Opinie o SDL Poland Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SDL Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie SDL Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SDL Poland Sp. z o.o. w Bydgoszcz

janusz

Tutaj najsłabiej, bo i kasa najmniejsza, i rozwój najgorszy. Można się tylko wyspecjalizować w DTP, a ten rynek nie jest rozchwytywany. Nie wiem, skąd ten wniosek, że tutaj można naprawdę dobrze zarobić... Licho jak cholera, a lepsze zarobki są w każdym innym mieście na tym stanowisku. Tu jest chyba najniższa płaca dla DTP w kraju :P

janusz

Chyba w branży tłumaczeniowej, kala-koala ;) Świat światem, ale "this is Poland!" i polski oddział, więc nie szalej tak z tymi porównaniami. Zarobki w tym oddziale są prawie najniższe na świecie (tylko jeden oddział z Azji wschodniej miał niższą stawkę godzinową, i to niewiele), więc nie porównuj tego naszego oddziału do całej firmy, bo zarządzany jest osobno. W GB na tym samym stanowisku dostajesz 2x więcej i to w funtach (!) w tej samej firmie. Co projekt, to przygoda... Słabe hasło reklamowe biorąc pod uwagę, że co projekt robisz to samo, tylko z innym klientem :D A prestiż w CV? Każda firma, która jest faktycznie z działu IT wcale nie skacze z radości, jak masz nabazgrane "5 lat na stanowisku koordynatora, ani razu nie awansowałem, 2x dostałem śmieszną podwyżkę, nie głodowałem, bo mamusia obiadki gotowała"...

janusz

No właśnie! Wymagania jak na nie wiadomo jaką posadę, a pensja jak w budce z kebabem! Jasne, nie zniechęcaj się, sprawdź sam. Ale będziesz żałował, jeśli spędzisz tam za dużo czasu, bo ścieżka kariery jest tam nierozwojowa... Jedynie stanowiska managerskie, na które bez koneksji, znajomości się nie dostaniesz.

a jednak xD

Kierownik Projektu

Rozmowa telefoniczna po angielsku, potem maglowanie w siedzibie firmy. Pan od IT wyjątkowo czepialski, chciał pokazać czego to On nie wie i jak można pewne rzeczy (jego zdaniem) zrobić lepiej. Pisemny test kompetencji raczej łatwy, o ile umie się logicznie myśleć. Widać było, że szukają sługusów, którzy nie mają własnego zdania. Zaproponowana pensja jak dla kogoś ze średnim wykształceniem i to bez doświadczenia, a nie dla pracownika który przyszedł z innej, międzynarodowej firmy.

Pytają o stresowe sytuacje, konflikty, trzeba szukać na siłę jakichś zdarzeń, czepiają się słówek, próbują zdominować kandydata, notorycznie robią notatki i nie wiadomo w zasadzie po co.

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
new

Tu powinna być opinia, ale nie chce mi się pisać.

Też zamierzam złożyć tam papiery na koordynatora. Rozmawiałem z pewnym Panem na targach o tej pozycji i nie wygląda to źle. Trzeba gdzieś zacząć swoją kariere w IT. Aktualnie pracuje w sprzedaży i wygląda na to że umożliwią mi przebranżowienie.

kandytat

Dzięki za opinie. Widze, że są różne. Zatem nie pozostaję mi nic innego jak pójść na rozmowę i samemu się przekonać.

Aktualny

Przepraszam. 2300-2500 na ręke a nie brutto.

tralala

@ kandydat - szkoda Cię gościu, firma nie ma nic do zaproponowania ludziom z doświadczeniem. Nie ma opcji rozwoju, bo kto miałby o tym myśleć? Management z przypadku i rodzinnego nadania, często nieznający nawet podstaw angielskiego? Kadrowa, która ze słownikiem ortograficznym, kalkulatorem i kodeksem pracy miała w życiu tyle styczności, co ja z Koranem? A gdzie tu ogarnięcie planu rozwoju pracowników, systemu szkoleń, jak w normalnych korpo.. Nie inwestuje się w rozwój pracowników, bo tym szybciej odejdą.. Od nadgodzin się nie wymigasz, ta firma nadgodzinami stoi.. Zarobki hmm pewnie jak wszyscy - 1700 na rękę plus ile nadgodzin wysiedzisz :P i jak zostaną Ci policzone, bo to osobna kwestia..

kandytat

Witam. Chciałbym zadać kilka pytań odnośnie stanowiska młodszego inżyniera wsparcia technicznego SDL. 1. Jak wyglądają perspektywy rozwoju w firmie? Co z certyfikatami, możliwością awansu? Jak wygląda ścieżka kariery na tym stanowisku? 2. Na jakim poziomie kształtują się zarobki? 3. Wyżej sporo osób pisało o nadgodzinach. Ja niestety nie jestem w stanie i nie chcę ich realizować. Czy nie będzie to problemem? Wiem, że na te pytania znalazłbym odpowiedź na rozmowie rekrutacyjnej, jednak szkoda abym brał dni wolne w pracy i stracił czas. Z góry dziękuję. Pozdrawiam.

Aktualny
@kandytat

Cześć. Ad1: Perspektywy są dość spoko. Ja pracuje na podobnym stanowisku i widać że idzie ku dobremu. Możliwości sporo. Swoje trzeba odczekać i udowodnić ale do Korpo to wiele brakuje. Atmosfera dość mało korporacyjna. Ad2: Na juniora spokojnie te nawet 2300-2500 brutto dostaniesz. Oczywiście trzeba coś tam wiedzieć. Na wyższe stanowiska to różnie. Są ludzie którzy 4500 i więcej zarabiają, Ad3: Nadgodziny od czasu do czasu oczywiście są. Trzeba się liczyć z takimi 10 godzinami na miesiąc. To praca z projektem więc różnie to bywa. Ja wybierać za bardzo nie mogę ale w innych temach chyba to nie jest problem. Jest jeden minus. Masz dwóch szefów. Tu na miejscu i w innym oddziale firmy. Troszkę to czasami robi zamieszanie. Reszta ok. Super ludzie i atmosfera. Kierownicy także spoko. Nie czuć konkurencji.

lol

trzeba być po domu wariatów a nie lingwistyce żeby w ogóle tam CV wysyłać.. a na awans to ma wieksze szanse cieć z solidu niż ktokolwiek w tym chorym miejscu chyba że na lida :D dopie#$%ola ci obowiazkow i posadza na skrzynke :) POZDRO!

xx

To zależy, ile Jaśnie Pani uzna za stosowne Ci zapłacić. Ale wbrew pozorom kasa za nadgodziny to nie jest nic 'extra', tylko psi pracowniczy przywilej, o czym się w tej firmie zapomina. Jacor, skoro nie masz życia prywatnego i chcesz siedzieć, to będziesz idealnym pracownikiem! Codziennie 12 h na posterunku za 2000, nie TY pierwszy..

Waldi

Przesunięcie czasowe to chyba oczywiste.Ale 23 ? HAHAHA Chyba zwariowałeś zawsze są nadgodziny ;] kończy się + - ok. 1-2 w nocy za 2400 brutto. Zapraszam do teamu :)

Jak sobie narysujesz

Paulina

Wlasnie, zauwazylam ze jest oferta dla analityka danych z doświadczeniem. Czy to sa lepiej płatne stanowiska w tej firmie (w sensie zarobki 3000-4000 netto)? Coś mozecie powiedziec?

SEBABA KAYZER
@Paulina

DROGA PAULINO ZA NIM ZLOZYSZ SWOJE CV 100x sie zastanow ja wlasnie pracuje na ww.stanowisku placa za 1500 netto ( ok.2000) brutto praca po 12h/dobe równiez w so nd za nadgodziny nie płaca.

@SEBABA KAYZER

2000 brutto? Normalnie się nie wypowiadam na takich forach, ale jak idzie taka jasna ściema to aż się nie powstrzymam. Nie wiem jak beznadziejnym musiałeś być kandydatem, żeby dostać kwotę, poniżej widełek płacowych, więc nie sądze, żebyś rzeczywiście tu pracował, chyba że na stażu. Każdy kto tu pracuje i chciał kiedyś dokończyć w weekend projekt, w którym ktoś nawalił wie, że biuro jest zamknięte w sobotę i w niedzielę i nie ma takiej opcji, żeby robić wtedy nadgodziny. Pozostałe nadgodziny są naliczane w aplikacji, wiec nie ma opcji, żebyś nie dostał za nie kasy (btw 150%) więc sory, ale skoro nie wiem po co się wypowiadasz, jak nie masz zielonego pojęcia. Znaczy domyślam się, że żeby z jakichś powodów popsuć firmie opinię, ale żeby nawet to zrobić dobrze to trzeba się odrobinkę przygotować...

aroł

Gardzę waszym lizodupskim podejściem i tymi żałosnymi pozytywnymi komentarzami na silę. Wręcz głupie jest wpisywanie tutaj rzeczy typu "Odpowiedź na: [korposzczur - 2016-01-10 19:53:13]: Od znajomych wiem , że czasem rzeczywiście da się tutaj złapać, choć nie zawsze te oferty są dostepne. w tej chwili powinna być jeszcze opcja dla koordynatorów zarządzania oprogramowaniem"....przecież caly ten tekst jest tak buracki że się w głowie nie mieści..nawet nic nie wnosi do wczesniejszych opini, nie odpowiadał na pytanie.. ktos go sobie po prostu w wkleil nie wiem w ramach reklamy ? :) no ja piepr$e komentarz błyskotliwy jak kadra :D zreszta co ja sobie będe nerwy psuł.. dzięki Dormo za opinie :) najśmieszniejsze jest to że jutro zaraz po tym jak bede stał pod tymi cholernymi drzwiami aż mnie szpila wpuści łaskawie do pracy znowu będę z was szydził w kuchni, gadał nowym jacy jesteście hu%^owi opowiadając jak kłamiecie w oczy obiecując złote góry joł!

aroł

Co ty pieprzysz kolo :D 2400 bruttno to są dobre warunki ? Dla desperata po humanie z doświadczeniem z makdonalda :D

hehehe

Jak chodzi ci o mój wpis, to wiedz, że nie jestem z menedżmentu a jedną z tych wszystkich gwiazd, które zostały obrażone przez jak wcześniej myślały kolegę, a ostatecznie wyszło jakim śmieciem sam jest.

hehehe

Jak rozumiem aroł to także Gwiazda co by sobie dał ogolić za 20 zł, cymbał,nieudacznik i stolarz z ograniczeniem umysłowym. Jakby inaczej się dostał do pracy. Widocznie angielski był za słaby by awansować. Żal...

Inny

Aktualnie jest masa otwartych pozycji. Wiem bo dostajemy email co jakiś czas by polecać pracowników (za to dostajemy także kase extra). Nie jest tak źle jakby się wydawało. Rotacja chyba coraz mniejsza z roku na rok a pracowników więcej. Ludzie super. Menadzerowie też spoko jak ktoś napisał wyżej. Firma mimo że duża nie jest jednak znana w Bydgoszczy. A można choć logo duże zainstalować. Kilkadziesiąt tysięcy ludzi dziennie jeździ tędy samochodami i by się zastanawiali co to.

Damian Sz
@Inny

NIE WIEM KTO BYCHCIAL W TEJ PSEUDO FIRMIE PRACOWAC.

Zostaw merytoryczną opinię o SDL Poland Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w SDL Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SDL Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SDL Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SDL Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SDL Poland Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SDL Poland Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 145 ocen.
  • Fordońska 246
    85-766 Bydgoszcz