Opinie o Euro-Trade Sp. z o.o. Sp. K. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Euro-Trade Sp. z o.o. Sp. K.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Euro-Trade Sp. z o.o. Sp. K. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro-Trade Sp. z o.o. Sp. K. w Kraków

DOBEREK

Witam serdecznie wszystkich kto chciał by się przyjąć do pracy na stanowisku magazynier odradzam atmosfera jest taka że pożal się boże nie chodzi o zespół tylko o jednego pracownika nazywają go koordynatorem jest to osoba która nie powinna mieć żadnego stanowiska nie umie współpracować z innymi tylko zastrasza że on nam załatwi jak się odezwalem ze stosuje mobbing wobec pracowników to zostałem zwolniony z pracy. Tak że przestrzegam chętnych do podjęcia pracy. Pozdrawiam serdecznie wszystkich.

Kolo
@DOBEREK

Cóż za zbieg okoliczności; ja co prawda pracowałem na magazynie w latach 2017/2018 (tak, pozdrawiam Cię koordynatorze), ale z racji wypowiedzi kolegi domyślam się, że nic się nie zmieniło w przypadku koordynatora pana G. Gdy zwracałem na to uwagę w firmie, dano mi do zrozumienia, że to nie pierwsza skarga na tą osobę ale ważniejszy jest fakt jego pracy a nie zachowania; wniosek? Możesz źle traktować ludzi ale nie zwolnimy Ciebie ze stanowiska koordynatora magazynu bo wykonujesz swoją pracę. Widać po co najmniej 3 latach NIC nie zmieniło się w temacie. Dziękuję koledze za wypisanie tutaj opinii.

Czy pracował ktoś na stanowisku grafika, może ktoś coś się wypowiedzieć, bo szczerze opinie są straszne i zastanawiam się czy opłaca się jak kolwiek próbować

Zofia
@ja

W jaki sposób gnębić pracownika? Możesz podać jakiś przykład tego gnębienia? Czytałam też o ucinaniu premii a ktos powie za co w ogóle tą premie można uzyskać? To jakaś premia uznaniowa czy jak?

Edyta

Napisał ktoś, że na stanowiskach biurowych oferowane są małe zarobki. Jak to się ma teraz w roku 2023r? Wypłaty są adekwatne do wykonywanych obowiązków? Ile tak naprawdę wychodzi miesięcznie? Będzie minimum ze 3,5 tyś netto?

@Klaudka

To nie są jasno określone sytuacje. Człowiek nigdy nie wie, ile zarobi ani co się skąd wzięło. Mydlą oczy jakimiś premiami, a ma się to nijak to rzeczywistości. Premie są przyznawane do podstawy, która jest dużo niższa od najniższej krajowej i w dzięki temu masz w teorii różne super premie (uznaniowa, frekwencyjna, motywacyjna) i mimo to wciąż najniższą krajową na koncie:D Ostatnio nowym pracownikom coś nie za bardzo chcą dawać umowę o pracę, trzeba się też liczyć z tym, że firma sobie "zapomni" i nie daje żadnej umowy mimo że poprzednia wygasła

VIP Nowy wpis

To najgorsza firma z jaką miałem doczynienia. Brak dobrej atmosfery, (usunięte przez administratora) kierownik biura to najgorsza postać w E.T. Krzyczy notorycznie, obraża, nie szczery do pracowników i klientów. NIE Polecam. Najgorsze, że właściciele nie robią nic w tej sprawie, a co gorsza zero empatii. Dzisiaj firmy są na wysokim poziomie i dbają o pracowników, niestety tutaj czas się zatrzymał.

asdf Nowy wpis

Z tego, co znalazłem na stronie, firma szuka magazynierów z uprawnieniami na wózki widłowe. Czy nadal, jak ktoś pisał wcześniej, nawet z wliczonymi premiami można liczyć tylko na najniższą krajową? Ewentualnie po jakim czasie można się ubiegać o awans i podwyżkę?

Edyta

@Edyta

Z 3,5 dostaniesz o ile (jak to było już pisane) nikt Ci premii nie utnie za byle co...

Sonia
@ja

Pracownik sali nawet 3 tysięcy nie zarobi przy pełnej premii. Zawsze się ktoś znajdzie kto za taką mizerię pracować będzie i na tym koniku właściciel jedzie. Póki co.

Klaudka
@Sonia

A ile sama premia wynosi? Piszecie tu o ucinaniu premii i chciałabym wiedzieć za co przykładowo mogą ją zabrać? To są jasno określone sytuacje? Umowę o pracę można dostać czy nie ma co liczyć?

Pracownik Nowy wpis
@Klaudka

Czy Euro-Trade ma ściśle ustalone godziny pracy?

Magazynier

zmiana umowy bez formalności, 2 lata kontraktu

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
DOBEREK

Kolo
@DOBEREK

@Andrzej

Nie marnuj sobie czasu i zdrowia. Poza kilkoma świętymi k..wami człowiek dla nich nie istnieje. Mam wrażenie, że ta firma istnieje tylko po to, żeby gnębić pracowników.

Zofia
@ja

Kto da znać, ile zarobię, jako magazynier?Wystawili ogłoszenie na swojej stronie, ale niestety nie ma informacji o zarobkach...

Klient

Kupiłem dzisiaj klocki princess w społem w Bochni i brakuje klocka do kompletu.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Euro-Trade?

Daddy's girl

Możesz awansować w magazyniera na dyrektora jednego z działów.

jajo
@Daddy's girl

O ile oczywiście jesteś merytorycznie przygotowany ^^

Panda

Nie ma określonej ścieżki kariery. Można aplikować na wolne wakaty i przy odrobinie szczęścia zmienić stanowisko pracy.

Lucky L.
@Daddy's girl

Andrzeju nie denerwuj się ????????????

Barbara

A tak ogólnie to czemu nie polecasz? :D Zdradzisz coś więcej, np o wynagrodzeniu ?:)

Ostrzegam nowych pracowników przed podjęciem pracy, obiecują cuda a tak naprawdę wyciskają Cię jak cytrynę. Jestes zdany sam na siebie. Dyrekcja oraz kierownicy wyszukują zakazują brania urlopów, ucinają premię. Z tego co się orientuję to taka sama sytuacja jest w biurach gdzie pracownicy cały czas narzekają na nadmiar pracy oraz małe zarobki.

Danuta

Jak to zakazują urlopów? :O Był w ogóle jakiś lżejszy okres z mniejszą ilością pracy kiedy można było w końcu go wykorzystać?

KM99

‚,Pan’’ prezes zabiera dodatkowo za każdy dzień l4 bardzo duże pieniądze co jest oczywiście bezprawne!!!!!!! gdyby się ktolowiek znalazł odważny i zgłosił to,co się tutaj dzieje to facet poszedłby siędziec, to mogę zagwarantować. Nie przychodźcie tu pracować ludziska!!!

Emilia

Co? Nie czaje co się dzieje, możesz wytłumaczyć, bo zreszta zniknęła cześć wpisu ??

Pik
@KM99

Nie może się nażreć. Może wreszcie pęknie?

gosia68

Warunki w firmie są koszmarne. W lecie jest bardzo gorąco, nie ma klimatyzacji, na magazynie i w biurach to samo, jeśli chodzi o górną sale to ma ona klimatyzacje ale jest włączana sporadycznie. Człowiek nie ma czasu by skupić się na pomocy klientowi bo musi pracować za 2 na dziale. W zimie jest bardzo zimno i są problemy z ogrzewaniem. Brakuje wózków sklepowych i klienci często narzekają. Problem ten jest ciągle ignorowany przez załogę kierującą. Mógłbym napisać więcej ale ręce opadają. Odradzam...

braknicka
@gosia68

Zgadzam się z wszystkim. Prawdziwe problemy są tutaj ignorowane, tak jak właśnie brak wózków, prawie niedziałająca winda czy inne rzeczy. Prezes jest jak faszysta, znęca się nad ludźmi psychicznie, zabiera pieniądze za co tylko się da, ogląda nas cały czas na kamerach, nagrywa nas itp. ABSOLUTNIE NIE PRZYCHODŹCIE TU PRACOWAĆ!!!!!

braknicka

Najgorsza firma jaka istnieje na rynku. Nie polecam ani tam robić zakupów ani pracować. Firma ma zasady jak z epoki kamienia łupanego. Nikt nie potrafi tutaj zarządzać firmą, ani kierownicy którzy nie maja żadnego doświadczenia, ani prezes który traktuje pracowników jak (usunięte przez administratora) Zgadzam się w pełni z osobami które wypowiedziały się poniżej.

ania87765

Pracuję tu już jakiś czas. Warunki pracy koszmarne, w ogóle nie szanuje się tu pracowników. Z łaską dostaje się tutaj wolne, trzeba bardzo długo prosić, kierownicy jak i cały zarząd nie mają pojęcia o tym jak i co robić żeby dobrze się tutaj pracowało. Prezes jest okrutnym człowiekiem, znęca się nad ludżmi i kompletnie nie ma do nich szacunku. Nawet klienci są zbulwersowani tym co się tutaj dzieje. Firma nie dość żę się nie rozwija, nie stoi nawet w miejscu tylko cofa się do średniowiecza wszystkimi decyzjami które są tu podejmowane. Pracownicy są traktowani jakby byli w obozie koncentracyjnym a nie w pracy.

Misiek
@ania87765

Dokładnie tak jest. Właściciel firmy traktuje pracowników jak swoich (usunięte przez administratora) Wydaje mu się że wyświadcza wielką łaskę dając zatrudnienie w swojej firmie, gdzie za podstawę dwa tysi trzeba być dyspozycyjnym przez cały tydzień po 12 godzin. dziennie. Ludzie nawet nie myślcie ,aby podjąć tam pracę. Szkoda waszego czasu i życia, bo się narobicie a nie zarobicie. Jest w Krakowie wiele innych firm o podobnej branży gdzie człowiek jest traktowany po ludzku a nie gorzej od zwierzęcia w schronisku.Trzeba naprawdę nie szanować siebie aby tam pracować.

Co jaki czas w Euro-Trade można ubiegać się o podwyżkę?

ania87765

absolutnie nie, nie dają żadnych podwyżek a wręcz zabierają Ci pieniądze za co tylko się da.

Pracowałam w E-T prawie 7 lat w dwóch działach handlowych, więc o pracy w innych (sala sprzedaży, magazyn, czy dział zakupów) wypowiedzieć się nie mogę. Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że nie żałuję spędzonych tam lat. Dużo się nauczyłam, zdobyłam doświadczenie i rozwinęłam jako handlowiec dzięki szkoleniom i pomocy bardziej doświadczonych kolegów. Czasem było naprawdę ciężko, dużo pracy, zagraniczne delegacje, targi branżowe, raporty itp. Ale praca była satysfakcjonująca i warta wysiłku. Pozdro dla DE, DAD i DSH :)

Zaznaczam, to opinia calkowicie subiektywna. To polska firma sredniej wielkosci, nie korporacja, rozwija sie ale nie dynamicznie. Zarobki na poziomie wystarczajacym dla osoby bez dzieci, jest premia swiateczna. Mozna zdobyc spore doswiadczenie, nabyc umiejetnosci handlowe, nauczyc sie samodzielnosci i odpornosci na prace pod presja czasu. Sa prezenty dla dzieci na Dzien Dziecka i Mikolajki i bilety do kina. Atmosfera w firmie taka sobie ale jest pare osob z ktorymi sie super pracuje. Jest tez kilka ktore nie powinny byc na stanowiskach na ktorych sa. Nie ma zadnych calkowicie finansowanych dodatków typu multisport czy ubezpieczenie grupowe ale dla handlowcow sa sluzbowe auta, laptopy i komorki. Nie ma klimy, latem nie da sie wytrzymac, zima sie zamarza. Czy polecam prace w ET? Tak, z uwagi na doswiadczenia jakie mozna zdobyc, choc nie kazdy sie tu odnajdzie.

Zaba

1 z liderów jak się dowiedziałem ma naimie Mariusz to kawał Hama i buraka kazam mi czekać 3 godziny na rozładunek chodź wiem że zrobił to special nie żeby udowodnić swą władzę

Mariusz

Co słychać w firmie Euro-Trade? Od bardzo dawna nikt nie wypowiedział się na temat pracy w tym miejscu. Bardzo negatywnie ocenialiście warunki pracy, a może coś się poprawiło?Jak to teraz wygląda?

Kacy

Jak obecnie wygląda praca PH w owej firmie? Czym jeżdżą handlowcy i czy auta służbowe mogą być wykorzystywane do celów prywatnych ? jak w kwestii realizacji planów i wypracowywania premii ?

PH EURO-TRADE
@Kacy

Pracowałem w firmie Euro-trade jako PH i powiem nie polecam auto bez klimy oszczędzają na czym się da. Pan (usunięte przez administratora) kierownik słoma z butów wystaje ;)...zarobki dla osoby nie mającej rodziny da się przeżyć pytasz czy warto? Nie wróciłbym się tam nigdy.

Zostaw merytoryczną opinię o Euro-Trade Sp. z o.o. Sp. K. - Kraków

• Jak się pracuje w Euro-Trade Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy Euro-Trade Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro-Trade Sp. z o.o. Sp. K.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro-Trade Sp. z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w Euro-Trade Sp. z o.o. Sp. K. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro-Trade Sp. z o.o. Sp. K.