Opinie o SDL Poland Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SDL Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie SDL Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SDL Poland Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Aga

Witam, czy jest szansa na zatrudnienie jeśli jest się na ostatnim semestrze studiów? Od października będę miała dosłownie kilka godzin zajęć tygodniowo. Jak mniej więcej wygląda rozmowa kwalifikacyjna? O co pytają?

Dominika

@SEBABA KAYZER skąd tak negatywna opinia o pracodawcy? Mógłbyś podać więcej konkretów? Informacje na temat SDL Poland Sp. z o.o. będą przydatne dla potencjalnych kandydatów na wolne stanowiska. Warto podzielić się opinią, podpartą solidnymi argumentami, aby rozwiać wątpliwości zainteresowanych ofertami pracy.

Nowa

Właśnie przeszłam 3-stopniową rekrutację w SDL-u. Pierwsza rozmowa 40 minutowa w języku angielskim. Następna - spotkanie z dwoma managerami-pół po angielsku, pół po polsku. Ostatni etap 1,5h godzinna rozmowa z anglojęzyczną osobą (wideokonferencja) oraz z osobą zatrudnioną w SDL. Zadają naprzemiennie pytania. Finalnie zostałam zatrudniona. W tym wszystkim dziwi mnie tylko nieadekwatne wynagrodzenie w porównaniu do dość trudnej rekrutacji. 1700PLN netto, a męczą na rozmowie jakbym miała być tam dyrektorem.

Gumi

Jeśli jesteś intelektualistą, to nie jest miejsce dla Ciebie. Jeżeli szukasz byle czego na początek, to możesz próbować. Ja szczerze odradzam.

Kierownik Projektu

Rozmowa telefoniczna po angielsku, potem maglowanie w siedzibie firmy. Pan od IT wyjątkowo czepialski, chciał pokazać czego to On nie wie i jak można pewne rzeczy (jego zdaniem) zrobić lepiej. Pisemny test kompetencji raczej łatwy, o ile umie się logicznie myśleć. Widać było, że szukają sługusów, którzy nie mają własnego zdania. Zaproponowana pensja jak dla kogoś ze średnim wykształceniem i to bez doświadczenia, a nie dla pracownika który przyszedł z innej, międzynarodowej firmy.

Pytają o stresowe sytuacje, konflikty, trzeba szukać na siłę jakichś zdarzeń, czepiają się słówek, próbują zdominować kandydata, notorycznie robią notatki i nie wiadomo w zasadzie po co.

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Mam pytanie odnośnie pracy na pół etatu lub podjęcia na początek stażu. Jest taka opcja? Mam ostatni rok studiów i dwie magisterki więc więcej nie dam rady i nie wiem czy jest szansa na taki etat.

oluś

odbyłam rozmowę kwalifikacyjną i pomijając mega wysokie wymagania, 3 etapy rekrutacji, ogromną odpowiedzialność projektową zaproponowali mi 2400 brutto. zaśmiałam się i podziękowałam.

składać podanie czy nie?

Hej, czy ktoś może powiedzieć jak sytuacja wygląda w dziale finansów? jaka atmosfera, zarobki, szanse na rozwój?

Dudzik

Firma ta jest masakra, odradzam. Nie wchodzicie w to (usunięte przez administratora)

Gosia

Możecie coś powiedzieć czy warto odbyć tam praktyki? I wg czego oczekują od praktykanta?

cśśś

Najważniejsze dla mnie jest to, żeby atmosfera każdemu odpowiadała, a skoro dbają o niezłe warunki to jeszcze lepiej.

korposzczur

Jak się mieszka z rodzicami i pełną lodówką...

korposzczur

Branża zbrojeniowa????

menago

witam, czy tam koordynator projektów może zarobić na start 2300- 2500 netto (bez nadgodzin) ? proszę o konkretną odpowiedź, bo nie wiem czy się umawiać na rozmowę.

Iza
@menago

1700 na rękę

N

Bardzo wysokie wymagania wobec kandydatów, którym w zamian oferuje się stosunkowo niewiele. Oczekują biegłej znajomości języków obcych (minimum C1), doświadczenia, wykształcenia, ukończonych kursów, zaawansowanej znajomości programów graficznych, Office, gotowości do pracy na nadgodzinach (nawet codziennie) a w zamian oferują ok. 1700 zł na rękę i prywatną opiekę medyczną. Po roku podwyżka 100 zł. Smiech na sali. Atos w porównaniu do tego to chyba kraina mlekiem i miodem płynąca.

Zono
@N

Tutaj to akurat nie do konca prawda, bo mam koleżanke, która jakis czas temu dostala tam prace i nie oczekiwali od niej ani wczesniejszego doswiadczenia ani kursow ani znajomosci programów graficznych. Ona była od razu po studiach (niezwiązanych z pracą, robi coś z grafiką) i zaczela od szkolen po prostu. No tyle ze ten angielski jako tako chyba musiala znac, bo wiem ze sprawdzali.

rejestr

Firma z tego co wiem od koleżanki która tam pracuje cały czas się rozwija. Jakieś dwa/trzy lata temu było około 100 praconików teraz około 300. Pewnie rotacja też jakaś jest. Ludzie pewnie zmieniają pracę co jakiś czas.

Borysia

Oczywiście chodzi o www.sdl.com Bez kropki na końcu.

Borysia

Ogłoszeń jest dużo. Zawsze można odwiedzić stronę www.sdl.com. Ja tam znalazłam interesujące ogłoszenie.

Karolina K
@Borysia

OSWIADCZENIE NiEMNIEJSZY TEKST NIE JEST WYMIERZONY W NIKOGO MA NA CELU JEDYNIE I WYLACZNIE OSTRZEC PRZEDZ NIEUCZCIWIMI PRAKTYKAMI TEJ TZW. "FiRME" . Zalozyc strone to kazdy idiota potrafi, powiesic szyld i udawac ta pseudo firme to też ta firma to oszusci wynajmuja jeden z drugim sobie pokoik od byłego rometu i wyludzac dane od biednych kandydatow

obecna pracowniczka
@Karolina K

Nie wiem czy wynajem 4 pięter (słownie - CZTERECH PIĘTER, a w planach jest i piąte) można nazwać "udawaniem pseudo firmy". SDL zatrudnia w Bydgoszczy ponad 300 osób - wiele można o niej powiedzieć (zarówno dobrego, jak i złego), ale na pewno nie to, że jest to firma wyłudzająca dane kandydatów. Co do pracy w sobotę i niedzielę - nie ma takiej opcji, ponieważ firma jest zamknięta na cztery spusty. Chyba że masz służbowego laptopa i zgodę swojego kierownika na pracę w domu w weekend, to moooooże w mega krytycznej sytuacji ktoś ci pozwoli zalogować się na godzinę czy dwie... Ale osobiście o czymś takim jeszcze nie słyszałam. Mam wrażenie, że ostatnie 4 komentarze napisał jakiś frustrat, któremu nie powiodło się na rozmowie kwalifikacyjnej. Btw. Od kilku tygodni na start nie dostaniesz mniej jak 2900 zł brutto. To już całkiem przyzwoity pieniądz, zważywszy na to, że nie musisz mieć żadnego doświadczenia w branży.

Wejdź na olxa widziałam tam w zeszłym tygodniu chyba z 6 róznych stanowisk. Wyszukaj w kategorii praca Bydgoszcz koordynator projektów z językiem angielskim, a potem już możesz sobie wejść w inne ogłoszenia użytkownika. Z tego co widzę, to na olxie zawsze coś tam od nich jest.

trzaskamprojekty

@prog - dzięki stary, ubawiłeś do łez wszystkich sdlowiczów czytających to forum. Połowę z tej kwoty może zobaczysz po jakichś 4-5 latach pracy tu, po drodze będąc orżniętym na pensji kilka lub kilkanaście razy, bo kalkulator przerasta. Wpadaj, jest fajnie - hajsu tyle co kto napłakał, bez premii i socjala (o sorki, czasem rzucą owoce!), nadgodzin full opór, z kobietą się nie pokłócisz, bo nie będzie Cię widywać, w kadrach usmy cót świata po zawodówce, kuchnie o powierzchni 1,5m kw. na kilkadziesiąt osób na piętrze i ogólnie PRL, chaos i przypadek, również w zarządzaniu plus wieczne bombardowanie co zrobiłeś źle. Proszę i błagam - wyślij cv, zaśpiewaj na rozmowie 8k i daj znać, jaka była reakcja!

janusz

Myślę, że to sprawa indywidualna, czy przymkną oko, czy nie. Jak jesteś dobry, to możesz mieć nawet mniejsze doświadczenie, ale musisz mieć szansę się wykazać, a tej możesz nie dostać, jeżeli CV nie spełnia wymagań. Co do zarobków, to mówię ogólnie. Poczytaj wszystkie komentarze; te pozytywne to propaganda wychodząca od managerów z tej firmy. Na każdym innym stanowisku jest strasznie duża rotacja, ludzie bez powodu nie odchodzą na potęgę z tego miejsca. A inni się przyjmują, bo pracy na rynku mało i z nadzieją idą do "międzynarodowej firmy", a jak zobaczą, co i jak, to zawijają manatki, albo czekają, kiedy tylko dostaną się gdzieś indziej (aż się wakat w MacDonaldzie zwolni :D - taki żarcik).

Zostaw merytoryczną opinię o SDL Poland Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w SDL Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SDL Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SDL Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SDL Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SDL Poland Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SDL Poland Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 145 ocen.
  • Fordońska 246
    85-766 Bydgoszcz