Opinie o BestenWest Work Sp. z o.o. w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy BestenWest Work Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BestenWest Work Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BestenWest Work Sp. z o.o. w Tychy

torres

dlaczego nie wezmnie sie za nich jakies biuro praw czlowieka?przeciez należymy do UE.

Aniol

Aniolstroz. 11.06.19r Witam Postaram sie napisac najbardziej krotko i na temat, piszac to uzywam wszystkich mozliwych wulgaryzmow ktore nie beda zawarte w tym opisie z wiadomych przyczyn. BeW to smieszne biuro tak samo dziadowskie jak wszystkie inne takie organizacje ktore werbuja ludzi ktorzy mysla ze jada do normalnej pracy. Ja opisuje tu prace na cebulkach ktora miala trwac ok 5-6 tyg dla mnie zakonczyla sie po tygodniu, oczywiscie praca jeszcze trwa ale do konca pozostalo jakies 1,5 tygodnia. Na stronie BeW przez caly czas widnieje ogloszenie tej pracy jako aktualna na 5-6tyg a dzien wczesniej przyjechali nowi ludzie do pracy(nie komentuje) Teraz na temat zakwaterowanie, koordynator, umowa, zarobki, ogolny klimat na miejscu. Wyjezdzajac bralem pod uwage opinie a glownie opieralem sie na opisie ktory widnieje jako drugi od gory na tej stronie , oczywiscie wszystko jest prawda i jak najbardziej sie zgadza i jest wystarczajacy zeby przeczytac i nie jechac, no ale coz czasem popelnia sie bledy mimo wszystko. Zakwaterowanie-hotel na obiekcie ogolnie wzglednie lazienka (usunięte przez administratora) W kazdym tygodniu sprzata pokoj na ktory przypada kolej - do sprzatania korytarz i lazienki po 27osobach mieszkajacych na pietrze co przy oplacie za pokoj 95e jest nonsensem a moze by tak jeszcze plac pozamiatac w koncu wszyscy tam chodzimy. (usunięte przez administratora) Umowa- skonstruowana tak aby bylo wiadomo ze nie ma sie szans stawka (usunięte przez administratora)po podwyzce, pierwwsza wyplata w 3tyg. (usunięte przez administratora) Albo podpisujesz albo nie pracujesz. Umowa odgornie na 6-mcy co jest bzdura przyjezdzajac na cebulki i tylko na cebulki ktore maja skonczyc sie po 3tyg. Tak bylo w moim przypadku i proba przekwalifikowania na inna prace niby ze oni tak dbaja o swoich pracownikow. Ooczywiscie bez zainteresowania z mojej strony gdyz na wstepie wstepie zaznaczylem ze jestem zainteresowany praca tylko na cebulkach a po pracy nasza wspolpraca sie konczy(usunięte przez administratora) Zarobki- przy 45 godzinach(usunięte przez administratora)e z czego oni wczesniej odciagja jakis procent za mieszkanie z kwoty brutto a reszte trzeba zaplacic z otrzymanego wynagrodzenia czyli z kwoty netto od (usunięte przez administratora)trzeba odjac jeszcze jakies 45e wiec zostaje tyle ile zostaje. (no ja oczywiscie nie licze na to ze mi zaplaca za moja prace) ale mam satysfakcje moc napisac tutaj i ostrzec wszystkich przed wyjzdem do takiego syfu. Ogolny klimat..-tutaj to juz calkiem na luzie ludzie jak to ludzie i normalni i nie normalni ogolem nie ma co narzekac mozna porozmawiac i dowiedziec sie czasem czegos nowego i o miejscu w jakim sie jest i ogolnie tez. Nie zabraknie oczywiscie ludkow wlasnej adoracji dupowlazow koordynatora i namadrzejszych osob na swiece ktorzy wiedza o tobie wiecej niz ty sam. Mam nadzieje ze moj wpis powstrzyma przed wyjazdem choc jedna osobe to i tak jedna uratowna dusza przed doswiadczeniami ktore nie powinny miec miejsca. (zaoszczedzone zdrowie, czas, pieniadze)

Diana

mało aktualne, ale może komuś moja opinia pomoże :) byłam w pracy przez tą agencję w 2016 w wakacje, przy cebulkach tulipanów w okolicach Hoorn. ogólnie średnio polecam, chociaż wiem, że były tam osoby, które któryś raz z rzędu przyjeżdżały. sama praca na pewno nie dla mnie - siedziałam 8 (+ dodatkowo 1,5h jeśli ich naszło) na brudnej hali przy taśmie i przebierałam, obdzierałam te cebulki. oczywiście wymagali super tempa, a jak ktos nie dawał rady to się czepiali mega :)) no i wgl o byle co niektórzy potrafili się przyczepić. Dla większości osób dużym minusem było to, że miała być praca, umowa była na minimum 6tyg, a po 3,5 tygodnia praca się skończyła. Ja się cieszyłam z tego powodu, inni średnio i musieli szukać czegoś innego, bo tylko tych ze znajomościami agencja przeniosła na jakieś cięcie tulipanów, a reszta sama musiała sobie radzić. Plusem były domki - 2 osobowe pokoje z aneksem kuchennym, zamykane na klucz, tylko z łazienka słabo, bo 2 kabiny na piętro. plus, bo praktycznie obok tej hali gdzie się pracowało. gorzej, że na wsi i do tego najbliższego miasteczka Hoorn było ze 3km, ale można było sobie pożyczyć ich rowery (dopóki działały) i pojechać. sama agencja ciężko powiedzieć. Kontakt z nimi spoko był w miarę. jeśli chodzi o $ to nie pamiętam stawek, ale chyba nie za dużo było. Jednak płacili wszystko na czas.

gosć

Płacą 9,22 € brutto na godzinę , z mieszkaniami różnie ale w większości to przepełnione hostele z patologią , płatne po 103€ na tydzień ,wszystkiego trzeba pilnować inaczej stracicie kasę .W biurze trzeba o wszystko się upominać . Z pracą też różnie , jak traficie w złym czasie to będziecie tylko wegetować i zarabiać na ich mieszkania i jedzenie . Ogólnie nie polecam tej agencji , jedna z gorszych . Pozdrawiam

@gosć

Chciałabym jeszcze odnieść się do miejsca zakwaterowania oferowanego przez BestenWest Work. Czy znajduje się ono daleko od docelowego miejsca wykonywania pracy? Napisz też proszę czy firma organizuje transport dla pracowników. Użytkownicy chcący podjąć zatrudnienie za granicą będą zainteresowani tym tematem, ponieważ ta kwestia ma duży wpływ na codzienne życie.

Lukasz
@Zuzanna

Ogólnie biuro w Holandii maja przy domkach pokoje małe ciasne z patologia jak nie w domku to przy domku wyzysk wielki transport zapewniają do pracy jak w trakcie zreYgnujesz radZic musisz sobie sam

Technolog produkcji

Brak rozmowy kwalifikacyjnej, praca załatwiona przez smsy, brak pytan o cokolwiek oprócz nr bsn. Żenada

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Beata

(usunięte przez administratora) za 106 godz zostałam 360 euro a powinnam zostać ponad 700 (usunięte przez administratora) wsacie sobie. Do (usunięte przez administratora) moja kasę anie z Tych na Holandię każą dzwonić więcej na kartę się wyda niż zarobi za chwilę to usuną nigdzie nie pracują a lepszymi Autami jeżdżą za co za ludzka naiwność (usunięte przez administratora)

Damin

Serio masz racje to jak tam zostałem potraktowany to szok i niedowierzanie.... Byłem tam dwie godziny i z tym pseudo kierownikiem chodź ich tam jest bardzo dużo jak chcesz coś zapytać to 100 kierowników ale mi powiedzieli że mam iść do Lucka ???? jak chcem zmienić stanowisko ale odrazu mi powiedzieli że nie ma szans i spróbowałem i odziwo mi zmienił ???? ale nie na długo poszedłem na pauzę i kazali mi już nie wchodzić wiec nic dodać nic ująć. Ale to jak tam wyglada przyuczenie to masakra pokazał mi jeden z kierowników co mam robić nie minęło mniej więcej 20-30 minut usłyszałem tylko( tempo i prosto nabijaj ) nie wiem jak reszta ale w tak krótkim czasie nie mogłem wszystko idealnie robić jak dla mnie to nie wykonalne .... Nie polecam tego zakładu szacunek dla ludzi jest na poziomie zerowym .

Mmkkmmkk

Firma oszukuje na każdym kroku!!! Pracowałem tam i wiem a to co ukradli albo idą na nowe auta dla szefostwa albo wycieczki

Azzerus

Mieszkanie fajne ale praca ciezka (usunięte przez administratora)pracujesz bez wolnego 2 tyg po 12h jakas masakra z wyplatami oczywiscie problem ta firma to szok poprostu. Pracowalem na kwiatkach na dokach .

Praca
@Azzerus

mariuszmarcola@wp.pl napisz mi przy czym pracowałeś co to za robota?

Personalny

Właśnie jestem.....nie ma słów (usunięte przez administratora) Podróż trwała 20h. Po tym czasie ledwo żywi podpisywalismy dokumenty (umowy holenderskie -przeczytajcie je uważnie) wyrabianie numeru Sofi trwało 5 godzin. Następny dzień bez pracy. Później 5:15 wyjazd. 1,5 h drogi na planty. 1,5 h czekamy aż zaczniemy prace. Około 8 łaskawie możemy zacząć pracować tj zarabiać. 1h 15 min odliczyć trzeba na pauzy. Koordynatorzy nic nie wiedzą nic nie mogą nic nie robią. Młodzi mezczyni a już nauczenie braku szacunku. A po odliczeniu wszystkiego niecałe 6 euro na godzinę wychodzi. Nie wiadomo kiedy powrót kiedy wypłata.

Magdalena1

Ja słyszałam kilka dobrych opinii, wybiera sie ktoś na akcje kwiatowa pod koniec stycznia?

@Magdalena1

Magda ja się zapisałam na 14tygodni ale nie wiem czy to była dobra decyzja wyjazd pod koniec stycznia ale nie wiem jakie będą warunki zakwaterowania.

@Asia

Czy ktoś może mi napisać jakie warunki panują w hotelu w Uithoorn z góry dziękuję.

@Asia

Asia uithorn i okolice jest fajnie, blisko sklepy i polskie tez są. Byłam tam kiedys, odezwij sie forthamilton5@interia.pl

@Magdalena1

Ja możesz mi podać swój numer telefonu to bym zadzwoniła bo ja dzisiaj zmieniłam z 14tyg.na 8 jak w holandi się zgodzą a pani z biura powiedziała że wtedy wyjazd 2 lub 3 luty.

@Asia

Nie chce podawać nr tel publicznie, napisze w mailu. forthamilton5@interia.pl , ja usłyszałam o wcześniejszym wyjeździe... ?

kasia

tez chce sie zapisac z bydgoszczy, odezwij sie, kasia, odzyskane_dane@o2.pl

Sysia

Ja jadę 29 na kwiaty

@Sysia

Jedzie ktoś może 28 stycznia z opola na kwiaty.

Aenu
@Magdalena1

Współczuję ja byłam rok temu z chłopakiem z tej agencji zakwaterowanie mieliśmy w Oss w 4 osobowych bungalach mieliśmy mieć pracę tylko przy filetach potem się okazało że dali nas też na kwiaty mrożonki i inne rzeczy 200 km od bungalow! Nie polecam ludzie czytajcie opinie zanim godzicie się na takie coś!!!

Sysia

Jadę jutro z okolic Bydgoszczy

Miki

Witam, stanowczko nie polecam agencji pracy BestenWest, koordynatorzy nie szanują pracowników, jeśli nie jesteś kolegą/koleżanką koordynatora to możesz pomarzyć o załatwieniu czegokolwiek, podczas gdy jego koleżanki robią co tylko im się podoba

Zuzanna

@M jakiś czas temu pisałaś, że wybierasz się z chłopakiem do pracy poprzez agencję BestenWest Work. Jesteś już na miejscu? Możesz napisać jakie są Twoje wrażenia? Czy wszystko okazało się być zgodne z umową? Jesteś zadowolona z zakwaterowania? Napisz proszę jakie są Twoje wrażenia. Będzie to bardzo cenne dla osób, które rozważają podjęcie pracy za granicą.

Zuzanna

Mam jeszcze jedno pytanie, w związku z Twoim komentarzem. Ile przerw i jakiej długości, przysługuje Ci podczas dwunastogodzinnej zmiany w pracy? Dla użytkowników forum, wszystkie wpisy ukazujące realia, są cenną wskazówką.

Szymcio

Siemka wybiera się ktoś 6 października do oss na kurczaki?

@Szymcio

Termin Twojego wyjazdu minął, więc podejrzewam, że podjąłeś już pracę. Czy możesz napisać jakie są Twoje wrażenia? Wiele osób, które wybierają się za granicę w celach zarobkowych, chciałoby poznać opinię z pierwszej ręki, napisaną na bazie osobistego doświadczenia.

kejti98

Witam, wybieram sie z chłopakiem 20.10 na kurczaki, może ktos coć więcej powiedzieć?

Nygus

INFORMACJA DLA TYCH KTORZY WYJEŻDŻAJĄ prostowanie do poprzedniej informacji- "Dostałam przelew i za 59,5 godziny mam na koncie 295,45 euro. Jest to kwota po wszystkich odciągnięciach, tj. : -podróży w 2 strony,-dojazdu do pracy,-domku,-ubezpieczenia. Gdy dodałam te wszystkie wydatki, to wychodzi 7,85 euro netto na godzinę". Od kwoty 295,45 euro muszę odjąć 65 euro za podróż z Polski do Holandii i wychodzi płaca netto 230,45 euro. ***Dziś dodano mi do poprzedniego przelewu kwotę 91,12 euro. RAZEM WYPŁATA NETTO PO ODJĘCIU WSZYSTKICH KOSZTÓW ZA 59,5 GODZINY WYNOSI 321,57 EURO. PŁACA NETTO NA GODZINĘ WYNOSI-5,40 EURO. NIKT W POLSCE ZA 7 DNI PRACY NIE ZAROBI 1,350 ZŁOTYCH. Krótko mówiąc zaje*** życie jak w madrycie oferuje firma nie ma patrzcie na hejterowskie opinie a dla młodych którzy dopiero wyjeżdżają na dobrą banię też stuknie kto ma wiedzieć ten wie ! Gdyby ktoś usłyszał kiedyś o Nygusie może uderzyć śmiało do coffiku ze mną ;)

GrzechuKrk
@Nygus

chetnie :)

Luna2207

Witam Powiedzcie mi czy opłaca się jechać przez to biuro na tzw. Akcję? Ile wychodzi tygodniowo i jak wygląda praca? Proszę o odpowiedź.

Tenktos

Potwierdzam wszystko co jest napisane. Najgorsza agencja pracy.

Rafał K
@Tenktos

Zgadzam się w 1000%

M
@Rafał K

Czemu najgorsza?

Dixon

Jak wygląda praca w Oss na pakowaniu drobiu ? mozecie cos powiedziec o pracy i zakwaterowaniu ?

Zuzanna

@Tenktos, co bezpośrednio wpłynęło na to, że Twoja opinia o BestenWest Work wygląda właśnie tak? Widzę, że zgadzasz się z poprzednimi opiniami, zamieszczonymi na forum. Mimo wszystko proszę Cię o napisanie i opublikowanie tu własnych spostrzeżeń i uwag odnośnie do Twojej współpracy z BestenWest Work.

Dawid ten co byl

Odradzam wszystkim wyjazdu przez to biuro do Oss na kurczaki warunki sa uwlaczajace mieszka sie w bungalach i za 48 h pracy dostaje sie okolo (usunięte przez administratora)€ bo odciagaja 5€ za dojazd do pracy autokarem nie wiem i nie umiem stwierdzic jak przedstawiaja sie inne oferty tego biura ale z tego co slyszalem to to biuro nie ma najgorszych recenzji ale praca w oss porazka (usunięte przez administratora)

Alicja
@Dawid ten co byl

Potwierdzam pracowalam z chlopakiem w tamtym roku od maja do lipca i totalna porażka (usunięte przez administratora)! Nie mili koordynatorzy (usunięte przez administratora)!

Zostaw merytoryczną opinię o BestenWest Work Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w BestenWest Work Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BestenWest Work Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 98.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BestenWest Work Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 81, z czego 25 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BestenWest Work Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BestenWest Work Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BestenWest Work Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 510 ocen.

BestenWest Work Sp. z o.o.