Opinie o Etisoft Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Etisoft Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Etisoft Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Etisoft Sp. z o.o. w Gliwice

Ktoś może podać zbliżone zarobki doświadczonego operatora na sztancach? I jakie maszyny tu macie? Zastanawiam się nad złożeniem CV.

Edward

Co konkretnie zwróciło Twoją uwagę w Etisoft i dlaczego chcesz aplikować akurat tutaj, słyszałeś już jakieś dobre opinie o firmie czy po prostu zainteresowało Cię ogłoszenie? Nie znam dokładnych zarobków jako operator na sztancach, ciekawi mnie ta kwestia i liczę że ktoś niedługo da znać jak wygląda sprawa w tym przypadku. Patrząc na liczbę wpisów pod tym wątkiem myślę że niedługo ktoś się odezwie.

Grabol

Park maszyn zmienia się cały czas, przechodzimy z maszyn starego typu na nowy, i tak jeśli chodzi o obszar etykiet czystych to odeszliśliśmy z maszyn typu LESKO na maszyny firmy DACO, które nie są standardowe tylko budowane pod nasze wymagania. Co do zarobków to jest to sprawa indywidualna negocjowana podczas rekrutacj, więc nie ma co pisać o stawce kiedy nie znamy Twojego doświadczenia a co za tym idzie tego ile czasu trzeba będzie Cię szkolić abyś stał się samodzielny.

Do wszystkich osób które pytają o zarobki - w ostatnim czasie zwalniają się pracownicy bardzo doświadczeni, ze stażem często > 10-12 lat. Jak widać są na rynku firmy które na start dają wyższe stawki niż "u nas" po 12 latach. To powinno mówić samo za siebie. Na dodatek nikt nawet takich pracowników nie zapyta o powód zwolnienia (po co kierownik/dyrektor ma usłyszeć to co oczywiste - zarobki). Zapytacie co trzyma ludzi w tej firmie? Brak chęci do zmian lub strach przed nimi, zawsze pensja na koncie na czas, możliwość pracy 4-5h zamiast standardowych 8, itp. Jeżeli masz ambicje to nie polecam Etisoftu i to niezależnie od stanowiska - magazyn, produkcja, biuro, stanowisko kierownicze. Tutaj dobrze nie zarobisz, tutaj nikt cię nie doceni, to nie ten kierunek. Szansa, że przełożony zauważy i wynagrodzi twoje starania są bliskie zeru. Oczywiście są wybrańcy którzy będą zachwalać - sam musisz dojść do wniosku kim oni są. Pozdrawiam

rolas
@Michał

Pracowałem w Etisofcie , jeszcze w ubiegłej dekadzie , zaczynałem na Łużyckiej , potem na Szarej.......pracuje na produkcji ktoś z produkcji który pamięta jeszcze Łużycką??? Pytam z czystej ciekawości, Etisoft to kawał mojego życia zawodowego .

Olo
@rolas

Tak, pozostało parę osób co pamieta Łużycką.

@Olo

Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że jesteś pracownikiem, który ma dłuższy staż w Etisoft. Wcześniejsza opinia nie była zbyt pozytywna jeśli chodzi o wynagrodzenie. A jak ty postrzegasz sprawy związane z pensją. Pracodawca oferuje jakieś bonusy, żeby ją podwyższyć? Mam na myśli premie lub pakiet socjalny. Chętnie o tym przeczytam.

Pracownik działu operacyjnego
@Michał

Michał Może pomyśl zanim cokolwiek napiszesz.. Niektórzy pracujący w różnych działach, mają różne sytuacje np. Kredyty, rodziny na utrzymaniu itp. Itd., w takich sytuacjach jest się ostrożnym przy zmianie pracy na inną,nigdy nie wiadomo co cię spotka w innej firmie. A co do wybrańców są ludzie którzy naprawdę zasłużyli na swoje stanowisko, tak samo jak ludzie otrzymujący stanowiska poznajomosci, w każdej firmie tak jest. A tak wogole dla zaczynających pracę,zależy od działu na jaki się zatrudnić ie stawki są różne, jeśli chcecie złapać doświadczenie i się rozwijać, zmienic po jakimś czasie stanowisko lub nawet firmę nikt wam nie będzie robił żadnych problemów. Pozdrawiam. Jeden z niewielu co wierzą w lepsze jutro w firmie

@Pracownik działu operacyjnego

Widzę, że przedstawiasz nieco inne zdanie na temat pracy w firmie Etisoft od poprzedników. Wspomniałeś, że dla osób zaczynających pracę u tego pracodawcy stawki są różne. Ja natomiast w dalszym ciągu chciałbym dowiedzieć się, czy poza podstawową stawką wynagrodzenia występują jeszcze ewentualne dodatki bądź bonusy?

Tukan
@Roman

Zgadzam się z wcześniejsza wypowiedzią wypłata jest niska, czekam na podwyżki.

Hanna
@Tukan

Wiemy już, że wielu pracowników Etisoft nie jest zadowolonych z swoich - osiąganych tam - zarobków. Tę kwestię mamy już wyjaśnioną. Poprzednio podało tu, chyba dwukrotnie pytanie dotyczące o jakieś dodatki, pakiet socjalny. Może będziesz tak uprzejmy i powiesz nam, czy wspomniany pracodawca jakieś dodatki? Będę bardzo wdzięczna za przekazanie takich informacji.

Popek

W etisofcie jest takzwany mobing pewna brygadzistka co przez nią zwolnił się kilka osób a kierownictwo to lekceważy niech sami sobie odpowiedzą kto. Chcę pracować ale z brygadzistka ciezko

@Popek

Gdyby tak było to byś nie czekał/ła bo to jest karalne, a jak przychodzisz na forum i robisz to anonimowo to trąca raczej o żal do kogoś że ma lepiej niż Ty, a nie o mobbing. W ogóle znasz pojęcie tego słowa? Myślisz że ktoś by na to pozwolił? jesteś dorosły/ła? i dajesz sobą pomiatać jak ścierką? Więc masz albo bardzo niską samoocenę, albo myślisz że świat kończy się w Etisofcie i już nigdzie pracy nie znajdziesz. Przedstaw się i z otwarta przyłbica powiedz o co i o kogo Ci chodzi, bo inaczej każdy to odbierze jako sianie fermentu i nic więcej. Pamiętaj że jeżeli to prawda to nikt Cię samego/samej nie zostawi, trzeba tylko mieć odwagę odpowiedniej osobie o tym powiedzieć, a są takie osoby w Etisofcie, nie koniecznie na Sowińskiego.

Teresa
@Popek

Oskarżyłeś tego pracodawcę o bardzo poważną rzecz. Mobbing oznacza bowiem działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie. Jeśli na prawdę twierdzisz, że w Etisoft takie zachowania mają miejsce, to dlaczego nie zgłosiłeś tego odpowiednim instytucjom? Tak robi się właśnie w takich przypadkach.

@Teresa

Pracuję w tej firmie już trochę i takich cichych krzykaczy jest całe mnóstwo, dużo gadają między sobą na boku, a jak jest organizowane zebranie z prezesem lub kimś z zarządu to siedzą cicho i tylko słuchają. Ten wpis jest dla mnie kolejna próbą siania fermentu bez powodu, a może o to chodzi że kazano pracować? jak brygadzistka może kazać pracować przecież przeglądam katalog z kosmetykami, toż to mobbing jak nic. Także Teresa nie ma sensu się nad tym rozwodzić, zresztą autor nawet nie raczy się odnieść, więc sam wątek można pozostawić jako ciekawostkę o różnego typu ludziach z którymi dane jest nam pracować.

@Grabol

Dobrze piszecie, że tego typu oskarżenia powinny być odpowiednio uargumentowane. Wpisy bez konkretnego uzasadnienia mogą być uznane za nieprawdziwe. Wchodzimy w ten wątek z nadzieją na uzyskanie rzetelnych i prawdziwych informacji związanych z pracą w firmie Etisoft. Odnosząc się do tego, co napisałeś, to zastanawia mnie, czy często są organizowane zebrania z prezesem?

Jakie są tam zarobi na dzień dzisiejszy na początek?

Thom

Podłączam się do pytania.

A co cię to
@Thom

Nie polecam

Koko

Na magazynie wyrobow swietne zarobki ok 4000 tys netto.... na 2 miesiace???? ...atmosfera?.. SUPER!! jak sie opuszcza magazyn po 8 h pracy..atmosfera? Swietna! Ale napewno nie w tym dziale!! Tragedia zarzadzanie! Do tego zarobki pracownikow z tego dzialu sie nie licza wogole.. syf..organizacja pracy fatalna. Wiecej pier.. z-cy kierownika .. niz konkretnych dobrych dzialan

@Koko

pracujesz tam? jeżeli tak to wiesz że była przeprowadzka i jest nowa rzeczywistość . chyba że pracujesz od niedawna to nie masz co porównywać. jeżeli pracujesz od dawna to wiedziałeś na co się piszesz. zarobki tez znałeś. chcesz poprawić sytuację możesz się wypowiedzieć są organizowane warsztaty. skoro jest tak źle dlaczego nadal tutaj jesteś przecież mogłeś przejść do innego działu . Był nabór na surowce a jak potrafisz zarządzać to był nabór na brygadzistę mógłbyś udowodnić wszystkim jaki jesteś zajeb...ty.

Rysio
@ja

oh ah, na brygadzistę - niesamowite i bardzo wymagające stanowisko.

Teresa
@Rysio

Będzie chyba jednak lepiej, jak powiesz coś odnośnie ogólnych warunków pracy, na jakie można liczyć, zatrudniając się w Etisoft. Pracodawca ten zaznacza, iż ambitne i odpowiedzialne zadania pozwalają pracownikom w pełni wykorzystać posiadaną wiedzę i doświadczenie. Gwarantuje zatem dynamiczne, zróżnicowane środowisko pracy, pełne nowych wyzwań. Możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? Na jakie, mniej więcej, wyzwania można tam liczyć?

Serwisant

Jasno opisany proces rekrutacji ale niestety nie zostałem poinformowany o wyniku rozmowy rekrutacyjnej pomimo zapewnień że będzie kontakt telefoniczny.

Rozmowa tylko z Panią z HR, pytania ogólne, sprawdzenie poziomu znajomości języka angielskiego. Zero pytań technicznych co moim zdaniem powinno być podstawą przy rekrutacji na tego typu stanowisko.

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Amstaff

Może ktoś mi napisać jaka atmosfera panuje na magazynie na parku logistycznym w Kleszczowie?

Myszka
@Amstaff

Bart... Przecież doskonale wiesz jak tu jest bo masz wieści z pierwszej ręki.. A jaka atmosfera u Długiego?

Amstaff
@Myszka

Chyba mnie z kimś pomulilas

Ciekawy

Czy magazynier spedytor to opłacalna praca w tej firmie ? Jutro mam rozmowe i chciałbym sie dowiedzieć by nie marnować czasu, zarobie 3 tys netto ?

Ciekawy2
@Ciekawy

Z tego co wiadomo, to magazynier ze stażem paroletnim tyle nie zarabia. Idź, przekonaj się. Nie zaszkodzi.

Artur
@Ciekawy2

Mam rozumieć, że masz wiedzę na temat warunków zatrudnienia w firmie Etisoft? Jeżeli tak to wiesz może, czy od początku zatrudnienia można liczyć na pełną umowę o pracę, czy może należy nastawiać się na okres próbny przed otrzymaniem propozycji stałego zatrudnienia? Będę wdzięczny za informacje w tym zakresie.

Darek

Czy w etisoft jest tak bardzo źle? Kilka osób poleciało mi firmę ale w Internecie same negatywny. Chciałem przyjść do pracy na magazyn albo produkcję. Warto ?

nick

nie polecam, słaba płaca, kierownictwo z czapki wzięte. Na produkcji i magazynach zarobki głodowe, w biurze zarabiają wybrańcy. Moje sugestie dla Etisoft Sp. z o.o.: zmieńcie kierownictwo, nie zatrudniajcie (usunięte przez administratora)

Zainteresowana pracą

Hej, czy może ktoś powiedzieć coś więcej na temat pracy w biurze etisoft? Zarobki, atmosfera, możliwości rozwoju?

Karol

... slaba firma.organizacja i przedewszystkim wynagrodzenie. Nie polecam

@Karol

Czy aby na pewno nie można powiedzieć na temat firmy nic chociażby neutralnego? Uważasz, że jeśli wzrosłyby warunki finansowe w Etisofcie, to pracowałoby się lepiej? Czy dla najbardziej efektywnych pracowników są przewidziane możliwości awansu? Zachęcam do doprecyzowania tych kwestii. Wydają mi się one dość istotne.

Karol M.

Szukam pracy na magazynie,znalazłem ofertę - warto aplikować ?

@Karol M.

Jak chcesz w przeciągu miesiąca czasu dojeżdżać na strefę do kleszczowa z 2000 netto to tak.

Joanna

Czy kwotą, którą podałeś, to wynagrodzenie na wszystkich stanowiskach w Etisoft? A może wspominasz o konkretnym dziale? Pytam o to, ponieważ temat wynagrodzeń to dla wielu potencjalnych kandydatów bardzo istotna kwestia.

Osem

Witam chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca na Sowińskiego jako magazynier i jakie zarobki i czy są przyjęcia pozdro

Joanna

@Machnio (usunięte przez administratora) proszę byś wypowiadał się zgodnie z regulaminem GoWork.pl i nie obrażał innych użytkowników forum. @Dtt, warto rozmawiać jeśli dana sytuacja w pracy jest dla nas problematyczna. Czy ktoś z pracowników próbował rozmawiać z kierownictwem na temat poprawy warunków pracy? Wiadomo Ci coś na ten temat?

M1979

Najgorsze w Eti jest to że przechodzi teraz mnóstwo zmian, wg zarządu na lepsze, a tak naprawdę próbuje się tworzyć jakieś podwaliny korporacji co w firmie gdzie przez wiele lat był spory tzw. luz nie do końca się to sprawdza, a nawet spotyka z sprzeciwem pracowników. Do wszystkiego tworzone są instrukcje, próbuje się tworzyć standaryzacje gdzie przy specyfice pracy jaką jest produkcja etykiet nie da się do końca stworzyć standaryzacji tak jak w fabryce samochodów. I to wszystko dzieje się pod płaszczykiem słów "bo klienci od nas tego wymagają", co nijak ma się do rzeczywistości bo wystarczy spojrzeć, poczytać, zapytać kogoś kto pracuje u naszej największej konkurencji jakie tam jest podejście do pracownika, jak jest traktowany i wynagradzany to w porównaniu z Eti niebo i ziemia, wiem bo znam kogoś kto tam pracuje. Niestety pracując w Eti ma się wilczy bilet do naszej konkurencji stworzonej przez byłego pracownika, bo podejrzewam że inaczej lwia część pracowników produkcji bez mrugnięcia okiem by tam przeszła, a tak cóż...pozostało nam zacisnąć zęby i pracować, marząc że może ktoś w zarządzie się w końcu obudzi i zacznie doceniać pracowników tak jak to dzieje się w innych firmach z naszej branży, bo puste słowa na każdym zebraniu o tym jak to wszyscy na wszystkich są otwarci i chętnie wysłuchają na nikogo już nie działają, nikt nic nie powie bo większość ludzi wie że cokolwiek się nie powie to jest jak grochem o ścianę, nic się nie zmienia, a śruba dokręcana jest coraz mocniej.

???
@M1979

Ludzie jakbyście mieli szersze spojrzenie na sytuację firmy a nie patrzyli na czubek swojego nosa to może zrozumielibyście, że to co mówią szefowie jest zgodne z prawdą. Rynek wymusza pewne zmiany i jeśli chcecie żeby firma się rozwijała to trzeba wprowadzać zmiany. Być może konkurencja współpracuje z firmami z innej branży? M1979 dowiadywałes się? czy bazujesz na opinii kogoś kto ma znajomego w tej firmie i poza własnym nosem niczym innym się nie interesuje?

Dtt
@M1979

Ale sami sobie na to zapracowalismy.. Dacie radę.. Damy radę.. I tak zostało.. W koło jest ogrom drukarni.. Ale kto się odważy odejść.. Wszyscy płaczą.. Narzekają.. A jak się pyta Dyrekcja jak jest? Dobrze jest... A jak jest Dobrze to nic się nie zmieni..

Joanna

@czytaj, czy aby na pewno nie można napisać o firmie nic choćby neutralnego? Nie neguje treści Twojej opinii jednak zazwyczaj praca w każdym przedsiębiorstwie ma swoje pozytywne, negatywne i neutralne aspekty. Może warto je także uwzględnić w tym przypadku? @Witek, trudno nie zgodzić się z tym co piszesz. Może zdradzisz nam jaka atmosfera panuje w Etisoft? Bo jak rozumiem jesteś pracownikiem firmy?

czytaj

firma nie jest dobrym miejscem pracy. awanse dla lizusów, niekompetencja kierowników. atmosfera porażka.

Witek

Etisoft ma opinie dobrego pracodawcy ale wiele zależy od pracowników. Jaką robią atmosferę

Prawda

Szkoda psuc nazwy firmy. Szkoda tak w porzadku goscia ktory ja zalozyl. Kazdy wie ze firme tworza ludzie.. a ja powie Wam tak.. ludzie tu to kabareciarze 'przepracowalem w niejednej firmie, ale takich (usunięte przez administratora) jeszcze nie widzialem. Wstawac rano do pracy z takim nastawieniem to jakas wielka.masakra. ludzie i organizacja w tej firmie jest fatalna. Pracowalem kiedys z Pakistancami i powiem Wam.. o niebo lepiej!!! Szkoda tylko faceta ktory ma ta firme bo naprawde nie dzieje sie tam dobrze. TRAGEDIA I BEZMOZ...

Stella

Byłoby znacznie lepiej gdybyście więcej pracowali a mniej zajmowali się życiem innych osób.

Starypracownik

Chciałem zaznaczyć, że strona służy do pisania opinii na temat firmy a nie do pisania o życiu prywatnym pracowników. Skoro już mowa o Tomku , jego żonie i kochance to po pierwsze Tomasz nie miał pojęcia o tym , że jego żona złożyła CV do naszej firmy , dodatkowo dowiedział się o tym fakcie dopiero gdy Marzena została zatrudniona. Kolejna kwestia jaka chce poruszyć to pytanie... Jaka trzeba być niekompetentną osoba żeby twierdzić że człowiek który sypia z koleżanką z pracy będzie chciał załatwić w tym samym miejscu pracę swojej żonie? Radzę ,żeby wkoncu wszyscy zajęli się własnym życiem i dali wreszcie spokój Tomkowi a zwłaszcza jego "żonie" , która ma na utrzymaniu dwójkę dzieci i wystarczająco swoich problemów żeby jeszcze sluchac głupich bzdur...

Zostaw merytoryczną opinię o Etisoft Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Etisoft Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Etisoft Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 98.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Etisoft Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 81, z czego 5 to opinie pozytywne, 58 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Etisoft Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Etisoft Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Etisoft Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 84 ocen.
  • Szara 21
    44-100 Gliwice