Opinie o Agencja Ochrony Justus w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Agencja Ochrony Justus. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agencja Ochrony Justus na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Justus w Kraków

Ochroniarz

Witam wie ktoś może Jaki jest sposób rozliczania godzin poza normą oraz godzin nocnych

traktowany jak smiec
@Ochroniarz

na chorobowym tez oszukuja. Maja wyjatkowo kreatywnego ksiegowego,(usunięte przez administratora) za nocki nie placa, nie liczy sie pracownik tylko stan konta (usunięte przez administratora) wkrotce zostana podjete odpowiednie kroki.

adam

Firma nie posiada w Szczecina biura, dostajesz samochód typu van czyli 2 osoby. Musisz w nim wozić mundury i dokumenty. W większości obiekty handlowe z wisieńką na torcie Auchan Ustowo. Jeśli lubisz telefony całe dnie oraz ciągłe braki na auchan to praca dla Ciebie.

Herszt

Bez emocji i hejtu: - firma miała lub ma bardzo sympatyczną i na poziomie koordynatorke w okolicach Dolny Śląsk itd - zatrudnia niestety głównie niepełnosprawnych na obiekty handlowe. Są to osoby bez jakichkolwiek predyspozycji i bez żadnego pojęcia o pracy na takich obiektach - zdarzają się pomyłki i opóźnienia w wypłatach wynagrodzenia - ogółem nic specjalnie nie odbiegającego od ogółu branży

nie herszt
@Herszt

Wiadomo dlaczego zatrudniają niepełnosprawnych. Bo mają za nich kasę z PFRON-u. I dlatego przymykają oczy na wiele, nawet na spanie w nocy. A pomyłki w wypłatach są najczęściej celowe.

@Herszt

Nie przesadzaj z oceną owej koordynatorki!!..to moja rada!!

@Herszt

Fałszywa i nie szczera kobieta!!...robi wszystko na pokaz!!...i aby aby przypodobać się prezesom w Krakowie....

Herszt
@jaki

Przekonałeś się na sto procent?

Nawet na 1000%

rproceder
@jaki

Na jakiej podstawie uwazasz iz jest "falszywa i nieszczera", Osobiscie mam o kobiecie rowniez pozytywne zdanie! "robi wszystko na pokaz aby przypodobac sie prezesom w krakowie" - skad wiesz?

@rproceder

Widziałem i słyszałem!

znaj
@jaki

Fałszywa, nie szczera, robi wszystko na pokaz - cóż, to po prostu standard w tej firmie.

Oxhroniarz
@jaki

Nie prawda. Ta Pani to najlepszy koordynator jaki może być.pracowalem w wielu firmach ochrony ale tak dobrego koordynatora nie miałem nigdzie. Ta Pani koordynator jest najlepszym jakiego miałem . Załatwia wszystko na czas.nigdy nie zostawi pracownika z problemem A nawet pomoże. Zaltwienie ciuchów do pracy czy jakiegokllwiek zaswiadczenia to nie problem dla niej. Kontakt telefoniczny zawsze jest na najwyzszym poziomie.Każdemu pracownikowi ochrony życzę takiego koordynatora jak ta Pani. A jeżeli ktoś nie daje od siebie w pracy tyle i powinien to nie powinien się wypowiadać bo zazwyczaj tak jest że ci co najwięcej narzekaj to najmniej robią. Ja robię swoje i nigdy nie narzekalem na koordynatora... Ale ta Pani jest najlepszym jakiego miałem i każdemu takich przełożonych życzę. I nie myślcie że pisze to specjalnie. Poprostu pisze prawdę co wielu pracowników z dolnego Śląska potwierdzi.

Ochroniarz
@Herszt

Firma nadal ma tą koordynatorke i jest to najlepszy przełożony jakiego miałem. Oby była jak najdłużej.

Bolek

Przyszły Pity

@Bolek

Gdzie????...ja czekam na swój.....

Koordynator

Rekrutacja przebiegająca w kilku etapach. Rozmowy profesjonalne i konkretne.

Doświadczenie Praktyka

Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Pracownik justusa

Myślałem, że wypłaty są 25, ale CO MIESIĄC!, jednak się przeliczyłem. Ja mam niby teraz czekać ile na wypłatę?

Oszukany pracownik

Nie polecam zatrudniania się w Agencji JUSTUS. Koordynatorzy z dyrektorami regionalnymi to w moim odczuciu o...... Gdy prosiłam o wolne na załatwienie waznych spraw prywatnych rodzinnych z możliwością powrotu do pracy po uregulowaniu własnych spraw prywatnych, pracodawca byl wtajemniczony w temacie/ dostałam zapewnienie od dyrekcji: ..."proszę załatwiać swoje sprawy I wracać do pracy". Niestety koordynator nie zatrudnił osoby zastepujacej mnie z podaniem że jest to " zastepstwo". W chwili, gdy byłam dyspozycyjna z powrotem i zapodalam chec powrotu do pracy nie było o tym mowy, mimo iz przelozeni zapewnieniali mnie 3 tygodnie wczesniej a dokladnie sam pan dyrektor o ponownym zatrudnieniu. Czy pracodawca, osoby decyzyjne i funkcyjne są uczciwe???? Mam swoje nie subiektywne zdanie.....

paweł

Praca jako koordynator Jakie warunki- jaka kasa/ jakie auto sluzbowe/ ilość sklepów do odwiedzenia codziennie

@paweł

Praca nie jest łatwa ale daje dużo satysfakcji!..czas pracy nie normowany! Średnio dziesięć godzin na dobę nawet w weekendy. Co do Twojego pytania??..wszystko w normie!..problemem niestety są predyspozycje koordynatora do wykonywania tego zawodu. Znam wielu koordynatorów ale tylko nieliczni wykonują swoją pracę w sposób profesjonalny.

znający
@paweł

Nie dostaniesz służbowego, musisz mieć własne. Kasa marna i dlatego większość kombinuje, najczęściej na niekorzyść pracowników. (usunięte przez administratora)Tylko, że nie ma specjalnie chętnych do tej pracy i firma musi brać takich, którzy chcą.

@znający

Oj "znający" !!...Ty zawsze swoje!..nie znam opinii Dyrektora ale domyślam się, że podziela moje uwagi!!...

aaa
@paweł

samochody prawie wszyscy mają służbowe tylko kilka osób w krakowie i katowicach jezdza prywatnymi a reszta toyota i kia.

aaaa
@aaa

Jesteś tego pewien?

bbb
@aaaa

Nie? Czyli prawdą jest, że trzeba mieć własny samochód. Cóż, firma oszczędza jak może.

nocka
@paweł

Wczoraj pan Przemysław K był z panem Dariuszem dyrektorem w Krakowie i dostał kwita. W końcu Kraków przeczytał to wszystko co jest tu pisane na niego i zwolnili go dyscyplinarnie. Nie wiem jak z karami jakie ponakładał na pracowników czy centrala pozwraca ale na pewno przyjmą połowę osób które bezpodstawnie pozwalniał. Na jego miejsce jest już przyjęta jakaś pani z obiektu w Jaworznie więc w końcu będzie normalnie....

@bolo

Co do profesjonalizmu? Pamiętam jednego koordynatora w rejonie Wrocławia i okolic jakoś w połowie roku 2018 i nigdy go zapomnę. Facet z klasą i super podejściem do człowieka-profesjonalista, nazwiska nie będę tutaj wymieniał, był bardzo krótko na stanowisku. Co skłoniło go rezygnacji nie wiem ale wiem jedno, że to był właściwy człowiek na właściwym miejscu. pozdrawiam pracowników Justusa

lala
@nocka

Wreszcie wywalili Przemka K.

Mariusz

Absolutnie nie polecam tej firmy w wojewodztwie kujawsko pomorskim. Koordynator pan Marek jest niewiarygodny co chwile zmienia zdanie. Jego slowa sa nic nie warte. Praca z marnym zusem na smieszne pieniadze na smieciowce.

@Mariusz

Pamiętaj proszę, aby nie publikować danych osobowych umożliwiających identyfikacje osób trzecich. Nie jest to zgodne z aktualnym rozporządzeniem (RODO), ani regulaminem forum GoWork.pl https://www.gowork.pl/regulamin Od czasu Twojej wypowiedzi minęło kilka tygodni. Czy w tym czasie zaszły w firmie jakieś zmiany?

Odwazna

Nie warto czasu poświęcać jestem klientem i nie polecam

Nwj

Wszyscy dostali kasę przed świetami ?

Remarke
@Nwj

Tak. W Pon wypłacą jak co roku wcześniej ponad połowę wynagrodzenia za grudzień jeśli ktoś się splukał na święta - dotyczy pracowników na zleceniu.

JonLaJoy

Firma z najniższymi stawkami w Trójmieście. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Podwyższyć stawki.

Tom
@JonLaJoy

JonLaJoy mógłbyś napisać coś więcej. Jakie stawki dają na obiektach handlowych w trójmieście, czy ciężko jest dostać etat?

Praca
@Tom

Minimalne stawki ustawowe. Etat tylko dla osób z orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym lub znacznym. nawet orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu lekkim nie daje etatu.

Pis

czemu koordynatorzy piszą w ogłoszeniu 12zl na przykłady Monitoring/Detektyw sklepowy: Opis stanowiska: - Obserwacja na monitoringu terenu sklepu ,praca we dwie osoby na zmianie. - Reagowanie na aktywację bramek , dokonywanie ujęć. - Praca w godzinach 6-14; 14-22; 12:00-20:00 -w Niedziele i święta - jeżeli sklep jest nieczynny nie pracujemy, Nasze wymagania wobec kandydatów: - Zaświadczenie o niekaralności , - Sumienność i zaangażowanie, - Komunikatywność. Oferujemy: - Stawka 12,00 zł netto, - Płatne szkolenia - Praca nie cały czas na nogach- zmiany na monitoringu kamer, - Praca również ,dla kobiet - Stabilne warunki zatrudnienia.Marcin Z. 511978014 lub 517032945 ; a na wypłatę. Wychodzisz 11zl Proszę. o udzielenie i wyjaśnienie dlaczego ..... Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nie pisać. Bzdury tylko prawdę

tenten
@Pis

Zawsze tak było. Nigdy nie napiszą prawdy.

@tenten

Nie do końca rozumiem, co masz na myśli? Została wklejona treść ogłoszenia o pracę a pojawiły się odpowiedzi, że to nie prawda. Jeśli chodzi o stawkę, być może zostaje ona ustalana indywidualnie po zapoznaniu się z kompetencjami kandydatów? Co dokładnie jest według Was nie prawdą? Treść ogłoszenia? A może godziny pracy?

Pis
@Hanna

To że piszę i mówi i obiecuje 12zl na godzinę netto a jest 11zł i umowa jest na 13.7 zl brutto i płacą od tego co jest na umówię a ci oszukują. by zdobyć pracowników

@Pis

Być może niektóre osoby rzeczywiście mają taką stawkę? Jednak w momencie, gdy kandydat otrzyma umowę i zobaczy właściwe wynagrodzenie, może zapytać szefostwo o powody i szczegóły takiego stanu rzeczy. Jeśli komuś podana stawka nie odpowiada, zawsze może nie podpisać konkretnej umowy, nie sądzisz?

MAX

Praca dla osób które chcą pracować a nie szukać dziury w przepisach????Czyli pseudo pracownik??? Moje sugestie dla Agencja Ochrony Justus: Praca dla osób które chcą pracować a nie szukania luk prawnych???

@MAX

Nie kombinujcie i nie oszukujcie pracowników!!!

TORPEDO
@MAX

Max w zupełności masz rację.to praca dla osób które naprawdę chcą pracować.Niestety w firmie znajdują się osoby wykorzystujące swoje stanowisko do gnębienia ludzi im podległym.Otaczają się wazeliniarzami lub kolesiami.Przykładem tego może być pewien Dowódca Zmiany w GK .Pan M.Ma swoich kolesi którzy chodzą parami po posterunku,chodzą razem na przerwy na papierosa nie zgłaszając tego na dyżurkę/jeden z nich nie pali/.Zdarzyło się że jeden agent nie zgłosił swojego zejścia na przerwę,to za to został potraktowany jak przysłowiowy gówniarz.Doradzam troszkę empatii dla starszych.a nawiasem mówiąc kto zrobił tego gościa Dowódcą Zmiany.Jeszcze jedna kwestia.Wygląd zewnętrzny.Koszula biała.Może ona kiedyś była biała.Poplamiona,pożułkła ,niewyprasowa.Pralki nie widziała niewiem kiedy.Taki agent chodzi między ludżmi.Przełożony nic na to,może tego nie zauważa.Jeszcze jest jeden kóry wiernie mu sekunduje.Wstyd dla firmy.Nie jest to hejtowanie wszystko można sprawdzić.Ustalanie graiku też daje do myślenia.Jedni mają po ponad trzysta godzin,a natomiast inni z trudem wyrabiają sto pięćdziesiąt.Czy nie jest to klika.Jednym się przydziela posterunki łatwiejsze,natomiast tym z gorszego sortu trudniejsze.Myslę że przełożeni czytają posty na temat firmy i dbają o jej wizerunek.Tak jak już wcześniej napisałem wszystko można sprawdzić wysyłając agenta który by się przyjrzał służbie w GK.A na koniec.firma w porządkuJedyny mankament to ubrania służbowe.powinny być nowe.

bolo

Firma jak większość firm ochroniarskich stawiająca na jakość i rzetelność w zakresie świadczenia usług ochrony osób i mienia. GAO Justus wyróżnia jednak rzeczowe podejście do problemów, do współpracy z kontrahentami a przede wszystkim merytoryczne rozwiązywanie problemów. Dbałość o warunki pracy agentów ochrony w terenie jest dla GAO Justus zadaniem najważniejszym. Kontakt i pomoc dla koordynatorów ochrony w terenie jest rzeczowy i konkretny.

oburzony
@bolo

To są jaja!!! Proszę o interwencję administratora!!! Nie można za darmo zamieszczać reklam. Za powyższy tekst Justus powinien zapłacić i powinien być wyraźnie oznaczony jako reklama.

@oburzony

Proponuję wizytę u psychiatry a oburzenie spadnie po właściwej kuracji..

ppppppppp
@bolo

Panie dyrektorze widać, że macie nieczyste sumienia skoro tak atakujecie ludzi. A poziomem chamstwa wystawiacie odpowiednią opinię Justusowi.

aaaaaaa
@ppppppppp

Że niby oni mają jakieś sumienia? nigdy w życiu.

prac

(usunięte przez administratora) Był Pan niezwykle aktywny na tym forum m. in. pod nickiem "bolo". Oznacza to, że na bieżąco czytał Pan liczne opinie o nieprawidłowościach w firmie. także liczne zarzuty pod adresem koordynatora(usunięte przez administratora) Co Pan zrobił w celu wyjaśnienia? Zgłosił Pan odpowiednim organom? Przekazał Pan informacje o nieprawidłowościach swoim przełożonym?

znajomo
@prac

Proponuję przeczytać wszystkie wpisy dyrektora (usunięte przez administratora) jako "bolo". Widać doskonale, jak wygląda kultura osobista i stosunek do ludzi, nie tylko do pracowników, ze strony kierownictwa Justusa. Wpisy dyrektora (usunięte przez administratora) jako "bolo" dają najlepsze świadectwo o tej firmie? A co może odpowiedzieć na powyższy post? Nic, bo o wszystkich nieprawidłowościach doskonale wiedział. I to nie tylko o tych, które opisywano.

bolo

To, że "bolo" to nie Pan (usunięte przez administratora)on wie najlepiej!...pod psełdo "bolo" kryje się zupełnie inna osoba, która jak każdy ma prawo wyrażać swoje opinie na tym forum. Szanuję ludzi z GAO Justus od agenta ochrony do prezesa. Pan (usunięte przez administratora) jest jedną z wielu osób, które cechuje doskonała znajomość branży ochroniarskiej oraz profesjonalizm w codziennym działaniu. Co do mnie??..wieloletnie doświadczenie oraz znajomość rynku w temacie ochrony, znajomość ludzi w agencjach ochrony w tym w GAO Justus pozala mi na swobodne i rzeczowe wyrażanie swoich opinii. Mam nadzieję, że szanowni koledzy tzw. "obeznany" czy "prac" zrozumieją, że "bolo" to tylko sympatyk GAO Justus, który w sposób realny i rzeczowy wyraża swoje opinie.

Justusik
@bolo

(usunięte przez administratora) Może warto wreszcie odnieść się merytorycznie do zarzutów? Widać, że nie jest Pan tak skory do obrażania ludzi od kiedy znana jest pana tożsamość.

ciekawy
@Justusik

Czy dyrektor Sz. pracuje w Krakowie czy w Katowicach?

znający
@ciekawy

Panie dyrektorze Dariuszu Sz. Może w końcu odpowie Pan na pytania. Co Pan zrobił z wiedzą o nieprawidłowościach, którą posiadł Pan dzięki niezwykle częstemu udzielaniu się na tym forum? Zgłosił Pan to przełożonym? Dużo pisano tu o Przemysławie K. Wyjaśnił Pan to? A przecież, to co pisano to tylko czubek góry lodowej. Wiadomo, że skubnął pracownika na Superjednostce na kasę za czterdzieści parę godzin.

pis
@bolo

będziecie mieć starców za pracowników takich co się z nich śmieją co wyglądają jak dziady i opowiadają świńskie kawały chodzą za kierowniczkami i pracownicami a i wo gule śmierdzą wódą i wyglądają jak by z miesiąc wody nie widzieli oni i ich ubrania za te wasze 11zl

@pis

Tak jest. Ale cóż, nie może być inaczej skoro chodzi o to, żeby płacić pracownikom minimalne stawki a dostawać jak największe dofinansowania z PFRON. Wiadomo, że Justus zdobywa zlecenia oferując klientom najniższe ceny. Zdobywają rynek najniższą ceną a nie jakością.

PracJustusa
@pracownik

Oczywiście, zdobywają rynek żądając najniższej ceny. Niższej niż inne agencje ochrony. Dlatego muszą tak traktować pracowników. A jakość? Jak jakiś klient wymaga nieco więcej to na obiekcie jest niesamowita rotacja. Na niektórych pracownicy zmieniają się tak często, że mówi się: "jak w poczekalni dworcowej"

@znający

Proszę, abyście nie publikowali w swoich wpisach imion, nazwisk i pozostałych danych osobowych, które mogą umożliwić identyfikacje osób trzecich. Zgodnie z zasadami regulaminu GoWork.pl i aktualnie obowiązującego prawa dotyczącego ochrony danych osobowych, nie wolno umieszczać tego typu danych na forum publicznym. Zachowajcie także kulturę wypowiedzi. Wpisy, które nie są zgodne z regulaminem, mogą zostać usunięte przez administratorów serwisu. https://www.gowork.pl/regulamin

zainteresowany
@pracownik

Wystarczyło kilka prostych, a kłopotliwych pytań i dyrektor Dariusz Sz, milczy jak zaklęty. Może warto powtórzyć zadane tu pytania: co Pan zrobił Dyrektorze z informacjami o nieprawidłowościach? na przykład z informacjami o koordynatorze Przemysławie K.?

tenten
@zainteresowany

K.? wiadomo - "śliska sprawa".

KRAKOWIAK

pracowalem w justusie wiele lat temu a ostatnia pensja to 380zl i nigdy tego nie zapomne omijam te firme jak (usunięte przez administratora) na skwerku pozdrawiam ;)

pis

to jest firma 1 która płaci jak im się podoba raz ci dadzą 10,5 raz 11 a raz 11,5 nie wiesz kiedy ile ci naliczą wypłaty a masz na godzinę 12 zl mnie już na 700zl oszukali a pracuje 5 miesięcy to są dziady jak ktoś nie musi to niech w te (usunięte przez administratora) nie wchodzi Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: nie oszukiwać

Justusik
@pis

Takiej zmiany w tej firmie nie będzie.

Ma się coś zmienić od nowego roku czy dalej nic i będziemy (usunięte przez administratora) za tyle samo ?

lalala
@Marek

Nic się nie zmieni. Tylko dostosują stawki do minimalnych stawek ustawowych. Bo muszą to zrobić.

Danuta

Szkoda , że nie można się na tym forum logować jawnie n.p. z Facbooka.Nie wszyscy boją się pokazać swoją twarz i dane. Jeżeli ktoś dobrze wyraża o pracodawcy to już podpadające i ciągła pyskówka . Tak jak z "BOLO" "BOLO" mówi , ze nie jest pracownikiem inni "ze jest" W koło Macieja" Ja tez nie jestem pracownikiem firmy.

JUST
@Danuta

Wiadomo, że 'bolo" to pracowni firmy.

@Danuta

Tu Cię popieram (usunięte przez administratora)!...i wyszło by szydło z wora!...a zawsze narzekają Ci!!..co sobą mało prezentują!

ppppppppp
@bolo

Panie dyrektorze: musicie mieć strasznie dużo "za uszami" skoro tak atakujecie ludzi.

@JUST

"Bolo" nie jest pracownikiem firmy!!....tyle na teraz

@Danuta

Hahahahah masz rację Danusiu!!.....a tak dla Twojego info???...nie jestem pracownikiem Justusa!!...pozdrawiam

lalala
@bolo

Racja: nie jesteś pracownikiem Justusa. Bo jesteś szefem.

Jedna z lepszych firm!

@bolo

bolo - nie zamulaj tego forum. to forum dla pracowników.

Ona

Uważajcie na tę firmę jest mało rzetelna i potrafi nie wypłacać w pełni wypracowanych godzin mało profesjonalna firma ,nie polecałabym zdecydowanie odradzam!!!!Kadry do wymiany ,bo mieszają i nie ogarniają tematu.

Ciastek Zakalec
@Ona

Firma to ludzie, a ludzie są różni. Z Justusa odszedłem tylko dlatego że na moim obiekcie docelowym dyrekcja obcięła godziny do minimum. Współpracę z firmą wspominam dobrze. Mundurówka do poprawy.

cez
@Ona

zgadza się ja walczę o wypłacenie dodatku za godziny nocne (umowa o pracę) choć wypłaty są o czasie,zobaczę czy będę musiał podawać ich do sądu pracy

@Ona

Firma "JUSTUS" ..jest jedną z najlepszych agencji ochroniarskich w Polsce!!! za rozliczenia z pracownikami , umowy itp odpowiadają koordynatorzy w terenie a nie Kadry Justusa!!..koordynatorzy rozliczają agentów, nanoszą dane do systemu i oni są odpowiedzialni za finansowe rozliczenie agentów w terenie.

olo
@bolo

"bolo" - ewidentnie widać, że pracujesz w centrali w Krakowie. Nie zamulaj tego forum

@cez

Nic ci to nie da. Na nich nie ma żadnej siły.

@olo

Tak myślisz OLO ??...chciałbym tam pracować bo to super agencja!.

cez
@pracownik

to znaczy że co,są w zmowie z sądem pracy czy pip-em ?

@olo

Nie pracuję w JUSTUSIE..jestem tylko jej sympatykiem szanowny kolego "olo"!..

@bolo

Niesłusznie krytykujesz kierownictwo JUSTUSA bo nie znasz ludzi tam pracujących!..determinacja i zaangażowanie oraz dbałość o warunki pracy agentów ochrony w terenie jest dla kierownictwa najważniejsza w codziennej działalności. Podziwiam zaangażowanie (usunięte przez administratora) miałem przyjemność poznać obu Panów i rozmawiać z nimi o codziennej działalności GAO Justus oraz przyszłości agencji.

@bolo

tzw."bolo" - swoim ostatnim wpisem tylko potwierdzasz, że pracujesz w Justusie na odpowiednim stanowisku. To jest forum dla pracowników a nie dla kierownictwa!

@pracownik

Nie pracuję w Justusie na żadnym stanowisku!!!!...pozdrawiam wszystkich na tym forum!....

zainteres
@bolo

"bolo" - baju, baju, w Bombaju.

bolo

Będziesz pierwszym fiutem palancie, któremu zrobię "lolobolosuperbolo"..gamoniu ograniczony!!

@zainteres

Pomyśl, poucz się języków i zmień firmę!...bo w Bombaju zginiesz!!...

antybolo
@bolo

'bolo" - to,że dajesz dowód na swoje (usunięte przez administratora) to nic. Ważne, że pokazujesz jakich chamów i buraków zatrudnia się na ważnych stanowiskach w Justusie.

@antybolo

Chamstwem jest wyrażać takie prostackie opinie o osobach, których się nie zna, to tyle gamoniu!

lololo
@bolo

wpis "bolo" to najlepsze świadectwo stosunku kierownictwa Justusa do ludzi.

Danuta
@pracownik

Do "Pracownik" Ani "Bolo" ani ja nie pracujemy w Firmie Justus , a wyobraź sobie mamy wiedzę o tym , ż n.p. Szef w Katowicach to "Równy facet" Najlepiej narzekać i oczerniać innych . Przypadłość towarzysząca nieudacznikom.

@Danuta

Widzę, że nastąpiła kontofensywa kierownictwa i pracowników z Jesionowej. W Justusie jest bardzo źle i dlatego jest tyle krytyki. A najłatwiej kieownictwu powiedzieć, że krytykują sami nieudacznicy.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Justus - Kraków

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Justus?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Justus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 124.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Justus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 102, z czego 36 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Ochrony Justus?

Kandydaci do pracy w Agencja Ochrony Justus napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Ochrony Justus