Agencja Ochrony Multus

Kraków

Opinie o Agencja Ochrony Multus

byly multusik 2010-03-13 20:27:01
witam wszystkich polecam te firme kazdemu przyszlemu pracownikowi bylem z nial na wielu zabezpieczeniach imprez masowych .firma daje umowe zlecenie zawozi na miejsce wykonywania zlecenia i spowrotem przywozi wyplaca terminowo kase za wykonanal prace ale mundur trzeba miec swuj z gury polecam te firme i pozdrawiam p prezes zarzadu ( usunięte przez administratora )
anonim 2010-03-23 23:01:31
byly multusik - 2010-03-13 20:27:01witam wszystkich polecam te firme kazdemu przyszlemu pracownikowi bylem z nial na wielu zabezpieczeniach imprez masowych .firma daje umowe zlecenie zawozi na miejsce wykonywania zlecenia i spowrotem przywozi wyplaca terminowo kase za wykonanal prace ale mundur trzeba miec swuj z gury polecam te firme i pozdrawiam( usunięte przez administratora )Były multusiku. Jeśli chcesz być już taką wazeliną to na twoim miejscu zanim coś napiszesz weź do ręki słownik ortograficzny - i pisz prawdę :) Pozdrawiam :D
negatywny na multusa 2010-08-26 15:16:12
sledze wpisy na temat tej firmy i zauwazam ze są usuwane wpisy bardziej konkretnie opisujace przypadki negatywne czemu tak sie dzieje?
nagard 2010-09-26 09:02:35
WAZNE!!!!!!!podaje prawidlowy meil do kontaktu: nagard@wp.pl
Sławek 2011-03-18 10:59:46
Firma multus to wielka porazka,byłem i widziałem..szok...nie zapewniają godnych warunków swoim pracownikom.Podam przykład np. renomowany czterogwiazdkowy hotel w Bukowinie Tatrzańskiej ktory niedawno został otwarty ma ochronę firmy ( usunięte przez administratora )..a pracownicy pełnią służbę po 24 godziny a ich miejsce socjalne zeby zrobic sobie przerwe to w parkingu podziemnym pod scianą krzesło i kawałek deski na którym trzymają swój dobytek:) Brak mają dostępu do wody bieżacej i toalety muszą szukać niewiadomo gdzie...normalnie przeraziłem sie jak to zobaczyłem bo u nas tzn w beskidach by to nie przeszło....jest to żenada dla firmy multus jak i hotelu ( usunięte przez administratora )ak widac cztery gwiazdki....jestem na etapie dokładniejszego sprawdzania firmy multus i jak bede miał wiecej info to napisze a nazwe multus pisze z małej bo na nic wiecej ta firma nie zasługuje..pozdrawiam :)
Sławek;-) 2011-03-18 11:59:18
Widze że prawda boli...miałem juz telefon z pretensjami ze co ja to piszę..ale spokojnie nie martwcie sie:) Uruchmiam kontakty i zbieram coraz wiecęj nowych informacji na temat tej firmy albo ( usunięte przez administratora )..a wszystko co piszę to potwierdzone fakty...pozdrawiam serdecznie wszystkich i pana ( usunięte przez administratora )
zesio 2011-03-18 17:27:50
to ( usunięte przez administratora ) juz nie moze znalesc tu na miejscu pracownikow? a Ty musisz jezdzić tu z beskidu? niezle, juz nikt nie chce dla niego robic, nawet kooordynator( usunięte przez administratora ) juz szuka se robote gdzies indziej, ludziom nie placi po kilka miesiecy, a nawet wcale nie poplacil, znamy kilka osob poszkodowanych, jakby co masz mejla powyzej, w tym miesiacu ma kolejna rozprawe,
anonim 2011-03-20 12:40:40
Dokladnie. Jedna wielka porazka macie racje
anonim 2011-03-23 13:03:24
podaje klientów multusa na którycha adresy mejlowe można pisać to ( usunięte przez administratora )i,a moze ma ktos info na temat ochrony imprezy masowej na krokwi?
Anty Dragan 2012-11-13 10:15:28
Kiedys sie spotkamy!
Anonim 2013-08-06 01:15:05
Ciekawi ludzie pracują Agencja Ochrony Multus Kraków?
Adam Łapa 2014-02-04 14:11:56
Zesio napisz mi na fb kontakt do Ciebie sprawa z multus
KOZAK 2014-02-09 20:49:20
Dyrektor z Prezes i dziecmi zyja za pieniadze niewyplacone pracownikom, do tego ciagle zmieniaja adres biura zeby uciekac przed bylymi pracownikami. Dyerektor zawsze mówi że zapyta prezes co z kasą, a Sam rządzi firma, prezes to tylko pretekst zeby kasy nie wyplacic
kowal 2014-03-04 18:48:14
nadal multus roluje pracowników, czy już go kontrole z urzedów oduczyły rolować ?
Xavaeue 2014-04-22 03:31:22
Pracuje niecałe pół roku w Multusie na umowe zlecenie (niestety... ale dzisiaj młody człowiek, taki jak ja nie znajdzie ani lepszej pracy, ani normalnej umowy...). Póki co mam płacone wszystko w terminie, około 5,50zł za godzinę. Jak dla młodego człowieka to nawet nie ma co liczyć na zamieszkanie samemu.. Ale ja i tak już na nic nie liczę, ważne, że płacone mam terminowo, ale może też juz niedlugo bedzie inaczej?
Adam L 2014-05-30 17:22:14
Nie wiem czemu moje wpisy z zeszlego roku zostaly wykasowane lub nie moge znalesc dla osob zainteresowanych sprawami sadowymi z multusem podaje kontakt **^%)*#&( zeby administrator nie usunal numeru itp i nie doczepił sie to kazdy znaczek odpowiada numerowi na klawiaturze przykladowo *-8 #-3 itp Moje nazwisko(usunięte przez administratora)sprawa multusa z zakopanego szeroko opisane w Tygodniku podhalanskim
patrycjusz 2015-01-24 18:56:19
Wiem, że branża ochroniarska nie jest w ostatnich czasach zbyt dobrze płatna, dlatego musze zadac to niewygodne pytanie, na jakie stawki można tutaj liczyć? Posiadam doświadczenie, licencję drugiego stopnia oraz pozwolenie na broń. Także, czy macie w Multus chociaż 10 złotych netto za godzinę? Pozdrawiam.
kicaj 2015-02-04 15:42:02
Firma nie wypłaciła mi wypłaty jestem zwodzony ze niby czekają na pieniądze od kontrahentów czuje się oszukany dlaczego ja to wstyd żeby nie mieli 900 zł na wypłatę i to jeszcze po miesiącu przepracowanym i dopiero na koniec następnego oszuści
EDEK 2015-04-12 08:52:27
Nie tylko ty czekasz. Jeszcze nie byłeś zastraszany?
info 2015-08-26 03:59:38
mam do sprzedaży dużo ciekawych informacji o multusie jak i o włascicielach tej lipnej firmy co żyje kosztem pracowników. chcesz info to zostaw kontakt to się odezwe.
zastraszani się nie ma co bać, ten kto zastrasza żyje w strachu bo ma nieczyste sumienie a do stracenia ma dużo
dziecko 2016-03-12 13:55:21
nadal dyrektor twierdzi ze bukovina termy, autoremo, oraz inni nie wyplacaja firmie pieniedzy za robote wykonana dla nich i nie ma z czego wyplacic wyplaty pracownikowi ?
multus 2016-08-15 22:40:16
Witam, w szanownej firmie multus pracowało się ok, kiedy nadszedł czas rozliczenia za dobrze wykonaną prace pan ,, dyr. DRAGAN" okazał się być zwykłym kłamcą i oszustem, żeby od marca się prosić za uczciwie zarobione pieniądze to jest szczyt. Na szczescie mam juz wyrok sądu także niedługo do pana zawita komornik. Pozdrawiam
Z ,,poważaniem" BLACHA TOMASZ
karku 2016-10-04 09:34:49
prezes z dyrektorem razem mieszkaja na glogera 43b/3 w krakowie, tam mozna isc po kase niewyplacona bo biura to fikcja
As 2016-10-04 18:50:07
No to jest naprawdę dobra agencja ochrony, mają wysokie stawki
draganek 2016-11-21 22:51:11
az dziw ze taka nieuczciwa firma istnieje, ale tak to jest jak nieudacznik wylecial z innych firm, to otworzyl swoja. ze swojej kobiety zrobil prezes a sam trzyma na wszystkim rece, byle oszukac
Zostaw swoją opinię o Agencja Ochrony Multus - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Ochrony Multus