Granit Parts Części Zamienne Sp. z o.o. Sp. k

Sady

Opinie o Granit Parts Części Zamienne Sp. z o.o. Sp. k

JA

Jeden wielki bajzel, od braku umiejętności zarządzania przez nierówny podział obowiązków i płac aż do mocno rozwiniętej spychologii.

Rolna8

Ja nie wiem jak to mozna nazwac zakładem pracy,tam nic nie gra od kierownika,ktory nie powinien nim byc bo nic nie ogarnia po napalonych magazynierów,ktorzy mysla tylko o jednym. Nie polecam tam pracowac bo sie nie da. Pozdrawiam

Młody
@Rolna8 14.08.2017 10:22

A ty byś wolał kołchoz gdzie stoją nad tobą z batem i traktują jak trybik maszyny do robienia wyników. Zapraszam do Amazona. Ja tam robiłem przez agencje i nie narzekam. Towar może ciężki ale za to atmosfera normalna a nie żadna korpa

Student

Szok i masakra ...w takim syfie to jeszcze nie pracowowalem! Nie polecam!

Ende

Nie polecam tej firmy, kiepska nerwowa atmosfera oraz beznadziejny kierownik.

Caro
@Ende 11.08.2016 17:25
Nie polecam tej firmy, kiepska nerwowa atmosfera oraz beznadziejny kierownik.

Chyba Pan były pracownik się zali który za swoje nieróbstwo wyleciał z pracy. Może gdzieś indziej go docenią i będzie mu lepiej...powodzenia:)

4palace

Nie polecam, ani firmy, ani pośrednika, który w umowie przewiduje kary, za rezygnację w pierwszych dniach, jeśli ci się nie spodoba, pracujesz za darmo. Praca w magazynie dość prymitywna, połowa to Ukraińcy, dla których wsjo rawno, praca dla frustratów wypruwających sobie żyły za 10, 5 zł

Micky
@4palace 07.07.2016 11:30

10,50? Ja dostaje 10,85:) więcej daje tylko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w amazonie, ale na pewno tam nie pójdę:) Jak na razie nie jest źle:)

Mały

Spoko praca za fajną stawkę, super wiara na magazynie, pomocna itp.

Michu

Pracowałem tam przez 3 tygodnie przez agencję pracy. Bardzo pozytywni pracownicy, wysoki komfort pracy, sympatyczna atmosfera, oraz atrakcyjne zarobki. Polecam

Zostaw opinię o Granit Parts Części Zamienne Sp. z o.o. Sp. k - Sady

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Granit Parts Części Zamienne Sp. z o.o. Sp. k