Opinie o VRG S.A. Luboń i marce Vistula

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie VRG S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie VRG S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VRG S.A. w Luboń

Aneta

@eoeoeoe, dziękuję za Twoją odpowiedź. Cztery koszule to chyba nie jest zbyt wiele, ale zawsze lepsze to niż nic, prawda? Czy ktoś z Was chciałby jeszcze napisać coś o pracy w Vistula Group? Każda z Waszych opinii z pewnością będzie bardzo cenna dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy w tym miejscu.

Aneta

@eoeoeo, czy umowy, o których piszesz, to umowy o pracę? Ciężko jest wyrobić założone plany? @Alx, dziękuję za Twoją opinię, ale nie dotyczy ona Vistula Group S.A.. Umieszczaj proszę opinie w odpowiednich wątkach. @xyz, jakie są wymagania tego pracodawca? Czy zapewnia on na przykład jakieś ubrania służbowe?

eoeoeoe
@Aneta

Tak. Umowa o pracę. Vistula daje możliwość zakupu czterech koszul pracowniczych na rok. Co do wypowiedzi Alx Wólczanka to " dziecko " Vistuli więc myślę, że odpowiedź przydatna.

eoeoeo

Pierwsze 3 msc. - umowa na okres próbny 2000 brutto. Kolejna umowa na 2100 brutto. Każdy salon ma indywidualny plan na miesiąc, który dzieli się na ilość pracowników. Wypłacają premie po zrobieniu 80% Twojego planu indywidualnego i planu salonu. Zarobki zależne od miasta, lokalizacji, miesiąca. Czasem ich poniesie i zakładają wielki plan, w miesiącu nie koniecznie dobrym handlowo. Praca zmianowa, najczęściej w godzinach otwarcia galerii (11-12h). Najczęściej '' dwa na dwa ''. Więc na pewno nie pracujesz 4 dni pod rząd po 12h.

eoeoeoe
@eoeoeo

W mojej opinii firma powinna podnieść podstawę, bo zdarza się miesiąc, w którym nie ma szans na wykonanie planu, a za 1600 zł nie wyżyjesz. Chyba, że jesteś studentem i mieszkasz z rodzicami.

kris
@eoeoeoe

Porostu ta firma to jest DNO DNO DNO Wszytko szyte w chinach i to za grosze i sprzedają potem za kolosalne pieniądze wszytko śmierdzi masakrycznie chińszczyzna i jeszcze ta wypłata najniższa krajowa + premia czy w biurach w krakowie tez tak zarabiają?

Oln
@kris

Po co kłamiesz? Większość ubrań szyta jest w Polsce (Myślenice, Ostrów).

eoeoe
@Oln

WIĘKSZOŚĆ. część jest już szyta w Chinach.

Darek

Miałem okazję Szyc garnitur na miarę w salonie w Vistuli w Gdyni w klifie . To nie salon to sklep typu chińczyk obsługa totalnie bez nadzieja trzy poprawki spodni i co bubel nadal zero kontaktu z klientem .Nikomu nie polecę tego salonu i zakupów w Vistuli

olo
@Darek

a jaka chcesz miec obsluge za najnizsza krajowa?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy VRG S.A. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Asystent/Asystentka Kupca. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Alx

Pracuje w wolczance od 7msc , pensja jest tak marna ze szkoda gadac , ostatnio byla "podwyzka" z 2100 na 2200 brutto podstawy na całym etacie.. Co do atmosfery to chyba zależy od kierownika - u mnie jest okej , nie ma problemów kierownik wyrozumiały mozna sie dogadac , zespół też jako tako sie dogaduje , jest rotacja z racji zarobkow ciagle poszukiwania nowych pracowników. Od połowy września byla mowa odnośnie koszul pracowniczych (płacimy sami 29zl/szt) dzis mamy koniec lutego i ani widu ani słychu w kwestii koszul. Tłumaczenia były takie że niby rozmiarowki juz nie ma pełnej i z racji tego bedzie zakup kolekcji wiosna lato i bedzie można kupic wiecej niz dwie (śmiech na sali) . Póki co to ciągle dokładam do tego interesu. Premie raz są raz nie zależy od planu w danym miesiącu. Najwięcej udało się wyjąć za grudzień - 2330 do ręki..

Lola
@Alx

Co do wynagrodzeń to myślę, że firma oprócz większej podstawy powinna dołożyć jeszcze dodatek za staż pracy. Osoba która pracuje 3 miesiąc ma taką samą pensję co ktoś kto pracuje 7 Lat.

@Lola

Zgadzam się z Tobą w 100 %. W inny firmach jest dodatek za staż pracy.

xyz

Wymagają od Ciebie nie wiadomo czego za 1500 zł do ręki. Tak naprawdę to my doradcy nakrecamy ten biznes. Premie są ale co z tego. Nie w każdym miesiacu... ciągle parcie na Sprzedaż. Na koszyk. Ciągle coś. Ciekawe ile zarabiają osoby z zarządu... ta firma to jakiś zart

kriss
@xyz

Zgadzam sie z tobą ta firma to padło

Daria

Jako osoba pracująca w odzieżówce od lat nastu, podpowiem jedno - jeżeli macie w okolicy swojego miejsca zamieszkania outlety, szczególnie te usytuowane poza miastem, ale nadal z dobrym dojazdem, poszukajcie pracy tam. Zasada jest taka, że poza miastem trudniej o pracownika i siłą rzeczy inny jest stosunek do zespołu. Przy tym zespoły są zazwyczaj dużo mniejsze, plany dużo przystępniejsze a i klient outletowy jest inny, według mnie przyjemniejszy i łatwiejszy w dogadaniu się. I tak w Vistuli warto sprawdzić na przykład factory w Ursusie jeśli mieszka się w okolicach Warszawy, Wrocław fashion outlet, Katowickie outlety (to przy okazji bardzo dobrze zarabiający region dla odzieżówki, jeśli plany są rozsądne to jest szansa na częstsze premie) a pod Łodzią zdecydowanie Ptak outlet, gdzie pracodawców szukają prawie cały czas. Jeżeli trafi się na kierownika buca to nawet to nie pomoże, ale szansa na miłą atmosferę w pracy jest zdecydowanie większa niż w popularnych centrach handlowych. Natomiast jeżeli traficie źle, to cv w rękę i 15 minutowy spacer po okolicy i już szansa na kolejne zatrudnienie. I pamiętajcie, że czasy się zmieniają w trwanie w pracy, gdzie traktują was nie fair to nie tylko krzywda dla siebie ale również psucie rynku. Powodzenia!

Daria

gosc

witam, czy to prawda ze w salonach jest monitoring i ktos z kierownictwa podglada co sie robi w sklepie?

pracujaca w vistuli
@gosc

prawda

@gosc

Nie w każdym, zależy od salonu

Alicja

Po rozmowie w jednym z salonów franczyzowych w dużym mieście: warunki dla sprzedawcy - umowa zlecenia, 11,50 brutto/h (płaca minimalna), praca od rozpoczęcia otwarcia galerii do godziny zamknięcia, dwa dni z rzędu, potem 2 dni wolne. 3 dni w tygodniu tylko 1 osoba na zmianie. Jeśli wyrobi się 90% zalecanego odgórnie utargu to dochodzi premia, dzielona na wszystkich sprzedawców i kierownika. Warunki dla kierownika - umowa o pracę, 2200 netto + ewentualne premie, jeśli plan zostanie wykonany, większa odpowiedzialność i więcej obowiązków (wiadomo). Przykry jest wymagany dress-code, który zakłada, że pracownik będzie nosił produkty firmy, które musi kupić za własne pieniądze. Za tak niską pensję nie oszukujmy się nie kupi ich za wiele :-( zwłaszcza na początku, zanim dostanie pierwszą pensję. Firma powinna zainwestować w ubranie robocze lub dać zniżkę tak dużą, powiedzmy po kosztach wytworzenia i wysyłki, aby pracownicy mogli się w nie ubrać, bez stresu, że jak kupią 2 koszule do pracy to zabraknie im na jedzenie.

@Alicja

premia wypłacana jest przy wyrobieniu już 80% planu .

Anka
@xxx

Ale chyba nie dotyczy to salonów franczyzowych?

slonezycie

rozmowa kwalifikacyjna jakby co najmniej do Banku zatrudniali Prezesa.. sto pytań "jakie sukcesy odniosłam w życiu" cały życiorys opowiedzieć, czy kupuje w Wólczance (?) i ile bym chciała zarabiać, po czym oferują 1500 zł na pełny etat. (śmieszne :) Dotyczy Wólczanki w Galeri Bronowice . Pani przeprowadzająca rozmowę niemiła. Omijać z daleka ...

Podpowiedzcie mi jaka jest atmosfera w firmie? Słyszałem sporo dobrego i mam zamiar aplikować.

@Marek

Zależy od kierownika i współpracowników.

woja

Tak wyglądają zaprawdę godnie ja przeszłam do nich właśnie ze względu na renomę firmy> Teraz z perspektywy czasu widzę że te nieprzychylne komentarze są jak najbardziej prawdziwe najniższa krajowa - naprawdę okrojona o 100 na dzień dobry nie przestrzegają kodeksu pracy nie ma mowy o zjedzeniu obiadu w normalnych warunkachn tylko w locie to samo toaleta brak odzieży pracowniczej można ją zakupić ze zniżką którą otrzymujesz dopiero po roku pracy!!! ja zniszczyłam już swoją bluzkę z massimo Dutti i muszę kupić jeszcze kolejne za swoją kasę!!! ogólnie nie polecam jestem w trakcie szukania nowej pracy!!!

woja

Tak wyglądają zaprawdę godnie ja przeszłam do nich właśnie ze względu na renomę firmy Teraz z perspektywy czasu widzę że te nieprzychylne komentarze są jak najbardziej prawdziwe najniższa krajowa - naprawdę okrojona o 100 na dzień dobry nie przestrzegają kodeksu pracy nie ma mowy o zjedzeniu obiadu w normalnych warunkachn tylko w locie to samo toaleta brak odzieży pracowniczej można ją zakupić ze zniżką którą otrzymujesz dopiero po roku pracy!!! ja zniszczyłam już swoją bluzkę z massimo Dutti i muszę kupić jeszcze kolejne za swoją kasę!!! ogólnie nie polecam jestem w trakcie szukania nowej pracy!!!

Miła
@woja

Kobieto można kupić bluzkę w normalnym sklepie za 40 zł i nie spłuczesz się. Ale jak już ktoś lubi narzekać to zawsze znajdzie wątek. Mam pytanie czy są przyjęcia w Warszawie.

@woja

zniżkę otrzymujesz po 3 msc.

Megi

Propozycje na spotkaniu o pracę: Umowa o pracę 1560 zł pensji na rękę W sklepie gdzie jedna koszula kosztuje 250 zł minimum. Szokujący wyzysk. Dziękuję za piękne wnętrza za taką głodową pensję.

Meegan
@Megi

W jakim miescie byla Pani na rozmowie ? Przyznam szczerze, ze jestem zaskoczona...Osoba przeprowadzająca rekrutację, proponuje pracę 7 dni w tyg, od pon do niedzieli. Tym bardziej to jest dziwne, ze przekazuje taką informację, jakby to było zupelnie normalne i zgodne z prawem. Nie wspomina nic, o jakimkolwiek wolnym dniu. Na pytanie o wynagrodzenie, odpowiada, ze dowiem się na kolejnym etapie rekrutacji.

@Meegan

@Meegan

Kraków Bronowice

Kot

Praca za najniższą krajową, rozmowa o pracę jakby prezesa zatrudniali. Ceny mają ekskluzywne, a niewolników do pracy szukają.

Aneta

Czy czytaliście wywiad z Dyrektor HR w spółce Vistula Group S.A.?Możecie go znaleźć na stronie http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,855827,wywiad-katarzyna-dubiel @vb rozumiem, że nie byłaś zadowolona z pracy w firmie Vistula Group S.A. Czy długo pracowałaś w firmie? Nie było szansy na podwyżkę?

vb

Nie polecam pracy w centrali tej firmy. Wiekszość osob poszło tam chyba ze względu na marke, żeby móc się pochwalić w CV, to największy błąd. Już w pierwszym tygodniu chcesz stamtąd uciekać. - niskie zarobki (na umowie dostajesz minimalna + prowizja, która może zostać obcięta), - napięta atmosfera, ludzie się nie lubią, panuje wyścig szczurów, - nadgodziny, które są codziennością - bezłpatne nadgodziny - totalny chaos i dezorganizacja Za takie pieniądze można dostać prace w innej firmie gdzie panuje przyjazna atmosfera i ludzie nie podkładają sobie świń. Zwolnienie się bylo moją najlepszą decyzją. Nie polecam Pani z Hr bardzo miła, biuro też całkiem całkiem i tyle z + tam.

Zostaw merytoryczną opinię o VRG S.A. - Luboń

• Jak się pracuje w VRG S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy VRG S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VRG S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

VRG S.A.