Izar Artur Izydorczyk

(usunięte przez moderatora)
inż 2011-11-09 10:30:49
100% racji!
wuppertal 2012 2012-09-01 14:58:45
(usunięte przez moderatora) i tyle ,obiecuje zarobki po 1800e,zgrywa fachurę a nie ma pojęcia o konkretnej robocie,niby firma działa ileś tam lat a średnia stażu nie wynosi nawet rok ,więc wszystko jasne
STO 2012-09-09 12:49:39
firma rejestruje pracowników na określoną stawkę godzinową(mowa oczywiście o pracownikach wyjeżdżających do niemiec} ,ażeby zachęcić ludzi marną stawką godzinową ,{po cichu} pracodawca obiecuje ,że jest to praca na akord.Jeżeli uda się zarobić nieco więcej niż wychodzi z godzin ,wówczas reszta kasy idzie po cichu do łapy,jeżeli oczywiście w ogóle zapłaci.
JAS 2012-09-15 19:02:29
TĘ SAWKĘ 9.75E BRUTTO.(usunięte przez moderatora) .WKOŃCU POLICZY GOODZ TAK ZEBY SIE OPLACIO.TO FIRMA PATYKIEM NA WODZIE PISANA
heniek 2012-12-29 16:57:46
pracowalem tam troche w wuppertalu wie cos o tym dziad jakich malo ledwo na bilet do domu starczylo
anonim 2013-02-12 23:19:14
Wiecie co nie wiem o co wam chodzi, facet jest konkretny i przychylny pracownikom w dodatku zawsze wysłucha, nie ma problemu z zaliczkami a pieniądze są zawsze na czas. Tym osobom którym się robić nie chciało to się teraz nie podoba, ale jak chce się pracować to można zarobić i to nie małe pieniądze. Ja uważam że firma jak i właściciel jest w porządku.
anonim 2013-02-17 12:50:17
Pracodawca bardzo konkretny. Tak jak miało być tak było. Pieniądze na czas. Polecam.
pracownik 2013-04-13 01:32:37
Tylko nieroby złą opinię tej firmie wystawiają.Zgadzam się z chłopakami z ostatnich wpisów,że firma i właściciel są ok.Wypłaty zawsze na czas,jak się pracuje to się zarabia.Za leżenie i stanie nikt nikomu płacić nie będzie.Dobrze ,że właściciel jest konkretny ,wie co robi wywalając takich pasożytów,niejednokrotnie alkoholików.Widać po wpisać,że kolesie się mszczą za to ,że się ochrzaniali w robocie i nie tylko .Porządna firma , właściciel otwarty ,wyrozumiały..Polecam pracę w tej firmie...Pozdrawiam Pana Artura.
pracownik 2013-04-13 01:48:56
JAS - 2012-09-15 19:02:29

TĘ SAWKĘ 9.75E BRUTTO.IOBICUJEJUZ OSZUSTWO) .WKOŃCU POLICZY GOODZ TAK ZEBY SIE OPLACIO.TO FIRMA PATYKIEM NA WODZIE PISANA
BZDURY! Normalnie JAS ręce opadają jak się czyta takie bzdety ...ale są ludzie i betonowe parapety ...
pracownik2 2013-04-13 01:54:31
heniek - 2012-12-29 16:57:46

jak się przepiło kasę na bilet i nie tylko ,to nie ma co się dziwić.Następny bidak...Współczuć szefowi takich ..
jexiv1976 2013-09-17 08:51:40
facet jest jak szafa- można go przesunąć na inne miejsce.. i ja tak zrobię, obiecał stawkę i na pewną sumę za miesiąc, a okazało się że facet na akord bierze ludzi za wyburzenie ściany 1m - 8zł a znieść gruz z 8 piętra i to 3 tony wiaderkami to kurza frak zajmuje 5h , postawienie 16zł za metr, miałem 11metrów a zajęło mi to 3 dni , czyli dniówka 52zł dziennie średnio, ludziom płaci w ratach.... odchodzą i przychodzą nowi,, firma z którą nie mam zamiaru współpracować,,, taka rybka dla wieloryba!!!!!! zero ekonomi, nawet nie przyjedzie na plac budowy..... fajans!!!!!!!!!!!
juhas 2014-04-17 22:09:46
na swojej stronie Izar w zakładce 'praca' pisze, że wysyłając im CV można dużo zyskać. Czy rzeczywiście praca u nich jest tak dobra?
klient 2014-10-29 20:08:17
powiem tak,niewiem jakie sa warunki w niemczech ale w polsce stawki ten gosc to daje marne bo sie przyzwyczail do niemieckich zarobkow,jak nie jestes szybki albo bardzo szybki w tym co robisz na metry to gówno zarobisz,ale jak zrobisz dobrze to z kasa niema problemu,wypłaca tyle ile umowione .tylko jak chcesz zrobic duzo to nieda sie zrobic dokladnie ,a jak zrobisz niedokladnie to do poprawki i srednia dniowka spada.jak niemasz roboty to na przetrzymanie mozna isc za pare zloty dopoki nieznajdziesz czegos lepszego,chyba ze na dodziny sie dogadac ale chyba nie daje za duzo bo widzialem jak wielu odchodzilo i przychodzilo i po paru dniach odchodzilo i tak dalej.wlasciciel jak pisalem przyzwyczail sie do niemieckich pieniazkow i mysli ze w polsce tez tyle zarobi i daje resztki a nie pieniadze za robote
we 2015-03-07 08:37:03
szkoda czasu na te podejrzana firme a te smieszne pozytywy to napewno sobie sam wystawia. Powtarzam SZKODA CZASU MARNOWAC W TEJ FIREMCE
rigipsy 2015-11-17 12:13:11
Witam, czy ktoś zna moze adres zamieszkania pana Artura?
kopo34 2015-11-17 12:15:27
Hej, slyszałem, że gdzieś pod Pabianicami ale dokładnie nie wiem.
grześ 2016-05-13 12:11:01
wybrać to jedno, ale czy ktoś nas zaprosi, to inna kwestia @tali :) najlepiej wysłać CV, tak na początek.
Zostaw swoją opinię o Izar Artur Izydorczyk - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Izar Artur Izydorczyk