Opinie o Symfonia Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Symfonia Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Symfonia Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Symfonia Sp. z o.o. w Warszawa

Wyjadacz sprzedaży

Czy firma rekrutuje obecnie na stanowisko handlowca ds odnowień? Oczywiście jestem wyjadaczem w sprzedaży i zarabiał bym u was największe prowizje(obecnie tez pracuje w odnowieniach sprzedaży). Do tej pory w każdej firmie której pracuje jestem zawsze w top najlepszych sprzedawców. A wròbelki ćwierkają że dobry sprzedawca jest na wagę złota bo zapewnia dobry dochód dla firmy i dobre prowizje dla siebie. Serio większość handlowców była by zdumiona moimi umiejętnościami miękkimi. Oraz w przyszłości do firmy mógłbym ściągnąć znakomitych handlowców. Oczywiście praca na słuchawce bo to odnowienia...:)

Sage
@Wyjadacz sprzedaży

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie i zainteresowanie naszą firmą. Obecnie nasz zespół handlowy jest w komplecie, zapraszamy do przeglądania naszych aktualnych ofert pod linkiem: https://www.sage.com/pl-pl/firma/kariera/oferty-pracy/?country=Poland&page=1 Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

P

POMOCY! Od miesięcy męczymy się w firmie z programami Sage. Proste rzeczy działają. Odrobinę bardziej skomplikowane nie. Wielokrotne zgłoszenia telefoniczne oraz maile nie przynoszą żadnych efektów. Część programu działa wadliwie i nikt nie potrafi/ nie chce pomóc. Zaprzyjaźnieni informatycy nie znają symfonii. Poszukujemy informatyka znającego program, który mógłby sprawić, aby działał on poprawnie (przykład: niewłaściwie importujące się wyciągi bankowe przy braku numeru rachunku kontrahenta). Oczywiście rozliczenie pomiędzy nami w dowolnej formie (umowa, faktura). Sprawa pilna! Zainteresowaną osobę proszę o kontakt na e-mail: pnvk@wp.pl

Sage
@P

Szanowny Kliencie, przykro nam, że nasze rozwiązania nie działają optymalnie. By pomóc zdiagnozować przyczyny, pozwolimy sobie skontaktować się w tej sprawie poprzez podany w poście e-mail. Pozdrawiamy, Dział Obsługi Klienta, Sage

Niedawno zakończyłem swój kontrakt w Sage po roku owocnej współpracy. Polecam firmę przede wszystkim ze względu na miłą atmosferę tam panującą, przynajmniej punktu widzenia programisty-kontraktora. Praca z moim zespołem była przyjemnością, wielu rzeczy się od moich współpracowników nauczyłem, mam nadzieję że oni ode mnie choć trochę też :) W firmie dobrze zachowany work-life balance. Rozwój pracowników jest tam priorytetem, o czym świadczy np. możliwość dzielenia się wiedzą na mini-szkoleniach. Przenoszenie aplikacji-dinozaura na nowsze technologie czasem frustrowało, ale rozwiązywanie nietuzinkowych problemów przyniosło mi wiele satysfakcji i pomogło nabrać cennego doświadczenia. Wady jakieś były, ale wszystkie typowe dla większości projektów IT: spotkania z historycznym kodem, czasem goniące terminy, SCRUM nie do końca wprowadzony pomyślnie. Do pracy chciało się jednak przychodzić. Całości zadowolenia dopełnia lokalizacja koło Dworca Zachodniego, dobrze urządzone biuro w nowoczesnym biurowcu z zestawem sklepów, kawiarni i restauracji.

Emilia
@Michał

Bardzo serdecznie dziękuję Ci za tę opinię. Z całym przekonaniem piszę, że pomogłeś nią wielu osobom - szczególnie tym, które poważnie rozważają aplikowanie do Sage. W niemal samych superlatywach opisałeś tego pracodawcę, dlatego chciałabym Cię dopytać o ewentualne staże. Czy są tam organizowane jakieś programy stażowe przeznaczone główne dla młodych osób, tj. studentów i absolwentów? Bardzo ciekawi mnie ta kwestia.

@Emilia

@Emilia tak, jest system staży. Sage Graduates, poczytaj w internecie. Niebawem na jesień startuje druga polska edycja :) a z opinią Michała w 100% się zgadzam

Mariusz
@Anonim

Wiesz może jak często takie osoby po stażu dostają propozycję pozostania w firmie na stałe? Mam nadzieję że wiesz coś na ten temat, daj znać.

Ses
@Michał

Michał z Tobą też się dobrze współpracowało, Twój kod do walidacji działa dalej choć już ciutkę zmodyfikowany bo się zmieniły potrzeby :) Pozdrowienia z Ikhakimy :)

ech... Sage...

w tej firmie nic się nigdy nie zmieni - brak rozwoju, wieczne ukierunkowanie na wyciskanie z człowieka ostatnich soków, problemy z merytoryczną kadrą pracowniczą... w kółko to samo w niemal każdym dziale. wracamy wspólnie z pracy i ja, pracownik IT, słyszę żale idących obok mnie dziewczyn z obsługi klienta o niewypłaconych obiecanych premiach, o problemach z obiecanymi urlopami czy choćby o również obiecanej zmianie bardzo niewygodnego i prawdopodobnie uszkodzonego head-seta. a co ja mam powiedzieć? poprawiam nie moje błędy, chociaż "architekt" (celowo napisane w cudzysłowie) twierdzi z uporem maniaka, że moje... ale serwer wersjonowania mówi co innego... no ale co z tego? nie dyskutuj, bo zaraz pogadasz sobie z przełożonym. co z tego, że kolejna noc zarwana? co z tego, że następnego dnia człowiek jest wykończony? w IT panują dwie zasady: 1. "architekt" nigdy się nie myli 2. jeżeli "architekt" się myli, patrz punkt 1 komu polecam pracę w Sage? masochistom i podświadomym samobójcom. z tego co wiem nie tylko przy sofcie nad którym ja pracuję panuje taki cyrk. gdzieś tam niżej Michał Kapias (podpisał się własnym imieniem i nazwiskiem pod postem, dlatego publikuję) proponował jednemu z kolegów, który odszedł jakiś czas temu, aby do niego przyszedł i porozmawiał. tylko po co? żeby później jego przełożony powiedział mu standardową w firmie regułkę przy zwolnieniu? "wiesz zamykamy twój projekt, więc dzięki za pracę." heh... śmiech na sali, bo gdyby był w tym chociaż cień prawdy, to by się nie toczyły prace nad żadnymi projektami. :-) lepiej odejść na własnych warunkach i ludzie tak właśnie robią. ja niedługo również. chcę tylko domknąć swoją robotę... o ile wcześniej projekt nie zostanie zamknięty. :-) *starałem się aby ta opinia była jak najbardziej merytoryczna, nie próbowałem wylewać na nikogo hejtu, bo sam go nie toleruję. napisałem smutną prawdę nt. pracy w Sage, w którym pomimo wielu obietnic składanych przez lata, nic się nie zmienia na lepsze, za to w drugą stronę niestety tak. jestem wykończony, z nadgodzin, za które firma nie chce płacić, powinienem odebrać dokładnie 96 godzin, czyli 12 dni roboczych odpłatnego urlopu. kiedy o tym wspomniałem szefowi, dostałem odpowiedź, że jak chcę to mogę iść na urlop, ale moje stanowisko zostanie obsadzone, bo prace muszą się posuwać do przodu zgodnie z ustalonymi datami releasów. czym się różni crunching w branży gier od crunchingu w IT Sage? chyba tylko tym, że nadgodzin nie wyrabia się w biurze, tylko w domu zamiast poświęcić czas rodzinie i odpoczynkowi. czy to znaczy, że w Sage nie da się odpocząć? da się - a jakże! trzeba być tylko na odpowiednim stanowisku i mieć odpowiednie układy. dla kuszonych pracą w tej korporacji jedna moja rada - cokolwiek Wam obiecali na rozmowie kwalifikacyjnej, nie wierzcie.

grubo_chudy
@ech... Sage...

Serio nie przekonują cię "profity" w postaci fotela masującego, hamaczka, owoców? No bo widzisz mnie też jakoś nie... ;) O merytoryczność swojej wypowiedzi się nie martw, bo jest spoko, ale i tak nikt w tym korpie nic sobie z niej nie zrobi. Może ustrzeżesz kogoś przed popełnieniem życiowego błędu.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

Jak szefostwo w Sage Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

ech... Sage...

nie

Przemek

Pozdrawiam Jacka Śmigałę i też go przepraszam. Przemysław Michalski. Z Bogiem.

Grażyna
@Przemek

Na forum nie piszemy nazwisk pracowników firmy- to niezgodne z regulaminem. Jeśli jesteś pracownikiem firmy Sage, podziel się swoją opinią odnośnie pracy. Jak wygląda atmosfera w firmie i na jakie zarobki można liczyć?

diguś

Bardzo niestabilna praca w nerwowej atmosferze. Do tego spory chaos organizacyjny we wszystkich działach. Nie polecam pracodawcy.

@diguś

A co - Twoim zdaniem - mogłoby wpłynąć na poprawę atmosfery w tym miejscu pracy? Może pracodawca, albo nawet i współpracownicy mogliby przeprowadzić jakieś zmiany, których skutkiem byłoby lepsze postrzeganie go w oczach całej kadry pracowniczej. Masz jakieś pomysły? Warto pamiętać, że atmosferę tworzą ludzi - pracodawca i pracownicy wspólnie razem. Może warto poruszyć kwestię nieprzyjemnych sytuacji z szefostwem, aby uzdrowić relacje w firmie? Myślisz, że przyniesie to pożądane rozwiązanie w firmie Sage?

AnuBIS
@Maja

Ile ty masz lat! 10, że jesteś taka naiwna.

Czesław
@diguś

Z czego wynika nerwowa atmosfera ,o której piszesz? Jak relacje z przełożonymi i ich traktowanie pracowników?

Zenek

Zacząłem się przymierzać do złożenia oferty na stanowisko Główny Programista. Ale... nie przebrnąłem przez te ich strony rekrutacyjne, straszny chaos, nie wiadomo gdzie kandydujesz, strona po angielsku, za chwilę po polsku. Tragedia. Chcesz wyszukać oferty z rejonu (może tam będzie chociaż zwykły mail), ale nie, to byłoby za proste, nie działa wyszukiwarka z filtrem :) Rozumiem, że to taki test, kto przebrnie to ma już 50 % szans na zatrudnienie.

kamil
@Zenek

dobra firma polecam

nowy
@Zenek

to moze i dobrze, ze nie udalo ci sie przebrnac przez proces. ja nie mialem z tym problemow a razem ze mna zatrudnione zostaly tez inne osoby - moze to faktycznie test i jest tak jak sie spodziewalem: open space, kawa i owoce, fajni ludzie, niezla pensja, nawet fotel do masazu

jadi
@nowy

Jakie owoce ? Jabłka przez 3 dni, ewentualnie 4 max. Pomarańcze w poniedziałek po południu już nie ma.

@jadi

zastanawiam się jak ludzie nabierają się na takie fokus pokus jak jedzonko sponsorowane przez pracodawcę . Stać mnie to kupuję melony, nie stać - jem marchewkę i figę z makiem. Przecież dobre wynagrodzenie - to mój wybór. Tymczasem jedni dopadają pomarańczy, a innym obrzydły jabłka.... a firma zamiast płacić ludziom, robi show z cateringiem.

@Glodna

Pracownikom na każdym stanowisku oferowane są dodatki w postaci darmowych obiadów, czy może dodatek ten dotyczy tylko wyłącznie określonej grupy pracowniczej? Nie możemy jednoznacznie stwierdzić, iż jest to zły dodatek, gdyż mogą znaleźć się pracownicy, dla których będzie to duże udogodnienie.

nebe
@kamil

jak dla kogo... stosuje niedopuszczalne praktyki względem klientów... WSTYD w takiej pracować!

@nebe

Mógłbyś wytłumaczyć o jakich praktykach mówisz. Nikt wcześniej nie wspominał na ten temat. Nie można rzucać takich oskarżeń bezpodstawnie, Znalazłem trochę ofert pracy na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/sage-sp-z-o-o,20401, ale wszystkie są po angielsku. Oznacza to, że podejmując zatrudnienie trzeba mówić biegle w tym języku?

AnuBIS
@kamil

Dobra z czym, majonezem czy musztardą?

Alu

prezes sage ogłasza rewolucje i ucyfrowienie, hasła i frazesy jakby stał na czele top- technologicznej spółki (śmieszne), udziela się gdzie może, wszędzie go pełno, a jednocześnie sam nie zrobił przez 4 lata nic: Sage wciąż oferuje te same prymitywne programy od lat nierozwijane, albo jak któryś z przedmówców wcześniej trafnie określił „wątpliwej jakości” , a ostatnio eksperymentuje nieudolnie z sql, próbując przepisać to co jest nie wnosząc kompletnie nic nowego ani żadnych zmian !, oczywiście stale drastycznie podnosząc ceny, do tego stopnia że ogłosił ostatnio iż właściciele licencji (tak, którzy je kupili w przeszłości) teraz mają je ..... odpłatnie wydzierżawiać, bez żadnej rekompensaty nawet :/ to nie sprzyja rozwojowi ani dobrej marce ani opinii ani warunkom pracy. Wstyd przed klientami. Dlatego ocena jest bardzo negatywna. Ciekawe swoją drogą co na to angielski właściciel.... Sage już bardzo odstaje od konkurencji, tonąc we własnej chciwości niestety...... chyba że to celowa strategia, wyciągnąć ile się da kasy, dopóki to w ogóle jeszcze jakoś działa ?

Ilona
@Alu

Myślę, że Twoje uwagi mogą być cenne dla pracodawcy - powinieneś spróbować je przedstawić kierownictwu. Twoja ocena jest negatywna, jednak nie wspomniałeś nic na temat warunków zatrudnienia, a to ważna kwestia dla użytkowników forum. Jak oceniasz atmosferę panującą w pracy? Jest ok?

@Ilona

Nie musi. Kierownictwo wie jak jest:) Po prostu póki kąpie to się łapie... Pracuje się super. Mało kto odpowiada za cokolwiek. Biega się dla przyjemności a nie za robotą. Generalnie polecam z całego serca firmę Sage.

Alu
@Ilona

Przedstawiono wielokrotnie, kompletny ignor Stąd ten wpis, moze to zadziała, ale nie sądzę

Andrzej Okrasiński

Dodam jeszcze, iż mimo dających się słyszeć tu i ówdzie nieśmiałych sygnałów niezadowolenia, ludzie nadal tam siedzą. Polski pracownik dobry bo taki nie za drogi i nie za bardzo wymagający. Taki pryma sort. Jeśli chodzi o mnie, kustosza, który kiedyś został przez zarząd i nowoczesnych pracowników wyśmiany za propozycję, by promować ciszę na open space (pan Kapias mało z krzesła nie spadł z uciechy), jestem zadowolony, iż od połowy zeszłego roku oglądam ten nowoczesny budynek tylko przejeżdżając mimo do normalnej pracy.

@Andrzej Okrasiński

Podawanie danych osobowych innych osób jest na publicznym forum Gowork.pl niewskazane. Sporo wiesz na temat zwyczajów panujących w firmie, więc wnioskuje, że byłeś pracownikiem Sage. Napisz co dokładnie Ci nie pasowało w zatrudnieniu, a co uważałeś za mocną stronę firmy. Dzięki Twoim uwagom dotyczącym wynagrodzenia i atmosfery poznamy realne warunki zatrudnienia, a osoby szukające pracy same będą mogły podjąć decyzję o aplikacji.

AO
@Damian

Proszę wobec tego o wygwiazdkowanie danych osobowych. Będziem pisać o nikim. W firmie tej pracowałem 13 lat...

haha
@Andrzej Okrasiński

tak bardzo się cieszysz a średnio co miesiąc komentuesz. Czyi chyba jednak podśiadomie tęsknisz:P

AO
@haha

Nie tęsknię, ciekaw jestem co się tam dzieje dalej, ponieważ dla dobra tej firmy starałem się przez długie lata. W zamian z reguły byłem dołowany w zespole, a następnie w ogóle odsunięty do śmiesznych projektów. Tymczasem mój kod w FK, mimo, że tak czepiano się nieistotnych detali, to działa dobrze, bo miałem zawsze na uwadze, że ma działać. A tak ogólnie, nie będę wypisywać się tu z anonimami. Nie macie odwagi przedstawić się, wasza wiarygodność jest niska.

Ilona
@AO

Każdy ma prawo do zachowania anonimowości na forum. Na jakim stanowisku pracy pracowałeś w Sage Sp. z o.o.? Napisz też proszę, co konkretnie masz na myśli, pisząc o byciu dołowanym w zespole. Jeśli możesz, podaj konkretne przykłady sytuacji. Dziękuję!

Ciekawa

Interesują mnie jeszcze godz.pracy oraz ilu etapów jest proces rekrutacji?

@Ciekawa

Proces rekrutacji jest dwuetapowy. Czasami firma przeprowadza dodatkowe testy: osobowości, znajomości języka obcego, albo wiedzy merytorycznej. Na stronie https://www.sage.com.pl/top/kariera/proces-rekrutacji możesz przeczytać dokładne wskazówki dotyczące etapów rekrutacji. Napisz proszę o swoich doświadczeniach i wrażeniach z rozmowy kwalifikacyjnej jeśli zdecydujesz się złożyć CV.

Ciekawa

Witam. Zamierzam aplikować do firmy Sage, moje pytanie, czy warto w ogóle? Czy można liczyć na jakieś dodatkowe benefity, interesują mnie godziny pracy? Pozdrawiam

@Ciekawa

Na które z wolnych stanowisk zamierzasz aplikować? Widziałem, że firma ogłoszenia o pracę umieszcza na oficjalnej stronie internetowej https://www.sage.com.pl/top/kariera/ofertypracy Mam nadzieję, że zechcesz podzielić się z nami informacją, które ze stanowisk chciałbyś objąć. Zachęcam.

@Damian

Stanowisko nad którym zastanawiam się aby aplikować to specjalista ds sprzedaży/telemarketer.

KateKitten

Firma bardzo nierzetelne. Zależy jej tylko na pozyskaniu klienta. Potem o wszystko trzeba się prosić. Pracownik firmy nie przychodzi na umówioną wizytę. Nikt z Sage o niczym nie informuje, brak telefonu z propozycją przesunięcia terminu wizyty. Nie polecam tej firmy. Popełniliśmy błąd zaczynając współpracę z firmą Sage. Moje sugestie dla Sage Sp. z o.o.: Poprawa organizacji pracy, zatrudnienie większej ilości pracowników, szacunek dla klienta (chociaż minimalny)

Bolek

Szczera prawda

Pascal
@KateKitten

Potwierdzam. Jak "wpadniesz w sidła" to zaczynają się tylko problemy, a spróbuj zrezygnować z usług czy współpracy. Na każdym kroku utrudnianie życia, brak elastyczności a nawet o kontakt z kompetentną osobą ciężko. Również zdecydowanie odradzam !

@KateKitten

na pewno czuć bajzel - jeśli firma pisze, że Sage Academy – platformy zawierającej ponad 3,5 tys. szkoleń ! Kto normalny to zdzierży? Głód wiedzy jest ... ale co z wiedzą, skoro klienci no happy

Kustosz

Uwaga, główne wady tego korpo: 1. zagęszczony open space, hałas 2. ideologia scrum - w wydaniu Sage to obowiązkowe standupy, roztrząsanie i zapisywanie wszelkich możliwych wariantów 3. korpomowa, głupawe plakaty na korytarzach 4. hamaki, fotel do masażu, inne tym podobne gadżety

@Kustosz

co zlego jest w hamakach i fotelu do masażu?

@pracownik

A to firma informatyczna czy salon masażu?

@Kustosz

przeszkadza Ci to? jak nie chcesz korzystać, nikt Cię nie zmusza

@Kustosz

słuchałam na yt prezentacji managerów i mam wrażenie, że liczy się ... no właśnie ... co ? Przestrzeń, wodotryski, jak nie chcesz - pracujesz w doma? BHP łapie się za głowę ... No chyba, że macie działalność - to luzik. Mam dualizm, po ujrzeniu prezentacji, że mam ściągnąć klienta do bajkolandii ... Kurde, ludzie z establishmentu chcą intymnej kolacji z sushi, a nie wielkiego placu zabaw. Firma promuje się póki co jaki cool pracodawca. I wielki improwizator - ale kibicuję ... w końcu ma być inaczej

Kustosz

W 2017 otwarto w Warszawie "centrum europejskie technologii" (za money.pl, wyborcza.biz itp.) Podobno już ono nie funkcjonuje. Ktoś coś wie na ten temat bliższego? Takie rozczarowanie...

@Kustosz

może ty jesteś rozczarowany. nie rozsiewaj plotek: globalne centra deweloperskie, IT oraz HR działają i są coraz większe: przejrzyj ogłoszenia rekrutacyjne

@pracownik

Nie pisz mi, cwaniaku od marketingu, co mam robić a co nie. Tobie każą sprzedawać się i to robisz, a może już tak robisz z własnej woli. Trzeba przyznać, że umiecie ludzi - zwłaszcza młodych - ogłupiać do reszty.

!false
@Kustosz

Mylisz się Kustosz, muszę tu podeprzeć kolegę, warunki są dobre, bez prania mózgu, naprawdę nie ma co jęczeć.

Robek

Czy nowe zagłębie technologiczne, otwarte w 2017 w nowej siedzibie, do rozwiązań chmurowych, już osiągnęło moc docelową?

informatyk

wypowiadam się jako informatyk a nie użytkownik programu sage wiec od strony księgowej nie wiem czy jest dobrze czy też nie, ale jako informatyk napiszę - NAJWIĘKSZE (usunięte przez administratora) Z JAKIM MIAŁEM DO CZYNIENIA !!!

werty
@informatyk

Możesz napisać, ale w bardziej kulturalny sposób. Niestety strona wszystko zablokowała i nic nie wynika z twojego komentarza.

del
@werty

Skoro zablokowała strona to raczej nie było to słowo "pozytywne zaskoczenie"

dorota

zdecydowanie nie polecam . Programy drogie , a ich konfiguracja skomplikowana . Instrukcje nieczytelne . Kolejne aktualizacje stwarzają problem z przeniesieniem danych . Narzędzia do ich pobierania poukrywane w plikach instalacyjnych w najprzeróżniejszych wersjach . W konsekwencji przy małym biurze rachunkowym , tydzień zajmuję konfiguracja . Brak kontaktu , rzetelnej informacji , drogo . To mój ostatni rok z nimi .

@dorota

Jesteś już kolejną osobą, która nie poleca firmy Sage. Trzeba zatem powiedzieć, iż jest to już niepokojący sygnał. Ale - jak rozumiem - wypowiadasz się jako osoba, która korzysta z ich usług - czy tak? Sage jest czołowym dostawcą oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem na rynku dostawców rozwiązań dla małych i średnich firm. I tak się składa, że firma ta właśnie poszukuje nowych pracowników, co zauważycie, wchodząc na ich oficjalną stronę, w zakładkę "kariera": https://www.sage.com.pl/top/kariera Może ktoś z obecnych na forum brał ostatnio udział w rekrutacji i opowie nam, jak ona dokładnie przebiegała?

klient
@dorota

zgadzam się całkowicie z Dorotą, z Sage jesteśmy już od kilkunastu lat. Przez kilka lat korzystaliśmy ze wsparcia przy aktualizacjach, czyli przychodził informatyk z Sage za ciężkie pieniądze robił aktualizację i było prawie ok. Ale czasami ten informatyk nie miał pojęcia co robić i przez kilka godzin siedział na telefonie i konsultował się z kimś co ma zrobić. Efekt - płaciliśmy za czas i jego nie wiedzę a na drugi dzień okazywało się, że część rzeczy nie działa. I znów czekaliśmy na termin, aż pojawi się ktoś kto ma pojęcie o swojej pracy, za co tez płaciliśmy. Program kadry i płace to jeden wielki dramat - właśnie dojrzeliśmy żeby go zmienić. Np. to co mieliśmy w pakiecie w jednym roku, przestaje działać w kolejnym i zmuszają nas do wykupu w kolejnym jako coś ekstra. Jedynie FK jest ok jako program, ale wszelkie konsultacje telefoniczne wykupione w Sage to masakra. Opiekunów klientów nie mają, bo po co jak już sprzedali to po co się spotykać. Generalnie firma zeszła na psy. NIE POLECAM JAKO KLIENT SEGA.

konsul

Witam! Na jakie wynagrodzenie może liczyć konsultant ds. wdrażania systemu Sage symfonia? Np. 4000 netto + premie czy mniej? Proszę o info. Dzięki!

lucky

Kustosz ma rację - na openspace jest tragedia i nie da się normalnie pracować. Poza tym co moge powiedzieć... Odkąd tam pracuję zero rozwoju, zero innowacyjności. Dla programisty to koszmar. Nie będę nawet nic więcej mówił na temat warunków i atmosfery, bo te są również niemal zerowe. Nie wiem jakim cudem kierownicy są dalej kierownikami. Jedyne plusy tej pracy to dogodna lokalizacja i wypłata na czas. Mam już nagraną nową pracę przez wypowiadającego się tu jakiś czas temu kolegę @atlas, więc już niedługo żegnam ten bałagan.

szukający
@lucky

Możesz napisać coś więcej o warunkach i atmosferze, które oceniasz jako "zerowe"? Sage szuka w tej chwili programistów i już prawie wysłałem zgłoszenie, ale chciałem dowiedzieć się wcześniej więcej od osób, które są w "środku". Możesz coś więcej napisać?

@szukający

Czy ostatecznie zdecydowałeś się wziąć udział w rekrutacji do firmy Sage? Napisz proszę, jaki był jej wynik. Jeśli obecnie jesteś jej pracownikiem, to chętnie dowiemy się, jak postrzegasz sytuację w firmie. Czy jesteś zadowolony z tego, co zaoferował pracodawca? Na jakie warunki można liczyć na początku kariery?

Zostaw merytoryczną opinię o Symfonia Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Symfonia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Symfonia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Symfonia Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Symfonia Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Symfonia Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Symfonia Sp. z o.o.

Symfonia Sp. z o.o.