Opinie o Euro-Trade Sp. z o.o. Sp. K. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Euro-Trade Sp. z o.o. Sp. K.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Euro-Trade Sp. z o.o. Sp. K. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro-Trade Sp. z o.o. Sp. K. w Kraków

Klotka

Dowiedziałam się że kierownik DSH też się zwalnia. Nie przebił się z walce z sektaki DPPI i gwiazdami z DPPZ. Jakieś pół roku temu już twierdziłam, że zaraz odejdzie bo się tu marnuje.

Edyta

@Jobert dziękuję za odpowiedź. Piszesz, że w firmie nie ma możliwości rozwoju. Czy jednak jest to zależne z dużej mierze od działu firmy, w którym się pracuje? Widzę właśnie ogłoszenie na stanowisko Młodszego specjalisty ds. marketingu. W jego treści pracodawca oferuje m.in. szansę rozwoju zawodowego. Może ktoś z osób czytających ten wątek pracuje właśnie w tym dziale firmy i mógłby się odnieść do tej kwestii?

W Krakowie ma magazyniera oferują w granicach 3000 brutto ale w realu jest to 1900 brutto + premia 800 brutto + premia od obrotów na okres próbny i po tym okresie jest to samo. Wszystko to pięknie wygląda dopóki nie chorujesz a kasa jest potrzebna akurat w tedy kiedy się noga złamie - tfu. Na przyjęciu towaru zaduch i gorąco w lecie przy upałach i zimno z przeciągami w nieciepłe dni. Magazyn ciasny jak spodnie w kroku. Duża rotacja pracowników. Z grupy około 10 pracowników w ostatnim okresie zostało tylko 2 którzy może pociągną jeszcze ten wózek bo nie mają nic innego do roboty. Hej. Pozdrawiam.

Edyta

@Boniek Widzę, że dużo wiesz na temat tego co się w firmie dzieje. W jakim dziale Euro-Trade pracujesz? Chętnie dowiemy się więcej o mocnych i słabszych stronach tego pracodawcy. Tym bardziej, że firma stale rekrutuje. Obecnie poszukiwane są osoby na stanowisko Młodszy specjalista ds. marketingu. Możesz coś doradzić osobom, które zastanawiają się nad aplikacją? Co powinny wiedzieć przed przesłaniem swojego CV?

Jobert
@Edyta

Bo w firmie jest bardzo duża rotacja. Praktycznie co miesiąc ktoś się zwalnia. Zalety: praca pon - pt 8-16. Wady: pensja żałosna, brak możliwości rozwoju, szacunek dla pracownika żałosny.

Magazynier

NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy 2024 Finance Transformation & Automation Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Kawa Ja

Szukają dyrektora ds. Sieci. Czy może ktoś się wypowiedzieć na ten temat?

Boniek
@Kawa Ja

Pewnie ten co jest obecnie w DSH to odchodzi. W sumie to się nie dziwie. To jeden z nielicznych osób z dużym doświadczeniem zdobytym poza ET. Po co ma się męczyć z tymi pseudo managerami.

weeeeeee

@ola ssa teraz oferty pracy na przyklad dla specjalsity do spraw sprzedazy w Krakowie oferuja atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do prezentowanego doświadczenia i osiąganych wyników,pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie o wieloletniej tradycji..

alti

Ile zarobi kierownik magazynu ,albo magazynier...?chodzi o kraków

blabla

Dają samochody służbowe.

tradek
@blabla

Chyba żartujesz,hahaha!

O62

Jakimi samochodami jeżdżą PH? Czy auta mają GPS, ile można zarobić? Kto płaci za hotele?

karenina

Nie wiem jaki "klimat" panuje w tym zakładzie pracy, aczkolwiek skoro klient traktowany jest jak (usunięte przez administratora) to zapewne i pracownik nie lepiej. Życzę dalszych takich "sukcesów". Dno, żenada i brak mi słów.

Jacykow

Lepiej unikać i tak cię wypieprzą po 2 miesiącach

jack

Moi drodzy ! wynagrodzenia są na akceptowalnym poziomie. Kierownicy - dyrektorzy no cóż .... tylko nieudacznicy pracują w jednej firmie handlowej po kilkanaście lat. Prawdziwy problem powstaje jeżeli pracuje się na stanowisku na którym powstaje BEZPOŚREDNIA relacja pracownik - prezes..........

miki
@jack

nieudacznicy to w cv maja co roku inną pracę... nie pracuję ani nie jestem związany z tą firmą ale znam i kupuję tam i chwalę sobie stały personel. Kieruję oddziałem agencyjnym w branży HR :)

Kula

Tragedia. Możesz zapieprzać jaki dziki koń a i tak twoje stanowisko przejmuje w końcu ktoś z przyjaciół czy rodziny. Zarobki koszmarne, nie mówiąc o atmosferze w pracy. Liczy się donosicielstwo, nie chcesz donisić masz problem. Zero organizacji. Naprawdę szczerze nie polecam!

Anka

Miałam aplikować ale po tych komentarzach to sie wycofuje.

Wiola
@Anka

Jeśli się zdecydujesz, najwyżej będziesz narzekać razem z nami, pracownikami :) Z plusów: po powrocie z urlopu wychowawczego, zgodnie z prawem, masz pracę nadal.

atomowka

Polecam, zdziwilam się wcześniejszymi komentarzami, bo teraz jest inaczej. Pracuje na wykladaniu towaru w Krk i polecam, zwłaszcza studentom, stawka spoko, możliwość nadgodzin, super atmosfera i fajne kierownictwo. :))

edmundo

Unikajcie tej firmy.Rozmowa kwalifikacyjna przeprowadzona bez zadnych podstaw w zadawaniu pytan.Bez ladu i skladu.Denne zarobki.Dyrektorzy i kierownicy to chlopcy bez pojecia o handlu i rekrutacji.Mieli zadzwonic i informowac o wynikach rozmowy i nie oddzwaniaja.Ogolnie to jeden wielji chaos i bałagan.Wynagrodzenie denne i warunki pracy tez cieniutkie.Szkoda czasu na tego tą firmę.

heniek

Nikt nic nie wie, bo pytania kolegów powyżej zostały bez odpowiedzi, a i ja interesuje sie obecnie Euro-Trade. Pozdrawiam.

johnny

Może ktoś napisze, czy warto, bo może tez bym zaaplikował, normalnie zajmowałem sie spedycją, ale myślę, że dałbym sobie radę.

EuroTradeFAN

Chciałabym jedynie zapytać czy nadal osoby z biura dokładają towar w półki po godzinach pracy? Może coś się zmieniło i jest za to wynagrodzenie ?

ciekawy

Dzwonili do mnie z ofertą na Przedstawiciel Hadlowego. Może ktoś opisać jaka jest podstawa ile premii, jaki samochód służbowy i czy można go użytkować poza godzinami pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Euro-Trade Sp. z o.o. Sp. K. - Kraków

• Jak się pracuje w Euro-Trade Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy Euro-Trade Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro-Trade Sp. z o.o. Sp. K.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro-Trade Sp. z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w Euro-Trade Sp. z o.o. Sp. K. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro-Trade Sp. z o.o. Sp. K.