Euro-Trade

Kraków

Opinie o Euro-Trade

anonim 2011-01-04 04:37
Pracowałam w firmie Euro-Trade 2,5 roku i stwierdzam że tak to się nawet psa nie traktuje.Zero szacunku do pracownika,premia uzależniona od efektywnego donoszenia na koleżanki i kolegów.Nikt nie patrzy na Twoje wyniki pracy tylko na to czy [usunięte przez moderatora] kierownikom.Hańba...Nie polecam nikomu być traktowanym jak zło konieczne...
anonim2 2011-02-27 12:10
a gdzie i na jakim stanowisku??
lotka 2011-03-22 02:09
koleżeński klimat buhahahaaaa. pracowałam tam dwa lata. psy są lepiej traktowane niż pracownicy
jaktojest 2011-06-07 03:35
a ze złym klimatem w pracy można jakoś walczyć - czyli robić swoje jak najlepiej i się nie przejmować. Jestem na takim etapie, że kasa teraz jest dla mnie najważniejsza.
smutas 2012-01-07 00:31
zgadzam się z poprzednikiem. niestety. znam trochę tę firemkę i mogę napisać, że średnio jest tam z zarobkami. kierownika da się przeżyć, ale za dużo to chłopina nie może. średnio można wyciągnąć 2,8tys, ale w terenie jest się min.3dni... czy warto?
mirek michalec 2012-01-12 13:42
jako klient tej hurtowni parokrotnie już miałem niemiłe doświadczenia z kierownictwem i ich wybujałymi mniemaniami o sobie,porażka w dzisiejszych czasach,ja im powoli dziękuję za ponad 10 letnią współpracę ale nie wróże im sukcesów z tym podejściem do odbiorców,odradzam:(
e 2012-02-01 07:07
podejście do pracowników tez wiele pozostawia do zyczenia
bralem udzial w rekrutacji do tej firmy
kompletny brak organizacji
zenująca oszczednosc- nie dzownią a piszą mejle
stawki takie ze chce sie smiac
gość 2012-05-21 12:55
Byłem na spotkaniu w Gdańsku, pewnie znaleźli kogoś lepszego ode mnie, ale obiecali że oddzwonią, nie oddzwonili...
ciekawy 2014-02-13 20:03
Dzwonili do mnie z ofertą na Przedstawiciel Hadlowego. Może ktoś opisać jaka jest podstawa ile premii, jaki samochód służbowy i czy można go użytkować poza godzinami pracy?
EuroTradeFAN 2014-03-12 21:15
Chciałabym jedynie zapytać czy nadal osoby z biura dokładają towar w półki po godzinach pracy? Może coś się zmieniło i jest za to wynagrodzenie ?
johnny 2014-04-07 23:09
Może ktoś napisze, czy warto, bo może tez bym zaaplikował, normalnie zajmowałem sie spedycją, ale myślę, że dałbym sobie radę.
heniek 2014-05-31 18:28
Nikt nic nie wie, bo pytania kolegów powyżej zostały bez odpowiedzi, a i ja interesuje sie obecnie Euro-Trade. Pozdrawiam.
edmundo 2014-09-15 14:27
Unikajcie tej firmy.Rozmowa kwalifikacyjna przeprowadzona bez zadnych podstaw w zadawaniu pytan.Bez ladu i skladu.Denne zarobki.Dyrektorzy i kierownicy to chlopcy bez pojecia o handlu i rekrutacji.Mieli zadzwonic i informowac o wynikach rozmowy i nie oddzwaniaja.Ogolnie to jeden wielji chaos i bałagan.Wynagrodzenie denne i warunki pracy tez cieniutkie.Szkoda czasu na tego tą firmę.
atomowka 2014-10-22 17:04
Polecam, zdziwilam się wcześniejszymi komentarzami, bo teraz jest inaczej. Pracuje na wykladaniu towaru w Krk i polecam, zwłaszcza studentom, stawka spoko, możliwość nadgodzin, super atmosfera i fajne kierownictwo. :))
Anka 2014-11-02 16:00
Miałam aplikować ale po tych komentarzach to sie wycofuje.
Wiola 2014-11-18 15:52
Jeśli się zdecydujesz, najwyżej będziesz narzekać razem z nami, pracownikami :)
Z plusów: po powrocie z urlopu wychowawczego, zgodnie z prawem, masz pracę nadal.
Kula 2015-01-09 13:54
Tragedia. Możesz zapieprzać jaki dziki koń a i tak twoje stanowisko przejmuje w końcu ktoś z przyjaciół czy rodziny. Zarobki koszmarne, nie mówiąc o atmosferze w pracy. Liczy się donosicielstwo, nie chcesz donisić masz problem. Zero organizacji. Naprawdę szczerze nie polecam!
jack 2015-01-29 23:04
Moi drodzy !

wynagrodzenia są na akceptowalnym poziomie. Kierownicy - dyrektorzy no cóż .... tylko nieudacznicy pracują w jednej firmie handlowej po kilkanaście lat. Prawdziwy problem powstaje jeżeli pracuje się na stanowisku na którym powstaje BEZPOŚREDNIA relacja pracownik - prezes..........
Jacykow 2015-03-12 17:34
Lepiej unikać i tak cię wypieprzą po 2 miesiącach
karenina 2015-03-14 12:37
Nie wiem jaki "klimat" panuje w tym zakładzie pracy, aczkolwiek skoro klient traktowany jest jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to zapewne i pracownik nie lepiej. Życzę dalszych takich "sukcesów". Dno, żenada i brak mi słów.
O62 2015-03-27 11:01
Jakimi samochodami jeżdżą PH? Czy auta mają GPS, ile można zarobić? Kto płaci za hotele?
sdf 2015-04-01 11:15
a i tak po 3 miesiącach cię zwolnią i następną ekipę zatrudnią. Stawka koło 7,5 zł na godzinę, kilka razy w tygodniu. Szef najpierw obiecuje, potem co innego czyni, a i tak zatrudnia swoich. Na karierę w tej firmie nie licz, jeśli nie jesteś lizusem
alti 2015-04-19 08:26
Ile zarobi kierownik magazynu ,albo magazynier...?chodzi o kraków
Monik 2016-02-10 21:53
Ja sobie chwalę fajny klimat zarobki na średnim poziomie, kierownictwo ok, chyba że się ściemnia, to jest gorzej. Polecam
Monia 2016-03-29 18:15
Polecam fajna atmosfera pensja adekwatna do tego co się umie .
blabla 2016-06-14 01:06
Dają samochody służbowe.
weeeeeee 2016-06-24 13:28
@ola ssa teraz oferty pracy na przyklad dla specjalsity do spraw sprzedazy w Krakowie oferuja atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do prezentowanego doświadczenia i osiąganych wyników,pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie o wieloletniej tradycji..
tradek 2017-03-23 11:33
Chyba żartujesz,hahaha!
miki 2017-04-24 00:58
nieudacznicy to w cv maja co roku inną pracę...
nie pracuję ani nie jestem związany z tą firmą ale znam i kupuję tam i chwalę sobie stały personel. Kieruję oddziałem agencyjnym w branży HR :)
ktoś 2017-05-10 15:25
do @jack : w warszawie ludzie co roku zmieniają prace jak lepiej im płacą i to jest norma! nikogo to nie dziwi- są zaradni a warunki ku temu teraz sprzyjają. tyle w temacie do osoby z HR
Kawa Ja 2017-07-12 21:14
Szukają dyrektora ds. Sieci.
Czy może ktoś się wypowiedzieć na ten temat?
Boniek 2017-07-20 14:53
Pewnie ten co jest obecnie w DSH to odchodzi.
W sumie to się nie dziwie.
To jeden z nielicznych osób z dużym doświadczeniem zdobytym poza ET. Po co ma się męczyć z tymi pseudo managerami.
Edyta 2017-07-28 13:33
@Boniek Widzę, że dużo wiesz na temat tego co się w firmie dzieje. W jakim dziale Euro-Trade pracujesz? Chętnie dowiemy się więcej o mocnych i słabszych stronach tego pracodawcy. Tym bardziej, że firma stale rekrutuje. Obecnie poszukiwane są osoby na stanowisko Młodszy specjalista ds. marketingu. Możesz coś doradzić osobom, które zastanawiają się nad aplikacją? Co powinny wiedzieć przed przesłaniem swojego CV?
Jobert 2017-08-04 20:40
Bo w firmie jest bardzo duża rotacja. Praktycznie co miesiąc ktoś się zwalnia.
Zalety: praca pon - pt 8-16.
Wady: pensja żałosna, brak możliwości rozwoju, szacunek dla pracownika żałosny.
Zostaw swoją opinię o Euro-Trade - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro-Trade