Opinie o Etisoft Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Etisoft Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Etisoft Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Etisoft Sp. z o.o. w Gliwice

Chciałam

Chciałam do Was aplikować, ale dopiero tutaj doczytałam o zarobkach. Ja w innej firmie ,na strefie po 4 latach z premia mam na rękę 5 tys. Chciałam sobie poprawić, ale to chyba nie u Was. Szkoda , bo na pracuj.pl oferta wygląda ciekawie.

@Chciałam

Która część z oferty zdała ci się być ciekawa? Nie wiem jak z kasą tu będą stać od kolejnego roku ale zastanawiam się tym samym czy innymi dodatkami czegoś tu dla przykładu nie nadrabiają? I z tego co piszesz to czy dobrze rozumiem ze staż pracy nie ma tu żadnego znaczenia?

Niekryty krytyk.

To wizytówka firmy taki skarb. A powoli sie lista naiwnych kończy do rozwoju wewnątrz firmy. Trzeba szukać na zewnątrz a i tam niezbyt chętni do pracy za te staweczki. W sensie ktoś ma tyle maksymalnej a nowy z zewnątrz nawet na to nie splunie. Mądre zagrania z wydłużaniem listy obowiązków i robieniem łaski w postaci (usunięte przez administratora)co 10go wyda wkrótce zacny owoc. Nowo przyjęci też pomału czmychają. Czas leci ani słowa czy i jakie podwyżki będą. Robić z ludzi (usunięte przez administratora). Chociaż pewno się boją cokolwiek ogłosić bo jest to tak marna oferta iż granie na zwłoke to jedyna opcja.

Las Biedas&Nędzas
@Niekryty krytyk.

Czy ktoś się orientuje czy w przypadku gdy od stycznia będzie obowiązywać nowa najniższa krajowa i gdy firma będzie musiała dać aneks i się go nie podpisze - umowa o prace wygasa i nie obowiązuję okres wypowiedzenia ?

Ojciec dyrektor.

Praktycznie od stycznia 2024 najniższa to 4250 brutto a od lipca 4300brutto. Ale pewno nie oznacza to że tyle wyniesie najniższa podstawa plus 25 czy 30% :] procent premii. Wyliczą tyle żeby z premią było trochę ponad i dołożą obowiązków czyli odśnieżanie parkingu dla Toyot i zrzucanie śniegu z dachu ew ruszy akcja CIEPŁY MOP W ZIMOWĄ NOC i brygady " ochotników" zastąpią serwis sprzątający. Mycie kibelka i szorowanie posadzki. Plus stanowisko pucybuta dla dobrze zarządzającej kadry aby zawsze mieli czyste i lśniące lakierki. A może dadzą po 5 brutto najniższej podstawy ale premii 5%. Jedno jest pewne to będzie magiczny grudzień.

Kolorowy.

Trzeba było składać papiery z innymi a teraz zostało zgrzytać zębami uważając na wypadające plomby bo na nowe kasy brak. Tuptamy więc przy maszynach obcierając pięty w dziurawych skarpetach. Od czasu akcji białychkoszul nosze białą bieliznę w celu manifestacji mojego poparcia dla ogólnego zaparcia. Tak sobie wszyscy pozwoliliśmy na takie traktowanie to teraz mamy. Płacą ile płacą bo nie miał ich kto nauczyć szacunku dla ludzi pracy!

Pan i pani najniższa krajowa.

Widać że nie znasz eti. Tu kreatywność zarządu przyćmiewa jedynie ilość zbytecznych stanowisk pracy. Miejsce gdzie auto służbowe należy się co 3 pracownikowi a stanowisk kierowniczych w porównaniu do ryżowców to przelicznik zwalający z nóg szybciej od uciekającego z ringu Gołoty. Miejsce gdzie 3 dni po wypłacie stwierdzasz, że w sumie chleb możesz smarować nożem. Gdzie technolodzy napędzani słomianym zapałem odchodzą szybciej niż nowo wybrany rząd od obietnic wyborczych.

Jeszcze pracująca
@Pan i pani najniższa krajowa.

No jakoś jednego technologa zatrzymali nawet zapłacili za nią grubą karę w firmie do której chciała przejść oraz stworzyli dla niej nowe stanowisko . Sama chodziła i się chwaliła w wakacje - ktoś zapomniał ????‍♀️

Ambitna
@Jeszcze pracująca

To pokazuje 'dobre zarządzanie'. Pewno skutki zerwania umowy przedwstępnej. Jeżeli uważają ze 100 200 czy 300 zł do podstawy załatwia sprawe to okej. A podobno na magazynie centralnym umieli zawalczyc o swoje. Podobno były podwyżki. Przecież od lat kilkunastu firma specjalnie utrzymywała niby teamowy charakter a wszystko chodziło i chodzi o kase. Aby ludzie robili za marne stawki ale mieli poczucie że są "kimś"aby kasy nie brakło na kolesiów ustawianych odgórnie. Tak duża firma nie jest w stanie wygenerować co roku podwyżek inflacyjnych? Posada w tym wspomnianej osoby to dowód nagrody za lojalnośc a nie funkcja nadana z tytułu kompetencji. Żeby nie patrzeć w dół i gdzie indziej. Niech nikt nie myśli że ktoś wyżej od szeregowego pracownika uważa nas za 'kolegów i koleżanki' to wyrachowana gra obliczona na czerpanie konkretnych zysków omijających 90 % zatrudnionych.

Profesor lizus.
@Las Biedas&Nędzas

Zgodnie z art. 42 § 3 Kodeksu pracy w razie odmowy przyjęcia przez pracownika zaproponowanych warunków pracy lub płacy, umowa o pracę rozwiązuje się z upływem okresu dokonanego wypowiedzenia. Co WAŻNE, do wypowiedzenia umowy o pracę dochodzi jedynie wtedy, gdy pracownik nie wyrazi zgody na zaproponowane zmiany. Nie dziękuj. To będzie wielki test. Ciepłe wątłe aneksy rzucone na koniec grudnia żeby ludzi jeszcze przetrzymać i żeby lawina zwolnień ruszyła od stycznia to do kwietnia mają obsade. W międzyczasie zatrudnią osoby za stawki dużo lepsze niż mają obecni pracownicy. Nikt nie wierzy że będzie dobrze. Przykład pani "tęchnolok" i toyoty w magazynie pokazały standardy firemki. Wincej kierownikomistrzów bo nikt nie ogarnia że na hali może być 1 kierownik i wystarczy. W normalnej firmie.

Hieronim Wrona & Zysk.

Gratulacje. Konflikt o wpisy trwa. Szkoda ze z równym zaangażowaniem nie trwa walka o podwyżki. Stosując alegorie sukcesu ludzie znikają jak posty z tego portalu. Lecz firma nie jeden taki kryzys przetrwała dzięki zaangażowaniu żelaznej kadry. Brawo!

Ciekawa

Wszyscy piszecie o marnych stawkach, jak więc to wygląda, dają najniższą, jest jakaś premia? Oczywiście w ofercie nic nie ma o stawce.

Realista.
@Ciekawa

Większość na produkcji i magazynie ma podstawy niższe od stawki płacy minimalnej wynoszącej w 2024 4300zł brutto. Tu dochodzi premia cała na biało 25% chociaż są tacy co mają 30% bo zbyt niskie podstawy na umowie. Ogólnie chcieli na siłe budować wielki team fachowców za bananowe stawki ale usuwajacy się grunt spowodował jakieś ruchy. Tylko mało kto już wierzy że temat jest do ogarnięcia. Chociaż są i tacy którym to wystarcza. Ciepłe spojrzenie przełożonego wydumany stopień zaawansowania i są szczęśliwą częścią coraz mniejszej rodziny.

Celofan
@Realista.

Trzeba dodać że przełożeni nawet się nie dziwią a mini prezes zwany dyrygentem jak sie zwalniają panie z konfekcji to sam podobno stwierdził że za takie stawki to się nie dziwi że odchodzą. Ogólnie poziom życia tzn kontrast pomiędzy kadrą kierowniczą a szeregowymi pracownikami jest już dość mocny. Szkoda że zapominają że dzięki tym biedaczkom mają swoje fuchy. A prawdą jest że komuś opłacała firma mieszkanie w gliwicach?

Insider z Sz.

Wiem że pytaniem na pytanie to grzech ale czy ktoś wie o "małych" acz "nietanich" wpadkach decyzyjnych? A to czubek góry lodowej. Stanowiska bonusy w zamiam za "zostań jeszcze z nami" w dużej mierze omija dół. Tam ludzi zastąpić to nie problem gorzej z newralgicznymi posadami. Tu można iść na ustępstwa. Najbliższy miesiąc będzie BARDZO ciekawy.

@Ciekawa

Np 3300 zł brutto plus 25%

Mądrala.
@Anonim

Przewidujący widząc co się dzieje złożyli rezygnacje. Mądre zagranie. Na śląsku jest dość pracy. Zostaną młodziaki i starszaki dla których to jedyne rozwiązanie i to firmie wystarczy. Cały etos tych śmiesznych kółeczek biegowo rowerowo piłkarsko wędkarskich padł tak jak stał. Pusta jak wydmuszka polityka otwarła oczy. Część ma już aneksy reszta się przekona co do sensowności (usunięte przez administratora) czyli kolejnego po toyocie japońskiego sloganu. Długa drabina czytajacych bez zrozumienia słupki w excelu i innych programikach drapie się w głowy jak łatwo im to wszystko przychodzi. Te wojenki, płacze a kto miał i ma zarobić plus ustawić członków rodziny ten to robi i mu wesoło patrząc w dół tej drabiny. Ostatni odejdą tani wazeliniarze dla których dobre słowo z przełożonym to ciepły i udany wieczór ze swoimi marzeniami.

Merytoryczna opinia.

Proponuje gromadzić śnieg i w sposób racjonalny spożywać. Nie objadać a konsumować z rozwagą. Premia świąteczna plus wypłata nawet skromna skróci dystans pomiędzy wypłatami dołu z górą

Przeglądając oferty, natknąłem się na ogłoszenie o pracę na stanowisko pracownika produkcji (bez doświadczenia). Firma wymaga gotowości do pracy na dwóch zmianach. W jakich godzinach mają one miejsce? Oferują również stabilne warunki pracy. Jakie? UOP na czas nieokreślony wchodzi w grę? :D

Biedaki z sowiej paki.

Owe 2 zmiany mają miejsce w innym wymiarze gdzie nie ma inflacji. Gdzie dokłada się obowiązków. Gdzie stale jesteś pod okiem opalonych przełożonych którzy swym czujnym okiem chcą opalić i ciebie. Na stałe wykreśl to miejsce z planów zatrudnienia. Jakiekolwiek podwyżki są wymuszone oburzeniem i rezygnacją z pracy zatrudnionych i niosą dla personelu więcej problemów niż korzyści.

Serwisant

Jasno opisany proces rekrutacji ale niestety nie zostałem poinformowany o wyniku rozmowy rekrutacyjnej pomimo zapewnień że będzie kontakt telefoniczny.

Rozmowa tylko z Panią z HR, pytania ogólne, sprawdzenie poziomu znajomości języka angielskiego. Zero pytań technicznych co moim zdaniem powinno być podstawą przy rekrutacji na tego typu stanowisko.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Zarobas.

Prawdziwi fachowcy nigdy nie porzucą stanowisk. Jestem ekspertem niskich płac docenianym przez przełożonych. Dla mnie chociażby 100 tajnej podwyżki za fachowstwo i smarowanie na innych uraduje serce

Wsparcie
@Zarobas.

Prawdziwy fachowiec zrobić to co do niego należy ale też chce być doceniony. Słodkimi słowami i miernymi gadżetami ludzi tu nie zatrzymamy. W "szarej" rzeczywistości nie liczy się tylko atmosfera i wewnętrzna integracja tylko wygrywa rachunek ekonomiczny.

Ambitna
@Wsparcie

Dla większości liczy się kasa po to przychodzi się do pracy. Nikt tu nie pisze albo prawie nikt że mu praca nie odpowiada tylko wynagrodzenie za nią i to nie są wymysły 2 czy 3 osób. Co będzie dalej tego nikt nie wie. Jak nadal będzie tak jak jest lub niewiele lepiej to w końcu wymienią się ludzie na hali na"nowe twarze". Do tego to prowadzi.

Alfa Beta Delta

Niekończąca się rzeka spływających wypowiedzeń trwa w najlepsze. Zapowiedzi aneksów podsycają nadzieje rzeszy szarych wyrobników na lepsze jutro - tylko niekoniecznie tutaj. Quo Vadis Etisofcie?

Profesor lizus.
@Alfa Beta Delta

Idąc za pracuj pe el stawki na start to średnio pomiędzy 5500 a 6000 brutto. Dla niewykwalifikowanego na danym stanowisku pracownika. NA START.To na co my liczymy tutaj gdzie podstawy z premią przy maksymalnym pułapie płac to jakieś 6000 brutto. Kabarecik ecik trwa w najlepsze. Lepiej te odprawy niż żenada w postaci "atrakcyjnych" stawek. Prosze drzeć aneksy i drukować odprawy.

Obserwatorka.

Rdzeń firmy. Niestety opalenizna nie zakryje faktu że i pionowo poziome linie już aktualizują cv. Nerwowe ruchy w gestach i mimice już widać. Kończy sie bajlando. Meble agata witają. Zz takim dyrygentem u steru który jakoś ostatnio mniej zaciera a więcej wyciera pot z czoła.

Alfa Beta Delta
@Profesor lizus.

Na odprawy po akcji lipcowej już bym nie liczył. Więcej strat niż pożytku. Ludziom tylko oczy się otworzyły, że są inne możliwości. Kto mógł to wygrał, reszta niech się martwi sama.

Sowiwyrobnik

Wiadomo że magazyn konfekcja i czyste to tzw bieda szyby. Tu ludzie maja najśmieszniejsze stawki aż niektórzy z menedżerów zacierają dłonie na taki deal.

Konfekcjonerka.

A u mnie na dziale to pieniędzy dużo. Na 2 zmiany 4 'kierowniczki' co stwarza niebezpieczeństwo potknięcia i złamania ręki. Słyszałam, że już ktoś złamał ale to nie u nas tylko obok, w sumie bez różnicy czy tu czy tam wszyscy zarabiamy komediowe stawki.

Zniszczyli mi marzenia.

Jest tak pięknie że ludzie wychodzą i już nie wracają. Gdzie się podziewają zyski nikt nie wie. Stawki maksymalne obliczane wg magicznej formuły czyli nie liczy się staż ani to że należy godnie żyć tylko frazes że ta strefa nie zarabia. To i można robić latami i liczyć na co bóg da do podstawy raz na parę lat bo firmie rosną koszta tylko oczywiście nie pracownikom. Zarobki już bardzo odleciały od tego co można zarobić gdzie indziej trzeba się przełamać i polepszyć swój los. Wiecznie spłacać (usunięte przez administratora) nie można.

Wróżka zębuszka.

Wróże od przyszłego roku wątłe aneksy i skokowy wg uznania wzrost lub spadek premii. Przewiduje że aby aneks dostać trzeba będzie udowodnić że nie jest się umysłową amebą. To aluzja w strone planów rozwojowych. Wróżę że wielu opadną szczęki. Nowe ścieżki umyślnie wydłużą dojście do nowych stawek a wymagania wraz z zakresem obowiązków wydatnie wzrosną. Przewiduje masowe odejścia i gniew firmy która tak dba o swą kadrę. Przewiduje zakładową wigilie w słabej atmosferze i pustki na sali. Aha w sumie to już wzrosły wymagania. W sensie że stale rosną. To nie wiem. Chciało by się napisać że jest źle ale pewno będzie jeszcze gorzej:]

Księgowy.

Jedyna firma która: 1) nie umie zatrzymać ani uczciwie zapłacić obecnym pracownikom 2) nie umie pozyskać nowych sensownych pracowników bo za te stawki mogą tylko pozyskiwać niedoświadczonych młokosów i wciskać im jak to się rozwiną 3) jedyne co firmie wychodzi to rozbudowywanie aparatu nadzorczo zarządczego. Tu brylują na tle innych śląskich firm. Całkowicie celowe działanie.

Wkurzony ????
@Księgowy.

Dobrze mówisz. Nie potrafi uczciwie zapłacić obecnym pracownikom . Ludzie tu pracują po 10, 15 a nawet 20 lat a wypłatą dorównują nowemu pracownikowi który karierę zrobi w dwa lata albo i szybciej. Gdzie jakieś stażowe dla starszych pracowników? Nie docenia się takich ludzi którzy tyle dla firmy robią i siedzą tutaj tyle lat ??? Może warto w końcu docenić tych co tu zostali i pomimo tego co się tu dzieje zaciskają zęby i siedzą i pracują dla was !!! Jak może osoba z takim stażem zarabiać tyle co osoba pracująca np 2 lata? Jest to poniżające !

Ziarno ryżu.
@Wkurzony ????

Skąd kasa na stażowe gdy 50 toyot woła o rate leasingu a kadra zarządzająca o wypłaty. Kto pokaże inną firme w której kierownik zarządza grupą maks kilkunastu osób?Czy dyrektorzy i kierownicy pracują za 3 czy 4 netto? 3200 na rękę od nowego roku to minimalna krajowa. Kogo obchodzą jakieś kluby sportowe?Kasa w błoto. Wędkarstwo? Przykłady mnożyć można pytanie po co? Od dawna wiadomo że promuje się młodszych i ich szybkie kariery aby pokazać reszcie i utrzeć nosa. Wielu młodych po 26 roku życia potraci ulge w podatku i przejży na oczy. Stażowe ma kadra kierownicza pracująca po paręnaście lat i w nagrode za B-M-W mają posady. Główni udziałowcy sportowych klubów. Nie narobisz się w pracy to możesz pograć z kolegami po pracy czy wekendami. Budowa zespołu już dawno nie dotyczy dołu.Reszta ma inne problemy. Wystarczyły by normalne wypłaty a nie pseudo integracje.Chocki klocki z podstawami żonglerka z premiami na to możemy liczyć w 2024 i bynajmniej nie każdy będzie zacierać z zadowolenia ręce.

Znaczy ludzie.

Czyli jak rzucasz papiery dostajesz auto bo sie zrobilo goraco na danym odcinku "frontu" a jak komuś innemu dobrze pracujacemu psuje sie (usunięte przez administratora) to nie jedzie na wakacje bo musi naprawic zeby miec czym dojezdzac do pracy. Od etykiet fo wypowiedzen 4.0

Szkoleń praktycznie w tej firmie nie ma.

Szukająca pracy.

Witam wszystkich serdecznie! Jestem młodą i pracowitą kobietą. Mam co prawda 18 lat ale czytałam ofertę pracy w Waszej firmie i zastanawia mnie na co mogę liczyć w takiej firmie jak Wasza?Czy klimat w pracy jest bardzo dobry?Jaka jest możliwość rozwoju to znaczy w jakim czasie mogę awansować ze stanowiska fizycznego na kierownicze?Czytałam różne opinie i znalazłam takie, że jest jakiś kierownik, który bardzo pomaga młodym i ambitnym dziewczynom w rozwoju.Czy to prawda i czy ja bym mogła trafić pod takiego kierownika, który docenia ofiarną i wierną pracę?Firma stawia na młodych ludzi? Nie mam doświadczenia więc myślę, że spełniam Wasze oczekiwania w 100 procentach. Na jakie pieniądze mogę liczyć na start mojej kariery i czy rzeczywiście firma udostępnia darmowe napoje oraz opiekę przełożonych?Jakiego rodzaju to opieka?Mam wielu znajomych w moim wieku tak koleżanki jak i kolegów.Wyjazdy integracyjne oraz wczasy pod gruszą są?Czy jeżeli ktoś jest młodym mężczyzną to również jest w stanie rozwinąć u Was skrzydła?Czy potrzebuje dodatkowej protekcji przełożonego aby szybko się rozwijać?Pozdrawiam!

Don
@Szukająca pracy.

Uciekaj od tej firmy jak najdalej. Płacą niewiele ponad najniższą krajową i to jeszcze nie normalnie, tylko stawka plus premia 30% żeby ostatecznie się zgadzało na papierze. W innej firmie dostałem na star 700 zl więcej na rękę niż u nich po kilku latach pracy. Żadnych wyjazdów integracyjnych, imprezy robią wielkie i tylko takie żeby się podobaly zarządowi a nie normalnym ludziom. O wczasach pod gruszą zapomnij, a jeśli darmowa woda, kawa i herbata to te szumne darmowe napoje to śmiech na sali. Szans na rozwój nie masz praktycznie żadnych, bo pozwalniali masę ludzi i zostawili kierowników od niczego. Nie liczą się z ludźmi, wieloletnich pracowników wywalają na zbity pysk żeby zatrudnić nowych za najniższą krajową. Nie, ta firma niczego nie oferuje oprócz głodowych stawek i złego traktowania ludzi. Programy rozwojowe to ściema.

Zdenerwowana.
@Don

Czyli 30% zamiast 25% premii dają żeby na papierze się zgadzało. Dobre sobie. A kierownicy podobno na studia się zapisują oczywiście firma odda koszty rozwoju jak oddaje za środek lokomocji Toyote. Jak widzę białą Toyote na mieście to przeważnie z naszej firmy. Tyle rozdali ;/

Zbulwersowana.
@Zdenerwowana.

To jak to jest 30% premii a normalnie 25% bo jak ktoś ma więcej od minimalnej na chwile obecną to ma 25% a jak mniej to 30% bo do tego nie trzeba papieru z aneksem tylko się dźwiga po cichu?Kompletna paranoja, a jak się zrobiło gorąco, że masowo zaczniemy odchodzić to nagle strach obleciał a informacji nadal ZERO! Ludzie z szarej to pewno tez na szaro robieni jak my.To zamiast koszulek na biało to może się zalogować do maszyn i stać godzinę nic nie robić.Jedni mogą udawać, że czytają maile i siedzieć za biurkami to czemu nie reszta. Czytać karty technologiczne przez godzinę!

Zestresowany z Szarej.

Witam wszystkich. My 'szarzy' to również lekko nie mamy (przynajmniej część z nas). Czytając komentarze, że po 15 latach pracy zarabia się 5tysięcy to z odrobiną sarkazmu mogę zapytać czy netto czy brutto?Sprawdzając dane makroekonomiczne naszej gospodarki widać wyraźnie,iż co prawda kryzys na miarę Grecji jeszcze nam nie grozi ale wyraźnie widać tempo spowolnienia gospodarczego. Oczywiście co do oczekiwań pracowników to zawsze ciężko aby były one w całości do zrealizowania.Coś kosztem czegoś, że tak się wyrażę.Docierają do mnie oczywiście głosy tego co dzieje się u Was, ostatnie wypowiedzenia czy to, że ludzie sami się zwalniają. Cóż tu ukrywać ja się nie dziwię.Tajemnicą poliszynela jest, że lipcowe zwolnienia w dużej mierze dotknęły miernych pracowników, którzy swoją pracą przynosili nierzadko szkody firmie. Stale rosnące koszty pracy powodują, że firmy a nie tylko Etisoft szuka sposobu na rozwiązanie sytuacji.Czy strajki,białe koszulki oraz 'rzucanie' na ladę wypowiedzeń coś zmieni? Ciężko stwierdzić. Firmy są rożnie zarządzane jedne lepiej inne gorzej (wiem co mówię pracowałem lub mam znajomych po fachu,którzy odpowiedzialni są za różne sprawy w firmach). Należy zabierać głos i wpływać na pewne rzeczy."Wyparowywanie" pracowników doświadczonych, zwłaszcza w branży takiej jak ta to niestety duży problem, do którego "góra" się przyznać nie chce.Ma prawo.. Co do głośnej już sprawy aut służbowych to np. gdybyśmy dziś brali Toyote C-HR w leasingu 5 letnim to średnia rata miesięczna wynosiła by około 1800zł a droższa Toyota Rav to około 2400zł miesięcznie NETTO(do tego należy doliczyć podatek) .Czy skalkulowanym pomysłem było udostępnianie szerokiej puli tych aut wielu różnym stanowiskom to już inna kwestia.Pozostaje zaciskać pasa.Co do dużej ilości osób na stanowiskach menadżerskich i wspomagających (dodatek za zarządzanie) to jest to problem ale jeżeli zastanawiacie się czemu nie ma pieniędzy na podwyżki dla wszystkich to powyższe dwie kwestie powinny wam rozjaśnić sytuacje. Kreatywne rzeczy, o których większość nie ma pojęcia niestety nie pozwalają rozwinąć skrzydeł waszych i naszych wypłat.Dociskanie 'śruby' różnymi wskaźnikami na dłuższą metę nic nie przyniesie.Redukcja kosztów powinna odbywać się gdzie indziej.

Czas zmienić pracę
@Zestresowany z Szarej.

To Ci powiem że po 18 latach te 5k to oczywiście brutto ale już z premią 25%

Zestresowany z Szarej
@Czas zmienić pracę

Witaj, tak czytam i wiele spraw niestety musi wyjść tutaj bo w otwarte karty nikt nie gra. Z tego co czytam to emocje są negatywne i dopóki nie będzie informacji kiedy i jakie podwyżki jeżeli w ogóle będą dla WSZYSTKICH to sytuacja tylko będzie szła ku gorszemu.

NN

Każdego traktują inaczej podwyżki są dla wybranych - nie związane z planem rozwojowym tylko z chęcią zatrzymania pracownika na wypowiedzeniu potem chodzą po produkcji i się chwalą ile firma musiała za nią kary zapłacić w firmy do której chcieli przejść oraz ile tysięcy dostali podwyżki. Albo auto dla zwykłego pracownika któremu się nie należy ale ma załatwione i może jeździć do domu ale jak się ma fajnego kierownika to wszystko załatwi po cichu *

Nerwowy janosik
@NN

Ludziom nerwy puszczają. Dobrze, że monitoring jest w 4k to tylko ratuje niektórych przed takimi co ich ręce świerzbią. Jak się patrzy na rozbuchaną kadrę zarządzającą i innych łazików to dziw bierze, że my w ogóle dostajemy wypłaty! Inflacji podobnie jak sensownego systemu zarządzania u nas nie ma! Trzeba było się nie uczyć i zostać menadżerem! Teraz nadrabiają bo kto wie na kogo spadnie gilotyna zwolnień. Ciche podwyżki i tworzenie stanowisk menadżerskich z czapy dla zaufanych reszta podstawy zamiatające (usunięte przez administratora). I jeszcze szybko szybko. No będziecie mieli szybko szybko!

Planuje aplikować na stanowisko OPERATOR MASZYN FLEKSOGRAFICZNYCH. Zaintrygowała mnie w ogłoszeniu wzmianka na temat pakietu powitalnego. Szczerze, pierwszy raz się z czymś takim spotykam, co to takiego? Chętnie się dowiem :) Orientuje się ktoś jak z płacą na tym stanowisku? Ponad 5 tysięcy do zarobienia netto jest realne?

5000 to nie mają pracownicy którzy pracują po 15 lat. Na dzień dobry czeka Cię najniższa krajowa . Zestaw powitalny to kubek termiczny i długopis.

PAKIET POWITALNY TO NP. Kubek z logo firmy , smycz do kluczy z logo , długopis z logo - to co akurat maja , takie drobiazgi

Anom

Kogo firma przyjmuje jakie wymagania co do rekrutacji poprostu trzeba los wygrać. Nie ma szans na pracę. Płaca najnizsza krajowa a wymagania co do przyjęcia jakby płacili 6tysięcy.

Biała koszulka

Gratulacje dziewczyny :) Pokazaliście, kto w tej firmie ma jaja. A reszta załogi powinna solidarnie stanąć murem za nimi i zrobić to co one. Walczą o was wszystkich. Jak one zostaną same, a w firmie nie dojdzie do zmian - to reszta załogi i tak poszuka innej pracy. Pokażcie, że slogan "znaczy ludzie" jest w was, a nie tylko na banerach. Kierownicy, mistrzowie - pracuj kropka pe el już przeglądacie ? Bo bez tych ludzi będzie trzeba. W ramach solidarności przyjdźcie wszyscy jutro do pracy w białych koszulkach - niech widzą ilu was jest, a dziewczyny nie są same . Podawać dalej

Neutralna
@Biała koszulka

Prawda jest taka że wiekszość załogi już szuka pracy -popytaj jak nie wierzysz

Zdzisiek
@Neutralna

A czego ta akcja z białymi koszulkami dotyczy? Piszesz też, że większość załogi już szuka pracy gdzie indziej. Co więc Wam najbardziej w tej firmie doskwiera i jak z wpływem pracownika na zmianę sytuacji?

@Zdzisiek

Zdziwiony jesteś czego ta akcja dotyczy? Gdzie ty żyjesz? Pytasz co pracownikom doskwiera ? Przecież to proste, chcą normalnie żyć i funkcjonować, ale chcą też godziwie zarabiać.Firma Etisoft nie chce wiedzieć o tym że jest inflacja , bo i po co ...... mają tanią siłę roboczą więc po co im dawać podwyżki inflacyjne,bez sensu. Mają dyrektora który jest wspaniałym komikiem, jego gęsty każdy zna i rozumie. Ale komu służy jego stanowisko ? Można by wiele pisać ale po co .......każdy wie co robi .

@Biała koszulka

Jakieś kombinacje alpejskie 2900 zł brutto + premia 30% Mamy 18. pażdziernika 2023 roku. To jakaś kpina rozwiązania płacowe oraz polityka jaką prowadzi firma jest nie zgodna z prawem. Zobaczymy jakie działania podejmie PIP oraz policja skarbowa???

Dużo tam się chodzi jako magazynier? Raz robiłem na kompletacji w inne firmie i nogi odpadały, chyba z 30 kilometrów dziennie trzeba było biegać, no a tu właśnie też w ogłoszeniu dali, że się kompletuje rzeczy. Dajcie znać, czy ciężko bardzo.

Tymczasem w Eti

Witamy w DRUGIEJ CZĘŚCI ARTYKUŁU.W sytuacji w,której olbrzymia liczba ognistych rydwanów i przynależnych do nich Aniołów menadżerów różnego stopnia z wyłączeniem mistrzów niestety za wysokie progi zalewają ulice miast naszych a apanaże tychże stanowisk pochłaniają lwią część zysków Edenu 'tanioryżowcy' muszą tyrać za pal się boże staweczki z boskiej miseczki.Czas ujawnić stawki wynagrodzeń i zakres obowiązków dla tych stanowisk.Oczywiście drugą stroną medalu czy raczej przemyśleń nad obecną sytuacją jest po prostu złożenie wypowiedzeń bo po co się męczyć w przegranej sprawie.Być może już ruszyły weekendowe kursy doszkalające dla kadry zarządzającej.Obsługa maszyn w razie WU.Pierwsze 3 miesiące nauka obsługi wciskania przycisku start stop.Jacy pensjonariusze szkolenia taki program.Dostosowany do odbiorców.Z redakcyjnego obowiązku na stronie pracuj.pl już pojawiły się oferty pracy.Obsługa prostych maszyn, wolne weekendy wymagany brak doświadczenia to docelowa grupa oferty Edenu, młodzi naiwni pracownicy do obsługi banalnych maszyn, wszystkiego nauczą mistrzowie.Reasumując jak by ktoś jeszcze tego kopniaka w dolną część ciała nie zauważył jeszcze raz brawo dla ostatniej akcji oraz pokazania przez Panie, że godność oraz zasady są ważniejsze od brania judaszowych srebrników!Przygniatanie pracowników dodatkowymi obowiązkami oraz kopaniem ich w pupcię co 10go każdego miesiąca zintegrowało i zmobilizowało ludzi bardziej niż wszystkie integracje od początku istnienia firmy razem wzięte.Brawo Edenie chociaż raz tak niebywały sukces osiągnięty niestety NISKIM KOSZTEM;]. Pozdrawiamy i życzymy zdrowia oraz godności!

Zostaw merytoryczną opinię o Etisoft Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Etisoft Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Etisoft Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 96.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Etisoft Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 80, z czego 5 to opinie pozytywne, 57 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Etisoft Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Etisoft Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Etisoft Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 84 ocen.
  • Szara 21
    44-100 Gliwice