Opinie o Edentex Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Edentex Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Edentex Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Edentex Sp. z o.o. w Łódź

Doświadczony Magazynier Nowy wpis

Zdecydowanie polecam tą firmę , pracuje tu od około 4 lat na stanowisku magazyniera i mogę Wam parę rzeczy przedstawić jak to wygląda i może komuś to pomoże w decyzji czy składać tu CV... Zacznijmy od umowy bo we wcześniejszych komentarzach było to poruszane - oczywiście można dostać umowę o pracę wszystko zależy od samej osoby która chce tu pracować... na początku jest umowa zlecenie na ok 3 miesiące na magazynie jest dość duża ilość rzeczy do przyuczenia no i oczywiście wszystko zależy od frekwencji i jak dana osoba pracuje bo jeśli ktoś potrafi przynajmniej raz w tygodniu wziąść wolne bo głowa ją boli, noga, przyjmuje poród psa czy pies mu się rozchorował to nie dostanie umowy z wiadomych względów do tego dochodzi sama praca jeśli ktoś ewidentnie leci w kulki i robi wszystko żeby nie pracować to też niech się nie dziwi że pracuje rok na umowie zlecenie za najniższą. Ale jak najbardziej sam mam umowę o pracę na czas nieokreślony dostałem ja po dłuższym czasie ale to zależy od każdego jak pracuje sumiennie i na czym mu zależy , kolega który pracuje również na magazynie i jest stażem podobnie do mnie dostał umowę po 3 miesiącach. Do tego na magazynie pracuje mała liczba osób ok 10 więc nie jest to moloch z każdym możesz porozmawiać i jest bardziej atmosfera rodzinna. Wynagrodzenie jest adekwatne do Twojego zaangażowania, frekwencji i ilości zrobionych zamówień i oczywiście powierzanych zadań napewno nie jest to najniższa krajowa . Jednym zdaniem jeśli się wykazujesz to zarobisz. Odnośnie Kobiet pracujących w biurze które naprawdę starają się stworzyć miłą i przyjazną atmosferę jednocześnie trzeba zaznaczyć że to są szefowe ale też można porozmawiać z nimi na każdy temat i iść z każdym problemem. Biuro jest otwarte dla każdego pracownika i można śmiało bez żadnego strachu wejść i porozmawiać o nowych pomysłach i zmianach. Wzięcie wolnego lub wcześniejsze wyjście z pracy nie stanowi żadnego problemu bez wypisywania zbędnych podań .Jeszcze odnośnie samej pracy jest jednozmianowa - wolne weekendy i święta, darmowe obiady , spore premie też świąteczne, gdy zaczynał się covid kupiły chłopakowi rower żeby ograniczył kontakt z innymi ludźmi (np tramwaj ,autobus ) który odkupił w późniejszym czasie za pół ceny, czy naprzykład wysłanie na darmowe szkolenie pracownika na wózki widłowe UDT całkowicie za darmo. Naprawdę w tej firmie dbają o pracownika ale tylko o tego który coś od siebie daje . Trochę się rozpisalem :) Na tym zakończę , pozdrawiam byłych pracowników!

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Edentex Sp. z o.o.?

Sami wiecie kto Nowy wpis

Raczej nie ma żadnych szans tylko zleceniowki.

Sami wiecie kto Nowy wpis

Po ponad roku spędzonym w tej firmie trochę się rozpiszę i może pomogę komuś zdecydować czy chcę pracować w tym miejscu. Zacznę od plusów, które ta praca posiada : -1 zmiana (8-16) -Obiady,które są za darmo (spory wybór, codziennie co innego) -Praca jest prosta,jeśli jesteś facetem bez jakiś poważnych problemów z plecami czy nogami to na pewno sobie poradzisz -Ludzie na magazynie , których jest mało i dzięki temu atmosfera jest luźna i nie ma problemów między pracownikami, raczej każdy sobie stara pomóc i nie szuka problemów. -Pensja zawsze na czas (do 10 dnia każdego miesiąca) -Dodatek dla robiących dostawę(100 złotych) Szef- Nie ma się z nim za wiele kontaktu (raczej dzień dobry i tyle, bo nie wchodzi na magazyn zbyt często) jest w porządku wobec pracowników, np na początku pandemii duża premia dla wszystkich pracowników. - Bardzo dostępna lokalizacja, generalnie dojedzie się z każdego miejsca z Łodzi. Jako,że jest to praca fizyczna to swoje trzeba się nachodzić (przeciętnie 10+ km na dzień to norma) i nadźwigać (belka waży przeciętnie od 20 do 30 kg) Teraz czas na minusy : -Stawka minimalna krajowa i umowa zlecenie (na umowę o pracę raczej nie ma co liczyć) Reszta minusów jest związana z biurem i kobietami zarządzającymi w nim. Są to osoby kompletnie odklejone od rzeczywistości, wymagają zdecydowane ponad stan, wielokrotnie stosują metody, które podchodzą pod mobbing. Absurdalne pomysły i idiotyczne zadania to norma, a próba rozmowy z nimi to jak ze ścianą. Generalnie idealnym pracownikiem dla nich jesteś jeśli nie masz charakteru, nie znasz swoich praw, dajesz się zarżnąć i nie mówisz słowa tylko z uśmiechem wszystko przyjmujesz i najlepiej jak potrafisz być jednocześnie w 3 różnych miejscach i robić jednocześnie 5 różnych rzeczy. Są to osoby bez charakteru, przekazujące wszystko co złe przez kogoś, natomiast w rozmowie w 4 oczy jedyne argumenty to "bo tak,bo nie" a jeśli Ty powiesz za dużo w takiej rozmowie to usłyszysz o sobie,że jesteś "zjeb@ny" oczywiście dowiesz się tego od innych. Kompletny brak umiejętności zarządzania pracownikami i dbania o dobrą atmosferą w pracy, traktują magazynierów jako typowo gorszy sort ludzi na zasadzie masz robić a nie myśleć, bo od tego są one. Na koniec trzeba dodać o kompletnym nie ogarnięciu z ich strony co powoduje, że pracownicy mają z ich winy na sam koniec pracy zrobić dużo więcej niż jest to możliwe. Podsumowując, praca jest ogólnie okej, ludzie (może z jednym wyjątkiem) bardzo pozytywni, do szefa nie można mieć jakiś zastrzeżeń i jednym wielkim problemem tej firmy są kobiety z biura.

Szef wymagający, ale też w porządku wobec podwładnych. Nie ma luksusowych warunków płacowych lub pod względem umowy, ale wynagrodzenie zawsze na czas.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Edentex Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Klakklak

Nie polecam,ciężka praca, wykorzystują pracowników dają przeważnie tylko umowę zlecenie poczym z dnia na dzień wyrzucają z firmy

admin

Masz nowe informacje o firmie Edentex Sp. z o.o. ? Wiesz czy pracodawca chętnie zatrudnia studentów, przyznaje podwyżki? Czekamy na Wasze opinie!

Zostaw merytoryczną opinię o Edentex Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Edentex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Edentex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Edentex Sp. z o.o.?

Edentex Sp. z o.o.