Opinie o NUCO w Wołomin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy NUCO. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie NUCO o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NUCO w Wołomin

Czy Joko Cosmetics s.j zapewnia kartę multisportu?

Tak multisport oraz pakiet medyczny PZU

Oloolo

Zapewnia kartę.

Zuzanna
@Oloolo

Obecnie już wielu pracodawców zapewnia swoim pracownikom dostęp do karty sportowej. Pracownicy uwielbiają dodatkowe świadczenia i często negocjują je na rozmowie kwalifikacyjnej razem z warunkami zatrudnienia. Ciekawa jest, czy w Joko Cosmetics można liczyć i na jakieś inne benefity. To jak to jest? Są czy nie?

An

szkoda czasu

GordonShumway

Witam.Czy ktoś może powiedzieć jak wygląda praca na magazynie(dni,godziny,pensja)z góry dzięki.

@GordonShumway

Idz na rozmowę jak kogoś szukają i się wszystkiego dowiesz pensja zależy od stażu i innych rzeczy.

GordonShumway

Dzięki za szybką odpowiedź,choć bez konkretów.Pozdrawiam

Olga
@GordonShumway

Faktycznie - @Pracownik raczej niespecjalnie się wysilił. A szkoda, ponieważ i ja chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej na temat pracy na magazynie w Joko Cosmetics. A wysłałeś już może tam CV czy jednak czekasz, aż uzyskasz więcej informacji?

Iwo

@Mała02 Idealnie to nigdzie nie jest więc skoro firma jest dobra to warto popracować na poprawą!!

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w NUCO na stanowisko Specjalista R&D? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Mała02

Ja pracuje w tej Firmie już parę lat ,jest ciężko ale w każdej pracy nie położysz sie mają swoje normy i trzeba je wykonywać rzetelnie. Kierownictwo spoko fajna pani wszystko mozna z nią załatwiać .Bardziej bym czepneła sie pana Dyrektora wymyśla różne głupoty wymagania ma duże od pracowników A nic sam nie robi tylko wszystko obwinia pracowników sam mota w tej Firmie od kąd jest dużo się zmieniło niby pan wyszkolony A nie potrafi z pracownikiem normalnie porozmawiać tylko krytykuje naszą pracę wiecznie nie zadowolony co wpływa na naszą psychikę aż nie chce się przychodzić do pracy dużo osób przychodzi na środkach do pracy uspokakajacych przez niego.Niech Szefostwo weźmie się za niego bo ta firma przez niego zbankrutuje .

cytrynka

Nie wiem czy ten wpis w czymś pomorze,ale mam nadzieję że tak; MOŻE PRZECZYTA GO KTOŚ WYŻEJ SIEDZĄCY NA STOŁKU I POMYŚLI ROZSĄDNIE!po przejęciu stanowiska kierowniczego na mokrej(dział) przez nową panią kierownik,jest OKROPNIE! ATMOSFERA PRZERAŻAJĄCA!DO PRACY IDZIE SIĘ JAK NA SKAZANIE!ciągłe nerwy,normy podwyższane,nie ma nawet kiedy zrobić siusiu,napić się wody,bo myśl,że nie zrobi się normy paraliżuje,bo wtedy trzeba będzie,albo zostać dłużej,albo przyjść za karę w sobotę a nawet i w niedzielę!!!tu nikogo nie obchodzi fakt że mamy rodziny i domy i własne życie, JESTEŚ NIEWOLNIKIEM I MASZ ROBIĆ JAK CI KARZĄ ! pani kierownik nie zna słowa dzień dobry,do widzenia,jak się koło niej przechodzi odwraca głowę,bo przecież jak robolowi można spojrzeć w oczy,nie mówiąc już o załatwieniu z nią czego kolwiek,dzień wolny?zapomnij!chyba że za anonsujesz go miesiąc wcześniej. wciąż nie zadowolona,naburmuszona,nie dostępna.KOSZMAR!!!ONA MUSI ODEJŚĆ,ALBO LUDZIE ZACZNĄ UCIEKAĆ I TYLE BĘDZIE Z NUKO(nowa nazwa,ale porażka)!

Zyta
@cytrynka

Pracuję tu od niedawna i to co wszyscy piszą to prawda i myślę że czas z tym koszmarem skończyć a p.B nauczyć dobrych manier wiem że jedna z pracownic popadła w depresję i teraz się leczy i jest na zwolnieniu przez p.B. i p.W. Ludzie byliście słyszeliście co tu się dzieje. Zrubmy razem coś,ta kobieta nie może zostać bez kary to jest czysty mobing.

Ala
@Zyta

Jak Pan Marek był kierownikiem też było źle i niedobrze jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził najlepiej leżeć pachnieć i zarabiać 10tys Ja pracuje tu najdłużej ze wszystkich przeżyłam już kilku kierowników a płaczą te które przyjdą nic nie robią i zawsze im źle

nel
@Zyta

ludzie czytam opinie i mysle ze to jest (usunięte przez administratora) a kierownik powinien byc szkolony do tego zeby potrafil się kontaktować z ludzmi trzeba to nagrac jak ta osoba sie odzywa i przekazac do inspekcji pracy albo Prezesowi Firmy

Pan Marek
@Ala

Panie Prezesie B. ukrywający się pod nickiem Ala proszę sobie gęby mną nie wycierać. Poza Panem nikt o mnie tu nigdy nie wspominał. Pozdrawiam

Rafał
@cytrynka

Ma Pani świętą rację. Moja żona też w tym czasie tam pracowała i miała to szczęście że nawet na umowę o pracę. Z tym że do skarbówki to chyba podatek odprowadzali ale do ZUS to ani grosza.Był w tym czasie tam taki niski gruby mężczyzna,chyba kierownik który mnie osobiście zapewniał że składki wszystkie są przez firmę regularnie odprowadzane. Okazał się OSZUSTEM. A odnośnie tej wypacykowanej Kapo to skradała się z tyłu pracownika ,stawała za jego plecami, patrzyła na jego ręce i nie daj boże jak by w tym czasie odezwał się choć słowem do kolegi lub koleżanki obok. Tylko nahajki jej brakowało. A odnośnie tych co zatrudniali na lewo ( przeważnie obcokrajowców ze wschodu )to tęż była checa, jak przyjechała jakaś kontrola to w trybie alarmowym biegiem ich wyprowadzali wyjściem awaryjnym. W stu procentach potwierdzam że to prawda co Pani napisała .

Juras

To jest (usunięte przez administratora) nawet rozmawiac nie wolno tylko norma musi byc zrobiona a ludzie tak (usunięte przez administratora) ze scigaja sie kto wiecej zrobi jak jest duzo zamowien to oczywiscie 12 godzin sie (usunięte przez administratora) nie ma ze nie mozesz musisz kodeks pracy maja swój ludzie z daleka od tej pseudo firmy

Zuza

Joko Cosmetics ma opinię dobrego pracodawcy!!

Olka

Czy obowiązkowe są dwunastki na firmie

Patrycja

@Blabla, z Twojego komentarza wynika, iż jesteś pracownikiem firmy Joko Cosmetics, napisz nam coś o kwestii warunków pracy w tej firmie? Zmiany są zawsze po 8 godzin, co z nadgodzinami? Pracodawca oferuję swoim pracownikom jakiegoś typu dodatki do płacy? Chętnie dowiemy się od Ciebie nowych informacji w tym temacie, zachęcam Cię do kolejnego wpisu

Blabla

Prawde mówiąc, nie wiem skąd tyle negatywnych opini. Najlepiej siedzieć na (usunięte przez administratora) i pachnieć. Albo od 8 do 15 w papierkach siedzieć i 3 tys przytulać. Albo na zasilkach zerowac ;) praca jakto praca manualna. Przychodzisz na 8 godzin robisz swoje i wychodzisz. Nie rozumiem w czym problem... nigdy nie mam problemu żeby iść na przerwę czy napić się wody. Normy sa wysokie żeby jak najwięcej zrobić, to logiczne. Kierowniczka czasem się wkurza, ale ma pod sobą kilkadziesiąt osób więc i tak nie jest z nią źle. Nigdy nie miałam z nią problemu. Stare pracownice wam dokuczaly albo Was wykorzystywały? No to chyba z wami coś jest nie tak że się dawalyscie ;) pensja na czas, nie mała jak na Wołomin. Jak komuś zależy na pracy to nie marudzi i tyle.

Patrycja

@kjlkjljlkjlk\ Na forum GoWork.pl kandydaci poszukują rzetelnych i wiarygodnych opinii. Rozwiń swoją wypowiedź, ponieważ do tej pory nie napisałeś o tej firmie nic konkretnego. Kandydatom zależy na konkretnych opiniach. @l. Trudno wyciągnąć jakieś wnioski, dotychczasowe opinie są bardzo ogólne i należy poczekać z ostateczną oceną firmy Joko Cosmetics.

Patrycja

@kjlkjljlkjlk\ @Anon Wasze wpisy są bardzo oszczędne i trudno z nich wywnioskować, co tak na prawdę sądzicie o tej firmie i czy opinie na jej temat są wiarygodne. Jeżeli Wasza opinia o firmie jest negatywna, napiszcie proszę dlaczego, najlepiej podając konkretny przykład z Waszej pracy. Forum GoWork.pl to forum opinii o pracodawcach, podstawowym kryterium jest jednak wiarygodność zawartych na forum wpisów. Kto z Was jest zadowlony z pracy w firmie Joko Cosmetics?

l.
@Patrycja

Czy te negatywne opinie dotyczą tylko produkcji czy wszystkich działów? Cała firma jest zła?

kjlkjljlkjlk\
@Patrycja

"najlepiej podając konkretny przykład z Waszej pracy" chyba sobie żartujesz! A kto jest zadowolony to widać po mało "wiarygodnych" ale licznych wypowiedziach.

JA

Jak wygląda praca w UR jakie mogą być stawki???

Diamentowakrólowa

Można na przerwie uprawiać sex???? Jeżeli tak i tylko się leży i pachnie i jest 3000 zł podejmę pracę od 8 do 15

Cichy1222

Mam propozycje pracy w tym zakładzie faktycznie jest tak źle???

kjlkjljlkjlk\
@Cichy1222

jak masz pracę to nie ryzykowałbym.

Szkoda, że nie potraficie docenić pracy w dobrej firmie. Nikt na siłę nie trzyma, zmieńcie tylko czy będzie lepiej??

Anon

Kategorycznie nie polecam

Gwiazdadiscopolo

Podoba mi się opinia na temat Pani Małgorzaty. ... aż można się umówić ale to szczera prawda ????

Gwiazdadiscopolo
@Gwiazdadiscopolo

Uśmiac *

Musisz pamiętać, że opinie noszące znamiona pomówienia lub w inny sposób naruszające prawo (np. poprzez ujawnianie danych osobowych, w tym personaliów czy numerów telefonów) będą przez nas archiwizowane (zob. pytanie 10). Ponadto pracodawca może sam wystąpić przeciwko Tobie na drogę sądową, a w takim wypadku będziemy zmuszeni przekazać Twój numer IP organom ścigania (zob. pytanie 7).

@@@@@@@

Praca jak praca nie kazdy daje rade jest strasznie ciezko.Ale coz gdzies pracowac trzeba.Nie zawsze chodzimy na przerwy zeby zrobic norme nie tak jak koledzy ktorzy wychodza kiedy chca i o ktorej im sie podoba.No coz krew pot i lzy.Taka prawda pecherze na rekach od zakrecania butelek nerwy nerwy.Coz mozna tylko sobie ulzyc piszac na forum ale to i tak nic nie zmieni.I tak nie uslyszy wolania o lepsze jutro i szacunek ktorego nie ma.A co do potu smierdzenia itp to tak jak spieszymy sie i zasuwamy na najwyzszych obrotach bo przeciez nie siedzimy to i pocimy sie i nie ukrywam ze nie raz na koniec zmiany jaka by nie byla pierwsza druga czy noc to czlowiek jest mokry od potu a to wcale nie pachnie nogi tez w tych gumowych butach.To ze ktos krzyczy to juz tyle czasu ze kazdy powinien sie przyzwyczaic juz do tego.A kazdy jest inny nie wszyscy jestesmy ostoja spokoju jeden czlowiek spokojny drugi musi sie wykrzyczec.

Betii30

Ludzie... kawa herbata za darmo?? No to super praca po prostu haha A za ta kawę i herbatę Pani kierowniczka może wyrzywac się na pracownikach A jej synowa"brygadzistka" wschodząca gwiazda galerii Wołomin która w godzinach pracy robi zakupki no dama lizaca 4litery swojej teściowej A pracownicę muszą pracować bez słowa i czasem szklanki wody żeby tylko Kierowniczka nie wparowala na salę tam pracują kobiety które mają rodziny domy i muszą jakoś zarabiać dlatego nic nie mówią bo są straszne zwolnieniem!!! Od tylu lat ludzie tu piszą straszne rzeczy i nikt nic z tym nie zrobił Ale na każdego przychodzi czas:) będą gwiazdami w telewizji jak nie zaczną szanować swoich pracowników duża produkcja dużo ludzi duży rozgłos= wielka oglądalność

Szczęśliwego. ...

Brawo wielkie brawo. ...... ok

bbot
@Betii30

Wchodząca gwiazda galerii? Co masz na myśli?

@Betii30

Witam , mam prośbę do koleżanek,,jeśli musisz się wypowiadać to soki nie rób błędów ortograficznych ,,,porażka

@Betii30

TO CO SIE TAM DZIEJE TO NIEWOLNICTWO BIAŁYCH LUDZI NASYLAC NA NICHWSZYSTKIE INSPEKCJE TA KOBIETA MUSI Z TAMTAT ODEJSC BO TO CO ONA WYPRAWIA JEST KARALNE

Zostaw merytoryczną opinię o NUCO - Wołomin

• Jak się pracuje w NUCO?

Zobacz opinie na temat firmy NUCO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NUCO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 2 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NUCO