Opinie o Etisoft Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Etisoft Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Etisoft Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Etisoft Sp. z o.o. w Gliwice

Konrad

Czy możecie mi podpowiedzieć coś więcej o pracy w kontrolingu? Czy ta oferta jest jeszcze aktualna ?

1948 MM
@Konrad

KONTROLUJESZ CZY M.IN, ROMEO I JULIA PRACUJĄ...I KAJ SĄ..

Joanna

Często praca biurowa może tak wyglądać @gowork ale to nie oznacza, że ludzie nie robią kompletnie nic. Kwestia awansów też może być dyskusyjna, na pewno dobrze, że jest taka możliwość, wtedy pracownicy mają większą motywację do pracy. Czy zdarzało się, że ktoś z produkcji przeszedł do biura?

Prostak z produkcji
@Joanna

Kwestia awansów to kwestia sporna w naszej firmie, niby są przeprowadzane rozmowy z kandydatami do awansu, i niby wszystko wygląda ok, ale trudno oprzeć się wrażeniu że te rozmowy są robione dla "świętego spokoju" a tak naprawdę ten kto awansuje już jest dawno znany, to wszystko pokłosie początków firmy gdzie zatrudniani byli tylko znajomi i rodzina, także trudno się przebić będąc kimś z zewnątrz. Inną sprawą jest myślenie ludzi z biura o pracownikach produkcji, dla nich to oni są najbardziej potrzebni, najbardziej wykształceni i w ogóle najlepsi i niezastąpieni, a produkcja? Banda pijaków bez kultury, to taki zasłyszany cytat wybitnie wykształconych pań z szarej na ostatnim wyjeździe, które po 3 w nocy już nie odbiegały poziomem upojenia od tych "prostaków z produkcji". Taka jest niestety bolączka tej firmy, zbyt wysokie mniemanie o sobie ludzi z biura, i brak jakichkolwiek szans na awans ludzi z produkcji którzy nie posiadają wśród wyższej kadry wujka, ciotki, kuzyna czy brata. Ja nie narzekam, mi produkcja odpowiada, ale przedstawiam swoją subiektywną opinię na podstawie obserwacji.

Prostak z produkcji

pijak2
@Prostak z produkcji

Nie trzeba nic więcej dodawać. Dobrze napisane

Stopka

Tak narzekacie na firmę a ja sprawdziłem ofertę pracy i potrzebują trzy osoby. Reszta ludzi nie ma zamiaru zmieniać firmy dlatego pytam w jakim celu tak skarżycie się? Może niektórzy sa mocno inspirowani przez kogoś? Mnie pracuje się tu dobrze i spokojnie.

Norek

Jestem po lekturze opinii i utwierdziłem się w przekonaniu, że narzekają na firmę głównie osoby będące na bakier z firmą. Dobrzy pracownicy nie narzekają.

Reaktywacja
@Norek

Gratuluję bystrosci. Do pozazdroszczenia.

Serwisant

Jasno opisany proces rekrutacji ale niestety nie zostałem poinformowany o wyniku rozmowy rekrutacyjnej pomimo zapewnień że będzie kontakt telefoniczny.

Rozmowa tylko z Panią z HR, pytania ogólne, sprawdzenie poziomu znajomości języka angielskiego. Zero pytań technicznych co moim zdaniem powinno być podstawą przy rekrutacji na tego typu stanowisko.

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.
Ktoś

Oczywistą sprawą jest, że firma musi dostosować się do rozwijającego się rynku pracy, musi wprowadzić pewne zasady i obowiązki pracownikom, aby Ci nie weszli pracodawcy na głowę. Oni też mają różne kontrole zewnętrzne, więc jako firmę trzeba ich zrozumieć. Jednak mówienie tutaj o tym, że ktoś odszedł, bo przyzwyczaił się do "lajtowej" pracy i braku zasad jest trochę błędne. Wystarczy zobaczyć jaka jest przepaść między zarobkami na poszczególnych stanowiskach, nawet na tych samych co jest wg chore. Wykonywanie tych samych prac, a różnica w zarobkach diametralna jest nieuczciwie w stosunku do pracowników. Przypuszczam, że to również wpływa na rotację w firmie stąd też wzięły się masowe zwolnienia. Możliwość rozwoju? W którym momencie? Bo chyba mało który pracownik poczuł jakiekolwiek wsparcie w rozwoju. Firma nie należy do najgorszych, bo to prawda- można trafić na gorsze, jednak nie gloryfikujmy tego przedsiębiorstwa, bo znajdują się też na rynku przedsiębiorstwa lepsze, więc zwolnienie z Etisoftu nie musi się równać z trafieniem w "gorsze (usunięte przez administratora) quot;.

Amatorka

Szukam pracy i jak poczytałam opinie to zupełnie nie wiem co mysleć. Tak różne opinie że nie wiadomo kto pisze prawdę a kto zwyczajnie kłamie! Słyszałam wcześniej wiele dobrego o firmie i dlatego jestem na tym wątku żeby uzupełnić informacje ale to nie są opinie.

Joanna

@E dziękuję za odpowiedź. Nie wiem ile osób pracowało na magazynie, czy produkcji, ponieważ nie jestem związana z firmą Etisoft. Jestem pracownikiem gowork.pl i po prostu zależy mi na poznaniu tego jak wygląda praca w Waszej firmie oraz aby osoby, które zastanawiają się nad podjęciem w niej pracy mogły znaleźć na tym wątku przydatne informacje i odpowiedzi na swoje pytania. Rzeczywiście, osoby które chcą się rozwijać nie zostaną długo w firmie, która nie oferuje im takich możliwości. Dopytywałam o to, ponieważ w ofertach pracy między innymi na magazyniera, operatora maszyn firma oferuje możliwość podnoszenia kwalifikacji. Piszesz, że mały procent pracowników ma taką opcję. Jacy są to pracownicy?

E

Nie istnieje cos takiego jak podnoszenie kwalifikacji na magazynie Pani Joanno. Prosze zobaczyc ilu ludzi przewinelo sie przez magazyn oraz produkcje. Tylko maly procent pracownikow ma mozliwosc podnoszenia kwalifikacji nie mowiac o drabince rozwoju albo awansie. Niestety ale wyglada to tak ze ktos ambitny po czasie odchodzi nie widzac tu mozliwosci rozwoju a dodatkowo pieniadze ktore sa oferowane nie sa w zadnym wypadku dla ludzi kotwica i chwala sie na hali ze wysylaja swoje cv do konkurencji badz co chwile odchodza.

Joanna

@Captchmógłbyś powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach z pracy na magazynie? W ogłoszeniu o pracę firma oferuje między innymi umowę o pracę, możliwość podnoszenia kwalifikacji, pakiety dodatkowe, okazje do integracji. Jak te warunki wyglądają po rozpoczęciu pracy? Jakie możliwości rozwoju mają pracownicy? Tylko bardzo proszę o kulturę wypowiedzi. Nie jest to miejsce do obrażania innych, a szczególnie indywidualnych pracowników firmy.

PRZYSZŁY PRACOWNIK

T.M. I T.M. to muszą być luje...napewno są w porządku... Czy Etisoft sponsoruje boks tajski?

Captch

Pracowałem na magazynie. Atmosfery brak. Falszywosc. i jeszczet t.m. niby znawca a to debil ktorego teraz chcą zrobic leanloderem haha

Joanna

@Gośka a co sprawia, że firma Etisoft jest godna polecenia? @1948KSG mógłbyś powiedzieć coś więcej o tym dlaczego Etisoft jest dobrym pracodawcą? Czym wyróżnia się na tle innych firm z branży?

1948
@Joanna

Taka firma to coś pieknego..kasa na czas...atmosfera super... Podwyżki co roku... Sami uprzejmi ludzie...szczerzy...miłosierni...pomocni... aż chce pracować się tu do emerytury...

1948

@1948

Przeciez to jest prowokacja :D kasa na czas jest wszedzie chyba ze pracuje sie bez umowy na budowie. Moze kolega na podstawie doswiadczenia powie gdzie nie placa na czas ? :D Atmosfera super ? mozesz napisac w ktorym dziale pracujesz ? szczerzy-milosierni-pomocni - nawet w bajkach tak nie jest :D do emerytury ? POWODZENIA !

1948 TORCA
@Marek

ETISOFT TO BAJKA...PRAWDZIWA I PIĘKNA...A MARKU JAK NIE PASUJE TOBIE NO COŻ...DRZWI I BRAM U NAS JEST SPORO TO WYBIERAJ KTÓR€DY WYJDZIESZ...

1948 PANY
@Marek

Mamed nigdy nic Tobie nie pasuje...ale w cztery oczy to taki milutki jesteś... ETISOFT PONAD WSZYSTKO...

Gośka

Etisoft Sp. z o.o. to bardzo fajna firma, polecam!

1948KSG

Witam,pracuje tu 15 lat,,,złego słowa o firmie nie powiem,,,kasa sie zgadza,,kadra ok,,,słynne idolki ok,,, poza jedną.... brudy pierzcie po za forum,,, WSZYSTKIM POLECAM ETISOFT

1948=konf + wsparcie druku..

FLEXMISTRZU LUB MISTRZYNI...WIECIE ZE TA FIRMA JEST DUŻA A ZARAZEM MAŁA... PLOTKI PLOTECZKI ROZCHODZĄ SIE SZYBKO... Bamber nie robi juz trzy lata a czy miał dyscyplinare to nie wiem..spytajcie kadrowej ... A robienie z siebie nie winiątek to troche nietegez... Zgadzam sie ze to nie miejsce na oczernanie ale T.M to moj kolega a jego żona to koleżanka i szkoda mi tego i tego... A o dzieciach nie wspomne... KAZDEMU Z NAS TA FIRMA pasuje..zarobki jako tako...atmosfera pi Zakopcu lepsza..hi hi.. ETISOFT GÓRĄ

V1

Etisoft bardzo fajna firmamożliwość rozwoju i awansu... Super team..

Szerokie plecy

Drukarz komputerowy czyli cyfrowy?

Flexmaster

1948 = Tomasz z flexo wyrzucony dyscyplinarnie za bójki na wigilii. Teraz jak widać pozostała zazdrość i płacz. P O Z D R O i weź się za swoje życie a innym daj spokój jak i cała reszta wcibskich osób. ŻAL!

Joanna

Obecnie firma poszukuje osób na stanowisko Drukarz komputerowy. Czy ktoś z Was pracuje właśnie w tym dziale firmy i mógłby powiedzieć czego mogą się spodziewać osoby, które przesłały swoją aplikację na tą ofertę pracy? W wymaganiach wymieniona jest biegła znajomość programów graficznych. Jak to wygląda w praktyce? Jak wygląda wdrażanie się nowego pracownika do pracy właśnie na tym stanowisku?

Grabol

Czytam to wszystko tutaj od jakiegoś czasu i się zastanawiam czy wy ludzie nie macie większych problemów? Jak nie zaglądanie do portfela, to do sypialni po zazdrość o to że ktoś ma trochę lepiej niż wy. Przecież nikt nikogo w Etisofcie na siłę nie trzyma, nie podoba się można złożyć wypowiedzenie i iść gdzie indziej, pracy na rynku jest mnóstwo, w takim oplu czy ngk będziecie 4 czy 5 lat pod agencjami pracy, a potem kopną was w tyłem bez słowa dziękuję, ale w tym tłumie pracującym w tych obozach pracy będziecie ciągle anonimowi i nie będzie was może kłuło w oczy to że ktoś ma trochę lepiej niż wy. Też mi się trochę rzeczy nie podoba w firmie, ale nie wywlekam tego na forum publiczne bo to zakrawa o śmieszność, tym bardziej anonimowo. @1984 Zanim się wypowiesz nazywając coś "wszyscy mówią" zastanów się czy na pewno wszyscy, ja Cię nie upoważniłem abyś się w moim imieniu wypowiadał, a jak Cię interesuje prywatne życie innych to zatrudnij się jako detektyw, będziesz szpiegował niewierne żony czy mężów i może wtedy zadowolisz swoje ego.

Zostaw merytoryczną opinię o Etisoft Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Etisoft Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Etisoft Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Etisoft Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 80, z czego 5 to opinie pozytywne, 57 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Etisoft Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Etisoft Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Etisoft Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 84 ocen.
  • Szara 21
    44-100 Gliwice