Opinie o infakt.pl - Infakt Sp. z o. o.

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Infakt Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Infakt Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Infakt Sp. z o.o. w Kraków

Carli

Czy ktoś pracuje jako Zdalny Specjalista ds. księgowości w dziale obsługi klienta i mógłby dać znać czy opłaca się aplikować na to stanowisko? Bardzo dziękuję za wszystkie informacje :)

Ania111444
@Carli

Witam, ja podpisałam umowę 01-06-2021 i do tej pory "bujam się" z wdrożeniem. I to nie z mojej winy...

Carli
@Ania111444

A mogłabyś opisać jak wygląda praca, okres wdrożenia itp. ?

Ali
@Ania111444

To samo, zero kontaktu, księgowa, która miała zajmować się moją firmą nawet nie odbiera telefonu:(

Aga89a
@Ania111444

Hej mam pytanie jak teraz wygląda sytuacja? Zastanawiam się czy podpisać umowę

Kin

Jeśli ma się motywacją to można awansować tutaj relatywnie szybko. Sam poziom wynagrodzeń jest zadowalający, kwestia zaangażowania. Praca z biura lub częściowo zdalnie - zależnie jak ustalisz to z przełożonym. Reasumując: pracodawca dobry jak na krakowskie warunki, ale też oczekuje wkładu w postaci dobrze wykonanej pracy. Jeśli komuś zależy na lekkiej pracy za bardzo wysokie płace to nie tutaj. Zarówno w sferze biurowej, marketingu jak i IT jest dobrze.

Sylwia
@Kin

a nie ma szans pracować tutaj w 100% zdalnie ? jestem zupełnie z innego miasta a bardzo interesuje mnie praca w tym miejscu

@Sylwia

Jako księgowa pracuje się w 100% zdalnie

Urszula
@Ksiegowa

Naprawdę? I jaka wtedy jest umowa? Jak to w ogóle wygląda, są jakieś godziny pracy czy nie

@Urszula

Sama ustalasz godziny dostępności dla klienta, umowa na zasadzie kontraktu b2b, należy posiadać swoją działalność

Anka

Ile klientów jestescie w stanie poprowadzic w Infakt?

Monia

Na jakiej zasadzie są przypisywani klienci do Ciebie ? Czy jest szansa, że na początek "dostanę" tylu klientow, żeby starczyło na rachunki i jedzenie ? Jestem po I etapie rekrutacji i zastanawiam się czy brnąć w to dalej, opinie naprawdę zóżnicowane......

AG
@Monia

tez jestem po 1 etapie może się poznamy ?

@Monia

Jasne, ze tak :) ilość klientow zależy od Twojego zaangażowania, mnie szybko udało się zbudować super bazę

Infakt Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Młodszy Księgowy / Młodsza Księgowa - Pełna Księgowość. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Klient

Totalnie nie polecam, od miesiąca proszę się o jedną rzecz i jestem ciągle zbywany. Pani na czacie tylko piszę że przekaże sprawę dalej. Program totalnie nie radzi sobie ze zmianami wprowadzonymi w Polskim Ładzie. Mi np. wygenerował korekty deklaracji wysłanych 3 lata temu. Nie mogę nic zrobić bo system każe płacić za coś co było 3 lata temu i przez to nie ma możliwości bieżącej obsługi firmy. A co na to infakt? "Proszę o jeszcze chwile cierpliwości". Kpina z klienta!

anna

Podjęłam jakiś czas temu współprace z Infakt. Proces rekrutacji jak najbardziej na plus. Weryfikacja wiedzy, kompetencji miękkich i procesu uczenia się obsługiwania dedykowanej aplikacji. Zdecydowałam się założyć działalność i uważam że to strzał w dziesiątkę. Wynagrodzenie naturalnie zależne od liczby posiadanych klientów, których podsyła Ci Infakt. Jasne zasady. Chcesz pracować -zarobisz. Polecam niezdecydowanym.

PoszukiwaczHRu
@anna

Bardzo ładna opinia. W ogóle nie widać, że InFakt pisze je sobie sam : )

Katarzyna
@PoszukiwaczHRu

A czemu uważasz, że to oni pisali? To jaka jest prawda?

P.O

najgorszy program w internecie, zero kontaktu z firmą, Panie na czacie nie mają żadnej wiedzy. Omijać infakt z daleka

Adrian
@P.O

Czemu nie ma kontaktu z firmą. Nie maja podanego e-maila czy ci nie odpisują? Serio jesteś aż takim ekspertem że wiesz ze pracownicy nie maja wiedzy? Może byś wyjaśnił o co ci konkretnie chodzi?

Martyna

Pracuję w inFakt niespełna 3 lata. Firma dała mi ogromną możliwość rozwoju. Pracownicy są mobilizowani do poszerzania swojej wiedzy i nabywania nowych umiejętności. Kadra managerska potrafi wykorzystywać atuty pracowników dzięki czemu rozwijają się w odpowiednim kierunku w zależności jakie mają predyspozycje. Nie spotkałam się z taki propracowniczym podejściem w żadnej z poprzednich firm. Zachęcam do aplikowania do inFaktu i nie zrażajcie się kilkuetapową rekrutacją ! Dzięki temu zatrudniani są pracownicy którzy wykazują zaangażowanie i chętnie rozwijają naszą firmę podejmując długoletnią współpracę.

Zbigniew
@Martyna

Piszesz o możliwościach rozwoju, w takim razie powiedz mi jakie są tu szkolenia na początku? :)

alex
@Martyna

^ To nie ty się rozwijasz tylko firma dla której pracujesz. ^

@Martyna

A jak wygląda kilkuetapowa rekrutacja? czy są trzy etapy ?

Aga

Witam. Mam pytanie do osób pracujących zdalnie jako specjalista ds.ksiegowosci. czy jak pracuje już na pełnym etacie to tu można sobie "dorobić "w mniejszym wymiarze czasu pracy?

Arletta

Współpracowałam z inFakt przez rok na stanowisku Mobilny Specjalista ds. Księgowości. Jest to praca, dla osoby stawiającej pierwsze kroki w księgowości bardzo rozwijająca. Nigdzie nie nauczyłabym się tyle ile nauczyłam się w inFakcie przez rok. Ponadto sama forma współpracy w formie zdalnej jest dobrym rozwiązaniem. Ustalanie grafiku pod własne potrzeby, szeroki zakres godzin do wyboru, wynagrodzenie godzinowe + prowizja od każdego załatwionego zgłoszenia. Pozwala to osiągnąć zarobki na pewno wyższe niż na etacie. Na uwagę zasługuję również fakt atmosfery w pracy, możliwość korzystania z naprawdę zaawansowanych rozwiązań dla księgowości i samej komunikacji. Oprócz tego możliwość konsultowania się ze specjalistami z zakresu księgowości/doradztwa podatkowego w czasie pracy. Mimo bycia pracownikiem zdalnym uczestniczyłam w obiedzie świątecznym na videorozmowie .. firma zamówiła w moim mieście obiad domowy, który został dostarczony pod moje drzwi

pan pytajnik

Opinie jak to opinie na gowork, bardzo mieszane. Ale mnie zastanawiają 2 tematy: 1. Czy komuś udało się dostać "pracę" mobilnego specjalisty (wiadomo b2b), mając tylko wiedzę teoretyczną, bez doświadczenia w księgowości czy podatkach? Jeśli tak to z czego się uczył, o co pytali na rozmowie kwalifikacyjnej? 2. Jak z rozwojem zawodowym? W ofercie piszą, że jest możliwość rozwoju, a jak w rzeczywistości? Powtarzalne, rutynowe czynności czy jednak trzeba coś myśleć, udoskonalać wiedzę itp?

Wiola

Pracuję w inFakt od 7 lat i jak najbardziej mogę polecić pracę w tak zgranym teamie :)
 Swoją karierę w tej firmie zaczęłam jeszcze na studiach. Firma daje szeroki wachlarz możliwości rozwoju i zdobywania nowych umiejętności.
Dodatkowym atutem jest możliwość pracy zdalnej, dostęp do wielu benefitów, MacBook, wyjazdy integracyjne i imprezy firmowe.

Kuba

W inFakcie pracuję od końca lipca i już po tak relatywnie krótkim czasie jestem w stanie stwierdzić, że wybór tej firmy jako miejsca pracy był trafiony! Jestem młodą osobą kończącą studia, która dopiero zaczyna swoją stałą podróż zawodową, która nie polega na pracy dorywczej. InFakt jest otwarty na młode, a przede wszystkim chętne do pracy osoby. Będąc zaledwie te dwa miesiące już zdołałem nabyć wiele umiejętności, a także wiedzy merytorycznej. Powierzane są mi coraz to nowsze i ambitniejsze zadania. Jeśli zatem chodzi o rozwój, to następuje on w trybie ekspresowym. Osobiście dla mnie najważniejszym aspektem są ludzie. Co do tej kwestii również nie można narzekać. Jest profesjonalnie, ale koleżeńsko. Traktujemy się na luzie, jednak z szacunkiem. Jeśli potrzebuje się pomocy, czy omówić jakąś kwestię, która jest dla nas istotna, to w inFakcie takie możliwości, to chleb powszedni. Nigdy nie zostanie się "na lodzie". Zatem, gdy tylko ktoś szuka pracy, gdzie chce się rozwijać oraz obcować z pomocnymi i koleżeńskimi ludźmi, to jest to miejsce właściwe :)

Ola

Od pół roku współpracuję w Infakt Sp. z o.o. i jestem szczerze zaskoczona tym co tutaj czytam. Nigdy wcześniej nie miałam okazji pracować w tak bardzo nastawionej do pracownika firmie. Warunki pracy i atmosfera są na najwyższym poziomie. Współpracownicy i kadra kierownicza to ludzie z którymi z przyjemnością chce się pracować. Od samego początku czyli kilkuetapowej rekrutacji widać pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Większość pracowników zajmuje swoje stanowiska od kilku lub kilkunastu lat co zdecydowanie potwierdza, że jest to idealne miejsce na długą i zadowalającą współpracę :)

Patrycja

Współpracuję z firmą inFakt od ponad pół roku i jestem bardzo zadowolona ze współpracy :) Od samego początku bardzo spodobał mi się zarówno wysokim profesjonalizmem firmy, jej innowacyjność na rynku usług księgowych, jak i przejrzystość warunków umowy. Największym plusem współpracy z inFakt jest możliwość pracy zdalnej za pośrednictwem łatwej w obsłudze platformy oraz elastyczne godziny pracy. Nieoceniona jest też pomoc zarówno w kwestiach związanych z wdrożeniem, obsługą programu, jak i pomoc merytoryczna, która bardzo pomaga w codziennej pracy. Szereg szkoleń, mnóstwo opracowywanych na bieżąco materiałów merytorycznych zawierających treści na wysokim poziomie, co jest niezwykle cenne w okresie wciąż zmieniających się przepisów sprawia, że pomimo pracy na odległość, czuję, że pracuję w większym zespole, na którego wsparcie zawsze mogę liczyć. Serdecznie polecam współpracę ze spółką inFakt!

Zenada
@Patrycja

Te posty piszą chyba osoby z.infaktu bi nijak sie to ma do wynagrodzenia i fo ciaglej rekrutacji w tej pseudofirmie

@Zenada

A kto ma sie inny wypowiedzieć nt współpracy jak nie sami pracownicy? Ciągła rekrutacja - firma sie rozwija to nic dziwnego. Wystarczy spojrzeć w internet.

grega
@Patrycja

Jestem klientem, który wykupił jedynie dostęp do Infaktu i samodzielnie sobie księguję działalność gospodarczą. Chciałem się tylko w jednej kwestii wypowiedzieć jako osoba najmniej zainteresowania - powyższy komentarz napisał na 100% ktoś z inFaktu, gdyż widać, że ma on wydźwięk typowo marketingowy.

@Kasia

Kasiu, a czy Ty jesteś pracownikiem Infaktu? :) Chciałabym dowiedzieć się czegoś o warunkach pracy w firmie. Mogłabyś napisać mi coś na ten temat? Wspomniałaś, że firma się rozwija. Czy w związku z tym dla pracowników w firmie też jest przewidziany jakiś rozwój?

Lidbia

Czy osoby o małym doświadczeniu, powiedzmy niecały 1 rok mają szanse na zatrudnienie w tej firmie? Aplikowałam i nie jestem pewna, czy zostanę wzięta pod uwagę. Interesuje mnie ten sposób pracy, nieszablonowy. Mnogość i czas pracy nie robi dla mnie wrażenia. Jestem typem pracoholika

andrzej

Masakra. Mieli sie ze mna skontaktować 4 tygodnie temu i nadal nic. Dzwoniłem na infolinie, a tam poinformowano mnie, że księgowy lada dzień sie odezwie. Oczywiście nie odezwał się. Nie polecam. Traktują klienta jak (usunięte przez administratora)

Cześć, zainteresowała mnie oferta pracy Infaktu na stanowisko mobilnego specjalisty ds. księgowości. Co możecie napisać o takiej pracy w firmie? :D Ile wynosi oferowana podstawa wynagrodzenia w firmie a jak rozliczane są prowizje? Ile dzięki prowizjom może sobie dorobić do podstawy, na początku, osoba z małym doświadczeniem?

Ciężko jest w systemie 12/12 w Infakt Sp. z o.o.?

W jakim dziale taki system pracy?

Joanna

Dopiero zaczęłam współpracę z infakt ale już pozytywnie mogę sie wypowiedzieć . Fajne wprowadzenie w procedury i opiekun. Przydział klientów dla mnie wielki plus bo mogę samodzielnie określić liczbę i tempo ich przydzielania. Praca zdalna ze wsparciem firmy. Bardzo dobra opcja dla osób które prowadzą lub chcą prowadzić swoje biura rachunkowe.

Zostaw merytoryczną opinię o Infakt Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Infakt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Infakt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 167.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Infakt Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 131, z czego 110 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Infakt Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 85 ocen.

Infakt Sp. z o.o.