Opinie o Etisoft Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Etisoft Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Etisoft Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Etisoft Sp. z o.o. w Gliwice

A co macie do powiedzenia na temat tej pływaczki enerdowskiej ?

kogo ?:) kto to pływaczka enerdowska:))))?

ABG

Marzanka?

Pracownik.. były na szczęście

Jest tam taka jedna co non stop rzuca(usunięte przez administratora) taki ma bogaty słownik:)

Jak długo czekaliście na odzew z Etisoft Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Odzywają tylko do wybranych

True

Po co się maja odzywać oni płaca poniżej najniższej krajowej a do najniższej wyrównają premią

Gutek

Firma porażka, jestem obecnym jeszcze pracownikiem, najniższa krajowa wzrosła, osobą, które nie chcą się rozwijać pensja została dźwignięta natomiast osoby które przeszły już szczeble maja dalej te same wynagrodzenie, za rok to wszystko się zrówna. Nie powiem już ze nowy pracownik ma taka samą stawkę jak osoba pracująca 5 i więcej lat. Nie polecam

Anitka
@Gutek

Z rozmów z pracownikami słyszę że tyle osób szuka pracy ze względu na niskie zarobki w firmie, dosłownie w każdym dziale , tam za niedługo nikogo nie będzie ????

Gutek
@Anitka

Dokładnie pracownicy domagają się tylko godnych pieniędzy, aby utrzymać rodzine, domu i żyć na jakimś poziomie a nie martwić się jak dożyć do dziesiątego... najważniejsze, że wszyscy u góry maja w kieszeni dobrze i tak to wyglada...

Czerwony smok

To idź pracować u góry

Pod górkę
@Gutek

Zmień firmę bo tutaj nie zarobisz godnych pieniędzy i nie ma o czym marzyć.Wylewanie żalów nic nie da bo każdy z góry ma gdzies pracownika.Ma iść produkcja,ma iść szybko, na czas i bez pomyłek i nie pytajcie o podwyżki.

Negatyw

Ocena bardzo negatywna. To już nawet nie chodzi o kiepskie pieniądze, ale o najgorsze z możliwych "traktowanie" pracownika. Dobre wyniki nie stanowią kryterium oceny pracowników. Nie życzę nikomu, nawet tym którzy za tym stoją, by byli tak traktowani.

@Negatyw

Kolejna wypowiedź gdzie oprócz ogólników konkretów brak, ludzie nie dość że piszecie anonimowo pod nickiem to nawet wtedy brak wam odwagi aby napisać o co chodzi, ciągle same ogólniki, no chyba że po prostu konkretów brak, ale trzeba coś wysmarować. Jak się czyta cały ten wątek to albo ludzie zajmują się czyimś życiem prywatnym, albo zaglądają do sypialni, a jak już próbują pisać coś o firmie to walą ogólniki byle tylko przywalić. Tak na marginesie nadciąga potężny kryzys a Etisoft pracuje i póki co nie widać abyśmy mieli się zatrzymać, skończy się rynek pracownika i bardzo chętnie poczytam co mają do powiedzenia ci wszyscy krzykacze z tego wątku. Pozdrawiam wszystkich którzy wolą teraz 60% postojowego, ja idę w poniedziałek do tego "paskudnego" Etisoftu pracować za całą pensję :)

paco

Pracownik nie wiem oczywiscie jestes też anonimowy ale co sie spodziewasz że beda tam walic nazwiskami .Kto pracuje lub pracowałwie dokładnie o kogo i o jakie traktowanie chodzi .To absurdalne by kierowniczki i brygadzistki tak traktowali i poniżali pracownika i na pewno takiej brygadzistce czy kierownikowi taki nowo przyjęty nie zabiera cennego czasu bo do tego jest by przeszkolic nowego na maszynie czy na jakies kolwiek stanowisko a nie mobingowac i obrazac pracownika to nie obuz koncentracyjny .Napisze ci tak jak przyjedzie własciciel firmy oczywiscie jak znajdzie troszke czasu by rozwiazac problem tej firmy w Gliwicach to niech wyciągnie dane osób kture sie zwolniły lub ich zwolniono i niech zasiegnie opinii dlaczego długoletnie pracownice nagle odeszły .TAK ODESZŁY BO BRYGADZISTKA I KIEROWNIK(czka)DO TEGO DOPROWADZIŁA .Nikt w tych czasach niepozwoli sobie na takie traktowanie mobingujące było to kilka razy zgłaszane ale dyrekcja NIC z tym nie zrobiła uciszyła na tydzien wysłała na urlop zdrowotny chwila spokoju i znowu to samo sucz nie ma psa w domu to na innych sie wyzywa jak by to była jej firma lub ich firma .LUDZIE PRACOWNICY TO FIRMA .Pieniądz jak kazdy powie jednym na początek wystarczy lecz niepowiem można bytroszke lepiej doceniac dobrych pracowników i tych żetelnych ktuży by chcieli tam zapoznawac sie z rynkiem i pracowac jak najdłużej. CHYBA CI TO WYSTARCZY OGULNIKOWO ty niebede cie obrażał ale z małym czyms do myslenia

@paco

Masz rację, produkcja w Gliwicach ma problem, tym problemem są ludzie, roszczeniowcy którzy nie widzą własnych błędów, ale za to żądania mają mocno wygórowane, nie potrafią zrobić coś od siebie tylko czekają aż im ktoś palcem pokaże. I tak firma zbyt długo patrzyła przez palce na ciągłe lewe L4, ploteczki, katalogi z kosmetykami. Pogodzę was na koniec, po tym przykrym okresie epidemii rynek pracy już nie będzie taki sam, i jak was przeorają w Amazonie to wtedy może docenicie czym był Etisoft.

paco

A co człowiek czyli pracownik ma zrobić od siebie pomysł co piszesz on niewie jakie ma zlecenie bo to wie kierownik i przekazuje dalej pracownik robi swoje i po wszystkim sprząta miejsce pracy a L4 to biorą jak muszą cześć psychologa a część na przeziębienie lub z przemęczenia. Tacy jak ty co siedzą i pierdziela o innych i z gury się wyśmiewają to są nieprzemeczeni ale po epidemii masz rację. Firma będzie szukała dobrych pracowników. Lub ogulnie pracowników

młody
@paco

Języka polska być trudna ...masakra poziom ortrografii poniżej dna.......czuje sie zażenowany czytając tak napisaną wypowiedź , po jakiemu to napisane po elficku???

@paco

Ja odnoszę wrażenie że Ty kompletnie nie masz pojęcia czym jest przemęczenie w pracy, przewijanie rolek w warunkach jakich rzadko można spotkać Ty nazywasz ciężką pracą i z tego powodu trzeba brać L4 z przemęczenia? Błagam, większość z was nie ma chyba kompletnie pojęcia jak jest gdzie indziej nazywając Etisoft firmą ciemiężącą pracowników, polecam serdecznie zmianę miejsca pracy choćby aby się przekonać czym jest praca pod naprawdę dużym obciążeniem fizycznym jak i psychicznym, a jeżeli tego nie doświadczyliście to wyżywanie się na firmie za brak kolejnej umowy czy podwyżki nie jest w porządku. Spójrz w lustro i odpowiedz sobie na pytanie czy aby na pewno zrobiłaś/eś wszystko aby dostać kolejną umowę i czy aby na pewno to 100% wina pracodawcy, kierownika czy brygadzisty, a może to po prostu następstwo obserwacji Twojego podejścia do pracy?

Grabol
@młody

Co za straszna firma :( Wirus szaleje a oni każą nam pracować i to w dodatku pół godziny krócej niż normalnie :( Nie mogę spotykać kolegów z innych zmian i poplotkować wykańcza mnie to psychicznie :( Dali jakieś maski i rękawiczki gumowe to już ponad moje siły jak tak można? I wiecie co powiesili jakieś pojemniki, mówią że to płyn do dezynfekcji i też każą używać! a dłonie się od tego takie suche robią, a nikt nie ma katalogu z kremami bo ta koleżanka co ma jest na innej zmianie :( Napoje przy maszynach zamiast spaceru do wodopoju na ploteczki to przegięcie na maxa, naprawdę... @paco zostaw numer do tego psychologa co daje L4 bo ja się powoli wykańczam :(

@młody

Młody tam też byłeś taki mądry. Po elficku pisze. Jak ci lepiej

młody
@paco

Gościu jakie ty tabletki bierzesz?? Czytając twoje wypowiedzi podejrzewam ze skończyłeś max 6 klas podstawówki i zrobiłeś doktorat ze ściemnienia i migania się od pracy .......w Etisofcie już nie pracuje ale firmę wspominam, bardzo dobrze i dla twojej informacji nie zwolniłem się bo było mi tak źle.....ale TY zawsze możesz to zrobić nie jesteś przecież niewolnikiem przywiązanym do maszyny łańcuchem........ten czas pandemii będzie mial tez plusy , zweryfikuje rynek pracy i przesieje ptrzez sito wszystkie nieproduktywne i roszczeniowe plewy pokolenie ściemniaczy dowie się co to jest Urzad Pracy itp.....nauczy was to trochę szacunku i życia moje drogie niedojrzałe dzieci

Negatyw

Przykre to jak reagujesz na krytykę. Konkrety to pozostają do sądu pracy, a nie na publiczne forum. W sądzie pracy bez problemu można dojść swoich racji, ale większość osób o tym nie wie, lub poprostu nie chce się w to mieszać. To chodzi o porównanie do innych firm. Każdy ma znajomych w branży i mniej więcej wie jak jest w innych miejscach. Na tym tle firma wypada naprawdę blado. Motywowanie pracownika za pomocą tzw. "kija" jest poprostu słabe. A przecież nie zawsze do motywacji są potrzebne tylko pieniądze. Doceniać można na różne sposoby. Uczciwie chwalenie przy wszystkich, a rozmowa o błędach czy rzeczach do polepszenia na osobności, jest moim zdaniem o wiele lepszym wyjściem.

@Negatyw

Jeżeli oczekiwanie aby pracownik stosował się do standaryzacji pracy czy też stosował się do regulaminu pracy z którym zobowiązany był się zapoznać i podpisać nazywasz metodą "kija" to nie wiem czy mam z Tobą o czym dyskutować. Nikt nie będzie tolerował cwaniactwa i kombinowania, a już przede wszystkim niestosowania się do standardów obowiązujących w firmie na które podpisując umowę się zgodziłeś i zobowiązałeś do ich przestrzegania. Kto solidnie wykonuje swoją pracę, nie ściemnia że czegoś się nie da szybciej czy prościej zrobić tego żaden jak to nazywasz "kij" nie dosięga, a kto nadal traktuje Etisoft jako miejsce schadzek towarzyskich jak to kiedyś na początku bywało ten musi liczyć się z konsekwencjami na które się zgodził podpisując zaktualizowany regulamin pracy, tyle i aż tyle. Co do innych firm z branży to wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, wystarczy poczytać wątki na tym forum a obraz który się wyłoni nie będzie tak idealny jak nam się wydaje.

Radek

Po wypowiedziach przełożonych na tym forum od razu widać jak podchodzą do ludzi i jaka atmosfera panuje w firmie. Tak więc dziękuję "Pracowniku" za uświadomienie wszystkim waszego podejścia.

@Radek

Jakoś ludzie którzy pracują nie narzekaja na atmosferę, bo jeżeli atmosfera jest zła to nic nie stoi na przeszkodzie złożyć wypowiedzenie, nie rozumiem jak można się męczyć całe lata w złej atmosferze, gdzie na każdym kroku kara za wszystko, mobbing i ogólnie gdyby ktoś był tak "mądry" jak mr. Negatyw to Etisoft byłby liderem wśród spraw w sądzie pracy, ale nic takiego się nie dzieje, spraw nie ma, a każdy kto pracuje trochę dłużej niż miesiąc czytając te wszystkie negatywne wypociny tutaj ma niezły ubaw do popołudniowej kawy. Zaraz ktoś napisze że nikt nic nie robi ze strachu, nie zwalnia się bo ma kredyt, albo jest tak zastraszony że uległ już syndromowi sztokholmskiemu i robi coś wbrew sobie. @Stachu całe zmiany nie przyszły do pracy? może cały zakład? nie wiem co wami kieruje siejąc taki czarny PR, ale mogę się tylko domyślać i nawet nie próbuje tego ciągnąć bo sensu w tym żadnego widzę.

Stachu

Przykro mi że jak to napisałeś, masz z tych opinii "niezły ubaw".

Rico
@Grabol

Spójrz na siebie pajacu.co chwile z kawą biegasz,na wyjazdach masz nokaut,tylko ty wypijasz cały stan barku,w pracy (usunięte przez administratora) liżesz a na wyjazdach na cała firmę nadajesz.teraz nagle taka zmiana na forum.zacznij od siebie i wez się do roboty ty Leserze

Grabol
@Rico

Z reguły mam zasadę że nie odpowiadam na atak ze strony ludzi którzy nie mają na tyle odwagi żeby się przedstawić a kryją się pod nickiem pingwina z Madagaskaru ale co tam, znaj serce bosmana. Jak widzisz ja cały czas piszę pod nickiem po którym każdy wie że to ja, a wracając do zarzutów: Wyjazd to czas prywatny, a co robię w czasie prywatnym Tobie i wszystkim guzik do tego, Ty widzę w czasie prywatnym lubisz szczekać na ludzi w internecie, nie oceniam tego, Twój czas, robisz z nim co chcesz, tylko żebyś chociaż miał jaja nie chować się pod nickiem było by super. Praca, to co tam robię to rzeczy których ode mnie oczekuje mój przełożony a nie to co widzi i wydaje mu się że wie jak jest jast jakiś Rico czy fiko, więc akurat Twoja opinia obchodzi mnie tyle co smak oranżady na mojej pierwszej komunii. Nie Ty oceniasz moją pracę i nie Ty płacisz mi wynagrodzenie. Co do kawy? Jakaś nutka zazdrości? Chciałbyś czasem chodzić z kawą? Przenieś się na magazyn będziesz miał kawę co dwie godziny i nikt nie będzie się czepiał chyba że jakiś zazdrosny król Julian tak jak mnie pingwin Rico. Podsumowując jeżeli mas coś do mnie, widzisz mnie pewnie każdego dnia z kawą to podejdź i powiedz a jeżeli nie masz odwagi to załóż nowe konto mailowe np. zazdrosny_rico@gmail.com to wyślę Ci mój adres i przyjedziesz i jak dorośli sobie wszystko wyjaśnimy. Kończąc przypomnę Ci po co powstało to forum, żeby wyrażać opinie o pracodawcy, a nie do wygłaszania tyrrad zazdrości że ktoś ma trochę lepiej w pracy niż Ty i kilku innych wylewających tutaj swoje żale osób.

Rico
@Grabol

Z reguły to masz zasady hehehe ale przy pierwszym wpisie je złamałeś.Bo nie masz zasad leserze.Czepiasz się innych działów i piszesz pierdoly o katalogach po co?jak wiesz jak sam robisz. Jesteś obłudny.Kazdy co cię otacza o tym wie.Może (usunięte przez administratora)jeszcze kilka osób ale to na chwilę.

@młody

Nie było Ci zle ale się zwolniłeś.Gdyby było wszystko tak wspaniałe i warunki pracy i dobra płaca to bys się nie zwolnił.. druga sprawa to nawet jeśli uważasz ze tak było to już było (i nie wróci więcej) owszem było kiedyś dobrze i możesz wspominać jednak nie masz prawa krytykować ludzi którzy mówią jak jest teraz bo Oni wiedza najlepiej a nie Ty który już nie pracujesz. Nie krytykuj i lepiej nie udzielaj się bo nie wiesz jaka sytuacja jest teraz w firmie. Żyj wspomnieniami. Chyba ze jesteś kierownikiem ukrywającym się pod niby osobą która się zwolniła i próbujesz nałapać dobrych komentarzy by pochwalić firmę. Prawda, kierowników dużo ale pracowników więcej.Z mojego otoczenia nie znam osoby która się zwolniła i uważa ze wszystko w firmie ok i fajna firma, raczej mówią żal z płacą, żal z warunkami, żal z kierownictwem.Szkoda tym ludziom ludzi którzy zostali i tam pracujà wiec albo zwolniłeś się bardzo dawno temu i nie masz pojęcia o tym jak jest teraz albo podszywasz się i próbujesz manipulować chore kwestie.

Lubię to
@paco

Proponuję wrócić do szkoły i nauczyć się pisać po polsku, a nie obrażać ludzi. Ja tu pracuje dłuuuugo i nie narzekam. Są rzeczy które denerwują, myślę że w każdej firmie tak jest bo nie da się dogodzić wszystkim

Znasz to
@Lubię to

Bardzo dłuuuugo i nie narzekasz, ciekawe. Pomylili się i wzięli cię za mądrego a teraz trwasz w tym (usunięte przez administratora) bo przecież udało się a innej wiedzy nie masz. To siedź sobie tutaj bo nic innego od siedzenia nie robisz. Każdy ma prawo wyrazić swoje opinie.Nikogo wcześniej nie uraziłem ale widać zabolała prawda kogo trzeba...

trafne , w punkt podsumowanie

Serwisant

Jasno opisany proces rekrutacji ale niestety nie zostałem poinformowany o wyniku rozmowy rekrutacyjnej pomimo zapewnień że będzie kontakt telefoniczny.

Rozmowa tylko z Panią z HR, pytania ogólne, sprawdzenie poziomu znajomości języka angielskiego. Zero pytań technicznych co moim zdaniem powinno być podstawą przy rekrutacji na tego typu stanowisko.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Obecnie jest wolne stanowisko na obsłudze klienta. Jak wygląda praca? Jakie zarobki, atmosfera?

Zniesmaczona

Powle może wytłumaczysz się z nierówno traktowania współpracowników Sławek może niszczyć lampę jeździć na zakupy w czasie pracy (piątek druga zmiana)pracować w sluchawkach a ty wogole na to nie reagujesz, a na innych naskakujesz bez większego powodu, co zbieracie się już bo to wasz pora wiesz o co chodzi

Myszka
@Zniesmaczona

No to mamy mini afera.. Trza Komisyja powołać

dewastacja
@Zniesmaczona

Jedyna to jest osobą w firmie, której wszystko na sucho uchodzi maszyna,lampy,czytnik itp.A co najlepsze że brygadzisci wiedzieli i nic nie zgłaszają bo to (usunięte przez administratora)

Do Pawła

Pawełku (kurczaku) pokazałeś że nie masz JAJ nie potrafisz powiedzieć prawdy tylko kryjecie się ze Sławkiem na wzajem .Taki z ciebie brygadzistą ani wiedzy ani kompetencji. Firma dała pozwolenie na mobing i wyzywanie ludzi od najgorszych.Dlaczego nie zapytali innych ze zmiany jak było naprawdę .Mam dość niechce mi się.

Pracownik.. byly
@Do Pawła

Atmosfera..... To najsłabsza strona tej firmy, zresztą widać jaki klimat jest na forum

NiePaweł
@Do Pawła

Tyle lat pracuję w Eti a o brygadziście Pawle dowiaduję się na tym forum :D To u nas jakiś Paweł jest brygadzistą w jakimś dziale? (usunięte przez administratora)ludzi? Na konfekcji są same kobiety, na magazynie Pawła brak, na produkcji nie ma brygadzistów, w technologii jest tylko Sławek jako zarządzający. Oświećcie mnie proszę...

Pikuś
@NiePaweł

Chodzi o przykurcza Pawla z kalek ktory niewiadomo jak stal sie brygadzista. Cyrk który odwala jest podobny do rządu ktory mamy. Przykro nam Janusz ze na to pozwalasz.

ABG
@Pikuś

Oki Marzanka.. Marzenka

znajomy
@Do Pawła

Co człowiek potrafi zrobić za 250brutto ????

Znaczyludzie

Etisoft .znaczy ludzie. Moi drodzy. Jest początek grudnia a tu takie żarty prima aprilisowe? Nie róbmy sobie jaj z ludzi.

Znaczy co
@Znaczyludzie

No właśnie , nie róbcie sobie jaj z ludzi!

Produkcja

U nas pracuje (usunięte przez administratora) której szukała policja. Jak można trzymać takich ludzi. Jak mają pracować inni z taką osobą która chodzi kilka dni i okrada drogerie. (usunięte przez administratora) opisywana w mediach dalej pracuje.Zero szacunku dla pozostałych pracowników.

Dziewczyna
@Produkcja

Masakra

Ano tak

Alkoholizm to tez choroba jednak nie wszystko można tolerować. Wstyd!! strach pracować i pilnować wszystkiego.

Jprd
@Produkcja

Napewno ta opinia jest bardzo pomocna w ocenie firmy ????. Pewnie jakaś zazdrosna przyjaciółka to napisała, która w pracy udaje wielka koleżankę a w szatni (usunięte przez administratora) Dlaczego nie powiesz tej osobie tego w twarz. Ty pewnie jesteś nieskazitelna/y i nic nie można ci zarzucić. Jak do tej pory to nie słyszałem żeby komuś coś zginęło wiec po co takie komentarze. Takich kolegów/ koleżanek to akurat u nas w firmie nie brakuje. Na hali udają super przyjaźnie a w szatni i na fajce jadą równo na kogoś. Byle za plecami. ????????????. Na szczęście ci co pracują x lat to już wiedza kto lubi obrobić innym dupe. ????????????

Jprl
@Jprd

Zostało powiedziane w twarz co nie zmienia faktu ze firma traci w oczach trzymając takich ludzi. Złap mnie za rękę a powiem ze to nie moja ręka. Taka „obrona” jak przystało na profesjonalistę „w fachu”. Na pewno! Nie jesteśmy przyjaciółkami.

Ta

Ta

White nigger z PL

Kpina i żal 2600 brutto oferta na start, to Polska czy już Erytrea? nie ubliżając mieszkańcom Erytrei.

@White nigger z PL

Zapominasz kolego czy koleżanko że Etisoft ma bardzo wysoką premię regulaminową, 25% więc już z 2600 robi Ci się 3250, co wcale nie jest małą stawką na początek dla kogoś kto ma zero pojęcia o tej pracy, przez 3 miesiące będzie w okresie szkoleniowym więc te 25% zawsze dostanie. Druga rzecz przez ten okres będzie miał przypisanego opiekuna który też zostanie oderwany od swoich innych obowiązków, więc kolejna inwestycja firmy w Ciebie kosztem innych rzeczy. Biorąc nowa osobę firma inwestuje czas innego pracownika w wyszkolenie nowego i wcale nie ma gwarancji że po okresie szkolenia otrzyma wartościowego operatora. Tutaj nie ma linii produkcyjnej jak w innych zakładach gdzie po 1-2 godzinach nawet małpę nauczysz wkładać elementy i naciskać guziki. Także stawka jest jak najbardziej adekwatna do tego co na początku wnosisz do firmy, bo para rąk to niestety w tej branży niewiele. Najprościej jest patrzeć tylko na gołą stawkę, lub powielać zasłyszane plotki.

sgo

A jak pójdziesz na chorobowe to dostaniesz 80% lub 60% od jakiej kwoty? Cwaniaki wstrętne. Nie polecam tego pracodawcy.

SE

Na umówię na czas określony nie ma premi

White Boy
@White nigger z PL

Nowy 2600, doswiadczony po kilku latach prwcy 2800, chociaz pewnie juz niedlugo nowy bedzie dostawal wiecej albo tyle samo. Nawet ukraincy nie chca robic.

@SE

Jak to nie ma? Dlaczego siejesz ferment skoro jest stawka plus 25%, przychodzą nowi i sami mówią że mają premię.

Sx

No to chyba nie wszyscy maja premie od początku ... słyszałem że na początku tylko sama pensja bez premi , premia na umówię na stałe

Majk

para rąk ? już niedługo nawet tego nie dostaniecie.

Majk

dokładnie tak

@Majk

Wiesz jakoś mnie to nie martwi, pokolenie roszczeniowców i tak z siebie niewiele daje, ale za to oczekuje tyle jakby przychodzili posiadając 20 letnie doświadczenie, mając 20 kilka lat. Póki coludzie przychodzą, odsiew jest spory, zostają tacy którzy rozumieją że aby żądać trzeba dać nie odwrotnie ale jak wyżej pisałem pokolenie roszczeniowców czy jest w pracy czy go nie ma to w raportach niewiele zmienia.

Więc zatrudnij małpę

@sgo

W każdym zakładzie pracy chorobowe wynosi 80%

Nie Bartek

To już kierownicy mają nawet asystentów.To są właśnie te pieniądze których zawsze brakowało w tej firmie jeśli chodzi o podwyżki.Wszystko na dodatki dla kierowników hali,kierownik konfekcji,kierownik zmianowy,zastępca kierownika,jeszcze asystent.(usunięte przez administratora)

Sgo

Procent podstawy, premii regulaminowej już nie. Jak zatrudnicie to przedstawiacie pracownikom kwotę x na która składa się ta premia. Nikt nie informuje potencjalnego pracownika jakie pieniądze otrzyma jak zachoruje. Cwaniackie zagrania i tyle.

Amstaff
@SE

Jest premia na umowie na czas określony

Czy w Etisoft Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

???

Co rozumujesz pod określeniem "luźna atmosfera" ?

Ty
@???

Na pewno nie to co tutaj panuje.

Riki

Tak na jadalni ;)

Pracuś

Jak się nie podoba to do widzenia !!! Tutaj nie przychodzi się towarzysko, a do pracy.

Radek
@Pracuś

Czyli już widać jak przełożeni podchodzą do ludzi.

Stachu
@Radek

Aż strach pomyśleć jak będą traktowali ludzi w czasie kryzysu, skoro wcześniej tak tam wyglądało. Czy nie było tak że całe zmiany potrafiły nie przyjść do pracy ? Ciekawe dlaczego - może dlatego że tak jak ktoś pisze zakazują "kontaktów towarzyskich". A może nie tylko dlatego.

Lol
@Pracuś

Kontakty towarzyskie mogą mieć tylko żonaci kierownicy z młodymi dziewczynami co przychodzą do pracy

Ohhh
@Pracuś

To tak pracuj kierowniku a nie randkuj na produkcji z młodymi dziewczynami!

Stary koń

Praca jak praca. Lekka fizycznie, czysta, nie ms wielkiego hałasu. Ale o awansie zapomnieć można nawet jak będziesz wzorem pracownika. Poza tym program rozwoju kariery to wielki żart i fikcja. Praca dobra dla kogoś kto nie ma ambicji. Chcesz się rozwijać to omijaj.

Stary koń
@Stary koń

Ps. Kierownicy nawet spoko, o ile nie migasz sie od pracy i nie lecisz sobie w ciula. W sumie to jak w 90 procentach zakładów pracy.

Ty
@Stary koń

Powiedział kierownik...

Porażka! Tutaj nie liczy się doświadczenie i pracowitość. Tutaj są układy. Sprawdziło się już w kilku przypadkach . Król gidue siedzi 8 h z tel non stop i jest dobrze, inny spojrzy na tel i premie zabierają. Tutaj nawet kolega kierownika może zostać kierownikiem albo mistrzem. Ważne są wspólne imprezy nie praca. Kierownik (żonaty) spotyka się z dziewczynami i one dostają umowę i podwyżki i wszystko. Porażka co się dzieje w tej firmie a kierownicy lecą na młode pracownice i one mają wszystko a nic robić nie muszą. Gdzie tu firma światowa jak tacy ludzie rządzą? Już nie wspomnę o brygadzistkach z konfekcji bo tam dopiero jest mobbing. Jedna drugą chce w tym przegonić i być lepszą. Na jedną już były skargi nic nie zrobili , teraz druga i pewnie tez nic bo po co maja się zagłębiać i poprawić pracę. O tym nie ma co gadac bo to temat już wałkowany od dawna. Nie ma osoby, która by to doprowadziła do końca. Lepiej nie widziec problemu i tak jest od lat. Teraz młode rządzące pozwalają sobie na jeszcze więcej. Nie polecam tej firmy i tyle!

Podstawowe pytanie brzmi - to co tam robisz. Jest tyle pięknych miejsc na świecie a ty się tam musisz męczyć. (usunięte przez administratora) tym i wyjedź w Bieszczady !!!

Chodzi o polecenie firmy bądź nie.Ja nie polecam bo dzieje się tu co się dzieje i to przez długie lata. To ze jeszcze tu jestem nie znaczy ze polecę firmę innym.Pracodawca sam zasługuje sobie na opinie pracowników.

Zastanawia mnie co trzeba mieć w głowie żeby pluć do własnego gniazda? Piszesz ze jeszcze tu jesteś ale nie polecisz, to po co jesteś? Może masz świadomość że większej swobody nie da ci żaden pracodawca, albo Etisoft jest Twoim pierwszym i nie masz kompletnie pojęcia jak jest gdzie indziej? Albo pasuje Ci to co jest ale co tam lecę tak jak wszyscy pluję na firmę dzięki której mam na rachunki, żenujące...

ass

każdy ma pełne prawo ,żeby napisać to , co uważa za słuszne . A skoro pisze tak , a nie inaczej , to znaczy ,ze jest w tym choćby część prawdy

Co

Dzięki której mam na co? Rachunki? No na tyle starcza bo na życie brakuje. Tutaj każdy ma prawo wyrazić swoją opinie. O jakim gnieździe piszesz? To jakieś kury hodujecie czy co? Tutaj trzeba wyrażać merytoryczne opinie i wspierać to faktami typu zarobki lub traktowanie, np mobbing.To żadne plucie i żadne gniazdo.Plujesz dziennie na ludzi taka prawda. Etisoft daje swobodę? Nie bądź śmieszny, ludzie będą leczyć się bardzo długo bo mają zrytą psychikę przez was!

Ano

Nic nie robi? Ciekawe szczególnie kiedy jest dużo pracy, nie ma ludzi, a ona siedzi i realizuje zlecenia na maszynie. Proponuję spojrzeć na to z szerszej perspektywy i przyjrzeć się innym brygadzistom.

@Ano

Pracuję blisko i widzę.Mam kontakt z dziewczynami z konfekcji.Ona robi jak na nią patrzą lub gdy tak jak piszesz nie ma ludzi (ciekawe dlaczego)ewentualnie jeszcze wtedy,gdy jest na zmianie,gdzie nie ma z kim poplotkować,tez pracuję na różnych i inaczej to wygląda.Każda brygadzistka ma swoje za uszami, dużo się słyszy,jednak tutaj jest totalny brak wiedzy a wywyższanie się tylko dlatego,ze ma takie stanowisko i to nie jest na miejscu.Ona myśli,ze rządzi całą halą i jest przed kierownikiem.Wiem,ze ewentualnie zgadza się czasami pomoc coś dziewczynom, w sensie połączyć rolki ale za czekoladę albo piwo i upomina się o to,ze mają jej kupić.Zgadzam się z wypowiedzią,ze to chyba najgorszy z brygadzistów.

Zgorszony

To że Anka jest wulgarna i opryskliwa wie każdy kto pracuje dłużej niż rok, ale jeżeli chodzi o kompetencje to nie przesadzajcie bo jej akurat można najmniej zarzucić. Skupcie się na karierze od sprzątaczki do brygadzistki, bo ruda akurat jest przykładem że w tej firmie jak dobrze zrobisz na firmowej imprezie to karierę masz w kieszeni :D

What
@Zgorszony

Nie patrz na nią, spójrz na inną. Ot tak, tez dobre.. gratki , nazbierała sobie „inteligentnych” ludzi do swojego „koła”.

Nic ciekawego ale wszędzie jest podobnie.

What

Zero merytorycznej odpowiedzi , po co w ogóle piszesz tutaj?

To sem ja

Nie polecam. Omijać jak chcecie mieć spokojne życie i jakieś pieniądze

Ktoś

Czemu do Opla? Z oplem się porównujecie . No w sumie bardzo podobnie się robi

Member
@Ktoś

Podobnie?Człowieku to mało widziałeś....

CRYSS

NIE POLECAM! NIDGY!

Brak imienia
@CRYSS

Też nie polecam. Wykorzystują ludzi na maxa. A wyplaty nie wspomnę. A ludzie? średnio. Najgorzej brygadzistka albo kierowniczka. Jestem na etapie szukania innej pracy

Mam imię
@Brak imienia

No strasznie wykorzystują, upały na zewnątrz a kierownicy jak kiedyś kapo stoją i gonią ludzi do roboty, prawie jak (usunięte przez administratora) brakuje tylko łańcuchów.... Weź się człowieku ogarnij, Ty chyba nie masz pojęcia co to znaczy wykorzystywać ludzi, chyba że masz na myśli oczekawinia żebyś pracował i cokolwiek zrobił a nie bawił się telefonem czy przeglądał katalog z kosmetykami, innego wytłumaczenia na te twoje wypociny nie znajduje

Glow

Hej, mam pytanie. Czy ktoś pracował na magazynie eti na strefie? Na jeziorańskiego. Jak atmosfera? Praca OK? Będę wdzięczny za każdą informację.

Zostaw merytoryczną opinię o Etisoft Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Etisoft Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Etisoft Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 96.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Etisoft Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 80, z czego 5 to opinie pozytywne, 57 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Etisoft Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Etisoft Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Etisoft Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 84 ocen.
  • Szara 21
    44-100 Gliwice