Opinie o Etisoft Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Etisoft Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Etisoft Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Etisoft Sp. z o.o. w Gliwice

mm

t.m. wez zaktualizuj prawdziwość twojego wykształcenia na gl a pozniej opowiadaj

Gerard

Etisoft to tylko znajomości.Brygadzista,jego była żona,kochanka,koledzy itp.Wszyscy bez doświadczenia,ale chody najważniejsze.Ogólnie fałsz i obłuda.Nie polecam

GerardPipka
@Gerard

Ale co Cie boli chlopie ? brak odwagi by podejsc do Tomka i powiedziec ? pod oslona internetu nawet byle pipka bedzie kozakiem.

Joanna

@DAKO, a czy mogę prosić o nieco więcej konkretów? "Firma jest OK" - bo? Zawsze fajnie przeczytać opinie poparte przykładami - osoby zainteresowane pracą w Etisoft Sp. z o.o. na pewno będą wdzięczne :) @nick, Ciebie również poprosiłabym o więcej konkretów. Możesz napisać coś na temat warunków, jakie oferuje ten pracodawca?

Dako
@Joanna

Fajnie bo praca w zaj..ym zakładzie z fajną ekipą...atmosfera jak w rodzinie..raz lepiej a raz.gorzej...zawsze wszystko na czas... Podwyżki co roku..mniejsza lub wieksza...ale za chwile zaczn@ pisac ze nie ma nic...niko.u nie dogodzi...ale naprawde polecam

Stan

Przyjmują po znajomościach.Ogólnie utrzymują się konfidenci,dupowłazy i pijacy najgorszego sortu jak pewien (usunięte przez administratora)

DAKO
@Stan

Stan przecież Ty tez zostalas przyjęta po znajomosci...okaz troche szacunku temu co zalatwil Tobie praca...firma jest ok..polecam ..a ile ludzi tyle opinii

Serwisant

Jasno opisany proces rekrutacji ale niestety nie zostałem poinformowany o wyniku rozmowy rekrutacyjnej pomimo zapewnień że będzie kontakt telefoniczny.

Rozmowa tylko z Panią z HR, pytania ogólne, sprawdzenie poziomu znajomości języka angielskiego. Zero pytań technicznych co moim zdaniem powinno być podstawą przy rekrutacji na tego typu stanowisko.

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ONN,,

Onn,, Widać że na dal poszukują niewolników na magazyn surowców do Etisofu, Pracuj.pl.W tej firmie jest wielka rotacja Wałszywość tych ludzi i głupota.O podwyżkach i awansie zapomnijcie ,Oni żyją świecie bajki.Nie polecam tej firmy, nie składajcie CV i nie zaśmiecajcie sobie papierów,,

@ONN,,

Rotacja jest i owszem, ale odchodzą ludzie którzy w swoim mniemaniu mając 22 lata, zero doświadczenia od razu by chcieli być kierownikami, albo najlepiej dyrektorami, nie znając kompletnie systemu, procesu żądają po 3 tysiące na rękę. Kiedy czytam takie wpisy sfrustrowanych małolatów którzy nie mając pojęcia o pracy chcieli by nie wiadomo ile zarabiać, najlepiej na pierwszą zmianę pracować i mieć wszystkie weekendy wolne to ogarnia mnie pusty śmiech, podwyżki są każdego roku, oczywiście zależnie od postępów oraz oceny rocznej. Nie oczekuj że lecąc w kulki cały rok przyniosą Ci na kolanach aneks z podwyżką błagając abyś czasem nie odchodził i pozwolą przez 8 godzin bawić się telefonem. Co do awansów to osobiście znam kilka osób którym jakoś się udało, co do życia w świecie bajki, to jak przeorają Cię w obozach pracy na strefie to może wtedy docenisz spokój i komfort pracy w Etisofcie, a póki co możesz iść wypruwać flaki za najniższą krajową na strefę.

On,,
@Grabol

Grabol, Nie opowiadaj Bajki na dobranoc nie ma możliwości co do podwyżki ani awansie ,zapomnij.Nie polecam nikomu tej firmy.Pracy jest dużo i lepiej płatne , a co do obozów pracy już nie istnieją, to nie te czasy. Mobing jest KARALNY.

Gowork
@Grabol

A teraaz napisz prosze ile osob z produkcji ze stazem powyzej 5lat odeszlo i czy znasz powody ich odejscia. Mozesz do tego dodac osoby z dzialu handlowego, kadr i informatyków. Jezeli jestes taki rozeznany wsrod tych 22latkow to podaj druga strone medalu czyli osoby ktore stazem zapewne i Ciebie przebily, a znajomoscia maszyn i wiedza przebijaja obecnych i kierownikow.

@Gowork

Trochę osób odeszło bo nagle przestało im się podobać, bo już nie ma wielogodzinnych posiedzeń w jadalni, jedzenia przy maszynach cy też picia coli czy czego innego. Ktoś kto złapał złe nawyki kiedy firma była mała ma problem przestawić się na inny system pracy gdzie przez to iż jest dużo więcej pracowników trzeba mieć na nimi jakąś kontrolę, wiele osób boli już to że nie mogą sobie palić papierosów ile chcą, że nie mogą oglądać filmów przy maszynach, gdzie ten "fajny ziomek" kierownik od niego wymaga dostosowania się, ale jak to? przecież piłem z nim wódkę... W firmie następują naturalne zmiany które dotyczą każdej firmy kiedy się rozrasta, komu ciężko jest się z tym pogodzić wypada z gry na własne życzenie, zresztą niektórzy chyba już zapomnieli że są w pracy a nie na spotkaniu towarzyskim gdzie ogląda się filmiki na (usunięte przez administratora)

gowork
@Grabol

Jesteś monotematyczny. Może i są ludzie którzy odchodzą bo nie mają czasu na telefon w ręku albo posiedzieć przy fajce ale jest i wielu którzy widząc jakie mają możliwości rozwoju po prostu uciekają. Ileż to osób z produkcji dostało możliwość rozwoju czy awansu ? Na palcach jednej reki mozna zliczyc takie osoby dodajac ze wiele z tych osob i ich awanse sa szyte grubymi nicmi - po kolezensku. Produkcja jest w zasadzie traktowana po czesci jako "prosci ludzie" im najlatwiej narzucic czasy przerw czy wyjsc na papierosa. Szkoda ze to samo nie tyczy sie osob z biur gdzie ich praca jest chyba palenie papierosow oraz spotkania towarzyskie i nikomu to nie przeszkadza. Na stanowiska biurowe gdzie moznaby wytypowac osoby z produkcji ktore stazem beda dochodzic do dwucyfrowki albo i juz maja - to przychodza osoby z zewnatrz - takie tu sa szczeble mozliwosci rozwoju. Tak jak ktos napisal firma jest OK ale jezeli zakotwiczysz na produkcji to nie licz na to ze firma o Tobie pomysli - lepiej wziac kogos z zewnatrz. Pieniadze to samo. Mozesz zarobic w innych firmach i wiecej i mniej.

Halina
@gowork

Zgadzam się z Tobą

nick
@ONN,,

na magazynie surowców jest naj ,, bardziej lejtowo heh ..jedna sobota pare nadgodzin i 3 jest z przodu .. polecam ta firmę..

Olek

Atmosfera też jest dobra? Mam zamiar aplikować.

Unkel

Robilech w Eti wiela lot...i złego slowa nie dom powiedziec..pozdr Gibi

M.M.

Pracuje w Etisofcie krótko ale nie żałuja.polecam ...

Eti to dobra firma...polecam

Nicka

Firma ma bardzo zdrowe podejście do pracownika, po prostu w niego inwestuje. Są szkolenia, nie oszczędzają na pensjach, są dodatki pozapłacowe do pensji. Generalnie można tu zdobyć ogromne doświadczenie i nauczyć się nowych rzeczy co się moim zdaniem może przydać w przyszłości. I też ludzie mają normalne podejście, można pogadać, się pośmiać, jak trzeba to pomogą, nie ma wyścigu szczurów.

Karol

Myśl, że większość firm i Etisoft również mają swoja politykę w kwestiach zatrudniania pracowników. Czasami coś dla nas dziwnego dla firmy jest korzystne, dlatego uważam, że nie trzeba się wtrącać!

nadalpracujący
@Karol

Czym innym jest jasna polityka kadrowa i dobór ludzi ze względu na wiedzę i umiejętności które posiadają, a czym innym perfidny nepotyzm gdzie jedynym wymogiem jest koga i jak blisko się zna, ale skoro dla niektórych jest to normalne i zgadzamy się z tym na tak niskim szczeblu, to potem nie dziwmy się że dzieje się tak w urzędach i innych państwowych instytucjach. Ja mimo iż pracuję w Etisofcie nie mam zamiaru i nie będę się z czym takim zgadzał, bo mam do tego prawo, a to że muszę to robić w jakimś stopniu anonimowo z obawy przed szykanami to już inna sprawa.

1948
@nadalpracujący

A pan brygadzista i jedna z "idolek" nie ma z tym problemu...wszyscy mamy o nich zdanie a oni sie cieszą...500+ razy 6....

nadalpracujący
@1948

Co ma związek dwojga dorosłych ludzi wspólnego z nepotyzmem? Mówiąc "wszyscy" rozumiem że z każdym rozmawiałeś? czy tak sobie po prostu napisałeś, a co tam anonimowo to powiem że wszyscy... Poza tym zaglądanie komuś do sypialni jest wybacz, ale trochę niegrzeczne, nie chciał byś aby Tobie zaglądali...

1948
@nadalpracujący

niech mi zagladają ale po rozwodzie hmmm,,, postaw się w ttej sytuacji a dopiero sie wypowiadej

ZabrzeMiastoCudów
@1948

1948 pochwal się kim jesteś, to zaglądniemy Ci w życie i zobaczymy co tam siedzi, pośmiejemy się też wszyscy a i zapewne ktoś złotą radę zapoda.

Haha
@1948

Butlonosy przystojniaczek o wyglądzie ameby :)))) Knurów team !

śruba

Jak ktoś poważnie traktuje pracę i przykłada się do swoich obowiązków to z pewnością będzie mu tu dobrze.

Konrad

Myślę, że musi być fajnie w firmie ponieważ nie mają ofert pracy dla zwykłych pracowników jedynie dla kierowników. Nie dziwią mnie pochwały na forum , gdyż szukam pracy i sporo dobrego o Etisoft -ie słyszałem.

Grabol

Myślę że jesteś jednym z tych pseudo cwaniaków co wiecznie narzekają i każdemu mówią że się zwolnią, a od 10 czy 15 lat nadal pracują bo masz tą świadomość że takiej stawki za to co robisz a raczej nie robisz przez 8 godzin nikt Ci nie da, więc daruj sobie takie wywody do ludzi którzy zadają konkretne pytania.

Joanna

Dobrze, że w końcu ktoś porusza tutaj takie kwestie @michał. Odnośnie zarobków to zapewne nikt Ci konkretnej kwoty nie poda bo po pierwsze może to być tajemnica handlowa, a po drugie może to zależeć od Twojego doświadczenia. Może ktoś pracuje w biurze Etisoft Sp. z o.o. i może to potwierdzić?

@Joanna

Nie chodziło mi o kwotę raczej o widełki 3000-4000; 4000-5000 itd? Poza tym nie zauważyłem dodatków pozapłacowych np. ubezpieczenie medyczne, karta multisport, bony na święta it. To już chyba standard w większości firm.

@Michał

Zależy jakie stanowisko w biurze, natomiast widełki 3000-5000 to mają pracownicy ze stażem. Karta multisport, bony na święta i ubezpieczenie medyczne - są.

@Marek

Dzięki za info. Mam nadzieję, że netto :)

Drodzy Państwo jakie są stawki w biurze?

Stella

Etisoft to fajna firma i jak piszą ludzie ze świetna załogą.

Joanna

Rzeczywiście forum odbiega od głównej dyskusji @T.M., nie powinno się tutaj poruszać osobistych przytyków. Bardziej liczą się tutaj informacje dotyczące warunków pracy i samej pracy w Etisoft Sp. z o.o. Skoro tutaj pracujecie co możecie powiedzieć o procesie rekrutacji? To będą na pewno przydatniejsze informacje.

Szukając pracy robiłem rozeznanie i Etisoft wypadł całkiem dobrze jako pracodawca. Trochę mam mieszane uczucia po forum.

Joanna

@Kaśka to jakie plusy odnajdujesz w pracy w Etisoft? Co tutaj twoim zdaniem funkcjonuje najlepiej? Czy komunikacja między pracownikami działa sprawnie? To dzięki niej często eliminowane są konflikty pracownicze.

Kaśka

Firma dobrze funkcjonuje to niektórzy muszą ponarzekać!.

Zostaw merytoryczną opinię o Etisoft Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Etisoft Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Etisoft Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Etisoft Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 80, z czego 5 to opinie pozytywne, 57 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Etisoft Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Etisoft Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Etisoft Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 84 ocen.
  • Szara 21
    44-100 Gliwice