Opinie o Agencja Ochrony Justus w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Agencja Ochrony Justus. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agencja Ochrony Justus na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Justus w Kraków

Lulek

Niektóre osoby powinny pracować jako detektywi a nie w firmie Justus!. Firma normalna i spokojna bez wielkich aspiracji, natomiast trudno jest trafić na dobrych ludzi.

kilk

Zarząd justusa to same półgłówki bez szkoły. justus to ubecka i milicyjna firma wiec pracownicy są odpowiednio wyszkoleni.

Pilnypracownik

Tak bardzo niektórzy narzekają na firmę to może czas zmienić pracę? Jak widzę agencja nie ma nowych ofert pracy i gdyby było tak jak piszecie to mieliby braki kadrowe. Może czas wziąć się za sumienną pracę?

zło
@Pilnypracownik

może w końcu zaczniecie doceniać pracowników pracowników nie macie wieczne braki i skończcie piać bzdury

Mądry

I znowu pan Rysiek K. ucina godziny grupom interwencyjnym, to już jest wstyd trochę a no tak zapomnialem ze ten pan ktory jezdzi ( kto zna ten wie ) ma 14 zl na reke i ma płacony zus od tego dlatego te oszczędności a koledzy nie mogą do prosić sie 1 gr podwyżki jeżdżą za 9.70zl. Ta firma to wielka jedna parodia. Podwyżki mają tylko po znajomości reszta (usunięte przez administratora) na wszystkich. 3 prezesow trzeba utrzymać ich..

Były z bazy
@Mądry

XIX wieczny kapitalizm. Teorie Adama Smitha wprowadzone w 100%. Maksymalny wyzysk siły roboczej i maksymalizacja zysków zarządu. Z punktu widzenia zarządzania - genialne, no ale z moralnego to raczej...godne pożałowania. Ale taka plaga dotknęła w PL juz chyba wszystkie firmy ochroniarskie. Lepiej trzymać się od branży ochroniarskiej z daleka.

STEVEN SEGAL
@Były z bazy

Taki jesteś MĄDRY a z twoim wykształceniem w tym kraju nie ma roboty jak tylko w ochronie niedorozwinięty psychicznie i fizycznie i umysłowo niedorozwoju. Co masz grupę 02-P . Jedź do UK albo Faterlandu tam cię wyleczą z twoich wątpliwości imbecylu skończony. Kto z takimi możliwościami jak ty pracuje dupku w ochronie. Sejm senat a belweder (usunięte przez administratora) skończony (usunięte przez administratora) umysłowo chory

Nick tu ma być?
@Były z bazy

Ale (usunięte przez administratora) to profesjonalnie. Nic dodać nic ująć. Powiedz nam tylko czemu się zwolniłeś? A moze bylo inaczej

Obiektywny

hahaha genialne

Skoczek
@STEVEN SEGAL

Jesteś na tyle naiwny i myślisz że jesteś anonimowy w internecie i tak możesz bluzgać na lewo i prawo ? Gratuluje poziomu. Wspolczuje twoim bliskim, jeśli w ogole kogoś masz, bo sądząc po tym popisie to wątpie :D

Koordynator

Rekrutacja przebiegająca w kilku etapach. Rozmowy profesjonalne i konkretne.

Doświadczenie Praktyka

Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Mądry

piotruś

Nikt nikogo nie zmusza do pracy w firmie! Jeśli ktoś nie ma innych umiejętności czy też wykształcenia to nie ma wyboru!

Deleko

Tak skrajnie różne opinie , że nie wiadomo kto tu pisze prawdę. Może konkurencja chce dołożyć firmie ?

mirek
@Deleko

Konkurencja haha przecież wszyscy macie te same problemy. Brak wołów do wyzysku za grosze. Jak zaczniecie godziwe płacić to nikt nikomu złego słowa nie powie. A w tej firmie to już jest szczyt dziadostwa kasa po dwóch miesiącach rzadko na czas a na dodatek najczęściej nie jest cała.

Grzybek
@mirek

Wypłatę mam zawszę 25. Niestety ich klient zrezygnował z ochrony podobno ze względów kosztów inny obiekt mieli za daleko i zrezygnowałem z pracy u nich. Zastanawiałem się co będzie z wypłatą za czerwiec i sami dzwonili z kadr w zeszłym tygodniu, że brakuje im aktualnie podbitej legitymacji szkolej mojej, proszą o dosłanie. Zawsze się kasa zgadzała z godzinami... I była wypłacana w następnym mc - skąd stwierdzenie, że po 2 mc.

Ci*ta
@Grzybek

normalnie Ty cz*bie np pracujesz od 1 stycznia to wypłatę masz dopiero po 25 w lutym. Czyli praktycznie 2 miesiące za darmo walisz godziny

Pilny

Agencja Ochrony Justus ma potrzeby kadrowe jak większość firm. Generalnie jest maleńkie bezrobocie i firmy szukają ludzi do pracy a do tego są przecież roboty sezonowe i też tam ludzie pracują. Taki czas.

Warszawiok

Ta firma jest żałosna ucinają godziny pracownikom grup interwencyjnych tak szukają oszczędności. Panie prezesie o przepraszam na pana trzeba mieć wygląd co Ci facet to da że tniesz o godzine czas pracy? a już się nie wypowiem co było na początku roku 2017. Już sobie wyobrażam jak to będzie wyglądać.

Insp. Pracy
@Warszawiok

Ta " Złodziejska " firma na potkaniu wstępnym dała mi 6 umów do podpisania ponad rok temu i do tej pory nie mam stanowiska pracy. Kazali podpisać że nie będę zatrudniony w żadnej innej firmie a z PFRON dostali za stworzenie dla mnie miejsca pracy duże pieniądze. Za te pieniądze z PFRON kupują sobie samochody i budują domy a osoby od których biorą dane pracy nie dostają.

Coke
@Insp. Pracy

Zastanów się co piszesz.... jak jesteś osobą niepełnosprawną dostajesz umowę o pracę a nie zleceniówki ( nie 6 umów tylko 4 - bo są cztery spółki). Ponadto PEFRON pilnuje każdego grosza - nie mogą sobie rozpisać, że dla Ciebie kupili jakoś tam przedmiot. Co najwyżej biorą dofinansowanie do Twojej wypłaty - czyli płacą Ci mniej bo różnicę do kwoty z umowy pokrywa PEFRON. Jak by tak robili - to PEFRON zabrał by im wszystkie dofinansowania, a Justus rozwiązał by wszystkie umowy z osobami niepełnosprawnymi.

byly pracownik
@Coke

Dlaczego nie placa dodatku za peace w nocy pracownikom zatrudnionym na umowe o prace

Smerf
@byly pracownik

Ponarzekajcie jeszcze trochę to umowa o pracę będzie robić same dniówki a zlecenia same nocki wtedy będzie wesoło ????????????

Pilny

Największy problem niektórych osób to niechęć organiczna do pracy. Kombinowanie jak tu robić żeby się nie narobić,!! Te czasy sie skończyły i trzeba sie wykazywać.

Baranowo

dostałem wypłatę 2709 zł czego chcecie od tej firmy jak się noramlnie pracuje to się ma. Umowa zlecenie jak coś

kibic wisełki

Podobno studenci mają teraz 12 zł ze zlecenia, czy ktoś coś o tym wie?

wkurwiony!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hanna odnośnie wściekły to musi być jaki (usunięte przez administratora) który nie potrafi się upomnieć o swoje i daje się ładować bo problem sprawia mu policzenie do trzech. ale pracuje w tej firmie i mogę się wypowiedzieć koordynator którego mam jest spoko facet wszystko idzie z nim załatwić. potrafi facet spiąć pośladki i przyjechać nawet na interwencje. i to nie jest firma zła tylko niektórzy ludzie w niej pracujący są nieudolni nie wiadomo co wiec powinni może jakąś selekcje przeprowadzić bo tu trzeba być twardym a nie miętkim. co do kasy wszystko się zgadza kasa do reki plus za ujecie

iza

Wiecie co mnie śmieszy???

Zdrowy

Panie bardzo wściekły albo naprawdę Janie Prene.. Razem pracowaliśmy na obiekcie i wiem jaki z ciebie był ściemniacz i leń! Do roboty to ty się nie nadajesz. papiery masz na głowę i dlatego Cię do tych ochron jeszcze chcą zajmując miejsce zdrowym którzy w przeciwieństwie do ciebie chcą pracować i zarabiać pieniądze a nie tylko narzekać. Idź się leczyć na nogi bo na głowę już dla ciebie za późno!

wkurwiony!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja nie narzekam, tylko jak jesteś nieudolny to nie moja wina. szkoda klikania na takiego jak ty bo do takiej melepety naprawdę nic nie dociera. dałeś się wy je bać na szaro a teraz masz do wszystkich pretensje że nie potrafisz swojej (usunięte przez administratora) pilnować. Sorry naprawdę nie jesteś tak rzadki jak wodnisty

Darek.Justus

Przyjąłem się jako pracownik ochrony w Oświęcimiu 29.04.2017r.na budowę a. Umowę-zlecenie dostałem dopiero na początku czerwca oczywiście po napastowaniu kiedy dostaniemy te umowy bo niewiadomo kiedy to by było.Oczywiście umowa jest do 30.06.2017r. i oczywiście że upominałem się o swoje prawa dzisiaj dostałem od koordynatorki z ( bożej łaski ) e-maila że umowy ze mną nie przedłóżą.Tak że jak ktoś chce upominać się o swoje to nie polecam tej firmy.Nie są warci dobrych opini.A niektóre papiery-orginały to nie zwrócili mi do dzisiaj.

Darek.Justus

Pilny

Dlaczego Justus nie ma nowych ofert pracy? Może ktoś podzielić się wiedzą? Czyżby tak dobrze było w firmie i nikt nie zmienia pracy? Trochę nie chce mi się wierzyć ale może firma trafiła na dobrych pracowników?

IPS24

No nie takim anonimowym. Jeden "kozak" z mojego obiektu, który już nie pracuje ma założoną sprawę za to co wypisywał.

Bardzo. wsciekly
@IPS24

Masz umowe o prace? Placa ci za nocki? Ja mam umowe o prace I od stycznia mi nie zacili za prace w nocy dodatku dodatku. Kordynator napisal ze pracowalem od 14 do 22 na obiekcie. w ktorym sie pracuje od 18. Co powiesz na ti?

Gucio-s

A Ja jestem dumny że pracuję w tej firmie. Mija już powoli 6 rok pracy i zawsze miałem wypłatę na czas i zgodnie z tym co zarobiłem. Jak się coś nie zgadzało to mój kierownik Pan Krystian.S (wspaniały człowiek) zaraz odkręcał sprawę i było po problemie. Jak się komuś nie chce pracować to nie musi, tylko narzekać co niektórzy potrafią i najlepiej pisać głupoty w internecie bo jest się anonimowym... Pozdro dla normalnych.

:Bardzo zdenerwowany
@Gucio-s

Kordunator taki wspanialy Krystian. S? To dlaczego za nocki mi nie zaplacil. Od stycznia chociaz mam umowe o prace

@:Bardzo zdenerwowany

Rusz mózgiem kolego a nie wypisuj tutaj głupot! To firma płaci wynagrodzenie a nie koordynatorzy! Oni także dostają pensje od firmy i też nie wszystko w tej kwestii jest różowe. Także odczep się od człowieka bo śmieszny się robisz

Ktos
@Gucio-s

Pieprzysz glupoty. bo jestes kapusiem dlatego ci placa!!

@Ktos

Kapuś? Wiesz synku co to słowo w ogóle oznacza? płacą mi bo pracuje a nie pieprze i wypisuje głupoty jak Ty leniwy jełopie

mirek
@Gucio-s

No właśnie pokazałeś co myślisz. Właśnie góra sobie myśli że ma do czynienia z jełopami którzy niewiele rozumieją i widzą. Tylko te leniwe jałowy ślepe nie są widzą jak ich różną na godzinach i dodatkach.

Smerf
@Ktos

Nie jestem kapusiem i też mi płacą całkiem dobrze

ktos
@Smerf

A masz umowę o ptace? Placa ci za nocki? Mi nie placili złodzieje

Justus ma określony zakres prac i jeśli ktoś uważa, że to jest poniżej jego godności może szukać pracy w innej firmie. Przecież nikt nikogo nie zmusza do pracy.

BYŁY PRACUŚ
@Piotr

LIZUSSSSS

Patrolek

Agencja Ochrony Justus to normalna, dobra firma. Charakter pracy nie jest do akceptacji dla wszystkich. Myślę, że część osób pracuje tu z konieczności i to jest też powód do niezadowolenia a wówczas wszystko przeszkadza.

Ona123
@Patrolek

Ale czy podpisywanie kolejnych umów zleceń mówiących że to do etatu, wcześniej były umowy też do podpisania tylko nie było stron zawarcia pomiędzy mną a jaka spółka, oraz podejście osoby koordynujacej że umowy badania przekażemy na mieście... Żeby nie było tak, iż miałam robić zadania Kierownika zmiany a okaże się że cały czas wykonywane będą obowiązki tylko pracownika ochrony. Nie oceniam dobrze czy źle, ale pierwszy raz spotykam się z taką formalnościa i sposobem załatwiania spraw

Ona123

Heniek
@Patrolek

To. jest firma oszustow I (usunięte przez administratora) mam umowe o prace I od stycznia nie placa mi za nocki. Podalem ich do PIP I sie zwalniam

prawnik
@Heniek

To wiedz o tym, że jak poczują oddech PIP-u to będą nagabywać na ugodę. Wtedy ciągniesz od nich kasę lub kontrola i płacą tobie ukradzione pieniądze z odsetkami i wysoką karę dla PIP-u (około 30 tys. zł)

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Justus - Kraków

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Justus?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Justus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 124.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Justus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 102, z czego 36 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Ochrony Justus?

Kandydaci do pracy w Agencja Ochrony Justus napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Ochrony Justus