Opinie o Agencja Ochrony Justus w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Agencja Ochrony Justus. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agencja Ochrony Justus o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Justus w Katowice

Jak długo czekaliście na odzew z Agencja Ochrony Justus? Oddzwaniają zawsze?

Obiecują i nie oddzwaniają .

ADEX

Miło sympatycznie uczciwie wypłata zawsze na czas 10 .Naprawdę solidna firma oceniam bardzo dobrze .

Pracuś

Witam, czytam Wasze opinie z zainteresowaniem i czasem zdziwieniem ale każdy może mieć swoje zdanie. Ja pracuję w JUSTUSIE już prawie 5 lat i powiem tylko, że ogólnie nie jest źle a nawet porównując z innymi agencjami ochrony jest całkiem nieźle. Wszystko zależy od obiektu i obowiązków na nim, ważni są koledzy i to jak się dogadujemy i bardzo dużo zależy od KOORDYNATORA. Poza tym - wiem to z osobistego doświadczenia -(usunięte przez administratora) Mimo, że stawki wynagrodzenia nie są u nas najwyższe to wypłata jest zawsze na czas. Czego chcieć więcej od naszej pracy a wszyscy wiemy, że nie jest łatwa. Na razie pracuję, nie raz miałem chwile zniechęcenia ale jakoś daję radę. W żądnej innej pracy też nie jest łatwo.

sylwia2
@Pracuś

Zgadzam się z Tobą. Wszystko zależy od koordynatora

@sylwia2

Jak jest z kosztami refundacji zakupu leków i dojazdami?

@X

Firma jest podobno Zakładem Pracy Chronionej?

@X

Pomiatanie ludźmi.

Bozo
@Pracuś

Witam , mogę zapytać jaka jest stawka godzinowa u was ?

Pracuje w Justusie od 2015 roku. Nie widzę w tej firmie niczego złego. Firma trzyma się kodeksu pracy, wynagrodzenie zawsze wypłacane są w terminie, brak problemu z urlopami (nawet czasami dzień wcześniej) i wszystko można dogadać (także nawet 2 tygodnie dodatkowego urlopu na (usunięte przez administratora) praktyk na studiach). Zarząd jasno postawił mi cel w umowie o prace do zrealizowania. W firmie czuje się dobrze i pewnie z tego powodu pracuje już w Justusie 6 lat.

Aplikowałeś do firmy Agencja Ochrony Justus? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
Stary Zgred

Pracuję na umowę zlecenie od 21.06.2021 r. w Auchan Bielsko-Biała bo jestem emerytem i mam już 73 lata. Zarobki bardzo dobre, ale pracuję miesięcznie nieraz grubo ponad 300 godzin. Załoga zgrana, koordynator super facet i ja jestem zadowolony. Praca po 14 godzin dziennie, ostatnio po 12 godzin, to dla mnie pestka, pomimo wieku. Narzekają tylko ci co pracę traktują jako tortury. Dla mnie praca w ochronie to relaks.

jacek wroclaw

firma spoznia sie z wyplatami ze dwoch miesiecy wyplaca po 3miesiacach,Wyplata nie zgadza sie z przepracowanymi godzinami

Nik
@jacek wroclaw

Nie wiem czy nadal pracujesz ale mam na tą firmę haka generalnie mnie skrzywdziła interwencją później bijąc i jeszcze nie udostępniając policji nagrań i ja i innych oklamujac ta srwialafime pośle na (usunięte przez administratora)

@Nik

kto cie pobił ?

aa
@jacek wroclaw

tak potwierdzam oczywiscie to pewnie zasluga najbardziej nieogarnietej blondyny z pod wroclawia

@aa

Powiedz mi coś więcej na temat pracy w Agencja Ochrony Justus, jaka jest tu stawka godzinowa i czy można brać nadgodziny? Jako pracownik na pewno będziesz w stanie udzielić mi takich informacji, czekam na Twoją odpowiedź.

@jacek wroclaw

A co z kwestią odprowadzania składek i zgłaszania do ubezpieczenia? Czy są uczciwi?

X

Czy firma Justus wypłaca ekwiwalent za pranie? Jeżeli nie to dlaczego oczekują, że człowiek będzie przynosił z pracy brudne mopy i ścierki i prał je w domu.

biba

Dalej (usunięte przez administratora) w tej firmie . dobrze ze juz nie pracuje ale mam kontakt z pracownikami .Za co kontrolny bierze kase jak tylko wpadnie na obiekt i spisze numery agentow jest na obiekcie minute , grupy ktore spią w autach (wizytowka firmy) Dyrektor na rejon slaski ma (usunięte przez administratora) na wszystko ,nowi koordynatorz co nieogarniaja tematu zarabiaja wiecej kasy niz ci co juz pare lat siedzą w temacie .Parodia firmy

Bina Bina

Ochrona i ochrona jest tu ktos od sprzatania napiszcie jak jest u was na obiektach czy ta firma juz jest taka biedna ze nie stac ich na środki czystości ? masakra sprzatamy praktycznie samą woda , dostajemy tylko higienę bo klient by sie skapnął ze nie było dostawy a my musimy o wszystko żebrac , Kiedys była jedna koordynatorka i z niczym nie było problemu , zawsze dbała o zamówienia przywozili z hurtowni i były świetne środki . Teraz jest ich kilka osób i niczego nie mozna sie doprosic a nawet jak juz cos przywożą to tragedia , godziny liczą po swojemu oszukuja na kasie ucinaja godziny w ogóle nie interesują sie pracownikami , na obiekt wpadaja tylko jak klient wzywa na dywanik napiszcie jak jest u was

@Bina Bina

zglosic to do działu kontroli

@Bina Bina

Pracowałem jako kordynator na Śląsku i powi tak Dyrektor Zasucha to taki Dyzma wszystkim mydli oczy jest zboczony jak zobaczy młoda panią do sprzątania to zaraz ja zawozi do domu i propozycja matrymonialna co do godzin Justus liczy po swojemu środki czystości są jak wchodzą na obiekt potem sama woda

Kolarz
@Piotr

Potwierdzam pan słowa tom firmom to powina się zajonc policja

witam czy ktos juz widzial nowego kontrolnego na terenie slaska ? slyszalem ze jakis nawiedzony facet

Lilka

Jak wyglada praca asystentki przedstawiciela handlowego?

Xyz
@Lilka

Asystent ci mówi gdzie masz jechać rozdawać ulotki albo na domki albo na jakiś rejon ze sklepami. Jak ci się uda załatwić system alarmowy ze ktoś weźmie tak jakby przez to ze ty byłaś reklamować to kasa idzie do asystenta a ty nie masz za to nic. Ja nie polecam, do dzisiaj mam złe wspomnienia i jak przypomnę sobie chodzenie w ten mróz, deszcz i to tłumaczenie się ze wszystkiego i kontrola ile czego zrobiłeś ile zaniosłeś i czy aby napewno sprawdzanie zeszytów z wizytówkami lub paragonami. Generalnie śmiech na sali

to co dzieje sie na GI na terenie sląska to parodia kierownik gi ma swoich (usunięte przez administratora),ktorzy robia co im sie podoba wolne na zawolanie ,ustawieni na najlepszych rejonach a reszte przerzuca co chwile na inny rejon i wiele innych .Ciekawe czy prezesi w Krakowie wiedzą co sie tu dzieje albo ktos chroni pana kierownika

@Nowy

tez znam ten temat pare razy widzialem jak panowie z grup śpia w autach! a kontrola tylko do obiektow sie dowala. Umundurowanie to samo agent gi na Bytomiu przyjechal w adidasach smiech na sali im wolno

aaa
@Nowy

raczej chronią kierownika przeciez to widac na odleglość

@Nowy

Tego tematu nikt nie ruszy to jest jedna klika wiem dobrze jaki tam jest uklad .Wiem ze w krakowie jest troche inaczej ale na sląsku to masakra nap. kierownik grup w trakcie pracy siedzi w domu i z niego wyjezdza na interwencje a szefostwo w krakowie wie dobrze co jest grane mam nadzieje ze sie to kiedys zmieni

Czy Agencja Ochrony Justus organizuje staże dla studentów?

Ześwirowany

tak organizuje i sam uczestniczyłem w takim stażyku ! Dziewczynki chłopczyki dobry alkoholik orgietki sratki i tatki do wyboru i do koloru ! Co duszyczka studencika zapragnie ! a do tego różne substancyjki niedozwolone Kodeksikiem Karnym wg życzenia braci studenckiej!!!! :)

Brak wypłaty za L-4

Nie polecam! 3 tyg w marcu L-4 miałam gdzie składki chorobowe mam odprowadzane regularnie od 3 lat. Dziś weszłam na konto a tu zdziwienie 330 zł wypłaty. Dzwonię dlaczego nie ma za L-4? Wg kadr muszę 90 dni u nich być objęta ubezpieczeniem a te wstecz nie działają. W poniedziałek będę wyjaśniać ta sytuację. Ogólnie kontakt z koordynatorem znikomy. Jeśli nie dostanę pieniędzy na konto, idę do sądu z ta pozal się boże firma " kogucik". Dodatkowo w lutym dostałam o 170 zł za mało ???? . Na pytanie gdzie te godziny - ona tak ma w liście obecności i pocalujta mnie.

Kiepski Ferdek
@Brak wypłaty za L-4

poprostu cię ociulali i nie odprowadzali składek ! :)

Tytus

@ARIANA2525 Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma? Ktoś zainspirował do tego wpisu?

Do roboty

do kadr : gdzie sa pity? Jest juz marzec. Jest jeszcze taka instytucja jak PIP.

ARIANA2525
@Do roboty

JA PRACUJE W FIRMIE SECURITY GROUP I PITY JUŻ DAWNO DOSTAŁEM. NO CÓŻ A JUSTUS TO FIRMA KTÓREJ SIĘ NIE SPIESZY. NO I TRAGEDIA ŻEBY W TEJ FIRMIE TO PRACOWNIK PRACOWNIKOWI ROBIŁ GRAFIK. U NAS GRAFIKI ROBI SZEF OCHRONY.

Pity prosze przyslac poczta, zeby byl dowod kiedy otrzymalismy . Od koordynatorow nie przyjmujemy.

Ernest

A dostaliście umowy i aneksy umów na 2020 bo ja od szanownej Pani konduktor Ewci dostałem 15 lutego listem poleconym oczywiście karteczka podpisać bez dat

Narrq

Jestem studentem zaocznym i pracuje w justus-ie od grudnia. Z początku było znośnie, koordynator sprawiał wrażenie bardzo zaangażowanego niestety tylko do pierwszego tygodnia pracy. Dostałem ubrania (część używana, część nowa) i ostatniego dnia grudnia dostałem pierwsze wynagrodzenie (z tego co mówili koledzy grudzień jest wyjątkowy bo są 2 wypłaty - za listopad i za grudzień bo firma chce zamknąć sprawy finansowe za dany rok). Zorientowałem się że dostałem o ponad 200 zł za mało, zadzwoniłem do kadr gdzie poinformowano mnie że to co brakuje zostanie nadpłacone do 25 stycznia. Jest ostatni dzień stycznia a ja swoich brakujących 200 zł nie widzę... Na następną wypłatę muszę czekać do 25 lutego. Ciekawi mnie o ile mniej dostanę tym razem.... Sprawę brakujących pieniędzy zgłosiłem koordynatorowi który stwierdził że " to nie jest sprawa dla niego". Firmie chyba podziękuję zważywszy na alternatywy innej pracy. A w sprawie brakującej kasy będę rozmawiał już nie z koordynatorem tylko z dyrektorem regionalnym bo podobno w porządku gość i już pomagał kolegom kiedyś...

Siema! Zmieniło się coś od czasu ostatnich wpisów, bo w sumie myślałem nad aplikacją, ale te komentarze nie za bardzo zachęcają...

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Justus - Katowice

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Justus?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Justus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Justus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 3 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agencja Ochrony Justus