Opinie o Etisoft Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Etisoft Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Etisoft Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Etisoft Sp. z o.o. w Gliwice

Tymczasem w Eti

Witamy serdecznych Naszych czytelników w PIERWSZEJ CZĘŚCI ARTYKUŁU.Tyle się ostatnio dzieje,iż nie wiadomo od czego zacząć.Eden wstrząsany jest kolejnymi plagami egipskimi.Tuż po hucznych obchodach 30lecia istnienia tego raju na ziemi dla upamiętnienia wydarzenia w miesiąc po uwolniono z raju 30 duszyczek,które już odnalazły nowe miejsce na ziemi za dziwnie większe stawki niż te oferowane w Olimpie naszym słodkim.Idąc tym tropem co będzie się działo po obchodach 40lecia? Pracę straci Alibaba wraz z 40stoma kierownikami?Czemu nie.Trzymajmy się chlubnej i prawilnej tradycji!Redakcja zaznacza tym samym,iż ufa mocno,wierzy głęboko,że Eden przetrwa do tego momentu,wyrywamy więc tym samym z rąk naszym oponentom argument,iż nie wierzymy w te większe boskie dzieło.Z wolna kamyczek po kamyczku ruszyła lawina 'samowypędzeń'.Naiwni sądzą,iż ruch ten z nagła wyhamuje.Dantejskie sceny, załamywanie rąk czy wręcz fizyczne ich łamanie nie sprawi,że poziomo pionowe linie nadzorcze Aniołów naszych mistrzowskich załamują ręce nad losem podległym im 'zamiskeryżu' duszyczek.Nie wińmy ludzi wińmy system,który uparcie utrzymywany spycha Byt nasz niebiański na granice bram piekielnych.Eden stał się ewenementem na skale regionu,w którym anioł kierownik zarządza grupą maksymalnie kilkunastu biednych duszyczek do pomocy mając po kilku aniołów niższej rangi ale nadal mistrzowskiej.Tak więc przy zachowaniu skali odejść oraz obecnej irracjonalnej polityki firmy w zakresie komunikacji z zatrudnionymi na 'chojnych' stawkach pracownikami na jednego szeregowego pracownika przypadać będzie 1 kierownik bądź mistrz.Które to firmy stać aby wysokie bądź co bądź stanowisko kierownika było tak licznie sponsorowane to samo utrzymywania liderów płci obydwu tu dumnie zwanymi mistrzami co być może dla niektórych może być uznawane jako przerost treści nad formą.Czy szeregowi pracownicy są aż tak nierozgarnięci,iż do ich obsługi wymagana jest tak olbrzymia liczba kadry zarządzającej?Kudłate zarządzanie prowadzone boską ręką scedowaną promieniem wymogów na obliczu ojca Dyrektor wymaga aby masy 'tanioryżowych' pracowników nadzorowane były przez nieprzebrane zastępy Anielskich nadzorców.Polityka ta prowadzi do nadawania swoistych przydomków tak więc mamy już Anioła kierownika od spraw nieważnych.Objawił się również Lolo, nie chodzi jednak o mnożenie przydomków a o wyjaśnienie kilku istotnych spraw.Czy wśród mistrzów naszych Anielskich renoma jakoby jeden z nich bardziej mógł zaszkodzić niż pomóc ma realne oparcie w rzeczywistości?Od czasu redukcji etatów nie doczekaliśmy się żadnego wyjaśnienia ze strony Edenu naszego co dalej z polityką firmy.To tylko pogłębia narastający chaos.Nie bądźmy naiwni.Wzrost płacy minimalnej powoduje konieczność redukcji etatów.Firma działalności charytatywnej nie prowadzi a biznes musi zarabiać aby funkcjonować w sposób efektywny,bo efektowne skutki braku jakiejkolwiek polityki wewnątrz firmy już się objawiły.Zbliżające się 'wybory' przedstawiciela załogi tylko pokażą jak ciekawe czeka go zadanie,póki co natłoku chętnych do objęcia fasadowej posady brak.Tak więc prosimy podać do informacji ile osób pracuje w Edenie przy niebiańskiej 11,wśród nich ilu to dyrektorzy,kierownicy oraz hmm mistrzowie.Dlaczego Eden stać na opłacanie tych licznych stanowisk a nie stać na przyznawanie corocznych podwyżek niewynikających z bzdurnych planów rozwojowych,których jedynym celem jest opóźnienie w dostępie do śmiesznej wysokości podwyżek.Czasy kiedy w Edenie o pieniądzach się nie rozmawia dawno minęły i albo się obudzicie albo sami będziecie zamiatać kurz z maszyn.Urągające pomysły dodawania dodatkowych stanowisk w ramach tego samego zakresu wynagrodzenia to już strzał w lewe kolano bo prawe już dawno dopadł artretyzm.Głośna sytuacja grupowego 'samozwolnienia' dzielnych Walkirii oraz piątkowa akcja wsparcia tzw 'białokoszulkowców' dla tych działań pokazuje,że szwy pękają.Ludzie mają dość sztucznych niedających niczego realnego ścieżek rozwoju oraz rachitycznych idących za tym podwyżek.Oczywiście należy wspomnieć,iż nie każdy pracownik akcję wspomógł.Lizusostwo czy strach bądź zobojętnienie pokierowało sercami niektórych, oczywiście jeżeli stanie się cud i zostaną przyznane podwyżki nędznych widełek płacowych ci,którzy tchórzliwie kryli się za granatowymi bądź prywatnymi szatami koloru dowolnego wynikającego z pełnienia jaśnie objawionej funkcji nadzorczej podwyżek odmówią.Oczywiście,że nie – pierwsi ustawią się w kolejce do podpisywania aneksów.Wstyd!

Worker

I jak tam Etisoftowe mróweczki? Zwolnienia poszły w szczycie sezonu urlopowego,a za tym większe wymagania dyrektora co do prędkości pracy żeby mu się słupki zgadzały i miał się czym przed zarządem wykazać haha i dalej nikt nie widzi co tu się odwala? Zrobili reorganizacje wydziałów powodując chaos i frustracje wśród personelu. Nikt nie raczył nawet do plebsu wyjść, żeby choć zdaniem wyjaśnić jak wygląda sytuacja w firmie. Czas otworzyć oczy i wytłumaczyć sobie, że przyszłości tu nie ma. A patrząc po ilości dobrowolnych wypowiedzeń ludziom oczy się otwierają. Niech kolejną motywacją będzie, że są wybrane działy które "w tych trudnych czasach" dostały podwyżkę - a reszta walcz dalej i bądź elastyczną, bo coraz więcej stanowisk jest do obskoczenia.

Już ( była ) Mróweczka ..
@Worker

Dobrze prawisz !! Nie ma to jak zarabiać prawie najniższa krajowa na obecne czasy gdzie wszystko poszybowało w górę. Inne firmy na start dają więcej niż tu po wielu latach pracy. Ale czy firmę to obchodzi ? Wcale !! Tylko robić robić i nie pytać o podwyżki. Nie podoba się to wypad ! Zero docenienia starszych pracowników, na twoje miejsce przyjdzie każdy nie ważne ze nawet nie ogarnięty byle liczyć do 10 potrafił. Firma spada na (usunięte przez administratora) swoim postępowaniem i zarządzaniem. Nie wróżę tu nic dobrego na najbliższe lata. O ile wytrzyma ta firma jakieś lata ????

On 40
@Już ( była ) Mróweczka ..

Oo tak tak!!! Starszych pracowników nie docenia się to fakt. pokazali już pare lat temu jak pozwolili odejść najlepszemu technologowi który ogarniał jako jedyny większość spraw. Tak się dba o dobrych ludzi w firmie? To samo robią z robolami z produkcji. Dla nich nie liczy się staż 10 15 czy 20 letni. A dużo osób takich jest w firmie. Myślą ze na ich miejsce może przyjść każdy. Tak przyjdzie jakis młody który porobi pół roku bo potrzebuje zarobić na konsole. Zobaczy wypłatę jaka dostanie i spada do innej firmy. Stary pracownik traktowany jest na takim samym poziomie jak nowy z ulicy. I żadne rozwoje tu nie pomagają bo są to śmieszne pieniądze. Coraz więcej maszyn do nauki a wypłata ciagle taka sama! Wstydźcie się.

Mrówka

Już dawno ten slogan przestał mieć znaczenie ???? to tylko fajnie brzmi i wyglada na Facebooku! Piękne fotki z imprez firmowych na wypasie, filmiki… pokazać się jakoś trzeba . Ludzie już dawno dla tej firmy nie znaczą nic. Niech robią najlepiej charytatywnie i siedzą cicho i cieszą się ze maja prace ! Bo przecież nigdzie nie znajdziesz takiej za takie duże pieniądze haha śmiechu warte

Tatiana
@Mrówka

No ale to zawsze coś, ze są imprezki firmowe. Opowiecie coś o tym? Jak często w roku są takie imprezki? One odbywają się w weekendy czy w tygodniu w trakcie godzin pracy? I czy te imprezki firmowe są tylko dla pracowników, czy też można kogoś przyprowadzić ze sobą?

Love_Island_Eti
@Tatiana

Imprezki oraz spotkania oczywiście są :). Organizowane pod szerokim pojęciem integracji mas pracowniczych różnych szczebli, zarówno pod szyldem Etisoftu jak i przez prywatne osoby/grupy powodując zacieśnianie ich stosunków. Może to budzić ewentualne wątpliwości natury moralno-obyczajowej u partnerów, ale daje mocno cenione wśród załogi i przełożonych budowanie zespołu i pełną integrację i pożywkę dla plotek czym wszyscy uwielbiamy tu żyć. Chcesz się zabawić? Zapraszamy do nas - gwarantujemy pełne doznania i satysfakcję ;) jeżeli jesteś zainteresowana szczegółami/namiarami zapraszamy na priv

Serdecznie zapraszam do rekrutacji na stanowisko magazyniera! Zarobki dużo wyższe niż średnia Gliwicka 2022 (3100 brutto+ 25 % premi na start) a już po półtorej roku możliwy awans i podwyżka o całe 300 że złotych brutto. Wolne soboty i niedziele. Raj na ziemi ❤️

Ss

To jest kłamstwo tam jest z premią .A atmosfera jest bardzo kiepska jedna drugiej (usunięte przez administratora) obrabia jak się da.i brak szacunku dla pracownika nie polecam tej firmy nikomu

Ida

Wie ktoś, czy ta praca zastępcy głównego księgowego to coś na dłużej? Jest ogłoszenie ale nie poinformowali, czy to praca stała czy po prostu szukają chwilowo kogoś na zastępstwo. A chętnie bym się zgłosiła, tylko niekoniecznie na chwilę.

Serwisant

Jasno opisany proces rekrutacji ale niestety nie zostałem poinformowany o wyniku rozmowy rekrutacyjnej pomimo zapewnień że będzie kontakt telefoniczny.

Rozmowa tylko z Panią z HR, pytania ogólne, sprawdzenie poziomu znajomości języka angielskiego. Zero pytań technicznych co moim zdaniem powinno być podstawą przy rekrutacji na tego typu stanowisko.

Renia

Chciałam zapytać o pracę zastępcy głównego księgowego, na którą teraz szukają pracownika, znalazłam na stronie ogłoszenie o pracę. Wiadomo, jakie są godziny pracy i w jakich dniach się pracuje? Oraz czy zarobki są inne niż głównego księgowego? Nie wiem, czy się opłaca czy nie lepiej poczekać i na podobną ofertę, ale nie zastępstwo.

Firma dodała nową ofertę pracy na specjalista ds. jakości. Czy ktoś o tym słyszał?

zainteresowany

Cześć, Piszę z zapytaniem o atmosferę w dziale jakości, oraz jak to wygląda na hali. Widziałem że szukają kontrolera jakości oraz specjalisty. Czy mógłbym prosić o jakąś wypowiedz na temat warunków oraz jak wygląda komunikacja pomiędzy działami takimi jak produkcja, technolodzy rozwiązywanie problemów itd. Najprościej rzecz ujmując o opinię ogólną tych stanowisk.

Gwiazdka
@zainteresowany

Praca w kontroli jakości jest mega ciekawa. Jeżeli chodzi o dział technologiczny to jest bardzo pomocny, osoby tam pracujące są kompetentne i z chęcią pomagają rozwiązywać problemy związane z produkcją i procesem. Kierownicy zmianowi również są bardzo pomocni, zawsze z chęcią pomogą. Atmosfera w dziale kontroli jakości szczególnie pomiędzy pracownikami jest nie do zniesienia i jest dużym minusem, jeżeli nie będziesz się podporządkowywać niektórym osobom to nie będzie Ci tu się dobrze pracowało.

Paulina
@Gwiazdka

To co z tą atmosferą dokładnie? Można więcej wiedzieć? Zastanawiam się, czy to na tyle poważne, że warto rozważyć darowanie sobie tej pracy, co ty sądzisz?

Gwiazdka
@Paulina

W tym dziale niektóre osoby są specyficzne. Wszystko zależy od Ciebie czy wpasujesz się w takie towarzystwo i czy bedzie Ci to odpowiadało, czy przymkniesz oko na niektóre zachowania i jak sobie ewentualnie z tym poradzisz. Generalnie praca jest ciekawa, można się dużo nauczyć na tym stanowisku, zdobyć doświadczenie, ale czy będzie to praca na dłużej to już sama musisz zadecydować. Na pewno nikomu nie odradzam pracy na tym stanowisku. Są plusy i minusy, każdy jest inny i ma swoje priorytety.

@Gwiazdka

Specyficzne to znaczy jakie? Jakie są te zachowania? Przyznam szczerze że mnie zaintrygowałeś teraz. Chciałabym jeszcze dopytać na jak długo podpisywana jest umowa próbna?

Prawy
@Justyna

Niektóre osoby bywają opryskliwe i wulgarne do innych pracowników, w tym też z produkcji.

@Prawy

Niektóre? Dużo takich osób jest? Ogólnie atmosferę oceniasz na znośną czy raczej nie? I jak jest z umową? Dają umowę o pracę od początku, czy na próbnej jest zlecenie?

Forum jest anonimowe, to po co w sumie tak dopisywać komuś? Nie zgadzasz się z czymś w sumie? Mi np. bardzo zależy na dobrej atmosferze, patrząc po wpisach nie tylko mi. To jak tam ludzie rozwiązują konflikty ze sobą? Są plotki itp?

Justyna

Małe to znaczy jakie? W jakiej wysokości można uzyskać wynagrodzenie na próbnej umowie? W ogóle to ile ona trwa? Potem raczej dostaje się kolejną czy zwalniają?

Dzien dobry ..aplikuje na stanowisko memadzera ds kluczowych klientow....podpowiedzcie cos o.warmkach pracy ...ile stopniowe rozmowy...itd...bede wdzieczny

były kandydat

Na rozmowie - odezwiemy się do 2 tygodni. Minął prawie miesiąc i cisza. Niepoważne podejście, a od kandydata oczekują, że da znać, jak dostanie coś w międzyczasie. Po co w tych firmach jest HR, chyba tylko od wymyślania głupich pytań.

Olawiola2121

Firma dodała nową ofertę pracy na specjalistę ds. Obsługi Klienta. Ktoś może się wypowiedzieć jak atmosfera w biurze, jakie zarobki ?

Pałer rendzer

Fajna firma, dobrze zarządzana. Porządek. Wielkim minusem są marne zarobki.

@Pałer rendzer

:( na te zarobki to nie ma żadnej możliwości, żeby jakoś wpłynąć skoro całokształt jest taki fajny? A co z początkiem nowego roku, cokolwiek odnośnie warunków planowo ma ulec tu zmianie?

@Pałer rendzer

i wyjątkowo beznadziejna atmosfera pracy

Dominika

na tę atmosferę jak dla Ciebie to zarobki wpływały czy coś jeszcze? zastanawiam się czy to indywidualne odczucia czy faktycznie może być coś na rzeczy. napiszesz?

Xzy

To prawda atmosfera jest fatalna.

Teraz prowadzona jest rekrutacja. Czy był ktoś na którymś ze stanowisk i chciałby się na ich temat wypowiedzieć?

Stokrotka

Tez jestem ciekawa bo złożyłam i czekam

Skąd w was moi drodzy koledzy i koleżanki tyle agresji? Stabilna praca, miła atmosfera i ciekawe perspektywy. Szczerze polecam zaczynałem od samego dołu tej drabiny i nikt nie robił mi problemu z rozwojem. Dobra pieniądze mogły by być lepsze ale to jak wszędzie. Ja też cisnę od dziesiątego do dziesiątego. Ale kto tak nie ma ręka do góry. Nie chce nikogo obrazić ale wszyscy nadają tutaj jak to jest źle jak niedobrze a nadal przychodzą do pracy i pracują. Firma sama nikogo nie zwalnia no chyba że generujesz straty i robisz babole (ale i w takim wypadku musisz zrobić ich masę żeby coś się zadziało). Uwaga będzie trudne słowo. Reasumując: Firma z miłą atmosferą i ludźmi, nie stwarzająca problemów jeśli chcesz się rozwijać. Masa dodatkowych udogodnień (medicove - płatne przez pracodawcę, Multisport, wyjazdy integracyjne co roku, Wyjazdy na na narty, kajaki żaglówki co kto chce. 6 oficjalnych teamów sportowych o różnych zainteresowaniach. itp.) Prywatnie oceniam firmę 4/5. Jedynym minusem dla mnie są zarobki tutaj niestety HR trzyma twardą rękę.

Grabol

100%. Obiema rękami się podpisuje, szkoda że nikt z tych płaczków tutaj nie ma odwagi zdjąć maskę, ja piszę z otwartą przyłbicą i się nie boję, można mieć dużo zarzutów do eti ale ja z moim doświadczeniem i tym ile firm już przerobiłem to Panowie i Panie w życiu nie trafiłem na tak nastawioną na ludzi firmę, możecie zaraz pisać że tak Grabol ty tylko pijesz kawę i palisz fajlki, ale nikt mi nie odbierze tego że to co teraz mam w eti sobie sam wypracowałem, także zamiast się spinać może warto spojrzeć w lustro i zastanowić się czy na pewno zrobiłem wszystko żeby być w pracy na tej pozycji na której jesteś teraz

No co ty

Ile ci za to płacą? Takie bzdury piszesz, ze uszy więdną i wszystko inne. Najważniejsze sprawy to zarobki i są masakryczne a ty piszesz o super atmosferze, gdzie mało kto rozmawia z kimś…niestety taka prawda w tej firmie. Medicover jest XD, no super i wyjazdy extra, widziałeś firmę w tych czasach żeby tego nie było? Bo jak patrzę to wszędzie . Kto mądrzejszy to się zaprze bo myśli logicznie a ty czaruj tam:D straty można by zminimalizować zwalniając kilka osób które tam nic nie robią. Tu pogadają , tam pogadają. Na fajkę co chwile , taka to robota. A potem napiszą ze praca wyśmienita , każdy o takiej marzy XD

Hehehe
@Grabol

To jest ten co wyzywa na kierowników i firmę w szatni, jadalni i na wyjazdach ale tutaj podpisuje się dobrym słowem. Obłęd

Grabol
@Hehehe

Mam na tyle odwagi żeby nie chować się za jakimś nickiem, ale oprócz mnie i Tomka M. to nikt takiej odwagi nie ma, najlepiej krzyczeć i wyzywać anonimowo, brawo twardziele

Wspomnienia
@Grabol

Zapomniałeś dodać, jak kilka lat temu wspaniale razem z kilkoma innymi osobami (Paweł P.) w sali konferencyjnej podnosiłeś głos w sprawie ówczesnych mistrzów produkcji, którzy nic nie robili, nie wiadomo w jaki sposób byli rozliczani i wybierani na te stanowiska. A dzisiaj z tym samym mistrzem biegasz z fajki na kawkę, z kawki na fajkę i jesteście super kumple!

minus

"Jedynym minusem są zarobki tutaj" - no to super zachęcająca sprawa, ale do pracy przecież nie przychodzi się godnie zarobić tylko po prostu po to, żeby pracować. To było dobre :)

@minus

To zależy jakie kto ma priorytety. Dla mnie nie tylko pieniądze się liczą skoro mam co do gara włożyć, nie mieszkam w kartonie i nie chodzę brudny. Osobiście do pracy chodzę bo lubię to co robię i sprawia mi to przyjemność.

Grabol to ty

To musiał pisać sam Grabol bo nikt tak du. py nie liże i głupot nie gada jak on :)

Aneta

A czy możesz napisać konkretnie jakie są zarobki? Bo redakcja "Tymczasem w Eti" rozkłada na czynniki pierwsze wypłaty, jakie będą i od kiedy, pogubiłam się. Ile w listopadzie 2022 ma się na produkcji? Dziękuję :)

Tymczasem w Eti.

Witamy wszystkich.Niedługo świętować będziemy okrągły rok istnienia Redakcji Tymczasem w Eti.Z tej okazji mamy dla Was jak zwykle niezmiernie ciekawe zagadnienia.Ostatnie miesiące mijały na wielkich zmianach.Wielu z Was otrzymało sowite podwyżki wynagrodzeń, z dumą łypiąc na przelewy widzą jak ich stopy życiowe realnie wzrosły.Tak oto poziomo-pionowe linie zarządzające uradowane zostały i po raz wtóry docenione swym przebogatym wkładem osobowościowo-merytorycznym.Pozostali z załogi,cóż, ci z Was,którzy wywalczyli bogate podwyżki raczej z zadowoleniem na przelewy nie patrzą.Może za rok czy dwa.Tak oto bowiem już od 2024 płaca minimalna ma wynieść 4000zł brutto. Jak to będzie się mieć do naszych podstaw oraz owej wybujałej premii zobaczymy.Kuluarowe plotki wskazują,że niczym koń trojański tylnymi drzwiami wprowadzony zostanie specjalny wskaźnik stanowiący swoisty wentyl bezpieczeństwa przed wyimaginowanymi roszczeniami mas pracowniczych.Zwać się będzie DP czyli dupa z premii.Wskaźnik określa o ile maleć będą premie szeregowych mas pracowniczych w stosunku do rosnących wymagań wskaźnika oraz ludzi i idei kryjących się za jego wprowadzaniem.W temacie podwyżek to jeśli podstawa wynagrodzenia przyjmijmy wynosiła 3000zł brutto i otrzymało się podwyżkę 300zł to już całe 10% !Oczywiście netto to dużo mniej a uwzględniając niewielką panującą w naszym kraju inflacje to już otrzymujemy zaiście szalone wartości tzw wskaźnika "na rękę". Wystarczająco by przeżyć.Nam nie trzeba luksusów wystarczy satysfakcja.Oczywiście to jedynie przykład ale ogólnie dotyka wręcz muska on logiki podwyżek, które tak dumnie rosną w kolumnach "Nawoju" opiewane jako wielomilionowe i kilkudziesięcioprocentowe.Kto takie dostał ten wie.Reszta,cóż do pracy wskaźniki czekają.Samą pracę nadzoruje stale rosnąca kadra nadzorcza.Konieczność przysłowiowego dokręcania śruby być może poniekąd wynika z dodatkowych etatów nieprodukcyjnych oraz stale rosnących kosztów leasingu pięknej, białej niczym śnieg i lód w lodówce szeregowych pracowników floty Tojot.Tojota to droga gablota, sama się nie spłaci.Solidarność tak powszechnie akcentowana mierną frekwencją na integracyjnych zjazdach poświadcza,kto na kogo.Tak to już jest.Kapitalizm nie ma ludzkiej twarzy.Nieliczny udział mas pracowniczych w tego typu ewentach,których wskaźnik obecności podbijany jest frekwencją poziomo-pionowych linii nadzorujących to ciekawy i radosny obraz.Oczywiście są i pozytywne aspekty,które dostrzec można gołym okiem i suchą głową, na którą już nie kapie deszczówka przesączająca się przez spękane niczym pustynia Mojave sklepieniu naszej i Waszej placówki przy wejściu do jadalni.Nadal mamy butelkowaną wodę lecz kto wie być może już wkrótce w ramach oszczędności odkręcony zostanie kurek z kranówką dobrze zmineralizowaną bliżej nieokreślonymi związkami chorobotwórczymi.Zapowiada Nam się pandemia biegunek oraz krótkotrwałych zwolnień lekarskich?Być może bo co nawarzycie to potem pić będziecie.Ci naiwni sądzący,że woda owa jest filtrowana, pokażcie te filtry,te systematyczne czyszczenie szmatą sprzątaczek dystrybutory i pokażcie ten parking przed Olimpem Naszym zapchanym Tojotami i powiedzcie ludziom wprost,że mają pić wodę z kranu.Wprowadzamy twarde zasady strefy ekonomicznej?Wprowadzajmy od A do Z.Zacznijmy od zarobków Pani Kowalskiej i Pana Nowaka.Potem bawcie się korporacyjne wskaźniki i slogany o integracyjnych zjazdach, gdyż, kto wie czy zaraz nie wybuja nam przesłodka idea założenia Związków Zawodowych jako ostatecznej formy jaką przybrać może integracja załogi.Kolejną sprawą wartą pochwały to oczywiście możliwość rozwoju w strukturach Olimpu.Niedawne przetasowania pomiędzy kolorową i czystą strefą wskazują jak sprawnie przepływa nasza kadra pracownicza z jednej do drugiej strefy.Jedni odetchnęli z ulgą inni poczuli się dowartościowani zmianą oraz okazją jaka się nadarzyła.Czapki z głów Panowie, czapki z głów!:).Ostatnią sprawą,którą warto zauważyć to wyrosłe niczym grzyby po deszczu punkty dostępu do Naszych dobrze wynagradzanych przełożonych poziomo-pionowych linii zarządzających.Stare powiedzenie pańskie oko konia tuczy nabiera nowego wymiaru w ramach poszerzanego systemu monitoringu.Pamiętajmy i pamiętamy.Pozdrawiamy Was i do następnego!

On
@Tymczasem w Eti.

Nikt nie chce czytać takich długich elaboratów!! Chyba się nudzą co niektórzy...

On2
@On

Nie zgadzam się. Właśnie że wiele osób chce! :)

Zadowolony

Na stanowisko techniczne na rozmowie 5 tys na reke

Pretendent
@Zadowolony

O jakim stanowisku technicznym mówisz?

Tymczasem w Eti.

Nie należy podzielać negatywnych opinii, trzeba spojrzeć pozytywnie na sprawy oto dlaczego: 1 - Dostęp do świeżej wody pitnej z 3 punktów socjalnych w obiekcie na Sowińskiego, woda zacnie oczyszczana systemem filtrów wprost z miejskich wodociągów ( wody z np Oazy są zbyt szkodliwe bo w plastykowych baniakach), można nadmienić ze powstał 4 punkt dostępu do wody prosto z dachu kapiący na głowę idących schodami do jadalni, dodatkowy plus taki, że schody są odpowiednio śliskie i łatwiej się je pokonuje, a o pokonywanie trudności i realizację celów tutaj chodzi 2 - Awarie sanitariatów - takich jak nieczynna kabina WC lub umywalki to tak naprawdę nie awarie a stan przejściowy gdyż sprzęty te objęte są programem rozwojowym na wzór pracowniczych a wiadomo, że te lubią trwać i tak dla przykładu awaria umywalki trwa już ponad półtora roku czyli tyle ile powinna. Jeden standard, jeden cel - programy rozwojowe w tym aspekcie pokazują, iż cierpliwa realizacja celów sprzyja ogólnemu dobru. 3 - Podwyżki inflacyjne - ich brak jest uzasadniony istnieniem w/w programów rozwojowych. Specjalnie powołany zespół nadzoruje wysokość płacy minimalnej i jeżeli tylko ta przekroczy wynagrodzenie pracowników działów zarabiających najmniej takich jak np magazyn, konfekcja oraz strefy etykiet czystych natychmiast przyznane zostaną podwyżki wyrównawcze. 4 - Stały rozwój parku maszynowego - w skali roku zasilany jest on regularnie a firma aby być konkurencyjna musi o sprawy takowe dbać. Tu nie ma mowy o dyskusji bo to po prostu tworzy i zapewnia nowe oraz stabilne miejsca pracy dla nas wszystkich. Inwestycja w Eti to inwestycja w maszyny oraz infrastrukturę. 5 - Ujednolicenie floty samochodów służbowych - slogan TOYOTA TO JEST DOBRA GABLOTA - w liczbie 50szt dla kadry Wyższego szczebla, bo parking pięknie wygląda gdy stoją na nim Tojoty CHRy oraz inne zacne twory Japońskiej myśli technologicznej a każda korporacja prężnie korzysta i wprowadza w życie wiele japońskich rozwiązań - i to jest tego pozytywny przykład. Motywowanie oraz nagradzanie osób z Kadry zarządzającej jest pięknym przykładem i dowodem na dobrą sytuację oraz kondycję firmy, każdy w tym momencie ma przed oczami obraz tego pucułowatego chłopca siedzącego z rumianym licem w pierwszej ławie szkolnej sali na lekcji z podstaw przedsiębiorczości. 6 - Pozostaje jeszcze wiele pięknych przykładów ale nasza redakcja pozwoli sobie na publikacje materiałów na wzór firmowej Gazetki w formacie comiesięcznym. Pozdrawiamy serdecznie!

Zainspirowany tekstem
@Tymczasem w Eti.

Cześć, doceniam kunszt słowa i zwrócenie uwagi na ważkie aspekty, które w kilku przypadkach, jeśli są prawdziwe ( nie powinny mieć miejsca - przykład awarii toalet czy cieknącego na schody dachu. Poprosiłem już odpowiednie osoby o zbadanie i zajęcie się problemem - zwłaszcza w zakresie punktu 2. Mimo, że rozmawiamy anonimowo, pozwolę sobie również w skrócie przedstawić swoje zdanie w innych poruszonych kwestiach. Ad 3 - osobiście uważam, że Firma powinna rokrocznie uaktualniać podstawę wypłaty. Powinno się to dziać na wszystkich szczeblach pracowniczych o nawis inflacyjny i tego bezwzględnie mi brakuje, przede wszystkim jako elementu wyrównującego i uaktualniającego nasze wypłaty. Działanie programów rozwojowych uważam, za bardzo pozytywne (wystarczy tylko chcieć by mieć wpływ na własne wynagrodzenie). Ponadto, ciekawym rozwiązaniem rysuje się być zaproponowana przez Zarząd premia roczna, która dodatkowo uatrakcyjni nasze wypłaty. Choć premia jest zależna od wyniku to mamy na nią wpływ wszyscy wkładając wspólny wysiłek by wynik był jak najlepszy, co przełoży się na jej wysokość. Myślę, że nie jest chyba najgorzej w porównaniu z wieloma innymi pracodawcami. Ad 5 - samochody służbowe z reguły stanowią kość niezgody w wielu firmach, więc nasza nie jest w tym względem wyjątkiem. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że aut nie otrzymują wszyscy zatrudnieni, tylko pewne grupy, często tzw krawaciarze ;) czytaj kadra zarządzająca, handel itd. W związku z tym, że nie każdy może takie auto otrzymać (byłoby to zresztą niezasadne) to zwrócę uwagę na inny aspekt związany z flotą. Mamy wreszcie flotę jednolitą, idącą z duchem ekologii, reprezentacyjną a jednocześnie nie kłującą w oczy przesadnością przepychu, bezpieczną dla użytkowników i przydzielaną na jasno określonych zasadach (regulamin, którego nie było przez całe lata). Jak Cię widzą tak Cię piszą nie pozostaje tu bez znaczenia. Tak jak szanowna redakcja zauważyła, japoński przemysł potrafi wnieść dużo dobrego i myślę, że czerpiemy z niego w naszej organizacji nie tylko Toyoty.... :) Ad6 - z prawdziwą ciekawością czekam na dalsze działania "redakcji" :). Lepiej byłoby, gdyby uwagi (zwłaszcza takie jak w punkcie drugim) docierały do właściwych służb lub w przypadku braku ich reakcji do przedstawicieli pracowników, którzy interweniować w bezpośrednio w Zarządzie Etisoft, ale jeśli wpisy na "gowork" mogą przynieść coś pozytywnego w naszej organizacji to i ten kanał komunikacji jest dobry :). Na koniec, jako jeden z wielu pracowników, którzy są związani z ETISOFT od wielu już lat serdecznie zapraszam szukające pracy zapraszam do naszego zespołu. pozdrawiam serdecznie Ja

Bez inspiracji
@Zainspirowany tekstem

Ja pozwolę się nie zgodzić z kolegą wyżej, czy naprawdę musialo dojść do wpisu tutaj żeby kupić jeden kran? Nikt mi nie wmówi że ten problem nie był sygnalizowany, bo był od miesięcy więc reakcje po wpisie na publicznym forum jest trochę słaba. Co do floty samochodów, nikt nie mówi że flota ma nie być reprezentcyjna i że szanującą się firma nie powinna jej posiadać, bardziej chodzi o moment kiedy to się stało, czyli w dobie gdzie na każdym kroku słyszymy żeby szukać oszczędności, z odpadów ludzie robią stoliki, bo i takie coś widziałem, a firma radośnie sobie zmienia flotę a na oficjalne pismo wszystkich pracowników w sprawie wynagrodzeń nikt nawet nie raczył odpowiedzieć. Idąc dalej patrząc na te "ściśle określone zasady i reguły przyznawania samochodów" nagle powstało kilka stanowisk zarządzających aby brat, kuzyn czy inny krewny królika mógł również prowadzić się eko pojazdem :D mało tego szeregowy pracownik działu ma lepszą wersję samochodu niż jego bezpośredni przełożony, to są oczywiście te ściśle określone reguły i jasne zasady przydzielania samochodów:D Błagam, skończmy z tą hipokryzją, pomyślcie dlaczego ludzie o tym mówią, dlaczego już nie jesteśmy atrakcyjnym pracodawcą? Atmosfera to nie wszystko, z atmosfery nikt obiadu dzieciom nie ugotuje.

Nie ważne kto…
@Bez inspiracji

Atmosfera to już dawno się zepsuła. Etisoft to już nie ekipa. To firma szkoleniowa. Większość ludzi nawet nie wie kto jak się nazywa. Ludzie przychodzą o odchodzą. Ale czego się można spodziewać z podejściem „ jak nie ten to inny „ Kiedyś do etisoftu było ciężko się dostać a teraz biorą jak leci i do tego nie ma chętnych za mniej niż najniższą krajowa- która podnoszą premia. A co do premii to nasi kierownicy jak i brygadzistki na konfekcji to tylko czekają żeby zabrać komuś premie Prawda jest taka ze gdyby nie ta premia to kierownicy nic by nie mogli. Jedyna karta przetargowa jest premia. Ciagle tylko się słyszy ze „ zabiorę ci premie „. Są kierownicy którzy podchodzą do pracownika jak ludzie i maja swoją sile przebicia i ich się szanuje. ( każdy wie o kim mowa) ale są tacy którzy tylko czekają na moment w którym będzie mógł doczepić o nic ale musi pokazać jaki on jest ważny bo jest kierownikiem i on tu rządzi i nie ma dyskusji. Nawet jak przedstawisz 100 argumentów i tak nie masz racji hmmm

Nikt
@Tymczasem w Eti.

Jeszcze sesja wizerunkowa i wyjazd integracyjny …AMEN

@Nikt

sesje są świetne, aż się chce tam pracować:)))))))

A

Jakie wynagrodzenie proponowane jest na początek dla pracowników magazynu? W treści ogłoszenia nie uwzględniono takiej informacji.

@A

Najniższa krajowa na start...

Wiktoria

Na start? Czyli po jakimś czasie można negocjowac stawkę? Długo trzeba czekac? ;)

@Wiktoria

Są tak zwane programy rozwojowe. tzn. po pewnym czasie pracy i osiągnięciu wymagań z programu dostaje się podwyżkę. Pierwszą po około roku.

Jak dużo osób pracuje w Etisoft Sp. z o.o.?

O dużo za dużo

O dużo za dużo

Na jednym oddziale około tysiąca.

Oryfeusz

Teraz prawie nikt

Powalone jest w tej firmie. Nie polecam przyjąć. Jestem na etapie szukania innej pracy.

sigmo

Połowa ;)

@sigmo

Połowa z ilu? Czy może połowa pracuje a połowa siedzi?

Pracownik z dużym stażem

Cześć, w HQ około 350 osób (kilka lokalizacji w Gliwicach i Polsce - nie wiem na jakie stanowisko aplikujesz). W całym holdingu ponad 800 osób

Wiktoria
@Pracownik z dużym stażem

I to jest konkretna odpowiedź :) Ciekawi mnie czemu ktoś wyżej pisaał, że juz prawie nikt nie pracuje w firmie? :P No i skoro jesteś pracownikiem z dużym stażem, opowiesz cos o warunkach w firmie? Zakładam że musi być okej, skoro pracujesz tam długo?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Etisoft Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

nik karter

w polskim i czeskim

@nik karter

Ale to wynika z tego że pracują u was Polacy i Czesi czy może trzeba znać obydwa języki?

@Natalia

Rozmowy odbywają się w języku Polskim no chyba że na stanowisku jest wymagany inny język to wtedy jest krótka rozmowa w tym języku.

Natalia

A jakie stanowiska wymagają innych języków? :)

@Natalia

Technologia, zakupy, Jakość, IT, Handlowy, itd.

Edward

Chodzi tylko o angielski czy mowa też o jakichś innych językach?

NICK KARTER
@Edward

CHIŃSKI I CZESKI

@NICK KARTER

Chiński? Ile osób tu w tym języku mówi?

Rasputin
@Dominika

Jakieś półtora miliarda...

@Rasputin

Bardzo śmieszne. To jest ktos kto mówi po chińsku czy to jakies zarty?

Chińczyk pingpong

Ja jestem. W czym pomoc?

Diamante

Generalnie wygląda to tak: bardzo dobre warunki pracy, jest bardzo czysto i nowocześnie, świetnie przygotowane i poukładane dokumenty na stanowisku co ułatwia pracę, firma wyposażona w nowoczesne maszyny i zautomatyzowana co sprawia, że praca jest ciekawa, daje możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia. Niestety jedyny duży minus to atmosfera, która bardzo zniechęca do pracy, a wszystkie inne zalety nie mają znaczenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Etisoft Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Etisoft Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Etisoft Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 96.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Etisoft Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 80, z czego 5 to opinie pozytywne, 57 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Etisoft Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Etisoft Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Etisoft Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 84 ocen.
  • Szara 21
    44-100 Gliwice