Opinie o Agencja Ochrony Justus w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Agencja Ochrony Justus. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agencja Ochrony Justus na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Justus w Kraków

Karol

Czy dowiem sie cos więcej w temacie pracy dla koordynatora ds.ochrony fizycznej? Jaka kasa może z tego być?

poinformowany
@Karol

Na początek max 2500pln netto.

poinformowany
@Karol

Na początek max 2500pln netto.

SIEMANKO

Witam, mam pytanie w jaki sposób ta firma rozlicza urlopy, czy ekwiwalent dostaje się od razu z wypłatą w przypadku wypisania wniosku i czy mi ewentualnie nie potrącą z nadgodzin, bo nie miałem jeszcze okazjz być na urlopie w tym szanownym pierdolniku...Bardzo proszę o informację i z góry dziękuję i pozdrawiam

Marlena
@SIEMANKO

Masz umowę o pracę czy zlecenie ?

SIEMANKO
@Marlena

umowa o pracę i do tego zlecenia, chodzi głównie o to czy przy urlopie nie odetną mi z nadgodzin...

A nie wiem

Płacą Ci za 21 dni urlopy czy tam 20 2002 Brutto

Jaaaa
@SIEMANKO

Ja do dzis noe dostalam za urlop... malo tego jeszcze mi podrobili podpis na wniosku...

Oszukany

Ta firma to banda oszustow I zlodziei

asdfghjkl

Znowu zaczyna się kradzież pieniędzy znowu brakuje przy wypłacie

Koordynator

Rekrutacja przebiegająca w kilku etapach. Rozmowy profesjonalne i konkretne.

Doświadczenie Praktyka

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
po

Justus wypada z obiektu, oczywiście połowę załogi nie dostała rozliczenia podatkowego a premie jakie nam obiecano nie wiemy na co wydać. Dyspozytorki na odchodne są upierdliwe a w szczególności jedna która powinna sprzedawać pączki a nie siedzieć za biurkiem i prawić filozofie. Jakoś dwa lata nie przeszkadzało dziewczyną, że omijało się obchód wedle "ruchu na obiekcie" to teraz sraczka. Po dwuletniej współpracy mogę napisać że przerobiłem dwóch koordynatorów i byli ok ale zauważyłem że nie mają siły przebicia u prezesów. Kadry mają nas w dupie jak i inne działy u których szukamy pomocy w sprawie rozliczeń. Jesteśmy ciekawi czy ostatnia wypłata będzie się zgadzała. Zresztą siedzę w branży i już dawno doszedłem do wniosku, że agencje ochrony to maszynki do produkcji kasy kosztem szarych pracowników. Pozdrawiam

jula
@po

Taurus gowork może i pępkiem świata nie jest,lecz to co tutaj piszą pracownicy jest najprawdziwszą prawdą. Od miesięcy a może i nie od miesięcy firma justus nie płaci swoim ludziom terminowo pieniędzy ze zleceń, o kombintorstwie nie wspominając. Pity zapomnij spory odsetek do dziś ich nie ma,umowy też można zapomnieć. Agencję już też przerobiłam ale takich numerów to chyba rzadkość,ja przynajmniej takich nie znam.

Oszukany
@jula

Ma pani. racje ta firma to banda oszustow!!

Hanna

Chcecie dowiedzieć się więcej o Agencja Ochrony Justus? Koniecznie przeczytajcie informacje zawarte na stronie internetowej firmy https://www.justus.com.pl/justus/o-nas.html

Jula
@Hanna

Tam na tej stronie pani Hanno powinien widnieć jeszcze dopisek chcesz poznać prawdę o agencji justus i link http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,8704

Taurus
@Jula

GoWork pępek świata hahahah

jula

Panie prezes jak się przelewami zamienią z prezesem to nie tylko do poniedziałku poczekać mogą.Hahaha Ludzie co wy w tym gównie robicie jeszcze???

robert

powtórka z poprzedniego mc. tak samo się dni układają. ja już mam na koncie - w tym samym banku, kolega z obiektu jeszcze nie dostał a ma a pko.

KASA

jak zwykle

gj

I ZNOWU NIE BEDZIE PRZELEWOW

Hanna

@wkuwiony pit, własnie może spróbuj tak jak mówi @Patrycja?

Racvc

Ja nie wiem czy mi odprowadzili w tym roku ZUS bo w ZUS PUE nie moge wybrac 2017 rok mam tylko 2016

KPOF

Właśnie zalogowałem się na stronie ZUS, od początku roku nie odprowadzili żadnej składki a Wam?

Radiox

Jest spoko, jako student mam 11 na rękę. Jest umowa, wypłata sięnsgadza. Problem nie mogę uprosić się z kadr zaświadczenia. Cały czas mi mówią, że jestem na liście i muszę czekać.

Hanna

@Pracownik, długo byłeś pracownikiem Agencja Ochrony Justus?

No to mam informację. W kochanej, solidnej firmie siedzą już wszystkie możliwe kontrole. Począwszy od ZUS a skończywszy na PIP. Moja sprawa czeka w kolejce. Jestem szczęśliwa, że opuściłam to bagno. Teraz jestem na etapie ustalania adresu skarbowego. Zgłaszam ich za pranie brudnych pieniędzy moim kosztem. Dostałam ze zleceniówki PIT na jakąś sumę a ja nigdy nie podpisywałam z nimi umowy a tym bardziej takowe pieniądze nie wpłynęły na mój rachunek. Pozdrawiam wytrwałych w tej firmie.

activguard

Teraz pewnie wszystkie agencje sprawdzaja, pracuję w jastusie i dorabiam sobie w drugiej firmie, gdzie pip już siedzi dobry mc - wymyślili sobie umowy o dzieło aby obejść 13 zł brutto SKANDAL!!!! tam im dopiero trzepią.

Hanna

Poniżej przesyłam Wam link do ofert pracy w firmie - https://www.justus.com.pl/praca.html Może ktoś będzie zainteresowany?

ManiakSeksualny

Co Wy chcecie przecież tę Kaśke z recepcji wzieli do pomocy do kadr bo kadrowe sobie nie radzą ^^

Hanna

@justuswielka kupa może skontaktuj się z Agencja Ochrony Justus w tej sprawie? Z pewnością otrzymasz informacje na ten temat i będziesz spokojniejszy.

wkurwiony pit
@Hanna

tej Hanka czy ty myślisz ,że jestem taki głupi i nie próbuję sie kontaktować z kochaną firmą.Jak się do dzwonisz to zapomnij ,że się ktoś przedstawi z imienia i nazwiska- ot taka kultura w krakowie w justus.podobno zostały wysłane jest 11 marzec pit NIE MAM (usunięte przez administratora) szok.

Patrycja
@wkurwiony pit

Napjsałam do nich przez kontakt na stronie, jakiś miły facet oddzwonił do mnie aby zweryfikować dane i wysłał mi pita na maila, może spróbuj w ten sposób.

Hanna

@Jula a dlaczego uważasz, że te pozytywne komentarze są najczęściej pisane przez zarząd firmy?

Ichiban
@Hanna

Widzę że jesteś poczytania w temacie mam konto w PKO dziś 24 piątek to wypłatę będę miał kiedy gdzieś we wtorek chyba tak dzięki za odp oni czyli justus mają konto w ing tak

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Justus - Kraków

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Justus?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Justus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 124.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Justus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 102, z czego 36 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Ochrony Justus?

Kandydaci do pracy w Agencja Ochrony Justus napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Ochrony Justus