Zakłady Wielobranżowe Fast Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Zakłady Wielobranżowe Fast Sp. z o.o.

Masz 2013-07-05 10:53:56
Płaca na poziomie 3000 zł netto + samochód - do podziału - więc jak jedzie się do klienta to jest (często z problemami), jak nie, to ma go kto inny, komórka - raczej bez ograniczeń, czas pracy nienormowany, nie wolno im wierzyć w żadne premie - bo ich w zasadzie nie ma. Atmosfera - czasami nerwowa. [usunięte przez moderatora] - był "dziwny" i został zmieniony.
[usunięte przez moderatora] podobno nie dotrzymuje (właściwie nie dotrzymywał) danego słowa przerzucając winę na podległego im bezpośrednio pracownika, również kolega zeznawał, że wymusili na nim złożenie wypowiedzenia z wyprzedzeniem o jakieś 3-4 miesiące, lub zwolnią go natychmiast i ostatecznie wykorzystując ustawę antykryzysową i tak go zwolnili.... nie dotrzymując danego słowa.
Zbyt negatywnie nie można się wypowiadać, ponieważ nie było źle, ale nie było również zbyt dobrze. Zaleta główna, to to, że można dużo się nauczyć zdobywając kolejne poziomy doświadczenia, ponieważ firma dość duża i prężnie działająca.
Czasem monotonia zabija, ale jak projekt wchodzi, to podnosi się adrenalina (wszystkim)
Kali 2014-02-20 10:13:45
Pracowałem w firmie Fast i muszę o niej powiedzieć że..... była najlepszą firmą w jakiej pracowalem ostatnio. W miare normalni ludzie, kasa na czas, zawsze co do grosza. Oczywiscie zdarzały sie w firmie (usunięte przez administratora) nerwówka, ale wszędzie tak jest. Do wad napewno należy to że zatrudniają na działalności i że w firmie nie ma ciagłości pracy.
karin 2016-04-21 12:18:08
pieniądze są naprawdę dobre z tego co się orientuję. międzynarodowe projekty z obszaru antykorozji, izolacji i wyposażenia wnętrz oznaczają całkiem fajna finanse dla pracowników, a do tego dochodzi bonus międzynarodowości w cv, a więc inwetycja w karierę
Zostaw swoją opinię o Zakłady Wielobranżowe Fast Sp. z o.o. - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakłady Wielobranżowe Fast Sp. z o.o.