Opinie o BestenWest Work Sp. z o.o. w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy BestenWest Work Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BestenWest Work Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BestenWest Work Sp. z o.o. w Tychy

Ja jadę 9 wrzesnia

jaaa

Ktoś jedzie na drób od września?

@jaaa

Hej????ja jadę 9 wrzesnia

@Beata

A skąd jedziesz? Odezwij się do mniego (usunięte przez administratora) ????

Byłem 3 miesiące w tej agencji. Zdecydowanie odradzam... Pieniądze marne, ciągle pod telefonem i zero organizacji. Radzę rozejrzeć się za inna agencja. Pozdrawiam

ninja

Kto jedzie na cebulki do Berkhout? Ponoć zakwaterowanie jest w jakimś nowym hotelu.

Technolog produkcji

Brak rozmowy kwalifikacyjnej, praca załatwiona przez smsy, brak pytan o cokolwiek oprócz nr bsn. Żenada

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
ciekawscy

Witam. mamy razem z dziewczyna jechać na pomidorki koktajlowe. Proszę o opinie jak ktos tam pracował lub pracuje. Jakie są warunki pracy jak z godzinami, czy firma wypłaca pieniądzze terminowo i czy nie zaniża liczby godzin na solarisie.Jakie są warunki mieszkaniowe i jak z dojazdem do pracy.dziękuję pozdrawiam

andzia

Rozbiórka i pakowanie mięsa drobiowego ;) ktoś był ? Jaka jest wasza opinia ?

Anka

Czy jedzie ktoś w czerwcu na cebulki?. Może ktoś już był ,czy warto jechać ?

Rusałka
@Anka

Ja jadę w czerwcu na cebulki ;) Ktoś coś to pisać

Iza
@Rusałka

Tez chce jechac na cebulki,,,bylam juz z ta firma i to ze znow chce jechac mowi samo za siebie,,,pozdrawiam

Baska

Hej ja z ta firma 3kontrakt skonczylam I nie narzekam jak ktos chce pracowac to bedzie a jak nie wylatuje pierwszy raz bylam I co po tyg znajomi praca itd wiec ja nie narzekam na ta forme szczerze jedz zobacz a jak nie bedzie sie podobac wracaj pozdrawiam hehe

Zawiedziona

bylam juz z ta firma w holandi,,nie wyjezdzaj!!!!!!!!!!!!

Baska

Hej kto.w czwartek jedzie ns pomidorki koktajlowe ?

zawiedzona

Witam.Byłam na paru akcjach z tej firmy.Każda akcja jest inna zakwaterowanie jest dobre,ale daleko do pracy przeszło godzinę ,na spanie czasami 2,5 godziny 3.Następna zakwaterowanie super blisko praca ,ale i tak się trafiło że domek zasyfiony,że strach tam wejść a co dopiero mieszkać.Trafiło się też na (obora,szopa)przerobiona na hotel hi hi hi,przeszło 150km do pracy,po powrocie zimno ,woda po 5 osobach zimna ,sklepu brak spania również mało.Z polskimi biurami spoko ,mili wysłuchają,wytłumaczą,gorzej z holenderskimi po akcjach to już olewają.Koordynatorzy pożal się .....wymienić na lepszy model,jak chwalisz to słuchają jak problem to obracają się i ich nie ma.Praca jak praca zależy gdzie się trafi na jaki zakład,ja na samą pracę nie narzekam .Było ciężko ,dużo godzin ale to wiedziałam jadąc na akcje przeważnie pracowałam u Waltera atmosfera była super ale jest warunek trzeba pracować jak ktoś nie umie to niech nie jedzie .pozdrawiam

Zuzanna

@Gochacrjg to rzeczywiście bardzo szybko od czasu zgłoszenia do wyjazdu do pracy. Dziękuję za Twój komentarz. Wskazuje to na bardzo dobrą komunikację ze strony firmy. Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich dalszych doświadczeń.

Mialam jechac 06.05 a jade 29.04

Izolda
@Gochacrjg

Ja tez jade 29kwietnia jedziesz z opola?

Zuzanna

@Taka sobie jarozumiem, że masz dobre doświadczenia z pracy w BestenWest Work? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wyglądała współpraca z firmą. Jak długo czasu minęło od zgłoszenia się do agencji do rozpoczęcia pracy?

Jade 6 maja ktos jedzie

@Zuzanna

W srode tz 19.04.17 zarejestrowalam sie na stronce agencji i za chwile mialam tel. Jade 06.05

gabi

Wybieram się na sortowanie cebulek z tej firmy i nie wiem czy warto. Proszę o opinie

Taka sobie ja

Byłam na akcji 16.03-23.03, nie mogę powiedzieć złego słowa , ekipa fajna, warunki także, wszystko o czym nas poinformowano przed wyjazdem się zgadzało także wiadomo było z czym się mierzyć :-) kasa na czas także wypłacona, więc polecam jak najbardziej i nie rozumiem tego grona niezadowolonych...

Engie
@Taka sobie ja

Taka sobie ja_"-a przy czym pracowałaś, co za praca, w jakiej miejscowości (w NL)?

Engie
@Taka sobie ja

a przy czym pracowałaś, co za praca, w jakiej miejscowości (w NL)?

nick 2
@Engie

ludzie napiszcie jakieś konkrety???

Zuzanna

@kkkkk co sprawiło, że tak odbierasz firmę BestenWest Work? Rozumiem, że dość długo pracowałeś za ich pośrednictwem. @jazadowolony co uważasz za największy plus współpracy z firmą?

kkkkk

Nie poecam tej agencji pracowalem rok czasu u nich(usunięte przez administratora)

Zuzanna

@jazadowolony rozumiem, że jesteś zadowolony/a ze współpracy z firmą BestenWest? Chętnie usłyszymy więcej na temat Twoich doświadczeń.

nataly

hej ja jade na tydzien 16marca na kwiatk do holandii, wiem tylko tle ze spimy w okach 6-8 osobowych i zeby wiac buty. Czy mam sobie brac tez koldre poduszke/ i czy rzeczywiscie nie ma mozliwosci podjechania do sklepu przez ten tydzien pani powiediala zeby sobie zarcie wziac na tydzien bo nie bedzie mozna zrobic zakupow a wifi est?

Kaja
@nataly

Witam jadę 16 też do holandi czy ktoś wie o wyjeździe bo dzwonie do do babeczki i nic nie wiadomo proszę o wiadomość

jazadowolony
@Kaja

Mogę Ci opowiedziec, firma godna polecenia mail malina.truskawkaa@onet.pl

PAT

witam, jade w tą sobote do oss na pakowanie kurczaków, może ktoś napisać opinie o pracy i mieszkaniu? Bardzo mi na trym zalerzy.

dobra rada
@PAT

No to się ze sto razy zastanów czy warto tam jechać za takie pieniądze i 12 godz.na nogach w chłodzie???

Zostaw merytoryczną opinię o BestenWest Work Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w BestenWest Work Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BestenWest Work Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 98.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BestenWest Work Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 81, z czego 25 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BestenWest Work Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BestenWest Work Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BestenWest Work Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 510 ocen.

BestenWest Work Sp. z o.o.