Opinie o Agencja Ochrony Justus w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Agencja Ochrony Justus. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agencja Ochrony Justus na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Justus w Kraków

Netil

Koordynatorka Beata to największy koszmar tej firmy. Jak można mieć w swojej załodze takie durne babsko. Zero wspolpracy... Nic tylko wykorzystuje pracowników i obiecuje gruszki na więźbie a rzeczywistość jest później zupełnie inna.

bolo
@Netil

W jakim rejonie ona funkcjonuje????

Ewelina
@Netil

Obrażanie innych osób z pracy na forum nie jest w porządku. Taka osoba może to przecież przeczytać. Co konkretnie nie podoba Ci się w zarządzaniu w Justus?

Ernest
@Netil

A myślisz że E .Kusy to jest lepsza tam w tej firmie chyba tak ich szkoła albo dobierają aby do celu po trupach

Maciek

Wypłata na umówię zlecenie, późno bo to 25 dzień miesiąca za miesiąc wstecz. Umowa co miesiąc nowa. Szkolenia 100% płatne! Kontakt z koordynatorem Barbara W dobry.

@Maciek

naorawde co miesiac nowa umowa? ta obumowe zlecebie czy jakies nowe inne papierki do podpisania?

Ozz

Od 16 08.2019 w waszej firmie jako ochroniarz w sklepie "SMYK' GALERI JURAJSKA W Częstochowie. Dostałem dotąd dwie umowy zlecenia na okres: 16.08.2019; .1.10.2019 do 31 11 2019.i pracuje nadal,ale umowy na 1.11.2019 i 1.12 .2019 jak dotąd nie otrzalem.Jak mam to rozumieć. Bo na razie czuję się (usunięte przez administratora) i pracuje jak na czarno.Proszę o nazwisko mojego koordynatora,bo widzę, że lekceważy swoje obowiązki wobec mnie. Czekam na szczerą odpowiedź. Z poważaniem. Zdzisław G.

Jacek
@Ozz

Masz rację. Ja nie pracowałem, ale kolega mówił, że łobuzy, płacą żle... a umowy chyba datują do przodu. Długo nie pociagną, ktos się im wreszcie dobierze (usunięte przez administratora)

nicki

Nie polecam pracy w tej firmie. Firma zamiast się rozwijać stoi w mejscu. Zatrudnia ludzi i nikłej wiedzy na temat dziedziny którą się zajmują. Koordynatorzy mają problem z zatrudnianiem pracowników, bo sami są niedouczeni. Prezes Patrola nie umie się zachować. Recepcjonistka niemiła, nie znająca się na niczym. Nie potrafi się zachować i nie jest żadną wizytówką firmy,

Koordynator

Rekrutacja przebiegająca w kilku etapach. Rozmowy profesjonalne i konkretne.

Doświadczenie Praktyka

Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
bolo

Byłem też koordynatorem w tej firmie....ale bardzo krótko!..niemniej jednak to bardzo rzetelna firma ...pozdrawiam Pana Prezesa..ZI...oraz Pana dyrektorz SZ....

Jerzy
@bolo

Na czym polega praca koordynatora? Nadzorujesz pracę ochroniarzy od strony administracyjnej? Chętnie dowiem się czegoś na ten temat.

xcv
@bolo

ten Nowy Dyrektor i cała ekipa z Katowic to porazka ludzie uciekajom z obiektów bo nie da sie z niimi gadac

kiepski po justusie

W tej firmie liczą się układy a nie uczciwa praca. Never again. Nepotyzm układy żona Koordynator mąż na obiekcie, albo donoszenie i lizusostwo Żaden uczciwy długo tam nie popracuje, kto wie kto to jest Piękna Beata! i jak się za nią pracuje To jest chory układ w strefie przemysłowej Niepołomice Dlatego ludzie odchodzą zdegustowani z JUSTUSA

Izydor

Jakieś podpowiedzi czy teraz można składać cv, są jakieś potrzeby?

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Jekob

Zależy to od kontraltu jaki posiadają z klientem na danych obiekt. Dla osób ze stopniem niepełnosprawności z automaty dają umowę o pracę po wykonaniu badań lekarskich. Jeśli nie wykonasz badań w terminie będziesz na umowie zlecenie do czasu dostarczenia dokumentu od lekarza.

Ewelina
@Jekob

@Jekob Rozumiem. A czy w Agencja Ochrony Justus można robić płatne nadgodziny? Napisz jeszcze czy firma ta zapewnia szkolenia i czy można podnosić swoje kwalifikacje? Będę wdzięczna za odpowied

Gosc

Tak, dają umowę o prace i zlecenie za nadgodziny.

Daineaben
@Gosc

Ile placa na godzine za nadgodziny?na reme

Daineaben
@Daineaben

Na reke

Mareł

w plocku polit to zlodziej wiec na pewno nie

@Ewelina

Ale jaka umowę o prace? Chyba zlecenie i to którego nie widzisz bo nie odsyłają z Krakowa.

SB

Unikajcie Koordynator Beaty z Niepołomic to niekompetenta osoba nie nadająca się do pracy w Ochronie Wszędzie wpycha Kapusiów i donosicieli , a swojego męża umieściła na placówce i regularnie go odwiedza na kawkę. Kłamie intryguje podpuszcza jednych na drugich. Ta osoba nie ma żadnych kompetencji do tej pracy, oraz żadnego doświadczenia chyba w podlizywaniu się Prezesowi. TO takie osoby pseudo Koordynatorzy psują opinię JUSTUSOWI

@SB

Igi z Warszawy również. Mydli oczy wszystkim. Jak dalej będzie tak robiła to dostanie zaproszenie do sądu.

Odradzam. Trzymajcie się z daleka. Kombinują(usunięte przez administratora)na każdym kroku. Aż trudno uwierzyć że w 2019 r. Gdzie jest totalny czas pracownika i na każdym kroku są oferty pracy, wszystkie firmy poszukują pracowników oni takie cuda sobie wymyślają jak wypłata wynagrodzenia po 2 miesiącach pracy, kreowanie pośpiechu przy podpisywaniu umowy aby tylko jak najmniej przeczytać, mydlenie oczu, umowa której nie widać. Zmiany grafiku praktycznie codziennie...

Nie polecam pracy w agencji ochrony Justus. Celowe skracanie godzin na obiektach aby jak najmniej zapłacić. Właścicielami tych wszystkich agencji ochrony są byli komuniści, którzy zarabiają krocie a zwykłym pracownikom dają ochłapy. Ochrona to jest dobra dla emerytów i rencistów albo dla studentów.

Witam Czekam na odpowiedź z firmy Justus na moje pismo w sprawie wypłaty dodatku za pracę w godzinach nocnych Zobaczę czy coś odpowiedzą czy zostawią bez echa Najwyżej skieruję sprawę do sądu pracy i powołam na świadka pana Krzysztofa J. aby przed sądem odpowiedział na parę pytań O rezultatach napiszę

Poznaniak

Odradzam koordynatora z Poznania mataczy i próbuje okraść na pieniądze.ale na szczęście (usunięte przez administratora) z Douglas Polska tą patologiczna firmę

Mietek
@Poznaniak

Cała firma to (usunięte przez administratora) patrzą tylko jak zarobić na ludziach

Mietek
@Mietek

JUSTUS TO KRETACZE I (usunięte przez administratora)

PP
@Poznaniak

Którego koordynatora masz na mysli?

fam rawm

Bardzo dobra firma Koordynator bardzo w poządku pan Dariusz P.pracuje 7 miesiecy wypłata terminowo nigdy nie dostalismy tak jak tu wypisuja zadnych starych ciuchów .Umundurowanie zawsze nowe serdecznie polecam prace w woj łódzkim Rawa Maz

Buffon

Polecam pracę w tej firmie. Jestem pracownikiem ochrony od wielu lat ale tutaj pracuje najdłużej że wszystkich firm. Jest bardzo dobrze. Stawki moze takie same jak wszedzie ale wypłata jest zawsze na czas i zgodna z godzinami. ( A nie w każdej firmie tak jest). Wielki plus dla Pani koordynator B . Ciuchy zawsze są zgodne z podanymi wymiarami i wszystkie potrzebne rzeczy tez A to się rzadko zdarza . Bo wiem od znajomych innych firm firm ze nie wszedzie tak jest W tej firmie tak nie ma. Jeśli robisz swoje jesteś zawsze w pracy na czas to naprawdę praca jest przyjemna i bez żadnych niedogodności. Ja szczerze polecam szczególnie Dolny Śląsk. Byłem ostatnio na innym obiekcie na dolnym Śląsku na zakupach i po rozmowie z ochroniarzem który potwierdził moje opinie o tej firmie wiem że jest to jedna z lepszych firm ochrony. Polecam szczerze

nara
@Buffon

Może i tak jest w tym konkretnym przypadku, ale ogólnie w firmie nie jest tak różowo. Ciuchy zazwyczaj nie są nowe, tylko używane - nieraz bardzo już sfatygowane. Z reguły nie są w tym rozmiarze, co trzeba. A praca z reguły nie jest zbyt przyjemna.

Buffon
@nara

Nie wiem jak jest w innych regionach ale na Dolnym Śląsku wszystko jest ok. Byłem na kilku obiektach i wszyscy to potwierdzają.Na przykład u mnie na obiekcie jest 5 osób i każdy dostał nowe czyste ciuchy i w odpowiednim rozmiarze. Pewnie to jest zasługą Pani Koordynator którą dba o to. Nie mówię że wszędzie tak jest ale zdolny Śląsk ma wszystko ok. Gadałem z kolegą innej firmy i mówił że nawet z załatwianiem zaświadczenia z firmy miał problem. A u mnie ostatnio kolega że zmiany potrzebował i w bardzo krótkim czasie zostało wystawione. Obecnie na rynku ochrony jest mega dużo firm ale akurat na Justus złego słowa nie mogę powiedzieć. Wiem tylko tyle że firma jaką firma ale to koordynatorzy mają bardzo duży wpływ na jej opinie oraz jakosc i atmosferę w pracy a tu moim zdaniem jest wszystko na dobrym poziomie. Pozdrawiam

zara zara
@Buffon

W najnowszym numerze tygodnika "Przegląd" jest duży artykuł o pracy ochroniarzy w Polsce. Polecam! Warto zwrócić uwagę na informację, że PFRON co roku przekazuje firmom ochroniarskim jeden miliard złotych. Tak, jeden miliard co roku! Dlatego ten rynek tak wygląda. To po prostu jedna wielka patologia. Czy ktoś to wreszcie zmieni?

@Buffon

jaki masz symbol na orzeczeniu...kolejny (usunięte przez administratora)

Tiki
@zara zara

Zakazać finansowania agencji ochrony przez pefron Tu są największe przekręty

BOLO

Oni luzą swemu szm ty...

Sylwia

Widzę bardzo dużo negatywnych wpisów. Może znajdą się osoby, które dobrze czują się w pracy? Opowiedzcie proszę o swoich doświadczeniach. Chętnie dowiemy się co nowego dzieje się w firmie. Czy atmosfera między pracownikami jest pozytywna? Każdy nowy komentarz może pomóc przyszłym pracownikom w podjęciu zatrudnienia.

bronx

Jako byly "pracownik" - co moge powiedziec bylem chyba jednym z nielicznych ktorzy zachwalali(szczegoly zostawie swoja slodka tajemnica). Wady: umundurowanie - stare, wydarte, polarki male krotkie rekawki choc nie byl to dla mnie az taki problem(na obiekcie moim glownym nikt mnie nie znal, bylem sam do pilnowania, na sklepy spozywcze kupilem wlasny czarny polar, przypialem legitymacje - nawet 2 kontrole w ten sposob elegancko zaliczylem :) inne wady: narzekanie innych osob(niemalze wszyscy na ta firme narzekaja i na zarobki, warunki, zdrowie, pieniade). Kontakt z koordynatorem Panem Waldkiem - na najwyzszym poziomie, w tej calej "masce przekretow"(dla jednych korzystne, dla innych powodem do ciaglych narzekan) - swietnie w uczciwy sposob jakos dawal sobie rady! Z firmy odszedlem, podjalem taka decyzje ktorej poniekad zaluje a moze i nie.... chyba nie uszanowalem siebie - to po pierwsze. Ktos moglby stwierdzic iz bylem naduzywany i wykorzystywany.... presja psychiczna innych spolecznestwa dlaczego ja mam miec tak dobrze skoro inni maja tak zle.... stres, presja psychiczna, konflikty "niekonczacych sie nieporozumien".... szkoda mi tylko iz spedzone prawie 3 lata w firmie poszly na marne, wylozylem sie na... glupich pierdolach... tylko o to mam troche zalu do Firmy i siebie samego zarazem.... bo byc moze ja tez troszke kombinuje(ale w uczciwy sposob - honor swoj mam)... wypominanie moich bledow, zabieranie dodatkowych przywilejow ktore mi sie nalezaly, a jakby niepatrzyc "sami tez niezle kombinujecie" :) - to tyle z mojej strony o co mam zal do firmy... trudno, musze z tym jakos zyc! Moje sugestie dla Agencja Ochrony Justus: 1. Nie informowac o swoich zarobkach, wyrobic sobie odpornosc/sposob na agentow ktorzy narzekaja na prace, pieniadze Lubię atmosferę w Agencja Ochrony Justus za: Kontakt z ludzmi, kordynatorem, duza ilosc wolnego czasu

@bronx

Tylko lubisz? Powinines pokochac , natychmiast!

@traktowany jak smiec

Przedewszystkim nic nie powinienem! To po pierwsze! A po drugie wyrazilem tylko swoje zdanie!

jaki
@bronx

Mało wiesz o tej agencji...

znający
@bronx

(usunięte przez administratora) Zwłaszcza ci, za których nie mają kasy z PFRON-u, są dla nich zwykłymi (usunięte przez administratora).

Sebastian
@jaki

Ja też nie wiem zbyt dużo (poza tym, co jest napisane w tym wątku), dlatego mam nadzieję, że podzielisz się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w firmie Agencja Ochrony Justus. Pracujesz obecnie w tej agencji? Zastanawia mnie, czy warunki wynagrodzenia są konkurencyjne? Bardzo proszę o odpowiedź.

praca
@Sebastian

Wyłącznie minimalna stawka ustalona przez rząd. Żadnych premii czy dodatków.(usunięte przez administratora). Mimo, że zgodnie z prawem powinni taki dodatek wypłacać. Etat dostaniesz wyłącznie, jak masz orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym lub znacznym. Jeżeli nie masz - dostaniesz tylko umowy zlecenia i będziesz dostawał minimalną stawkę godzinową ustaloną przez rząd. Na umowie zlecenia będziesz miał co 2 miesiące nowe umowy na 2 miesiące. Będą płacić tak niskie składki emerytalne, że nie licz w przyszłości na emeryturę..

Borys

"BOLO" Proszę podaj przepis który mówi, że w ochronie nie przysługuje dodatek za pracę w porach nocnych. A ja mogę każdemu z was wysłać wyrok Sądu w którym jest napisane czarno na białym, że firma justus ma uregulować godziny nocne i wypłacić odsetki za brak wypłacania w terminie. Walczcie Ludzie o swoje pieniadze!!!!

BOLO
@Borys

Szanowny Panie "BORYS" dodatek za pracę w godzinach nocnych przysługuje tylko pracownikowi zatrudnionemu na umowę o pracę nie dotyczy to pracowników zatrudnionych na umowę zlecenie!...więc proszę nie robić ludziom wody z mózgu!! pozdrawiam ps. co do Justusa?? super firma choć niestety koordynatorów ma do du.....y!!..we Wrocławiu jest tragedia.. dla przypomnienie Tobie i innym!!....nie jestem dyrektorem w Justusie!!!

@BOLO

Justus NIE PŁACI DODATKÓW ZA PRACĘ W NOCY OSOBOM NA ETACIE! Dlatego - WALCZCIE. Panie dyrektorze, niech pan już nie kłamie, na przykład, że nie jest pan dyrektorem .. A co do Wrocławia. Cóż, jest tam opisywany tu wielokrotnie P.K>

@BOLO

Ty bolo, ja mam umowe o prace i tez mi nie placa za nocki! lizus

Nie polecam agencji ochrony Justus. Jak tam pracujesz to zapomnij o premiach. Wypłaty przed świętami też nie dostaniesz. A zarobki? Takie same jak wszędzie czyli nędzne grosze. Zwykli wyzyskiwacze i tyle. Zresztą ww tych wszystkich agencjach ochroniarskich tak jett. Jedyny plus to wypłaty na czas i nic więcej.

remarke

Pracuję 3 lata i zawsze przed świętami w grudniu przesyłają kasę ( 2 wypłaty za listopad i grudzień w jedym mc.)

Ryszard

Nie zgadzam się z ani jednym słowem nie kłam jak masz pisać takie rzeczy nie pisz nic. Od 5 lat w Justusie i zawsze wsyzsto ok w małej ilości firm jest tak dobrze jak w Justusie ja szczerze polecam

@Ryszard

lizus jestes

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Justus - Kraków

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Justus?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Justus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 124.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Justus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 102, z czego 36 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Ochrony Justus?

Kandydaci do pracy w Agencja Ochrony Justus napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Ochrony Justus