Opinie o Etisoft Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Etisoft Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Etisoft Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Etisoft Sp. z o.o. w Gliwice

ekstremalnie profesjonalnie

?

A jak działa wasz kontroling??

brak slow:/

GRATULACJE DLA NIE KTÓRYCH KIEROWNIKÓW ZMIANOWYCH KTÓRZY ZAMIST SPRAWIEDLIWIE OCENIAĆ WSZYSTKICH TO SWOICH KOLEGÓW OCENIALI LEPIEJ I PODCIĄGALI OCENY POD PODWYŻKI TAK TO JEST JAK NIE PRZYJMUJE SIE KIEROWNIKÓW Z POZA FIRMY POZDARWIAM

olo

Umowa tylko na umowę-zlecenie. Najniższa krajowa. Przyjmują na okrągło, bo za takie warunki i kasę, rotacja ogromna.

Serwisant

Jasno opisany proces rekrutacji ale niestety nie zostałem poinformowany o wyniku rozmowy rekrutacyjnej pomimo zapewnień że będzie kontakt telefoniczny.

Rozmowa tylko z Panią z HR, pytania ogólne, sprawdzenie poziomu znajomości języka angielskiego. Zero pytań technicznych co moim zdaniem powinno być podstawą przy rekrutacji na tego typu stanowisko.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Szukający pracy

Słyszałem że przyjmują na magazyn w Etisofcie ?? Czy to prawda ? Jak z umową i jakie wynagrodzenie oferują ?? W Wie może ktoś ?

P

a ja znowu wiele osob znam co siedza przy monitorze i sporo pracy maja a 2jki z przodu jak nie mieli tak nie maja od paru dobrych lat. Moze niektorym sie wydaje ze w firmie z automatu jak siedzisz przy biurku to zarabiasz kokosy ale niestety tak nie jest i mozna sie bardzo zaskoczyc. Tylko ze te osoby widocznie nie widza sensu chwalenia sie wszystkim wokol i wypisywania tego na stronach.

a

nie znam takich co by nie brali 2 a jest wielu co mają i 7, to że się nie chwalą to inna sprawa

f

Niewszyscy w biurach zarabiaja tyle kasy. SA osoby ktore oczywiscie zarabiaja sporo ale i tacy co nawet 2tys na oczy nie widzieli a pracuja pare dobrych lat i nie jest to mala grupa.

Gal

Czy ktoś może mi sensownie wytłumaczyć po co firma wydała kolejne pieniądze na jakieś telewizory, na których nic nie widać, jak przecież kierownicy i dyrektor mają wgląd na swoich komputerach co jest założone na każdej maszynie. Bezsensowne wydawanie kolejnych pieniędzy, a przeciez zatrudnili faceta od oszczędzania :/

a

jak się zarabia 2-3 razy tyle co na produkcji to po co narzekać :)

Dzięki za opinie nie ma to jak oprzeć się na zdaniu prezesa albo innego dyrektorzyny. Normalnie przekonaliście mnie.

obcy

czytam Wasze opinie i zastanawiam się jak to jest że narzekają tylko pracownicy produkcyjni. Reszta jest chyba zadowolona z pracy, wynagrodzenia i atmosfery więc chyba warto się tą firmą interesować jako pracodawcą?

ona

dzięki, bo już miałam wysiadać na tym zadupiu i wciskać na żądanie.

Halin

Tak samo czyli nie placa wogole a nawet czasami trzeba doplacac do interesu i paliwa szefostwa. Placa (o ile maja kase) 3zl za godzine do tego czesto stoimy na dworze w deszczu czy sniegu. Brak dostepu do ubikacji niema sie gdzie myc a (usunięte przez administratora) jestesmy po pachy a nawet samo czolo. Wszyscy w biurach zazwyczaj siedza w basenach ktore znajduja sie przy pokoju prezesa i maja tez jacuzzi z babelkami i szampanem. My fizyczni zapieprzamy czasami za woreczek ryzu. Tak jak reszta napisala ja tez mam zamiar sie zwolnic i na pewno pojde do prezesa mu pierwszy o tym powiedziec w twarz i napewno bedzie takim szoku ze zapewne zrobi wszystko by mnie zatrzymac bo nie ma ludzi niezastapianych !! no a teraz spadam na nocke bo juz sie spoznilem ponad godzine a pewnie bedzie znowu taki zapieprz ze lepiej umierac !!!!!!!!!!! :) pozdrowienia.

Dzięki za opinie bo już miałem się u was zatrudniać. A wiecie coś czy w Łomiankach jest podobnie?

szybki bill

szkoda gadać, niektóre dziewczyny z BOKu (usunięte przez administratora)która nie wie o co kaman dzwoni na magazyn z jakimiś drobiazgami bo ona zawsze jest zakręcona (usunięte przez administratora) jak my mamy pracować skoro ze wszystkim dzwoni do nas. natomiast na pochwały zasługuje(usunięte przez administratora)kumate laski:) dobra na dzisiaj tyle i idę spać bo popołudniówka była ciężka:/ dobranoc :)

Pracownik magazynu

Powiem krótko, panowie i panie jest jak jest ale mimo wszystko maszyniści mają prawo do wyrobienia sobie normy , która gwarantuje im premie czasem jest to 200zł. a czasem 500zł. i nawet gdy taki maszynista przychodzi w sobotę na nadgodziny to metry które jedzie wliczają się na poczet normy , a na magazynie nie ma żadnych premii ponieważ zostały zabrane nie wiadomo z jakiego powodu :/ brawa dla pana(usunięte przez administratora), pracy jest bardzo dużo wystarczy spojrzeć ile wychodzi palet i paczek dziennie , zwalniają ludzi przyjmują z ASA , chłopaki są zieloni i trzeba nad nimi czuwać , bite 8 godzin na nogach do tego dochodzi kilkanaście razy wchodzenie do chłodni , każdy wie gdzie ona się znajduje , bieganie do telefonów rozmowa z BOK w miedzy czasie realizacja zamówień , przychody , załadunki rozładunki , i oczywiście zero premii , słowa pani (usunięte przez administratora)gdyby magazyn pracował rzetelnie to by nie było takiego natłoku pracy :/ pozdrawiam

:-) Zlecenie produkcyjne w Toku :)

handlarz

Ja nie jestem fizycznym ale ci ludzie wykonują tu największą robotę a cała reszta z resztą też ale Sz.P.Prezes widzi co innego (usunięte przez administratora) Ludzie trzymajcie sie i nie dajcie sie,

Maszynista

I tak nikt norm nie wyrabia więc (usunięte przez administratora) se te pieniądze, już nie długo ETI padnie ahahahahahaha żal mi tej firmy i tych pracowników, w życiu bym tam nie chciał pracować :D

Zostaw merytoryczną opinię o Etisoft Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Etisoft Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Etisoft Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 98.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Etisoft Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 81, z czego 5 to opinie pozytywne, 58 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Etisoft Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Etisoft Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Etisoft Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 84 ocen.
  • Szara 21
    44-100 Gliwice