logo During Polska Sp z o.o.

During Polska Sp z o.o.

Katowice

Opinie o During Polska Sp z o.o.

Pracownik 2017-04-11 19:12
Totalna porażka. Wypłata jak nie jest spóźniona to się nie zgadza. Nie polecam pracy przez tą agencje.
Pełnomocnik 2017-06-20 14:17
Firma nie wypłaca pieniędzy pracownikom z Ukrainy. Sprawa trafia do sądu.
Zdegustowany 2017-07-03 00:20
Ciężka współpraca. Utrudniony kontakt osobisty jak i telefoniczny. Ewidentny brak organizacji. Również zgadzam się z opiniami dotyczącymi wynagrodzenia pracowników.
1234 2017-07-13 12:44
Ciągle jest problem z wypłatami nie odbierają telefonu a jak odbiorą obiecują coś załatwić i echo nikomu nie polecam pracy przez tą agencję.
vvv 2017-07-21 21:58
To są oszuści!!!Nie wypłacają pieniędzy na czas a w dniu wypłaty której nie ma nie odbierają telefonu.
paulinaa 2017-08-24 16:50
Totalne dno. Nie mozna się z nikim dogadać. Co miesiąc brakuje wypłaty a o pasku to juz nie wspomnę.. Oszuści. Nikomu nie polecam
Akdkf 2017-08-29 20:58
Jak tsm zostsl tam jeszcze jakis polak czy sami ukraincy sa trzonem siky roboczej w tej firmie powstalej na cichacza pod Bitron hahahahahah
Zostaw swoją opinię o During Polska Sp z o.o. - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie During Polska Sp z o.o.