Opinie o Agencja Ochrony Justus w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Agencja Ochrony Justus. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agencja Ochrony Justus na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Justus w Kraków

smerf

O SOLIDZIE JUVENTUSIE TEŻ PISZĄ ŹLE co się dzieje w tych firmach ochrony

Misf

Trzeba wozić szwagra prezesa z Jego domu do Myślenic Intermarche i odwrotnie. Takie układy..

friboj

kolezanki i koledzy, moze mi pomozecie w jednej sprawie - jak to jest, ze w calej Polsce Justus szuka koordynatorow w jednym czasie? czy praca jest az tak zla? powiedzcie mi rowniez, kiedy sa wyplaty w Justusie?

remarke
@friboj

Ogłoszenia są w pakietach. Justus na bieżąco poszukuje koordynatorów, ponieważ cały czas dochodzą nowe kontrakty. Pensje wypłacane na umowie o pracę do 10 każdego mc. , zlecenia do 25 następnego mc.

Malutki Robot

Ile płacą za przedstawiciela handlowego w Justus w Krakowie?

Rozumek też niewielki
@Malutki Robot

Siedem zeta za sztukę.

Koordynator

Rekrutacja przebiegająca w kilku etapach. Rozmowy profesjonalne i konkretne.

Doświadczenie Praktyka

Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Byly pracownik

Nie ptzyjmujcie sie do justusa. bo oszukuja I na umowie o prace nie placa za nocki.

Potencjał

Agencja Ochrony Justus to spoko agencja, ktoś nie zadowolony znajdzie się zawsze.

Poldek

Zasada jest prosta, swoich spraw trzeba pilnować. Dostałeś człowieku pracę to i umowę też tylko to przeczytaj a później narzekaj. Niektórzy nie chcą umów ponieważ nie chcą ujawniać swoich zarobków czy tak jest?

mirek

Proszę szanownego pana firma płaci ludziom a bynajmniej ma zapłacić 25 września za mc sierpień. A umowy znam takich którzy po dwa miechy ich nie widzieli na oczy.

@mirek

Nie wiem po co te nerwy przecież od samego początku znamy zasady i wiemy którego są wypłacane pieniądze za zlecenia pracuje ty trzy lata i nam kasę zawsze na czas i tyle co się należy. Czy jednym płacą a drugim nie. Przecież to totalna bzdura. Niektórzy byłe co zjedzą i byłe co piszą

Pilny

Gdyby prawdziwe były informacje, że agencja nie płaci po dwa miesiące to już byłby raban we wszystkich urzędach!!

mirek

No to niech firma zacznie wypłacać ludziom za wszystkie godziny i bez opóźnień, dodatku za nocki,umowy nie po dwóch miesiącach pracy. Od tego należy zacząć.

Robert

Czy jesteście pewni, że nie można napisać nic coś pozytywnego o firmie? Rozumiem, że są jakieś kłopoty ale przecież nie ma idealnych firm tak jak nie ma idealnych ludzi. Przy dobrej woli obu stron zawsze można wiele naprawić z korzyścią dla wszystkich.

@Robert

Ja mogę napisać same dobre opinie bo niech nieroby wezmą się do roboty a nie nauczyli się tylko narzekać i czekają aż sama manna spadnie z nieba.Czsy komuny minęły.

@Smerf

Po tym co piszesz wnioskuję,że ksywka SMERF wzięła się u ciebie z zamiłowania do denaturatu?

@k@mil

No cóż przysłowie sądzę ciebie według siebie będzie do ciebie pasować.Nie widziałeś bajki SMERFY nie piły denaturatu ani żadnego alkoholu

@Smerf

Ale były niebieskie.Taki sam kolorek,jak końcówka twojego nochala.

@k@mil

Ha ha ha ele mamy ubaw ????????☺

Palniczek

Idealnej firmy to nigdzie nie znajdziecie. Justus to spoko firma, ma taki a nie inny rodzaj działalności i każdy kto zatrudnia się tu wie co będzie robił.

k@mil

Justus jest najlepszom firmom.Firmom ruwnych szans.Tu karzdy ma sznase na zrobjenie karjery.Polecam

myslacy
@k@mil

Chyba kazdy debil jak ty tak mysli

Owocny

Może niektórzy mają dużo zleceń na pisanie negatywnych opinii i pomylili firmy? Justus i tak sobie poradzi.

Goły

Na budowie w hucie justusy piją na nockach jak h.. I nikt z tym nic nie robi

Dyz
@Goły

W krakowie?

Goły

Tak

Smerf

Kurde znam cwaniaków co są na obiekcie gdzie idzie wskazuje w kapcie telewizor i spanie to biją się o godz. Ale jak mają iść na obiekt gdzie trzeba trochę popracować za te same pieniądze 13zl brutto to gotowi się zwolnić.koordynator ich trzyma a oni na niego bzdety wypisują i kontrolę nasylaja i narzekaja.kasa jest zawsze na czas.

Paliniak

Narzekacie na firmę, że ludzie nie chcą pracować . Ale firma nie ma nowych ofert pracy, chyba komuś się coś pomyliło?

Patunio
@Paliniak

Oferty do dzisiaj są, nie wiem skąd te informacje że nie ma. . Justus idzie na zyski a nie na jakość. Nic sie nie zmieni jak zarząd pozostanie ten sam. Niestety nie ktorzy maja znajomości z prezesem i robią co chcą np. Nr służbowy 40, 81, mają wyższe stawki i ta firma wygląda jak wygląda, że jeden pracuję ciężko a drugi nic nie robi bo ma znajomości w zarządzie i nikt nic tym nie zrobi.

Spioch
@Patunio

Ciekawe, bo numeru 40 oraz 81 nie ma.

Patunio
@Spioch

Jak nie ma jak są.

Trener

Jeśli ktoś ma wyższe kwalifikacje to powinien szukać pracy w innej firmie. Dla osób mniej wykształconych niestety trudno jest o wysokie wynagrodzenie bo praca jest prosta.

mirek

Lulek a gdzie Ty chcesz trafisz dobrych pracowników za dyszke na godzinę??Chyba tacy naiwni są na wyginięciu. Firma ma olbrzymie problemy z naborem pracowników a jeszcze większe bo kombinuje z kasą.

mirek

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Justus - Kraków

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Justus?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Justus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 124.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Justus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 102, z czego 36 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Ochrony Justus?

Kandydaci do pracy w Agencja Ochrony Justus napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Ochrony Justus