykle intuicyjny system CRM. Program inFakt jest na bieżąco z wszystkimi zmianami podatkowymi i posiada wiele udogodnień, które przyśpieszają proces księgowania dokumentów. Reasumując gorąco polecam współpracę z inFakt ja osobiście bardzo rozwinęłam się w tym czasie i nie mam nadzieję, że współpraca będzie dalej trwać.

@Paulina W.

Czy rozmowy kwalifikacyjne i wdrożenie odbywają się zdalnie?

Była księgowa

Jakiś czas temu rozwiązałam umowę z inFakt, ostatnio nawet myślałam o powrocie, ale z tego co widzę po najnowszych wpisach jest jeszcze gorzej niż było...

A.
@Była księgowa

Tak, zmienili aplikację. Są nowe widoki i księgowy nie jest nawet pewien czy zaksiegowal wszystko. Zmiany chyba zostały zrobione dla garstki koleżanek i kolegów ownera projektu, niestety ksiegowych nikt nie pytał. Żadnej ankiety ani przed, ani po zmianach.

Adrianna

Moja historia zawodowa z firmą inFakt zaczęła się 4,5 roku temu. Uważam, że jest to doskonałe miejsce pracy. Dlaczego? Mamy świetny i bardzo zgrany zespół. Między pracownikami panują pozytywne relacje, nie ma tutaj mowy o niezdrowej rywalizacji. Firma organizuje wyjazdy integracyjne, przeróżne warsztaty, Dni Księgowych, a także szkolenia poszerzające naszą kierunkową wiedzę. Na każdym kroku możemy liczyć na wsparcie i pomoc ze strony przełożonych. Wynagrodzenie wypłacane jest zawsze na czas. Jeżeli solidnie wykonujemy swoje obowiązki to mamy możliwość awansu zawodowego. Polecam spróbować swoich sił a gwarantuję, że będzie warto.

Księgowa
@księgowa

Księgowi są na różnych poziomach w zależności od jakości pracy, ale Infakt umożliwia też Księgowym współpracę na innych stanowiskach np. opiekun młodszych księgowych, audytor itp. To jest właśnie możliwość awansu, można rozwijać swoje umiejętności nie tylko w zakresie typowo obsługi księgowej. Jeśli księgowy chce, może także rozwijać się na innych polach.

MagdaJ Nowy wpis

Pracuję w inFakcie od 2018 roku jako Specjalista ds. księgowości i jestem bardzo zadowolona. Bardzo mi pasuje, że jest to praco zdalna z dom w elastycznych godzinach pracy. Sama decyduję w pewnych ramach czasowych kiedy pracuję, a kiedy mam wolne. Pomimo jedynie zdalnych kontaktów z resztą zespołu, odczuwam miłą atmosferę pracy i serdeczność ze strony innych pracowników, czy przełożonych. Mam możliwość rozwoju i pięcia się do góry w organizacji. Mocno wspieramy się na wzajem w zespole. Naprawdę polecam :)

Monika W.

praca na stanowisku zdalnego specjalisty ds. księgowości jest moim najlepszym wyborem na drodze mojej kariery zawodowej jaką dotychczas miałam. Praca jest bardzo mocno rozwijająca , godziny pracy można dostosować do własnych potrzeb. Kontakt z każdym działem jest błyskawiczny. Zrozumienie pracownika (jego potrzeb) jest traktowane priorytetowo. Pracuję prawie dwa lata - nawet na moment nie pomyślałam o zmianie pracy (wręcz przeciwnie - zwiększam godziny pracy ;) )

@Monika W.

Mam takie same doświadczenia i staż współpracy i nawet przez chwilę nie miałam wątpliwości, że to jest to, o co mi chodziło szukając swojego miejsca zawodowego.

Xxx Nowy wpis
@Marzena

A jak finansowo bo widziałam propozycje ok 4700 i za każde rozwiązane zadanie 1-2zl więc żeby opłacić zus i żeby coś zostało to chyba trzeba 2000 tych zgłoszeń zrobić w miesiącu A to raczej niemożliwe

Xxx Nowy wpis
@Xxx

Za pierwszy miesiąc zarobiłam mniej niż tysiąc, później z każdym miesiącem było 2x tyle. Obecnie przy 40 klientach mam od 5-8 tyś. z inFakt. To zależy ile jest pracy i zleceń dodatkowych. Przy rozliczeniach rocznych można zarobić dodatkowo. Jeśli masz dużo czasu i pracujesz systematycznie jest naprawdę dobrze.

Proces rekrutacyjny przebiegł bardzo sprawnie (test + rozmowa z rekruterem). Podczas etapu wdrożenia udostępnianie były materiały a do nich testy, które należało zdać. Po zakończeniu okresu wdrożenia następuje przydzielanie klientów - zazwyczaj są to klienci, którzy planują dopiero otworzyć firmę. Księgowi sami decyduje o ilości klientów, których chcą i mogą obsłużyć, również samodzielnie ustalają stawki, które płaci klient Infaktowi. Księgowy zarabia 60% kwoty netto - określoną prowizję (w zależności od stopnia na którym się jest, na początku jest to ok.50zł od klienta). Polecam prace w Infakcie - wszystkie warunki są jasne określane. Dla mnie stanowi to pracę dodatkową.

Prowizja. Jest ona uzależniona od poziomu zaszeregowania. Polecam współpracę. Wszystko jasne i przejrzyste.

Wszystko jest jasne i przejrzyste? Mam na myśli zasady finansowania. Czy istnieje możliwość by zarabiać 12 tysięcy na rękę? Podkreślę przypadek osoby bez praktycznego doświadczenia.

Były.

O jakiej kwocie marży piszesz. Infakt zdziera na początkującym 75 zł, a nie 50.

Agbr

12 tys na rękę przy dzisiejszych podatkach i Zus to trzeba by wystawiać fakturę ok 17 tys jeśli się decydujesz na skalę podatkowa - czyli w PIT wpadasz w 32 % ( liczę beż dodatkowych kosztów- tylko Zus i podatek) Lub 18 500 jeśli decydujesz się płacić liniowy podatek. A to w Infakt jest trudne. Ja w którymś etapie miałam 17 różnych spółek- mówię o spółkach bo tylko takie obsługuje- nie jdg. I to jest kwota od 7 do 8 tys netto. Żeby mieć fv 17 tys trzeba by ich wziąć ok 25- 30 , chyba że by się miało.szczescie pozyskać dużego klienta, a to przy spółkach bardzo dużo. Dużo klientów, dużo problemów, dużo indywidualnych ustawień. Dużo pracy jednym słowem A marzec sprawozdaniowy - nie wyobrażam.sobie jak przeżyć przy 30 tu sprawozdaniach.

Niezdecydowany Nowy wpis
@Agbr

Dzięki za super komentarz! Rozwiał moje wątpliwości! Pozdrawiam

Antosia

Hej, jak oceniacie teraz to cale wsparcie mentora z opisu oferty dla młodszego księgowego i uproszczonej księgowości? Niby w treści jest ono wskazane ale bez jakiegoś konkretnego rozwinięcia. Dodatkowo po niektórych wpisach widzę wątpliwości co do opłacalności tego wszystkiego a liczę na zysk

@infakt.pl
@Antosia

Hej, jestem świeżo po programie młodszy księgowy uproszczonej księgowości od marca 2024r. jest już księgową :) Oceniam bardzo pozytywnie wsparcie mentora, który przygotował mnie do pozostania samodzielną księgową. Nie miałam zbyt dużego doświadczenia wcześniej a więc zaczynając współpracę czułam się bezpieczniej, że ktoś nade mną czuwał i sprawdzał moją pracę przez 6 mcy, wskazywał błędy i na co zwracać uwagę aby tych błędów unikać. Wynagrodzenie przez ten czas jest nieco mniejsze ale mamy też mniejszą odpowiedzialność. Co do zarobków tak jak chyba każdy na własnej działalności w tej branży ile mamy klientów tyle zarobimy, a co najlepsze inFakt nam tych klientów daje nie musimy ich pozyskiwać sami, dodam jeszcze, że nie ponosimy wkładu własnego otrzymujemy program do pracy. Polecam !

David
@@infakt.pl

You know we can see that you writing from a company account right?

Infakt Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Młodszy Księgowy / Młodsza Księgowa - Pełna Księgowość. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Ona

Nie wiecie czasem jak zarobkowo wychodzi się podczas pracy jako Office & Event Coordinator? W ogłoszeniu niestety nie precyzują żadnych kwot, podkreślają za to pracę w trybie stacjonarnym. Tym samym jaka jest dodatkowo atmosfera na miejscu?

@Była księgowa

Jeszcze gorzej? napiszesz po jakiej obserwacji to stwierdzasz? Za Twoich czasów jak z tym było? ciekawi mnie co docelowo się zmienia i jaka sytuacje mogą mieć tu u siebie teraz od nowego roku

Basia

Cały kontakt i obsługa klienta jest na barkach księgowego, a wynagrodzenie zamiast wzrastać to maleje. Cena za usługę dla klienta przez to jest coraz większa a klient ma pretensje do Ciebie. Do tego nakładane są dodatkowe obowiązki na księgowych.

Była księgowa

@NZ stwierdzam to na podstawie wpisów o wynagrodzeniu, a odpowiedzialność co raz większa

@Była księgowa

Opiszecie szerzej zakres zadań? Nie miałam jeszcze z systemem żadnej styczności a piszecie, że odpowiedzialność jest wysoka i w zasadzie cały czas wzrasta. Nie wiem czy dam radę

pimpi

Też mnie zastanawia czy zakres kompetencji nie bywa przekraczany, żeby udowodnić zasadność obniżenia wypłaty - sposób rozliczania nie brzmi na przejrzysty. W obecnej sytuacji nie ma księgowych które znają się na absolutnie wszystkich aspektach. Człowiek nie wie czego się spodziewać i na co może liczyć.

nn
@Była księgowa

z tego co pamiętam, to były dwie duże zmiany w okresie ostatnich dwóch lat. Generalnie teraz menadżer ocenia i klasyfikuje do danej grupy (od tego zależy marża). Kiedyś była po prostu marża, a teraz zależy od wielu czynników. Dodam tylko, że nieudana próba podniesienia ceny klientowi może wpłynąć na nasz poziom bo klient oceni negatywnie pracę. Coraz więcej szkoleń ale ich poziom jest niższy (prowadzą je inni księgowi, czyli trochę inaczej niż wcześniej) za to coraz więcej egzaminów w których można znaleźć błędy (to też wpływa na ocenę a zgłoszenie uwag nic nie daje). Długo można wymieniać generalnie polecam omijać

A.

Marzena

Współpracuję z firmą inFakt od 2 lat. Mam same pozytywne doświadczenia: -otrzymuję kontakty do klientów, których jestem w stanie przyjąć, stawki oraz warunki współpracy ustalam indywidualnie, bez narzuconych warunków, jednak jest dużo wskazówek, z których mogę korzystać, nie potrzebuje inwestowac w reklamę i zdobywanie kontaktów do potencjalnych klientów, -aplikacja bardzo intuicyjna zarówno dla mnie jako księgowej jak i dla klienta, bardzo wiele czynności jest zautomatyzowanych i wymaga jedynie niewielkiej korekty i kontroli, -przypomnienia o ważnych terminach, dotyczących klienta, przesyłane w odpowiednim czasie na maila, -szkolenia, które rozwijają moją wiedzę oraz uaktualniają zmiany, które są ciągle wprowadzane, -programy księgowe nie obciążają dodatkowo mojej firmy z tytułu licencji i aktualizacji. Prowizja potrącana z wynagrodzenia jest wysoka, ale jak liczę opłaty związane z utrzymanieniem programów Inserta, których używam do swoich prywatnych klientów to wychodzi, że wygoda korzystania z inFakt i zastosowane uproszczenia pozwalają mi na wygospodarowanie czasu na nowych klientów. -jako osoba rozpoczynająca pracę na własny rachunek miałam duże obawy, czy sobie poradzę, ale wdrożenie oraz rozwój kompetencji w inFakcie pozwalają mi na spokojną pracę w warunkach, które sobie sama stworzyłam i mam zaufanie, że będzie to moje zajęcie na długo. Moje zarobki są 3 krotnie wyższe niż na etacie, więc mogę sobie pozwolić na rozwój wie, że na każdym etapie mogę liczyć na pomoc osób, które dysponują wiedzą - doradca podatkowy, manager, inni księgowi, -firma dba równiez o integrację ze współpracownikami oraz innymi księgowymi. Ogólnie jeśli się chce pracować i zarabiać to jest to bardzo dobre miejsce do wpółpracy, ja nie żałuję podjęcia współpracy z firmą inFakt i nareszcie czuję, że robię to, co zawsze chciałam robić i w sposób, który mi odpowiada. - -

Aleksandra

Współpracuje z firmą InFakt już ponad pół roku na stanowisku młodsza księgowa. Stanowisko to jest idealne dla osób które rozpoczęły już pracę jako księgowy, ale nie czują się jeszcze pewnie aby zostać samodzielnym księgowym. Przez pierwsze 6 miesięcy w księgowaniu pomaga opiekun. Moją współpracę z opiekunem wspominam bardzo dobrze. Opiekun pomagał mi w każdej kwestii o którą poprosiłam, dzięki czemu czułam się pewniej w tym co robię i mogłam spokojnie zapoznać się z aplikację oraz wszystkimi procedurami. W tym miejscu warto również wspomnieć o szkoleniach, które są organizowane w InFakcie dzięki którym cały czas mogę poszerzać moją wiedzę. Jeśli miałaby drugi raz podjąć decyzję o współpracy, to podjęłabym ją bez zastanowienia. Polecam!

Marzena

Swoją współpracę z firmą inFakt nawiązałam pół roku temu. Zaczęłam od stanowiska młodsza Księgowa i po półrocznej próbie przeszłam na samodzielną księgową. Na każdym z etapów ściśle określone jest jak obliczane są wynagrodzenia. Ceny dla klientów ustalam samodzielnie i jestem w stanie sobie obliczyć ile wynagrodzenia za księgowanie otrzymam. Żeby podnieść procent prowizji trzeba przejść na wyższy poziom, oczywiście samo nic nie przyjdzie więc trzeba się trochę postarać, ale o to też chodzi, że nasi klienci mają mieć najlepszą obsługę. Na początku brałam pod uwagę kilku klientów celem dorobienia sobie w działalności. Przez pierwsze 2 miesiące bazowałam na 3 klientach i nikt mi z tego powodu afery nie robił. W tym czasie mogłam się swobodnie zapoznać z aplikacją i gdy stwierdziłam, że mogę przyjmować kolejnych klientów i nabrałam wprawy to poszło jak po sznurku. Pracuję zdalnie z domu, godziny ustalam tak jak mi pasuje i nawet gdy mam w domu chore dziecko to jestem w stanie to jakoś pogodzić ewentualnie przesuwam godziny rozmów, a nawet proszę o nie przydzielanie nowych klientów do czasu stabilizacji. Moja obecna baza to 20 klientów i tak myślę, żeby w miarę swoich możliwości powiększać bazę. Dodatkowym atutem jest bezpłatny dostęp do szkoleń, które są obowiązkowe, ale w tym zawodzie trzeba być na bieżąco ze zmianami i taki obowiązek jest dla mnie motywacją, żeby się rozwijać. Różne komentarze czytałam przed podjęciem współpracy z inFakt i miałam duże wątpliwości, ale zostały one rozwiane na etapie pierwszych rozmów i póki co nie żałuję tej decyzji.

Xxxx
@Marzena

Zastanawiam się nad podjęciem współpracy z in fakt, pracuje na etacie. Ilu maksymalnie klientów mogę obsłużyć 10? A czytam że z każdego zostaje raptem 50zl i to ledwo czasem. Po opłaceniu zdrowotnej to gra nie warta świeczki

RK

Jestem bardzo zadowolony z pracy w firmie InFakt Sp. z o.o. To dynamiczna i innowacyjna firma, która stawia na rozwój swoich pracowników oraz doskonałą atmosferę pracy. Od samego początku czułem wsparcie ze strony kolegów z zespołu. Jedną z największych zalet pracy w InFakt jest kultura organizacyjna, która promuje otwartość, współpracę i szacunek dla różnorodności. Firma dba o dobre relacje między pracownikami, organizując liczne wydarzenia integracyjne. Dodatkowo, InFakt oferuje atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz możliwość rozwoju zawodowego poprzez regularne szkolenia i wsparcie w realizacji celów zawodowych. Pracując tutaj, czuję się doceniany i mile widziany jako część zespołu. Nie mogę się doczekać kolejnych wyzwań i sukcesów, jakie przyniesie mi praca w tej fantastycznej firmie. Polecam InFakt Sp. z o.o. każdemu, kto poszukuje miejsca pracy, gdzie liczy się profesjonalizm, zaangażowanie i przyjazna atmosfera.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.

Współpracuje z Infakt ponad rok , Moja opinia jest pozytywna . To jest tak jesli ktos pracował sam dla siebie i nigdy nie pracował dla Korporacji jest to trudne przejscie i trzeba sie nauczyc tego ze ktoś nas kontroluje ze sprawdza i ocenia nasza prace i fakt to jest trudne. Jak dla mnie gdy otrzymuje informacje w audycie ze popełniłam błąd to go poprawiam i w sumie to ciesze sie ze dostaje taka wiadomosc przy dużej ilości klientów łatwo sie pomylic o czyms zapomniec mozna nie zauważć ze np zly numer faktury sie zaciągnął bo jest presja czasu ale kto sie nie myli niech pierwszy rzuci kamieniem . Zawsze można liczyć na pomoc managera lub pomoczdalni . Fakt prowizja nie jest mała ale tak sczerze jak policze obsługe swojego klienta opłaty za program oc koszty biura i dodac do tego szkolenia i marketing to niestety ale wyjdzie to samo albo i mniej. Zawsze mam wynagrodzenie na czas i przede wszystkim nie musze sie martwic o poszukiwanie klienta i o to czy mi zapłaci . Zasady są mocno rygorystyczne i wymagania sa duże od nas ksiegowych ale i odpowiedzialnosc jest duża . Audyt na prawde trzeba sie starac zeby przejsc na wyzszy poziom ale o to chodzi aby jakośc usług była wysoka . Powiem tak jesli ktos decyduje sie ze jest to praca dodatkowa to jest ok ale to musi byc decyzja przemyslana bo ten czas dodatkowy trzeba poswiecic w 100% na ta prace cały czas . jesli ktos załozy ze chce zarabiac duzo to musi poswiecic cały etat na ta prace . Nie da sie pracowac z doskoku . Plusy płatnosc zawsze w terminie klient nie płaci? nie ksiegujemy go do czasu az zapłaci , Szkolemie raz w miesiacu i test z tego szkolenia aby utrwalic wiedze , pomoc od innych ksiegowych oraz z działu pomocy , praca zdalna wiec zawsze mozna z każdego miejsca pracowac . Minusy klienci niestety dzwonia o kazdej porze ale to jest kwestia tzw wychowania sobie klienta i informacji kiedy jesteśmy dostepni . Rożne firmy różny rodzaj usług jest super mozna dalej poszerzac wiedze nie ma monotonii . Oczywiście zawsze znajda sie jakies minusy ale to jest kwestia dostosowania sie do pracy . Ja widze wiekszosc plusów i nikt nie kazał mi pisac tej opinii a szczerze negatywne opinie to sa od osób które odeszły bo miały za mało klientów bo nie miały wiedzy albo czasu i olewały klienta . zanim ksiegowy odejdzie to pierwsze manager mówi co jest do poprawy czego nie można robic podpisujemy umowe w której są jasno określone zasady . A ze wmagania są bardzo wsokie to chyba ma to sens bo przekłada sie na jakośc usług@infakt jak dla mnie pozytywna opinia chociaz minus przy adycie odejmowane sa pkt za brak podejscia do testu a czasmi zdarza sie sytuacja losowa ze choroba czy cos ale sa reguły których sie trzymaja i z drugiej strony jakby za każdym razem odpuszczali to obróciło by sie to przeciw firmie . Pwoem tak jako dodatkowa praca jest super ale warto założyc sobie ile chcemy zarobic i ile czasu dziennie na to poswiecic i przełożyc to na ilośc klientów . jesli praca na cały etat to trzeba mocno sie postarac i pensja jest całkiem fajna

Cześć, na stronie widnieje oferta dla Junior Quality Assurance Engineer’a. czy jest tu ktoś kto spełniał wszystkie wymogi, aplikował a mimo tego się nie dostał? Ja akurat nie spełniam do końca wszystkich i nie wiem czy jest sens próbować. Na pewno nie mam komercyjnego doświadczenia w testowaniu aplikacji. czy na miejscu mnie wszystkiego nie naucza?

Magda

POLECAM!!! Ponad dwa lata współpracy, dwójka małych dzieci, firmowo i prywatnie wszystko ogarnięte. 100% pomoc przełożonych, IT i innych współpracowników. I najważniejsze - kasa się zgadza i jest zawsze na czas. Ile chce - tyle zarabiam. Tworzę plan na rok i go wypełniam.

agbr

Współpracowałam krótko - umowę podpisałam we wrześniu, a teraz złożyłam wypowiedzenie i moja umowa wygaśnie z końcem maja. Ale gdyby nie sytuacja losowa i konieczność zamknięcia działalności to nie zrobiłabym tego. Księguje tylko spółki nie jdg, więc tak się odniosę. W porównaniu do prowadzenia biura samemu ,tu mam do dyspozycji całkiem sprawny , bardzo intuicyjny program księgowy. Bardzo sprawnie zorganizowana komunikacja pomiędzy aplikacją a programem - aktualnie nawet nie trzeba robić eksportu faktury - klient je wgrywa i automatycznie wgrywają się do programu księgowego - trzeba je tylko sprawdzić i zatwierdzić - ogromne ułatwienie. Przy problemach z klientami, jakiś sporach, jest się do kogo udać. Sa jasne procedury, regulaminy, zawsze można się na to powołać i to ułatwia pracę. Mnóstwo szkoleń, spotkania co miesiąc na life. Bardzo dobrze zorganizowane. To co szwankuje wciąż tu i wszędzie indziej, to szkolenie polskiego drobnego przedsiębiorcy, co utrudnia czasami komunikację, bo my, księgowi, musimy działać zgodnie z ustawami, a one nie podobają się w wielu aspektach i to rodzi nieporozumienia.

Edi
Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.

Jak wygląda praca na stanowisku administracyjnym? Polecacie? Czego można się spodziewać?

Klient

Świetne! Korzystam z usług InFakt od dwóch lat, polecam. Księgowa sama pilnuje wszystkich dokumentow i rozliczen, nic nie zostaje mi na głowie.

Wybaczcie, ale opinie nie wyglądają wiarygodnie. "Moja praca charakteryzuje się efektywnością" - kto tak o sobie mówi albo pisze? Proszę o rzeczywiste odniesienie się pracowników do mojego pytania o zarobki młodszego księgowego w dziale finansowym, bo niestety nie ma widełek w ofercie pracy, gdy np. w ofercie dla zdalnego księgowego - są (ok. 5,5 do 16 tys. zł brutto).

Były.

Jak po 3 miesiącach wyciągniesz 300 zł to już jest ok.

Adrian Hermanowski

Cena jaka została podana w ofercie nie była zgodna z tą zawartą w wystawionej fakturze. Na infolinii spędziłem ponad 2,5 godziny. Nikt żadnej odpowiedzialności za to (usunięte przez administratora) nie chciał podjąć. inFakt tak samo nie widział powodu do zrekompensowania tej straty i wzięcia odpowiedzialności za (usunięte przez administratora) jakiego dopuściła się księgowa. Konsultowałem sprawę z adwokatem, jutro rano składam zawiadomienie w Prokuraturze z art. 286 par 1. Kodeksu karnego. Próbowałem się porozumieć, ale inFakt nie wyraża ŻADNEJ woli polubownego rozwiązania sporu.

pirafa

Witam, jestem w trakcie rekrutacji na współpracownika InFakt (na zas B2B), ale zastanawia mnie jedna kwestia - a mianowicie koniecznośc wskazania 4 kontaktów do referencji.\ Czy to mają być klienci, których się obsługiwało, współpracownicy,szef? Powiem szczerze, ze mam z tym problem. Pracowałam w 3ch BR. W ostatnim BR nadal pracuję (już 12 lat) i generalnie nie chciałabym aby mój szef dowiedział się o tym,że próbuję jeszcze robić coś dodatkowego (znając go będzie podejrzewał ,iz będę miała zamir podebrać mu firmy czego zupełnie nie planuję, ale to już taki charakter paranoiczny). I teraz jestem w kropce z tymi referencjami - szef oczywiście odpada a co do współpracowników czy obsługiwanych klientów.... nie mam pewności czy się nie wygadają przed szefem...... I stąd moje pytanie, - jakie Wy referencje przedstawialiście ? od kogo? E

Kandydatka
@pirafa

Z tymi referencjami to jest jakieś nieporozumienie nie od dziś wiadomo że nie jest to w żaden sposób miarodajne kryterium w rekrutacji kandydatów. Równie dobrze można podać namiary do koleżanki, która potwierdzi, że była naszym klientem i jest zadowolona z usług. Pomijam już fakt, że ktoś może nie życzyć sobie podawania kontaktów do obecnych współpracowników jeśli pracuje w jednej firmie przez dłuższy czas. Moze w takiej sytuacji przedstawic referencje od cioci i mamy? :)Podejście rodem z podręcznika do zarządzania z lat 90tych, zadna normalna firma tak nie robi :D ja się nie zgodziłam na te dziwne wymagania.

kandydat
@Kandydatka

A kiedy nie zgodziłaś się podać referencji to rekrutacja się zakończyła? Też nie życzę sobie kontaktów w obcymi ludźmi i rozmów o mnie. Szczególnie, że to praca w obsłudze klienta, a nie praca w NASA.

Zadziwiająca jest prośba o referencje. Nie wyobrażam sobie podać kontakt do mojego prezesa lub koleżanek zza biurka celem porozmawiania o mojej kandydaturze. To dla mnie jakiś absurd. Zdałam test w pierwszym etapie ale odmówiłam podania nr telefonu potwierdzających referencje i musieliśmy zakończyć dalszy etap rekrutacji.

Ola
@Kandydat

Możesz coś opowiedzieć o teście? Forma pytań otwartych, zamkniętych. Jaki czas na test?

Spock
@Kandydat

Dlaczego jest to problematyczne? Z mojego doświadczenia wynika, że jeżeli masz dobry kontakt ze swoimi współpracownikami, to bardzo chętnie dają do siebie kontakt i pomagają w rekrutacji. Jeżeli mnie ktoś by poprosił, to również nie miałabym problemu udzielić o nim informacji potencjalnemu pracodawcy. Ludzie sobie pomagają, to całkowicie normalny stan rzeczy :)

lexi24
@Kandydat

pan, z którym rozmawiałam okłamał swoją menager, że podałam kontakty i sprawdził referencje. Ciekawe dlaczego?

@lexi24

Skąd masz o tym wiedze? Konsultowałeś to z sama manager o której mowa? bo jeżeli tak i każdy to wie to czy były przy tym jakieś konsekwencje tak w ogóle czy to temat zamknięty? Myślicie, że to jest wpisane w ich podstawowy zakres zadań?

były kandydat
@Kandydat

Potwierdzam, proces rekrutacji jest absurdalnie długi, wnikliwy i wieloetapowy. Dla mnie kontaktowanie się z przełożonymi z którymi nie rozmawiałem mam od lat i nie wiem nawet, czy mnie pamiętają, w celu rozmowy o mojej pracy sprzed 5 czy 7 lat to absurd. Nie życzę sobie aby nieuprawnione osoby miały informację o tym, że biorę udział w rekrutacji.

Zostaw merytoryczną opinię o Infakt Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Infakt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Infakt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 161.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Infakt Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 127, z czego 106 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Infakt Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 85 ocen.

Infakt Sp. z o.o.