Etisoft Sp. z o.o.

Gliwice

Opinie o Etisoft Sp. z o.o.

Joanna 2017-02-28 11:33
Zachęcam do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy. Firma Etisoft Sp. z o.o. poszukuje obecnie Magazyniera. http://www.etisoft.com.pl/kariera/praca/aktualne-oferty-pracy
Ktoś z Was już aplikował? Jak wrażenia z procesu aplikacji?
nieznajomy.. 2017-03-05 17:16
Witam.pracowałem firmie Etisoft na stanowisku magazyniera surowców. Nikomu nie polecam tej pracy na tym stanowisku Mobing, Brygadziści wałszywi kłamliwi ,co innego mówią a co innego robią. Kierownik Tomek Bł. zamotany wałszywy i głupi.Współpracownicy złośliwi i kapusie .Płaca minimalna a wymagania kosmiczne. NIE POLECAM NIKOMU TEJ FIRMY..!!!
Joanna 2017-03-06 08:55
@nieznajomy..
długo pracowałeś w firmie Etisoft Sp. z o.o.? Co mógłbyś powiedzieć o tym jak wygląda codzienna praca na stanowisku magazyniera?
nieznajomy,,, 2017-03-08 22:16
Codzienna praca polegała hałtycznie spowodowana wielkim hałasem przez Tomka Błachnio śmiejącego się jak głupi do sera To Głupek... Proszę o usunięcie tego człowiek a ze stanowiska .
Joanna 2017-03-09 08:58
@nieznajomy,,, a jak ocenisz warunki zatrudnienia oferowane przez firmę?
Etigosc 2017-03-09 23:55
Etisoft to bardzo dobra firma ! polecam każdemu.
Joanna 2017-03-10 10:10
@Etigosc dziękujemy za zostawienie opinii, chętnie jednak bliżej poznamy Twoją opinię. Co sprawia, że polecasz innym pracę w Etisoft? Co według Ciebie sprawia, że oceniasz firmę jako bardzo dobrą?
Pracowik 2017-03-29 06:46
nie ma co liczyć na podwyzke. mozesz sie starac, byc dobrym pracownikiem, ale nic w zamain nie dostaniesz. nie polecam!
Walszywy 2017-04-03 12:15
Arek zapomniałeś napisać, że jesteś pierwszą osobą w Etisofcie, która nie dała sobie rady na magazynie. Niestety z Twoim podejściem do pracy nie mogło się to inaczej skończyć. Przez dwa miesiące nie mogłeś pojąć najprostszych rzeczy, nie słuchałeś co się do Ciebie mówiłio, pracowałeś bardzo wolno i na odpieprz. Miałeś również wielkie problemy z higieną osobistą, co dodatkowo niegatywnie wpływało na współpracę z Tobą. Zamiast przyznać się do tego, że po prostu się nie sprawdziłeś, to teraz wypisujesz że wszyscy są "wałszywi". Powodzenia w kolejnej pracy i proponuje się bardziej zaangażować.
Joanna 2017-04-03 12:22
@Walszywy chętnie usłyszymy Twoją opinię na temat pracy w firmie. Jednak przypominam, że komentarze muszą spełniać wymogi Regulaminu forum. Nie mogą dotyczyć konkretnych osób, ani pomówień.
obcy 2017-04-04 12:14
Kieruje te słowa do ,,Nick Wałszywy, nie pisze żaden Arek tylko były pracownik Etisoftu To co tutaj Pisza byli pracownicy maja słuszna racje tak jest. ( usunięte przez administratora ) tam pracują Tyle na temat,,
Były 2017-04-23 11:25
Witam, czy mógłby ktoś napisać co teraz firma robi? Byłem pracownikiem Etisoft-u i bardzo miło wspominam tamte czasy. Żałuję, że już tu nie pracuję, minęło sporo czasu a ja ciągle wspominam. Niektórzy narzekają ale powiem tylko jedno "Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma"
nadalpracujący 2017-05-06 10:26
@były firma niestety ma aspiracje korporacyjne, czyli do wszystkiego instrukcje, zdjęcia i standardy i kary za wszystko nie zrobione wg. w/w.
nie do końca rozumiem takie podejście, że firma która miała kiedyś motto "kapitał ludzki" i była jednym z nielicznych gdzie ludzie chcieli tam pracować, staje się powoli czystą korporacją gdzie celem nadrzędnym nie jest to ile pracujesz, ile i w jakim czasie wykonasz zleceń, a to czy podpisałeś listę sprzątania stanowiska po zakończonej pracy
rozliczanie wyjść do wc co do sekundy, i cała ta reszta korporacyjnych bzdur które w czyimś mniemaniu mają poprawić jakość pracy, a tak naprawdę sprawiają że ludziom coraz trudniej przychodzi powiedzieć jakąś pochwałę
Żałuję, bo kiedy zaczynałem kilka lat temu atmosfera była zupełnie inna, a teraz wychodzi na to że aby być uznanym za dobrego pracownika nie powinno się za dużo produkować, tylko pilnować podpisów, czasów, i wszystkich innych bzdur które nie przynoszą firmie zysku, ale za to Tobie nie zabierają premii
Joanna 2017-05-08 08:56
@nadalpracujący od kiedy zaszły zmiany, o których wspominasz? Czy dotyczą one działania całej firmy, czy są ograniczone do niektórych jej działów? Chętnie również dowiemy się więcej na temat Twojej pracy w Etisoft.
nadalpracujący 2017-05-08 14:48
@Joanna zmiany zaszły odkąd ktoś postanowił jakieś 1,5 roku temu zrobić z normalnej firmy korporację, i z marszu wprowadzane zostają korporacyjne zasady, gdzie kończy się indywidualne podejście do człowieka jako części całości, a zaczyna robienie wszystkiego aby temu człowiekowi jak najmniej zapłacić bo nie podpisał tego, czy nie zaznaczył tego w systemie, to że wcześniej zrobił założenia nie na 8 godzin tylko na 12 nikt nie bierze pod uwagę, totalny brak jasnej ścieżki nagradzania dobrych pracowników, za to wachlarz kar za byle bzdurę nie związaną z produkcją jest bardzo szeroki i zmianowi bardzo chętnie z tego korzystają żeby tylko ktoś czasem nie dostał pełnej 25% premii.
Joanna 2017-05-11 11:19
@nadalpracujący Wydaje mi się, że firma musi robić jakieś zmiany gdyż inaczej stanie i będzie po firmie. Może początki są trudne zanim nie zacznie wszystko ze sobą współgrać ale mam nadzieję, że to tylko kwestia czasu. Przy dużych zmianach te tryby muszą się dotrzeć.
nadalpracujący 2017-05-11 15:09
@Joanna moim i nie tylko moim zdaniem zmiany idą w złym kierunku, z firmy pożądanej na rynku pracy, stajemy się firmą z której ludzie odchodzą, czy o to chodziło autorom zmian?
Już stary ;) 2017-05-14 13:07
Joanna ......osoba kryjąca się pod tym nickiem, jest żywym przykładem na ewolucję i zmiany jakie nastąpiły w Etisoft na przestrzeni lat.....znakomita Pani od PR brawo. Zgadzam się z tym że firma musi się rozwijać i ewoluować żeby była postrzegana jako solidny dostawca i kontrahent dla największych klientów automotiv elektroniki itp.......ja pracowałem w etisofcie w czasach kiedy robilo się imprezy na działce u Krzycha, przybijalo się "piątki" z prezesami ( Adamem Wojtkiem i Witkiem) byliśmy wtedy jak jedna wielka rodzina , okrzyk TAK SIĘ BAWI TAK SIĘ BAWI ETISOFT !!!! roznosił się po całych działkach koło polibudy :) .... wiedziałem wtedy że kiedyś się to zmieni i będzie to wyglądało tak jak teraz to opisujecie , to się nazywa ROZWÓJ do tego wtedy dążyliśmy i tego chcieliśmy.......Pozdrowienia dla całej ekipy z działki u KRZYCHA !!!!
nadalpracujący 2017-05-14 13:36
@Już stary ;)
Wiadomo że jak firma się rozrasta to potrzebne są zmiany, a w szczególności zmiany pozwalające na kontrolę tego co się w firmie dzieje przy coraz większej ilości ludzi, ale sam przyznasz że tak radykalnych zmian w podejściu do ludzi nikt się nie spodziewał, z firma którym hasłem było "kapitał ludzki" staliśmy się sztywną korporacją pod rządami nie prezesa, nie dyrektora, ale pani z HR która dostała taką władzę że robi teraz co chce i nikt tego nie jest w stanie powstrzymać.
Przez co jeszcze ludzie odchodzą?
Przez niejasny system stawek na umowach, są ludzie którzy po 5 latach mają niższą stawkę niż nowy pracownik który nie ma kompletnie pojęcia o tej pracy, ale daje się mu stawkę taką jakby był nie wiadomo jak ważnym pracownikiem, a to ludzi denerwuje bo nikt nie docenia starych pracowników, ciągle dokłada się obowiązków, i szuka za co by tu zabrać jeszcze z 2-3% premii.
Ktoś zapyta to dlaczego tam jeszcze siedzę skoro jest tak źle?
Cóż, jest źle, ale lubię tą pracę, przynosi sporo wyzwań za które nie jestem oczywiście doceniany, ale już się do tego przyzwyczaiłem że np. doroczne nagrody na wigilii firmowej zgarnia 90% ludzi z Szarej, a nie ci którzy na co dzień pracują na trzy zmiany żeby firma przynosiła jak największe dochody.
Poza tym skoro są zmiany to każdy ma prawo do wypowiedzenia swojej opinii, szczególnie jak coś wg. większej liczby ludzi idzie w złym kierunku, ale z ludźmi z produkcji nikt się nie liczy.
Chciałbym żeby pojawił się ktoś bardziej obrotny i przekonał ludzi żeby założyć związki zawodowe, wtedy być może udało by się coś więcej dla ludzi wywalczyć, bo póki co jesteśmy na szarym końcu jeżeli chodzi o nagrody czy podwyżki.
konf 2017-05-16 11:21
To jest chore,,starałam się o prace jako operatorka maszyn krojących,,,mam doświadczenie na produkcji 10 lat i nici,,,bo co,,bo małżonka pana brygadzisty ma pierwszeństwo...pozdrawiam,,,ręka ręke poprze
peru 2017-05-16 11:24
na pewno dostała za uroda
1948 2017-05-23 09:56
Wspominam Eti... zajejajnie...super kierownicy...kadra oki...pozdrawiam Idolki i flexo...
nadalpracujący 2017-05-23 11:22
@konf
Etisoft od początku była firmą tzw. "rodzinną" i przyjmowani byli ludzie z polecenia, teraz kiedy już się rozrosła są przyjmowani ludzie z zewnątrz, ale nadal pierwszeństwo mają ludzie z polecenia którzy nawet nie muszą przechodzić całego etapu rekrutacji, nad czym ja akurat ubolewam bo bóg raczy wiedzieć ile przez to wartościowych pracowników się do nas nie załapało, za to mamy sporo krewnych i znajomych królika którzy tylko patrzą jak tu zarobić a się nie narobić.
Największym przykładem kariery na czyiś plecach jest kariera od sprzątaczki do brygadzistki konfekcji w krótkim czasie, kto pracuje, pracował, ten wie o co chodzi :)
Dla jasności, ja przechodziłem całe sito rekrutacji, to dla uniknięcia zarzutów że też wjechałem do Etisoftu na czyiś plecach.
Jarek 2017-05-23 14:47
Pracuje jeszcze ktoś ze starej ekipy w HR i Księgowości?
nadalpracujący 2017-05-24 09:15
@Szerokie plecy
Jakoś niewiele z nią rozmawiam, bo karierowicze tego typu nie mają u mnie dużego szacunku...:)
śruba 2017-05-25 09:55
@nadalpracujący Myślę, że powody mogą być bardzo różne a jak podoba Ci się praca to daj spokój.
nadalpracujący 2017-05-25 11:27
@śruba
Brzydzę się protekcją i robieniem kariery po znajomości przez co dużo bardziej wartościowi ludzie nie mają możliwości awansu, więc nie widzę powodu aby dać spokój.
Karol 2017-06-06 22:19
Myśl, że większość firm i Etisoft również mają swoja politykę w kwestiach zatrudniania pracowników. Czasami coś dla nas dziwnego dla firmy jest korzystne, dlatego uważam, że nie trzeba się wtrącać!
nadalpracujący 2017-06-12 09:50
Czym innym jest jasna polityka kadrowa i dobór ludzi ze względu na wiedzę i umiejętności które posiadają, a czym innym perfidny nepotyzm gdzie jedynym wymogiem jest koga i jak blisko się zna, ale skoro dla niektórych jest to normalne i zgadzamy się z tym na tak niskim szczeblu, to potem nie dziwmy się że dzieje się tak w urzędach i innych państwowych instytucjach.
Ja mimo iż pracuję w Etisofcie nie mam zamiaru i nie będę się z czym takim zgadzał, bo mam do tego prawo, a to że muszę to robić w jakimś stopniu anonimowo z obawy przed szykanami to już inna sprawa.
1948 2017-06-13 10:41
A pan brygadzista i jedna z "idolek" nie ma z tym problemu...wszyscy mamy o nich zdanie a oni sie cieszą...500+ razy 6....
nadalpracujący 2017-06-13 11:27
Co ma związek dwojga dorosłych ludzi wspólnego z nepotyzmem?
Mówiąc "wszyscy" rozumiem że z każdym rozmawiałeś? czy tak sobie po prostu napisałeś, a co tam anonimowo to powiem że wszyscy...
Poza tym zaglądanie komuś do sypialni jest wybacz, ale trochę niegrzeczne, nie chciał byś aby Tobie zaglądali...
Grabol 2017-06-13 11:42
Czytam to wszystko tutaj od jakiegoś czasu i się zastanawiam czy wy ludzie nie macie większych problemów?
Jak nie zaglądanie do portfela, to do sypialni po zazdrość o to że ktoś ma trochę lepiej niż wy.
Przecież nikt nikogo w Etisofcie na siłę nie trzyma, nie podoba się można złożyć wypowiedzenie i iść gdzie indziej, pracy na rynku jest mnóstwo, w takim oplu czy ngk będziecie 4 czy 5 lat pod agencjami pracy, a potem kopną was w tyłem bez słowa dziękuję, ale w tym tłumie pracującym w tych obozach pracy będziecie ciągle anonimowi i nie będzie was może kłuło w oczy to że ktoś ma trochę lepiej niż wy.
Też mi się trochę rzeczy nie podoba w firmie, ale nie wywlekam tego na forum publiczne bo to zakrawa o śmieszność, tym bardziej anonimowo.
@1984 Zanim się wypowiesz nazywając coś "wszyscy mówią" zastanów się czy na pewno wszyscy, ja Cię nie upoważniłem abyś się w moim imieniu wypowiadał, a jak Cię interesuje prywatne życie innych to zatrudnij się jako detektyw, będziesz szpiegował niewierne żony czy mężów i może wtedy zadowolisz swoje ego.
Joanna 2017-06-13 12:07
Obecnie firma poszukuje osób na stanowisko Drukarz komputerowy. Czy ktoś z Was pracuje właśnie w tym dziale firmy i mógłby powiedzieć czego mogą się spodziewać osoby, które przesłały swoją aplikację na tą ofertę pracy? W wymaganiach wymieniona jest biegła znajomość programów graficznych. Jak to wygląda w praktyce? Jak wygląda wdrażanie się nowego pracownika do pracy właśnie na tym stanowisku?
1948 2017-06-13 12:18
niech mi zagladają ale po rozwodzie hmmm,,, postaw się w ttej sytuacji a dopiero sie wypowiadej
ZabrzeMiastoCudów 2017-06-13 13:21
1948 pochwal się kim jesteś, to zaglądniemy Ci w życie i zobaczymy co tam siedzi, pośmiejemy się też wszyscy a i zapewne ktoś złotą radę zapoda.
Flexmaster 2017-06-14 16:46
1948 = Tomasz z flexo wyrzucony dyscyplinarnie za bójki na wigilii. Teraz jak widać pozostała zazdrość i płacz. P O Z D R O i weź się za swoje życie a innym daj spokój jak i cała reszta wcibskich osób. ŻAL!
Szerokie plecy 2017-06-15 15:51
Drukarz komputerowy czyli cyfrowy?
V1 2017-06-15 16:03
Etisoft bardzo fajna firmamożliwość rozwoju i awansu... Super team..
1948=konf + wsparcie druku.. 2017-06-15 22:47
FLEXMISTRZU LUB MISTRZYNI...WIECIE ZE TA FIRMA JEST DUŻA A ZARAZEM MAŁA... PLOTKI PLOTECZKI ROZCHODZĄ SIE SZYBKO... Bamber nie robi juz trzy lata a czy miał dyscyplinare to nie wiem..spytajcie kadrowej ... A robienie z siebie nie winiątek to troche nietegez... Zgadzam sie ze to nie miejsce na oczernanie ale T.M to moj kolega a jego żona to koleżanka i szkoda mi tego i tego... A o dzieciach nie wspomne... KAZDEMU Z NAS TA FIRMA pasuje..zarobki jako tako...atmosfera pi Zakopcu lepsza..hi hi.. ETISOFT GÓRĄ
1948KSG 2017-06-16 09:56
Witam,pracuje tu 15 lat,,,złego słowa o firmie nie powiem,,,kasa sie zgadza,,kadra ok,,,słynne idolki ok,,, poza jedną.... brudy pierzcie po za forum,,, WSZYSTKIM POLECAM ETISOFT
Gośka 2017-06-20 08:55
Etisoft Sp. z o.o. to bardzo fajna firma, polecam!
Joanna 2017-06-23 08:47
@Gośka
a co sprawia, że firma Etisoft jest godna polecenia?
@1948KSG
mógłbyś powiedzieć coś więcej o tym dlaczego Etisoft jest dobrym pracodawcą? Czym wyróżnia się na tle innych firm z branży?
1948 2017-06-23 09:18
Taka firma to coś pieknego..kasa na czas...atmosfera super... Podwyżki co roku... Sami uprzejmi ludzie...szczerzy...miłosierni...pomocni... aż chce pracować się tu do emerytury...
1948 2017-06-23 09:18
Marek 2017-06-25 08:52
Przeciez to jest prowokacja :D kasa na czas jest wszedzie chyba ze pracuje sie bez umowy na budowie. Moze kolega na podstawie doswiadczenia powie gdzie nie placa na czas ? :D
Atmosfera super ? mozesz napisac w ktorym dziale pracujesz ?
szczerzy-milosierni-pomocni - nawet w bajkach tak nie jest :D
do emerytury ? POWODZENIA !
1948 TORCA 2017-06-25 09:11
ETISOFT TO BAJKA...PRAWDZIWA I PIĘKNA...A MARKU JAK NIE PASUJE TOBIE NO COŻ...DRZWI I BRAM U NAS JEST SPORO TO WYBIERAJ KTÓR€DY WYJDZIESZ...
1948 PANY 2017-06-25 17:03
Mamed nigdy nic Tobie nie pasuje...ale w cztery oczy to taki milutki jesteś... ETISOFT PONAD WSZYSTKO...
Captch 2017-06-26 10:27
Pracowałem na magazynie. Atmosfery brak. Falszywosc. i jeszczet t.m. niby znawca a to debil ktorego teraz chcą zrobic leanloderem haha
PRZYSZŁY PRACOWNIK 2017-06-27 13:37
T.M. I T.M. to muszą być luje...napewno są w porządku... Czy Etisoft sponsoruje boks tajski?
Joanna 2017-06-27 13:52
@Captch mógłbyś powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach z pracy na magazynie? W ogłoszeniu o pracę firma oferuje między innymi umowę o pracę, możliwość podnoszenia kwalifikacji, pakiety dodatkowe, okazje do integracji. Jak te warunki wyglądają po rozpoczęciu pracy? Jakie możliwości rozwoju mają pracownicy?
Tylko bardzo proszę o kulturę wypowiedzi. Nie jest to miejsce do obrażania innych, a szczególnie indywidualnych pracowników firmy.
Zostaw swoją opinię o Etisoft Sp. z o.o. - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Etisoft Sp. z o.o.