Opinie o WITKO Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy WITKO Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w WITKO Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WITKO Sp. z o.o. w Łódź

były już pracownik

(usunięte przez administratora). Firma powstała 30 lat temu i pod wieloma aspektami ciągle jest w tych czasach. (usunięte przez administratora), których się zatrudniło, ciągle szukanie negatywów -absolutnie odradzam- lepsza już praca na kasie w Biedronce. Zadowoleni są ludzie tylko od lat tam przyspawani albo bez innych perspektyw, kto bardziej ambitny ucieka byle dalej

Były i szczęśliwy pracownik

Kto z Was był w cyrku to w Witko Sp. z o.o. się nie śmieje

Leszek

Błagam - nie przekraczajcie progu tej firmy !!!, właściciele, łącznie z "młodym bokserem" mają chore ambicje, a na rynku są przecież małym graczem. To firma pikuś.

?
@Leszek

"młody bokser" a Kto to ?

:-)
@?

Nie rozumiem głosów hejtujących:-) Jedna Osoba poczyniła wpis z wątkiem "młodego boksera". Stąd pytanie klaryfikujące o Kogo chodzi. Tyle. Gdzie tu pole na hejt i dezaprobatę?

Zainteresowana opiniami

(usunięte przez administratora) Odnośnie samej firmy Witko - przeczytałam wszystkie komentarze od 2013 roku. Zakładam, że część wypowiedzi jest zamieszczana przez rozgoryczonych byłych pracowników. Nie zmienia to jednak faktu, że pewne niepokojące zarzuty odnośnie kierownictwa firmy powtarzają się na przestrzeni wielu lat.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy SAP ERP Consultant
Bonprix Sp. z o.o.

ex-employee

To prawda - łącznie z tym, że po złożeniu przeze mnie wypowiedzenia pani prezes strzeliła focha i przestała ze mną rozmawiać...

Obca
@ex-employee

Jeśli osobą kierują nieszczere intencje, najprościej i najłatwiej ,,strzelić,, focha :) ale to oznaka tchórzostwa i niedojrzałości emocjonalnej jest! I nie ważne czy to pani prezes czy pan dyrektor ....

Łodzianin

Kto w tej firmie pracował ten w cyrku się nie śmieje.

Oferta

Na jakie wynagrodzenie może liczyć przedstawiciele naukowo handlowy? I jakie są wymagania? Angielski na poziomie średnim tak jak ogłoszeniu? Czy bez doświadczenia w sprzedaży ale jak z doświadczeniem w sprzęcie laboratoryjnym i wykształceniem wyższym można próbować?

@Oferta

Dają Porsche Carrera, kierowcę, telefon, komputer Apple i 10 tys zł netto na początek.

@Oferta

Rozumiem, że jesteś zainteresowany pracą w Witko. Od Twojego wpisu minęło trochę czasu. Kontaktowałeś się z firmą? Może byłeś na rozmowie? Jeśli tak, koniecznie powiedz jak było.

zaaa

i asystenkę z kluczem od ekspresu do kawy

witko zło
@zaaa

asystentka sama nosi klucz? kto by pomyślał :) ja wam piszę, jest ekstra nie wierzcie w te brednie o złej pracy przecież gorzej jest tylko w amaZZonie - nie tutaj. Nie może być gorzej w firmie takiej pięknej zarządzanej przez polską rodzinę patriotów mężów stanu, Polaków przez duże (usunięte przez administratora) Prawdziwych zarządców dbających o wasz byt i status społeczny o wasze wydatki, rodziny, rachunki i kredyty. Przecież macie najniższą plus uznaną premię. Kto jak kto, ale Państwo "W" to najlepsi obywatele kraju godni głosowania w wyborach i w ogóle oh i ach.... I tak bym się rozpływał dalej, ale spać mi się chce,a kto już uwierzył i leci po kawę z szafki to życzę powodzenia :D noooo i w pracy oczywiście :) miłego...

Tt
@witko zło

Żałosne...

@witko zło

Nie każdy załapie sarkazm w Twojej wypowiedzi...

Tt
@ex-employee

Ten sarkazm, ironia jest już mało blyskotliwa i daleka od elegancji, bardziej to brzmi jak gorzkie żale autora. Choć niestety trzeba przyznać, że witko jest bardzo specyficzna firma i przyjazna atmosfera to raczej bajka.

X
@Tt

@Tt a co powiesz o eleganckim traktowaniu pracowników, a już nie wspomnę o eleganckich rozstaniach

@X

Ooo tak, rozstania są bardzo eleganckie... Na przykład - składasz wypowiedzenie, a pani prezes się obraża i przestaje z Tobą rozmawiać.

Jaki dress code obowiązuje w WITKO Sp. z o.o.?

wituś

Tylko dresy domowe...

X

:) Po co? :)

witko lover
@X

dresy po to żeby było wygodnie iśc po kawę, której oficjalnie nie ma :D ALE- ale - jest jak wszyscy sobie znikną, pojadą np do domu w Portugalii czy innej Hiszpanii i nawet wiem kto :D i nawet wiem gdzie ta kawa :D

Dobra

Jako wieloletni pracownik stwierdzam, że to dobra, spokojna i pewna praca.

:-)
@Dobra

Pisał Dyrektor czy Pan od PR ? :-)

Kamil
@Dobra

Miło zobaczyć pozytywna opinię na temat WITKO, jako pracodawcy. Czy zechciałbyś doprecyzować, co sprawia że jesteś zadowolony z tego miejsca pracy? Jak zarobki i atmosfera?

@Dobra

Hahahahahaha Ty tak serio ? to nie praca tylko (usunięte przez administratora) i znęcania się psychocznego na pracownikach. Szczerze nie polecam

Kiedys pracowalem
@:-)

Sam prezes pod okiem pani prezes :) i to by sie zgadzalo bo tam problemów przecież nie ma ;)

@Kiedys pracowalem

Racja w 100%, szacunku dla ludzi to tam nie ma.

@Dobra

No tak jako wieloletni pracownik mogłeś nie zauważyć, że rzeczywistość i otoczenie od 30 lat uległo zmianie. Do wszystkiego można przywyknąć. Polecam zmianę! Może zrozumiesz o czym niektórzy tu piszą. A swoją drogą masz już ekspres do kawy w pomieszczeniu socjalnym (co jest raczej standardem) czy nadal zamknięty na kluczyk w sekretariacie?

witko zło

HAHA no no z tą kawą to była komedia. Jak tylko nie było kota to myszy harcowały i potajemnie pili ;D Żenada.... No, ale na chatę w Portugalii musiało być, a na takiej kawie to można zaoszczędzić, że hohoho - na przelot będzie.

ex-employee

Ekspres jest dalej zamknięty na klucz - a klucz w sejfie :D

Kawiarka
@ex-employee

W woreczku z referentką :-)

@Kawiarka

No jakżeby inaczej!

Czy można liczyć w WITKO Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Jak sobie kupisz za swoje to będziesz mieć.

zxx

oczywiście, psychiatryczną!!

Yorki

Chciałbyś :)))

opiekuńczy

Tak jak sobie kupisz samemu to jak najbardziej.(usunięte przez administratora). Jest tyle normalnych firm, że szkoda walki z właścicielami. Grubo odradzam wchodzenia w to (usunięte przez administratora)

ciekawostka
@opiekuńczy

Nie ma takiej potrzeby. Właściciele korzystają z doradztwa fachowców.... PR czy psychologii biznesu. I dlatego ich słynna stabilność zarządcza. Od lat doradza im Pan (Guru) psychologii, z nazwiskiem "kabanosowym" i kompetencjami Wróżbity Macieja. Chłop spojrzy na człowieka i wie już wszystko :-):-) nic się nie ukryje :-) Mistrz nad mistrze w fachu coachingu, negocjacji, psychologii społecznej i mentorstwa .....naturalny charyzmatyczny przywódca :-)

@ciekawostka

Nie drwij sobie "@opiekuńczy" z ludzi, którzy czytają wpisy i włosy im się jeży. Kto tam może pracować?

fakt
@Leszek

To nie drwina .....to fakt. Mimo sarkazmu w przekazie jest on jak najbardziej poważny i prawdziwy:-) "jak odczytać człowieka z wyglądu".....nic dodać nic ująć:-) jaki Guru taka masa wyznaniowa.

Paulina

Ludzie nie aplikujcie do tej firmy. Szkoda Waszego zdrowia. Po pierwsze chora atmosfera, po drugie marne pieniadze, po trzecie slabe narzedzia pracy a oczekiwania ogromne. Poza tym pracownika traktuje sie jak intruza.

Dagmara

@Leszek a z czego taki mocny stres wynika ?

Stefan
@Dagmara

z (usunięte przez administratora) , skąd Wy te pytania bierzecie ? Drogi moderatorze gowork, zalecam sie przyjąć w tej(usunięte przez administratora) firmie i poczuć tą arcy przecudowną atmosferę klaskania na spotkaniach na własnej skórze ;] POLECAM a na koniec dnia poklep Sławcia po plecach

Martin

Kiedys pracowalem w tej firemce. Pamietam ze w tych czasach jezdzilem jednym z cudownych autek sluzbowych ktore byly naprawiane i klepane u tzw. Pana czesia. Hehe.... I...... To auto ciagle mi sie psulo. Jak pojechalem do klienta to nie potrafilem nim wrocic ???????????????? bo nie odpalalo albo cos innego bylo nie tak. W drodze powrotnej pamietam ze dzwonilem do kolego andrzejka z magazynu ktory sie zajmowal tymi zlomami. Zawsze sluzyl mi dobra rada. Nie zatrzymuj sie po drodze a jak bedziesz zatrzymywal sie na siku to nie gas auta????????????????????. Pamietam tez sytuacje jak jeden z kolegow z firmy zagranicznej odwiedzil cudowna firemke witko i jak zobaczyl mojego kolega podjezdzajacego fordzikiem sluzbowym ktory powinien juz dawno znalesc sie na szrocie to przecieral oczy ze zdumienia hahahaha. Pamietam tez inne sytuacje. Wspolne wyjazdy i dsielone zadania na 4 osoby a potem powroty czym sie da pks pociag hahahha to byly czasy. Dawne czasy serwisu witko.... Czy nadal sa tam takie jaja??? Hehehehe

jacek

Prezesio jest fajny, taki oderwany od rzeczywistości, prezesiowa tez jest super.

@jacek

Czy już kawę można sobie lać?

Czy w WITKO Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

Tak luźna, że po kilku dniach zwalnia się kolejne miejsce pracy.

ex-employee

Jeśli "luźną" nazwiesz ciągła podejrzliwość i nieustanne kontrolowanie na każdym kroku to tak - panuje tam luźna atmosfera.

kiedys pracowalem
@ex-employee

Możesz luźno się wyuczyć np wszystkich ofert i ich numerów na pamięć z całego kwartału. Później Pani prezes nagle Cię wezwie do śiebie np w momencie jak robisz jakiś przetarg żebyś pięknie wyrecytował numerki ofert i co dokładnie w nich jest. Więc są takie plusy że ćwiczysz pamięć do numerów i w ogóle jest fajnie :D

@kiedys pracowalem

@kiedys pracowałem Mógłbyś trochę rozwinąć swoją wypowiedź? Jakie stanowisko obejmowałes w WITKO i co należało do Twoich obowiązków?

ex wyrobnik

przynajmniej luźniej w biurze :D w sensie miejsca bo z robotą to nie do końca. Rejony opuszczone przez pracownika zrzucą na Ciebie i zapitalaj, a jak coś nie wyjdzie to oczywiście - Twoja wina. Nie ma znaczenia, że nagle robisz za 4....pani prezes i sławcio mają to gdzieś.

odp dla zacnej Anny
@Anna

Tak Anno pracowałem w tym chlewie, bo inaczej nie da się tego nazwać...W ogóle dziwię się, że jeszcze inni niewolni (znaczy pracownicy tam pracują). Podejrzewam, że tylko wybrańcy jak E, K, J, Ł, Ż, i parę innych, którzy mocno wchodzą w ... d ... znaczy (znajomość dobrych relacji z zarządem...) potrafią wypłynąć tam jak g.. (gospodarny i niewątpliwie potrzebny pracownik) Ze szczerego serca polecam i niewątpliwie zachęcam pracę w WITKO. Można poczuć to coś.....jak być do niczego, być nikim, gó.... itp itd, byle byś zarobił na zachcianki prezia i prezi. Tylko kawy nie pij !!!!!!

@ex wyrobnik

Zdarzył się taki przypadek, że nie dotarła przesyłka na którą szefostwo czekało. Nie dotarła, ponieważ nadawca źle ją zaadresował. I czyja wina? Sekretariatu oczywiście!

Leszek

PRZESTRZEGAM PRZED STRESEM W TEJ FIRMIE. Wybierajcie dobre firmy ale nie tą.

Rodzinna atmosfera
@Leszek

Zbliża się czas tradycyjnej Kolacji Wigilijnej......... brakuje mi tego mentorskiego przemówienia Pani Prezes (ach te słynne wartości rodzinne), sztucznego uśmiech Pana Prezesa ......z cyklu "mam was gdzieś ale jesteście tak głupi, że tego nie widzicie" i oczywiście słynna Jego "szczerość" z przemycaną ironią poniżająca człowieka :-) do tego nagrody dla tych samych za lojalność :-) no i merdający ogonami "Dyrektorzy" :-) Dawno temu była to FIRMA ....... dziś tylko firma :-) Wszystkiego Najlepszego w 2020 roku z kierunkiem w stronę światła :-)

ciekawy
@Rodzinna atmosfera

Pracownicy będą sami przynosić jedzenie ? :D

Alchem

Polecam firmę Alchem jeżeli szukacie pracy w tej branży. Produkty dużo lepsze niż kiepskie chemsolve.

Coumicha
@Alchem

A skad ta negatywna opinia na temat chemsolve ? Ja znam specyfikacje I nie pisalabym takich rzeczy.

Radzę omijać szerokim łukiem!! Szkoda życia na zabawę w przedszkole!! a tak niestety jest. Kasa bardzo marna, totalny horror!

Barbara
@Marek

Co masz na myśli poprzez "zabawę w przedszkole"? Chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej o pracy w WITKO Sp. z o.o., ale nikt nie pisze niczego konkretnego. Ciekawi mnie, jakie benefity pozapłacowe oferuje ta firma i w jakim systemie pracujecie.

@Barbara

Benefit pozapłacowy kiedy tam pracowałam był liczebniczo jeden - karta multisport. A zabawa w przedszkole bo szefostwo mam manię kontroli.

gosc
@ex-employee

@ex-employee firma opłacała kartę?

@gosc

Tego nie wiem, za krótko tam byłam.

@Marek

Dokładnie horror. szefostwo to jakaś kpina. Co byś nie zrobił zawsze Twoja wina i tylko Twoja. Nie szuka się rozwiązań tylko jak Cie (usunięte przez administratora) Nie polecam

@ex pracownik

A ile trwa okres wdrożeniowy w WITKO? Zastanawiam się, czy nowa osoba bez doświadczenia może liczyć na szkolenia i pomoc przełożonych. Z tego co napisałeś wynika, że atmosfera w pracy pozostawia wiele do życzenia.

@Anna

Średnio powinnaś w 3 miesiące być samodzielna, ale to wszystko zależy od pomocy zespołu. Jest bardzo dużo produktów jednak głównie należy poznać dziedziny i kategorie gdzie czego można szukać. W większości klienci wiedzą czego chcą. Praca trudna, ale jak chcesz być specjalistą i pójść dalej to można spróbować. Nie znam nikogo kto odszedl i nie polepszyl sobie warunków. Jednak jeśli nie masz nerwów ze stali to polecam zacząć gdzie indziej. Szefostwo żyje w innej epoce i mają pracownikow w głębokim poważaniu chyba, ze wchodzisz odpowiednio głęboko w ..... Pozdrawiam serdecznie, ale nie witko.

Ada

Bardzo mocno zachęcam Szefostwo do skorzystania z pomocy Grzegorza Szałajko. Jest spora szansa, że kilkudniowa konsultacja z Grzegorzem pomoże zarządowi zidentyfikować problemy z jakimi się boryka i zmienić ich podejście do pracowników i zarządzania. Właśnie biorę udział w szkoleniu z nim i przekazuje sporo otwierającej oczy treści! Serio polecam, uważam, że się wam to przyda!!! Pozdrawiam was!

W konkurencji

Szkoda nawet czasu na rozmowy o pracę. Lepiej iść do konkurencji tutaj są głodowe pensje + premie uznaniowe których nikt nie widział.

@W konkurencji

Zwłaszcza, że rozmowa o pracę potrafi trwać i 2 godziny. No i - trzeba mieć szczęście, żeby się szefostwo nie spóźniło.

qwerty
@ex-employee

Potwierdzam, Pani Prezes spóźniona ponad pół godziny, rozmowa w atmosferze pani coś powie ja posłucham, a po godzinie przybył Pan Prezes i pada stwierdzenie "to pani powtórzy teraz co mówiła Panu Prezesowi". Szkoda czasu, chyba że ktoś ma ochotę na wycieczkę mentalną do czasów minionych

Zostaw merytoryczną opinię o WITKO Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w WITKO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy WITKO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WITKO Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 0 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WITKO Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w WITKO Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WITKO Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 199 ocen.

WITKO Sp. z o.o.