Opinie o Bear Lock (Niedźwiedź-Lock) w Luboń

Od 35 lat firma Niedźwiedź Lock jest światowym liderem w dziedzinie projektowania oraz produkcji mechanicznych zabezpieczeń antykradzieżowych. Flagowym produktem firmy są blokady skrzyni biegów. Produkty firmy Bear-Lock dostępne są w 40 krajach, na ponad 4 kontynentach.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "Niedźwiedź-Lock" w Luboń

Joanna

@Bmw Każdy ma prawo do zgłoszenia reklamacji odnośnie treści zawartych na portalu, jednak administrator podejmuje ostateczną decyzję odnośnie jej rozpatrzenia i nie ma obowiązku usuwania wpisów. Podstawą ku usunięciu komentarzy jest wyłącznie niezgodność wpisu z regulaminem naszego serwisu. Jeśli ktoś z Was uważa, że jego komentarz został usunięty niesłusznie bardzo prosimy o poinformowanie o tym naszego administratora pod adresem: admin@gowork.pl Dokładna procedura reklamacji znajduje się w treści regulaminu w §10. @Rt czy dalej jesteś pracownikiem Niedźwiedź-Lock? Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat tego jak wygląda praca spawacza? Z tego co piszesz firma jest również na osoby, które dopiero chcą się tego zawodu nauczyć. Czy firma pomaga im potem w uzyskaniu uprawnień?

Rt

A teraz to prubuja ściągnąć do spawania ludzi bez uprawnień to się nazywa jakość ten najlepszy spawacz niech teraz wszystko ciągnie pamiętam jak miał wstawić się kiedyś za kimś żeby dostał podwyżkę to mówił że mi wystarczy to teraz ma

Bmw

Z tego co kojarzę to usunięte komentarze nie naruszały regulaminu Cóź pewnie zostały usunięte na prośbę kogoś innego

Joanna

@Pinokiojeśli zniknęły niektóre komentarze oznacza to, że zostały zarchiwizowane przez administratora z powodu naruszania zasad regulaminu. Dlatego też przez zamieszczeniem komentarza należy zapoznać się z jego treścią.

Pracownik Produkcji

Umówienie spotkania na dzień następny przez telefon z dyrektorem produkcji.Po decyzji o przyjęciu mnie pan dyrektor nie potrafił nawet zadzwonić z informacją o skierowaniu na badania wstępne tylko wysłał smsa.Skąd mam niby wiedzieć,że firma ma lekarza na swoim terenie.W ramach badań trzeba iść na RTG płuc i wyłożyć swoje pieniądze które później zwracają.Od pierwszego kontaktu ta firma robi bardzo złe wrażenie.Lekceważenie kandydata od samego początku,a po przyjęciu jest jeszcze gorzej.

Najważniejsze pytanie to jaką masz grupę inwalidzką i czy masz rentę.Dyrektor nie potrafi sklecić zdania po polsku tylko gęga,przewraca oczami i głupkowato się śmieje.Pracę dostałem lecz żałuję że ją przyjąłem.Kilka dni musiałem czekać aż prezes podpisze mi umowę o pracę na okres próbny.Nie dotałem też w pierwszych dniach pracy odzieży roboczej ponieważ pani z kadr podobno nie miała,ale tam tak postępują z wszystkimi nowymi pracownikami.O wszystko tam się trzeba kilkanaście razy prosić i wszystko dają z wielką łaską albo wcale.Nie polecam.

Joanna

@Little007b W jakim dziale firmy pracujesz? Rozumiem, że zrezygnowałeś lub zamierzasz zrezygnować z pracy. Co jest tego powodem? Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat tego, jak oceniasz Niedźwiedź-Lock jako pracodawcę?

Little007b

Prezes firmy jest poprostu dobrym człowiekiem z wielkim sercem i za to jeszcze raz dziękuję. Ale cała reszta firmy jest do (usunięte przez administratora) Nie mówię tu o pracownikach, bo ich będę wspominał jak najlepiej.

Tito

On przynajmniej trzyma rękę na pulsie

Robotnik firmy
@Tito

Rękę na pulsie, o czym ty chłopie piszesz jedno co potrafi to mobing psychiczny wobec pracowników to jest kawał chama a nie człowiek

Lobo
@Robotnik firmy

Jak udajesz ze pracujesz to niema innego wyjścia

pracownik .n
@Lobo

Czyli dopuszcza się w naszej firmie mobbing!!! to chyba jakieś jaja!!! mam nadzieję że to już długo ni potrwa no i sprawa trafi do inspekcji pracy

kozia broda
@pracownik .n

Chyba myślisz pojęcia a co może byś chciał żeby kierownik przynosił tobie kawę i prosił się tobie żebyś wykonywał swoją prace zadaj sobie jedno pytanie po co chodze do pracy ? Chyba nie po to żeby wypoczywać Niestety w tym kraju niema nic zadarmo

Niewolnik
@kozia broda

Nie wiem w jakim dziale pracujesz. Na pewno nie na produkcji bo inaczej byś mówił. Oczywiście, że chodzę do pracy żeby pracować ale nie znaczy to, że zgadzam się na mobbing. Chcę także godnie zarabiać!!!!!! Prezesie weź moją pensje a mi daj swoją. Zobaczymy ile dni za to przeżyjesz. Jak mogę wyżywić czteroosobowa rodzinę za 1500 złotych.???? Ja nie chcę nic za darmo, ja chcę otrzymywać uczciwe wynagrodzenie za pracę.

Idą święta więc trzeba zgnoić pracowników, tyle mam do powiedzenia o naszym nowym poje........nym kierowniku

komuch

to nie jest tylko wina wąsa a całej kadry zarządzającej jeden przez drugiego chce udowodnić ze jest lepszy a w rzeczywistosci okazuje sie jak bardzo sa nieudolni To ludzie sztucznie awansowani na stanowiska kierownicze itp A jak wiadomo jak ktoś jest sztucznie awansowany na w/w stanowiska to bedzie miał problem z przekazaniem swojego doswiadczenia innym czy doskonalenia całego procesu i zarzadzania Tak ze Panowie pytam was gdzie jest wasze miejsce? proponuje podciągnąc rekawy i do roboty

robol

Heh dobrej zmiany w kierownictwie niestety nie widać ponieważ przez krzykacza kierownika, dezorganizatora pracy zwalnia się najlepszy i najbardziej doświadczony spawacz. Brawo wy, prezesie otwórz oczy.

cook
@robol

no nie przesadzał bym z tym ze to najlepszy spawacz Lepsi od niego pouciekali tak ze niema żadnej konkurecji a swoją drogą chyba już nie odchodzi jak widać opłacało sie zagrać vabank i znowu dostał pewnie kase sądze ze znalazło by sie kilku chłopaków którzy mają wiecej oleju w głowie niż on

hajzenberg

ciekawe kto to tak pracuje a dwóch ?chyba ten z brodą

Zrezygnowany
@hajzenberg

Jaka motywację do pracy mają pracownicy, którzy nie mają ani 1 złotówki nagrody bo ostatnie grosze zabrano im w związku z podwyższeniem najniższego wynagrodzenia ? Większość pracuje bez prawa do jakieś premii czy nagrody. Wyzysk, wyzysk i jeszcze raz wyzysk! Kiedyś były premie, pieniądze na wakacje a teraz nic. Dostają to tylko wybrani. I to tak żeby inni nie wiedzieli o tym. A reszta to do pracy bez możliwości otrzymania czegokolwiek w zamian. Tak źle jeszcze nigdy nie było. Aż się nie chce pracować.

obecny robol pisze prawdę zrobić porządek z jednym gościem i będzie nam się pracowało lepiej a chodzi o tego co na nas tylko krzyczy, Joanna przyjdź i pogadaj myślę że da radę się dogadać z naszym młodym szefem pod warunkiem ze zrobi porządek z wymienioną przez becnego robiła osobą pozdrawiam

Abc

Wpisana opinia przez Biskup to jest zart lub napisana przez kogos z biura, w firmie jest jeden wielki chaos bo brakuje ludzi , a ci co zostali musza robić za dwóch zarabiajac 1600 netto,

Biskup

Hej Joanna atmosfera i warunki pracy jak i płacy są dobre tylko co niektórym pracownikom się już nie chce pracować i próbują wszelkimi sposobami zepsuć dobre imię firmy Najlepiej to brać kasę za nic ale to nie czasy komuny Połowa ludzi w firmie udaje ze pracuje i jeszcze są niezadowoleni

Joanna

Pracujesz w Niedźwiedź-Lock? Chętnie dowiemy się więcej na temat obecnej sytuacji w firmie. Na co mogą liczyć pracownicy?

fajfi

O znowu potrzebują na laser:-) może duży brzuch pójdzie razem ze swoim doradca:-)

obecny robol
@fajfi

Tak potrzebują ale nikt nie przyjdzie po tym jak całością znów zarządza jeden kierownik który potrafi tylko besztać ludzi bo ma przyrost ambicji, przez tego kierownika zwolniło się już wielu fachowców ja jako pracownik niepełnosprawny tej firmy zadzwonię do państwowej inspekcji pracy żeby go ukarał za mobing jak szefostwo tego nie widzi

vito macaruzo

duzy brzuch i wąs

zs

Może jednak wiecie czy jest teraz jakakolwiek szansa na dwuskładnikowe zarobki? pewnie dorzucają odpowiednie premie do podstawy,

bob

Wszystko ok ale wydaje mi się ze pracuje tam zamało kierowników i tej całej kadry myślę ze oni są mocno przepracowani a juz nie wspomne o dziale technicznym siedzą sobie jak w szkole na przerwie i robią beke widać ze nie mieli do czynienia z uczciwą pracą ja to zwiększył bym im transwer internetowy bo ten juz trochę muli miłej pracy:-)

bob

Zostaw merytoryczną opinię o "Niedźwiedź-Lock" - Luboń

• Jak się pracuje w "Niedźwiedź-Lock"?

Zobacz opinie na temat firmy "Niedźwiedź-Lock" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "Niedźwiedź-Lock"?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy "Niedźwiedź-Lock"?

Kandydaci do pracy w "Niedźwiedź-Lock" napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

"Niedźwiedź-Lock"
3.4/5 Na podstawie 100 ocen.
  • Przemysłowa 6
    62-030 Luboń