Opinie o Izar Artur Izydorczyk w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Izar Artur Izydorczyk. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Izar Artur Izydorczyk o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Izar Artur Izydorczyk w Łódź

Rychu Nowy wpis

Pracowałem w tej firmie na ociepleniach w Wuppertalu. Zarobionych pieniędzy nie widzę do dzisiaj a minęło kilka ładnych lat. (usunięte przez administratora)

Edyta Nowy wpis

@terry, nie doczekałam się wyjaśnienia z Twojej strony. Do tej pory nie wiem na jakie wynagrodzenie można dziś w Izar Artur Izydorczyk liczyć. Może ktoś zamiast Ciebie wie na ten temat więcej i może wspomóc innych poszukujących w firmie pracy?

Edyta Nowy wpis

@Terry a możesz uściślić o jakich mniej więcej stawkach godzinowych mówisz? Informacja podana chociażby w widełkach pomoże wielu forumowiczom w podjęciu decyzji o aplikowaniu na oferty pracy.

Terry Nowy wpis

Pozytywne opinie wystawia najpewniej syn,widać po treści komentarzy,bez dwóch zdań!Dobrze mogliby się wypowiedzieć tylko stali pracownicy a jak wiadomo takich nie ma,poza tym kto rozpowiada,że ma dobrą i dobrze płatną pracę?Żeby robić sobie konkurencję?Tymbardziej w internecie?Nie bądźmy śmieszni.Co do warunków pracy...stawka godzinowa uczciwa i do dogadania ale facet wrzuci tyle roboty,że nie usiądziesz na chwile,nie musi być Go na budowie bo i po co.Akord to kpina i należy omijać z daleka,propozycja stawki za metry rzuciła mnie na ziemię,rozbój w biały dzień i bezczelność ale każdy sobie rzepkę skrobie.Umowa...cóż,uczciwy pracodawca,nawet ten budowlany daje umowę na czas próbny itd. pozostali zachowują się jak Pan Artur...i tu każdy sobie dopowie.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Izar Artur Izydorczyk, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
grześ

wybrać to jedno, ale czy ktoś nas zaprosi, to inna kwestia @tali :) najlepiej wysłać CV, tak na początek.

kopo34

Hej, slyszałem, że gdzieś pod Pabianicami ale dokładnie nie wiem.

rigipsy

Witam, czy ktoś zna moze adres zamieszkania pana Artura?

we

szkoda czasu na te podejrzana firme a te smieszne pozytywy to napewno sobie sam wystawia. Powtarzam SZKODA CZASU MARNOWAC W TEJ FIREMCE

klient

powiem tak,niewiem jakie sa warunki w niemczech ale w polsce stawki ten gosc to daje marne bo sie przyzwyczail do niemieckich zarobkow,jak nie jestes szybki albo bardzo szybki w tym co robisz na metry to gówno zarobisz,ale jak zrobisz dobrze to z kasa niema problemu,wypłaca tyle ile umowione .tylko jak chcesz zrobic duzo to nieda sie zrobic dokladnie ,a jak zrobisz niedokladnie to do poprawki i srednia dniowka spada.jak niemasz roboty to na przetrzymanie mozna isc za pare zloty dopoki nieznajdziesz czegos lepszego,chyba ze na dodziny sie dogadac ale chyba nie daje za duzo bo widzialem jak wielu odchodzilo i przychodzilo i po paru dniach odchodzilo i tak dalej.wlasciciel jak pisalem przyzwyczail sie do niemieckich pieniazkow i mysli ze w polsce tez tyle zarobi i daje resztki a nie pieniadze za robote

juhas

na swojej stronie Izar w zakładce 'praca' pisze, że wysyłając im CV można dużo zyskać. Czy rzeczywiście praca u nich jest tak dobra?

jexiv1976

facet jest jak szafa- można go przesunąć na inne miejsce.. i ja tak zrobię, obiecał stawkę i na pewną sumę za miesiąc, a okazało się że facet na akord bierze ludzi za wyburzenie ściany 1m - 8zł a znieść gruz z 8 piętra i to 3 tony wiaderkami to kurza frak zajmuje 5h , postawienie 16zł za metr, miałem 11metrów a zajęło mi to 3 dni , czyli dniówka 52zł dziennie średnio, ludziom płaci w ratach.... odchodzą i przychodzą nowi,, firma z którą nie mam zamiaru współpracować,,, taka rybka dla wieloryba!!!!!! zero ekonomi, nawet nie przyjedzie na plac budowy..... fajans!!!!!!!!!!!

pracownik2

heniek - 2012-12-29 16:57:46 pracowalem tam troche w wuppertalu wie cos o tym dziad jakich malo ledwo na bilet do domu starczylojak się przepiło kasę na bilet i nie tylko ,to nie ma co się dziwić.Następny bidak...Współczuć szefowi takich ..

JAS - 2012-09-15 19:02:29 TĘ SAWKĘ 9.75E BRUTTO.IOBICUJEJUZ OSZUSTWO) .WKOŃCU POLICZY GOODZ TAK ZEBY SIE OPLACIO.TO FIRMA PATYKIEM NA WODZIE PISANABZDURY! Normalnie JAS ręce opadają jak się czyta takie bzdety ...ale są ludzie i betonowe parapety ...

Tylko nieroby złą opinię tej firmie wystawiają.Zgadzam się z chłopakami z ostatnich wpisów,że firma i właściciel są ok.Wypłaty zawsze na czas,jak się pracuje to się zarabia.Za leżenie i stanie nikt nikomu płacić nie będzie.Dobrze ,że właściciel jest konkretny ,wie co robi wywalając takich pasożytów,niejednokrotnie alkoholików.Widać po wpisać,że kolesie się mszczą za to ,że się ochrzaniali w robocie i nie tylko .Porządna firma , właściciel otwarty ,wyrozumiały..Polecam pracę w tej firmie...Pozdrawiam Pana Artura.

Pracodawca bardzo konkretny. Tak jak miało być tak było. Pieniądze na czas. Polecam.

Wiecie co nie wiem o co wam chodzi, facet jest konkretny i przychylny pracownikom w dodatku zawsze wysłucha, nie ma problemu z zaliczkami a pieniądze są zawsze na czas. Tym osobom którym się robić nie chciało to się teraz nie podoba, ale jak chce się pracować to można zarobić i to nie małe pieniądze. Ja uważam że firma jak i właściciel jest w porządku.

heniek

JAS

TĘ SAWKĘ 9.75E BRUTTO.(usunięte przez moderatora) .WKOŃCU POLICZY GOODZ TAK ZEBY SIE OPLACIO.TO FIRMA PATYKIEM NA WODZIE PISANA

STO

firma rejestruje pracowników na określoną stawkę godzinową(mowa oczywiście o pracownikach wyjeżdżających do niemiec} ,ażeby zachęcić ludzi marną stawką godzinową ,{po cichu} pracodawca obiecuje ,że jest to praca na akord.Jeżeli uda się zarobić nieco więcej niż wychodzi z godzin ,wówczas reszta kasy idzie po cichu do łapy,jeżeli oczywiście w ogóle zapłaci.

wuppertal 2012

(usunięte przez moderatora) i tyle ,obiecuje zarobki po 1800e,zgrywa fachurę a nie ma pojęcia o konkretnej robocie,niby firma działa ileś tam lat a średnia stażu nie wynosi nawet rok ,więc wszystko jasne

Zostaw merytoryczną opinię o Izar Artur Izydorczyk - Łódź

• Jak się pracuje w Izar Artur Izydorczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Izar Artur Izydorczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Izar Artur Izydorczyk