Opinie o infakt.pl - Infakt Sp. z o. o.

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Infakt Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Infakt Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Infakt Sp. z o.o. w Kraków

Moje doświadczenia z firmą infakt są bardzo pozytywne. Rekrutacja złożona z testu oraz rozmowy rekrutacyjnej. Sama współpraca dobrze się układa. Dużym plusem jest moja decyzyjność jeśli chodzi o dobór godzin pracy oraz ilości klientów. Jest wsparcie, szkolenia to bardzo ważne bo nie czuję, że pracuję sam ale można skonsultować różne tematy z osobami z firmy. Mam komfort pracy. Co więcej, będę rezygnować z pracy na etacie na rzecz pracy tylko dla infakt. Dają duże możliwości.

Justyna M.

Przedstawię kilka faktów… aby podjąć współpracę trzeba przejść przez wstępny test, później rozmowę kwalifikacyjną, cały etap omawiania umowy, procedur i wdrożenia. Na każdym z tych etapów kontakt z osobami odpowiedzialnymi za poszczególne szczeble jest stały, niezakłócony , komunikaty są bardzo jasne, a przede wszystkim godziny przeprowadzania ich elastyczne i dopasowane do obu stron. Po przejściu całego procesu i podpisaniu umowy współpraca jak dla mnie jest jak najbardziej pozytywna. Z Infaktem współpracuje od niedawna, ale uważam, że to bardzo dobra decyzja. Budowanie bazy klientów dostosowane jest do moich potrzeb, nie ma najmniejszego problemu z przypisywaniem nowych zleceń, a w związku z tym sama decyduje o tym w jakim tempie i do jakiego pułapu rośnie moje wynagrodzenie za wykonaną pracę. Przede wszystkim największym plusem tej współpracy jest fakt, iż godziny pracy są elastyczne i dostosowane do mojego rytmu dnia. A to jest dla mnie bardzo ważnym elementem współpracy.

Z mojego punktu widzenia praca z infakt ma wiele zalet: praca zdalna co w tych czasach jest mi bardzo na rękę, samodzielnie wskazuje godziny pracy i liczbę klientów. Współpracuje od niedawna ale jestem zadowolona, na tą chwile nie widzę minusów.

Kandydatka

Niestety nawet nie zaczęłam pracy w tej firmie a już nie mogę wypowiedzieć się o niej w pozytywny sposób. Po rozmowie z Talent Manager i 3 etapowej rozmowie z tą Panią zostałam zaproszona na rozmowę na Skype z Panią Manager w celu omówienia warunków współpracy. Oczywiście Pani Manager powiedziała, że dzisiaj przygotuje umowę albo najpóźniej jutro i odeślę do podpisania. Niestety minęło 2 tygodnie i umowy brak - brak też odpowiedzi mailowej od Pani Manager kiedy można spodziewać się umowy ani brak możliwości skontaktowania się telefonicznie (nie odbiera telefonu). Dodam, że do umowy podałam wszystkich klientów w celu wyłączenia z zakazu konkurencji oraz podałam wszystkie swoje dane. Firma, która zatrudnia pracownika na współpracę oraz nie wysyła umowy moim zdaniem jest niepoważna.

Infakt Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Młodszy Księgowy / Młodsza Księgowa - Pełna Księgowość. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
księgowa

Od roku współpracuję z Infakt i polecam współpracę :) Największy atutem są elastyczne godziny pracy, pozwalają one łączyć pracę etatową z dodatkowo prowadzoną działalnością. To jak pracujesz ustalasz indywidualnie z klientem. Praca zdalna z domu - w porównaniu z tradycyjnym biurem rachunkowym to duży plus. Brak problemów przy przejściu na urlop macierzyński - szybkie znalezienie zastępstwa na czas nieobecności. Polecam!

@księgowa

Fajnie, że pracodawca ten daje możliwości dopasowania godzin pracy do własnego grafiku. Skoro pracujesz zdalnie to zdradzisz nam jakie dokładnie zadania oferuje firma Infakt swoim pracownikom? Jak w ogóle dostać się do tego typu pracy? Myślę, że chętnie mi o tym opowiesz. Prawda?

Księgowa Infakt

Współpracuję z InFakt-em kilka miesięcy. Do tej pory współpraca przebiega bezproblemowo. Nie mam problemu z budowaniem bazy klientów i tym samym z wypracowaniem przychodu, którego oczekuję. Na początku współpracy przechodzi się etap wdrożenia, po czym są przydzielani klienci. Przez cały okres działania w Infakcie zawsze mogłam liczyć na ich wsparcie. Można sobie wybrać czy chce się rozliczać uproszczoną księgowość lub pełne księgi. Moje obecne doświadczenie jest jak najbardziej pozytywne więc zachęcam do współpracy.

DS

Jak długo czeka się na odpowiedź po rekrutacji?

Rozczarowana

Proces rekrutacji kilkuetapowy, nic wielkiego. Testy proste, osoby rekrutujące ok. Potem wdrożenie teoretycznie miesiąc na tym etapie już musisz podpisać umowę i zadeklarować datę otwarcia działalności. Kary umowne jak wspomniano poniżej są nieporównywanie wysokie z zarobkiem. Od klienta dostajesz 66%-25zł. czyli klient płaci 149zł netto a ty dostajesz z tego 74zł. Pierwsze kilka miesiącu zdecydowanie pod kreską. Bardzo dużo pracy, niewiele kasy. Duży plus za grupę na FB, procedur jest 1548585 ciężko je na początku ogarnąć, ale na grupie zawsze ktoś pomoże. Zakończenie umowy i tu zrobiło się niesmacznie. Teoretycznie 3 miesięczny okres wypowiedzenia, ale.... dla Ciebie nie dla nich. Po upływie 2 miesięcy wypowiedzenia zadzwoniła Pani z Infaktu z rozbrajająca szczerością, że zabrali mi już wszystkich klientów i w sumie....dobrze byłoby mnie o tym poinformować... Z dnia na dzień zostałam bez klientów... Pani znów z niezwykłym wyczuciem wypaliła, że przecież.....nie jest powiedziane, iż na okresie wypowiedzenia będę obsługiwał klientów. Skutek- mało przyjemna wymiana zdań, telefony od klientów dlaczego bez ostrzeżenia i informacji mają zmienioną księgową itp. Na koniec niesmak, odradzam. Bardzo dużo pracy na początku (mniej więcej 3mce), co nie przekłada się na kasę. Żeby utrzymać się z samej pracy dla InFaktu trzeba duzooooo czasu.

Ads
@Rozczarowana

zacznij zdobywać klientów samodzielnie - będziesz miała 100% a nie 25-66%. Jeśli chcesz zaoferować im program to masz tego na rynku trochę, także appek na komórki - sprawdź w Google Play.

mARGARET
@Rozczarowana

WYGLĄDA NA TO, ŻE CO 3 MIESIĄCE NOWYCH ZATRUDNIAJĄ ??

Opinie
@Ads

Tu sa opinie o Infakcie, a to ze bardziej sie opłaca zdobywac klientow i njr pracowac dla (usunięte przez administratora) to.kazdy wie.

@Rozczarowana

Rekrutacja 40% procent znika. Kary to czyste szaleństwo. Brak słów.

Aleksandra

Współpracuje z inFaktem na kilku płaszczyznach i jest to bardzo dobry partnerski układ. InFakt jest dostawcą programu (wraz z klientami) rozczytujacego i ksiegujacego faktury, ja świadczę usługę księgowa z każdego miejsca na Ziemi z dostępem do internetu:) Program jest intuicyjny. Księgowanie nie sprawia problemu, a jeśli tak to inFakt ma sztab wsparcia księgowego i nie jest to wsparcie na poziomie infolinii KAS, to są konkretne odpowiedzi i rozwiązania na konkretnie zadane pytania. Pomoc merytoryczna jest na wysokim poziomie - mailowa i telefoniczna. Praca jest zdalna i to największy plus - nie ważne gdzie jestem, jeśli mam dostęp do internetu - mogę pracować. Firma inFakt bardzo wspiera merytorycznie swoich księgowych, pomaga. Kazdy księgowy ma dostęp do instrukcji i schematów księgowań, a grupa wsparcia partnerów inFakt na Facebooku to ciągły kontakt z doradcami, księgowymi i wymiana doświadczeń oraz pomoc i rozwiewanie wątpliwości, których w naszym zawodzie jest mnóstwo... Szkolenia i webinary z doradca podatkowym są normą. InFakt bardzo dba o swoich klientów, informuje na bierząco o nowinkach i zmianach w prawie. Klienci czują się naprawdę zaopiekowani:) Moja współpraca z firmą przebiega na wysokim i profesjonalnym poziomie. Szczerze polecam:)

@Aleksandra

Czy to prawda że księgowy płaci za to że księguje w tym programie? I że musi w nim księgować?

ksiegowa

Wieloetapowy proces rekrutacji, niestety proponowane warunki sa zenujace. Zapisy o karach umownych tak ogolne, ze w zasadzie moze sie okazac, ze trzeba bedzie doplacac, zamiast zarabiac. Jestem bardzo rozczarowana.

Dorota
@ksiegowa

Jak zapewne się domyślasz - warunki płacowe to raczej kwestia indywidualna - uzależniona od potrzeb i wymagań danego pracownika. Wspomniałaś jednak o wieloetapowej rekrutacji w Infakt, co zwróciło moją uwagę. Możesz coś więcej powiedzieć o tej kwestii?

księgowa
@Dorota

Rekrutacja kilkuetapowa, sprawdzająca wiedzę merytoryczną i kwalifikacje tzw. miękkie. Co do procesu rekrutacji nie mam absolutnie żadnego "ale", niestety czas poświęcony na jej przeprowadzenie uważam za zmarnowany, ponieważ ostateczne warunki jakie oferuje firma są lekko mówiąc "niekorzystne".

Dorota
@księgowa

A możesz powiedzieć nieco więcej na temat kar umownych? Jestem ciekawa czego miały dotyczyć i jaka była ich wysokość.

@Dorota

Co do wyskokosci kar to uwazam, ze sa niewspólmierne do wynagrodzenia. Jesli przejjdziesz poroces rekrutacji to otrzymasz oczywiscie do wgladu umowe, ocenisz sama. Byc moze dla ciebie bedzie atrakcyjna. Dla mnie strata czasu.

@ksiegowa

przepraszam za literówki i brak polskich znaków.

Adrian
@ksiegowa

Czy prócz tych niedogodności w umowie inne warunki pracy, które Ci zaproponowano były dobre? Mam tu na myśli wynagrodzenie lub rodzaj umowy o pracę. Napisz proszę jakiego rodzaju kontrakty są proponowane nowym pracownikom.

Hk

Zgadzam sie

Ksiegowa

Jesli ktos zastanawia sie czy podjąć wspolprace z tą firmą to powiem zdecydowanie NIE. Mialam nieprzyjemnosc pracowac tam jakis czas temu. Oczywiście trzeba miec własną DG. Przez pierwsze 3 miesiace zakladanie dg zdalnie. Mozna poświęcić sporo czasu, a jesli klient nie założy dg w infakcie żadne wynagrodzenie sie nie należy. Oczywiscie koszty wyslania kuriera są po twojej stronie! Wynagrodzenie jest tez smiechu warte bo po 3 miesiacach ledwo wystarczało na pokrycie skladki zdrowotnej..nie mowiac juz o tym ze klient dzwoni kiedy mu sie chce, np w niedzielę. Sloweim wynagrodzenie za kilkaset zlotych, nieadekwatne w ogole do czasu. Ci co koordynuja prace rzadko odpowiadają na maile, także ttzeba miec nie po kolei w glowie żeby w ten (usunięte przez administratora) wejść.

Na jakie benefity można liczyć w Infakt Sp. z o.o.?

na krzesło i komputer :-)

Wronek

Jako pracownik: Macbook, dodatkowe monitory, opiekę medyczną, multisport, kursy online, dostęp do książek, 100% rabat na księgowość, opcje na udziały, wyjazd integracyjny, imprezy firmowe...

Szymon

Mieli się odezwać w ciągu jednego dnia roboczego, a mija już prawie tydzień i zero kontaktu:(

KasiaK

Współpracuję z firmą inFakt od kilku miesięcy na zasadzie B2B. Jestem bardzo zadowolona z oferowanych warunków finansowych, które tak na prawdę sama dostosowuje - ile zrobisz, tyle zarobisz ;p Ponieważ jestem szczęśliwą mamą, bardzo cenię sobie elastyczne godziny pracy, które dostosowuje do swojego rytmu dnia. Mega atutem jest możliwość pracy zdalnej na zapewnionej aplikacji, która jest bardzo intuicyjna. Zawsze mogę liczyć na wsparcie techniczne i merytoryczne odpowiednich działów. Nowości i zmiany wyjaśniane są w przejrzystych i pomocnych webinarach. Nigdy nie jestem sama z problemem. Polecam współpracę z inFakt!

Księgowa

Jestem zadowolona ze współpracy z infakt. Jest to dla mnie praca dodatkowa i wielkim plusem jest możliwość doboru godzin w jakich jestem dostępna. Fajna aplikacja na której pracujemy i cały system na jakim rozliczam klientów bardzo ułatwia prace i pomaga zaksięgować taka sama ilość klientów jak w biurze stacjonarnym. Plusem bez wątpienia jest rownież grupa na Facebooku oraz pomoc ze strony infakt dla księgowych. Polecam współpracę z tym biurem!

Marta księgowa z Gdańska

Współpracuję z inFakt ponad 2 lata. Pracuję zdalnie, prowadzę obsługę klientów z różnych miast Polski. Nie wyobrażam sobie obecnie innej formy pracy. Mam elastyczny czas pracy, dzięki czemu jestem niezależna i organizuję pracę wg swoich potrzeb i innych obowiązków. Z uwagi na profesjonalne merytoryczne i organizacyjne wdrożenie w pracę na początku współpracy z inFakt, czułam się dobrze przygotowana na obsługę klientów. Dobry start oraz wsparcie, które otrzymuję od zespołu inFakt daje mi poczucie dobrze wykonywanej pracy oraz ogromną satysfakcję. Współpraca układa się świetnie, zarówno jeśli chodzi o kontakt z innymi księgowymi OBR jak i wsparcie techniczne oraz merytoryczne. Innowacyjne rozwiązania dla księgowości oferowane przez inFakt bardzo ułatwiają pracę księgowej oraz pozwalają na obsługę większej ilości klientów. Polecam inFakt na 100%!

zadowolona

Współpracuję z firmą Infakt od 6 lat. Miałam ogromną przyjemność pracować w siedzibie firmy. Przyjazna atmosfera i dobrze ludzie sprawiały, że chciało się co rano wstawać do pracy. Kilka lat temu przeszłam na pracę zdalną. Wydawało mi się, będzie brakować mi pracy w zespole. Okazało się jednak, że to praca daje ogromne możliwości. Nie tracąc czasu na dojazdy wykonuję tę samą pracę w domu, korzystając z aplikacji online i czując bieżące wsparcie firmy. Codzienna współpraca układa się pomyślnie. Wynagrodzenie wzrasta wraz z liczbą klientów, a na bieżąco aktualizowana aplikacja daje możliwości do pracy z każdego miejsca. Polecam!

Asia

Współpracuję z Infakt od 1,5 roku. Jestem bardzo zadowolona z tej współpracy. Elastyczny czas pracy, wsparcie merytoryczne oraz techniczne. W szybkim czasie uzyskałam do obsługi satysfakcjonującą mnie ilość klientów- co przełożyło się oczywiście na wynagrodzenie. Wzajemna pomoc księgowych w grupie FB nieocenione. Z całą pewnością polecam!

XXX

Współpracuję z inFakt od kilku lat. Współpracę tą oceniam bardzo pozytywnie: zdobyłam bardzo duże doświadczenie księgując klientów z róznorodnych branż i pomagając im rozwiązywać problemy. Poza tym elastyczne godziny pracy, możliwość doboru takiej ilości klientów jaką jaką jestem w stanie zaksięgować, wsparcie innych księgowych i zespołu inFakt, dostęp do aplikacji, która umożliwia księgowanie z każdego miejsca sprawiają, że praca ta daje dużo satysfakcji. Szczerze polecam :)

Sympatyczna księgowa

Współpracuję z firmą inFakt od dłuższego czasu. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Ogromny plus za elastyczne warunki pracy, pomoc techniczną przy aplikacji, wsparcie merytoryczne i webinaria. Jest grupa na fb która bardzo pomaga - w dzisiejszych czasach przy tak szybko zmieniających się przepisach ktoś z kim można skonsultować konkretny przypadek - to skarb. Szczerze polecam!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Infakt Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Infakt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Infakt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 167.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Infakt Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 131, z czego 110 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Infakt Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 85 ocen.

Infakt Sp. z o.o.