Opinie o Etisoft Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Etisoft Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Etisoft Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Etisoft Sp. z o.o. w Gliwice

Etigosc

Etisoft to bardzo dobra firma ! polecam każdemu.

Joanna

@nieznajomy,,, a jak ocenisz warunki zatrudnienia oferowane przez firmę?

nieznajomy,,,

Codzienna praca polegała hałtycznie spowodowana wielkim hałasem przez Tomka Błachnio śmiejącego się jak głupi do sera To Głupek... Proszę o usunięcie tego człowiek a ze stanowiska .

Joanna

@nieznajomy.. długo pracowałeś w firmie Etisoft Sp. z o.o.? Co mógłbyś powiedzieć o tym jak wygląda codzienna praca na stanowisku magazyniera?

Serwisant

Jasno opisany proces rekrutacji ale niestety nie zostałem poinformowany o wyniku rozmowy rekrutacyjnej pomimo zapewnień że będzie kontakt telefoniczny.

Rozmowa tylko z Panią z HR, pytania ogólne, sprawdzenie poziomu znajomości języka angielskiego. Zero pytań technicznych co moim zdaniem powinno być podstawą przy rekrutacji na tego typu stanowisko.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
nieznajomy..

Witam.pracowałem firmie Etisoft na stanowisku magazyniera surowców. Nikomu nie polecam tej pracy na tym stanowisku Mobing, Brygadziści wałszywi kłamliwi ,co innego mówią a co innego robią. Kierownik Tomek Bł. zamotany wałszywy i głupi.Współpracownicy złośliwi i kapusie .Płaca minimalna a wymagania kosmiczne. NIE POLECAM NIKOMU TEJ FIRMY..!!!

Joanna

Zachęcam do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy. Firma Etisoft Sp. z o.o. poszukuje obecnie Magazyniera. http://www.etisoft.com.pl/kariera/praca/aktualne-oferty-pracy Ktoś z Was już aplikował? Jak wrażenia z procesu aplikacji?

Stary pracownik

Nie polecam, atmosfera pomiędzy pracownikami przyjemna ale wszystko psuje góra i kierownicy. Utrudniają pracę wprowadzając nowe standardy niby mające na celu przyspieszenie produkcji ale na hali bywają raz w tygodniu i nie mają pojęcia o co chodzi w pracy na maszynie. Coraz więcej dyrektorów, kierowników i liderów a coraz mniej fachowców którzy muszą utrzymywać tych darmozjadów. Pan A.J. i B.D. doprowadzają firmę na dno a konkurencja nie śpi.

mei

Magazynier - Spedytor jest teraz im potrzebny na zatrudnienie go Gliwic jak ktoś jest zainteresowany

Mar
@mei

Witam jaka stawka

śruba
@mei

Czy wiesz o robocie dla operatora maszyn w Gliwicach?

Etisoftowiec

@dobrzeradze a nie przyszło Ci do głowy że jeżeli poszukują to się rozwijają? kupują kolejne maszyny? Pracuję tam już kilka lat i jakoś nie zauważyłem tych wszystkich "rewelacji" o których piszą wszyscy tutaj wyżej, po niecałym roku umowa na czas nieokreślony, żadnej ściemy z agencjami pracy tymczasowej. Co do zwolnień to ludzie którzy pracują po 10-12 lat nie pamiętają żeby firma sama kogoś zwolniła, może jednostkowe przypadki tak naprawdę na własne życzenie. Warunki jak na Polską firmę po przejściu Opla, NGK i innych tego typu oceniam na bardzo dobre, nie ma ciśnienia że musisz zrobić tyle i tyle, ile zrobisz będzie ok widocznie tyle musiało to trwać. Rok w rok wyjazd integracyjny na weekend do Wisły, wigilia zakładowa oraz bonus na święta startujący od 500zł wzwyż. Stawki na początku są średnie, ale jak się wykażesz to przy pierwszej ocenie rocznej możesz dostać nawet 300-400 w górę. Także zanim coś zaczniecie oceniać warto się tym zainteresować, a nie powielać zasłyszane plotki. pozdrawiam i zapraszam do aplikowania do pracy w Eisofcie.

dobrzeradze

szukają cały czas pracowników na tych samych stanowiskach co świadczy tylko o tym ze to kolejna firma nie warta aplikowania bo popracuje się co najwyżej 3-6 miesięcy. Darujcie sobie bo zaśmiecicie sobie CV a przy kolejnej rozmowie ktoś będzie wypytywał "dlaczego tak krótko pracowała pani/pan w ostatniej firmie?" i tak czy owak obróci to przeciwko wam !!!.

Mat
@dobrzeradze

Na jakich stanowiskach

Dudi

Witam, Wybieram się w czwartek na rozmowę do etisoftu na stanowisko specjalista ds. zapasów. Pani z kadr nie bardzo chciała opowiadać o warunkach więc liczę na jakaś dobra duszę, ktora podpowie czy warto zmieniać nie najgorsza pracę na tą? I oczywiście jaka jest atmosfera aktualnie w firmie na jaka stawkę można liczyć i jak jest z premia i podwyzkami? Dziękuję z góry z pomoc :)

vivaldi

Brak słów kolego peru...ale to cały Ty... Kasa jest fajna... ale Bartek i Twoja żyć mają coś wspólnego...to i to lubi wazeli... TE panu

peru

Ja zostaje tu na Sowińskiego...kasa się zgadza... A i Bartek D. to fajny gość...szkoda mi paru kumpli ale najważniejsza moja żyć... Elita góra... 1948

PiastNaZawszeGliwice

Polecam kolegom drukarzom firme z Bojkowa, nowa drukarnia, stoi flexo kilka kolorów ale żadne tam etykiety tylko konkret robota bo widziałem na własne oczy, jak założysz zlecenie to nieraz 3dni jedno i to samo zasówają. rekrutują przez agencję Grafton Recrutment ale kontrakt od razu na stałe i od razu pod firme i spokojnie można raz tyle co na Sowińskiego zawołać netto ! Mam tam ziomala i mnie nakręcił a miałem papiery uwas na hale składać i teraz z ciekawości czytam i niezabardzo mi to podchodzi po wizicie i komentach

Mar
@PiastNaZawszeGliwice

Witam pracujesz w etisoft ko

stara gwardia

Dejcie sie na luz..... Trzeba mieć dużo wazeliny... Mag. sur. wiedzie prym...tam potrzebują samych Tajnych Współpracowników.. Brygadziści coś o tym wiedzą...każdy z nich to T.W. "BOLEK"...A GURU ICH TO LOKATUS PUDELKUS

nie doszły pracownik

pracowałem tam pare tygodni masakra P.brygadzistka nie potrafi zarządzać personelem zarobek najniższa krajowa +premia (oczywiście jak ja dostaniesz) ogólnie nie polecam, atmosfera fatalna ludzi traktują jak (usunięte przez administratora)

z.k

A ja mam takie pytanie. W której firmie w Gliwicach przyjmują kobiety? Wiem ze w wielu firmach nie są najlepsze warunki pracy, ale moze ktos wie czy są takie firmy,w których lepiej się pracuje?

D.A

Chciałabym wiedzieć,czy przyjmują w tej firmie kobiety do pracy, i jaką pracą wykonują. W ogóle czy warto pracować w tej firmie. Jakie tam są warunki pracy, i o której zaczyna się pierwsza zmiana? O to, pytam się dlatego, ze nie mam samochodu a trzeba dojechać na czas do pracy

uncję Ben

Stawka większa niż życie. ...hi hi

były mag

Na magazyn ino przyjmują podpierdalaczy. ..dupowlazów z wielką beczką wazeliny. ...jak pewien brygadzista który za gelt nawet zatańczy z lokatym twista. ...prawda panie T.M?

M&M
@były mag

Najpierw pierd..na lokiego a jak poleci geltag to super ziomale

Zostaw merytoryczną opinię o Etisoft Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Etisoft Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Etisoft Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 98.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Etisoft Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 81, z czego 5 to opinie pozytywne, 58 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Etisoft Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Etisoft Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Etisoft Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 84 ocen.
  • Szara 21
    44-100 Gliwice