Opinie o Agencja Ochrony Justus w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Agencja Ochrony Justus. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agencja Ochrony Justus o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Justus w Katowice

Nie wiem co to za firma ale pracownik grupy poprostu poszarpał mną i przywlaszczyl sobie moją prywatna rzecz, powiedzcie czy zgłosić ten fakt na policję czy tylko do biura......

kumaty

Jak ta prywatna rzecz była alkoholem to sprawa nadaje się do prokuratury...

Kazimierz

W pierwszej kolejności należy potwierdzić dowodami taką sytuację a następnie zgłosić dalej. Napisz jak rozwinęła się cała sprawa.

@kumaty

Nawet nie miał prawa zabrać alkoholu który był nieotwarty a po za tym nie tylko to mi ukrad, dla mnie to banda (usunięte przez administratora)

@Kazimierz

Nawet nie wiedział że widzą go świadkowie a sprawę już zgłosiłem.....

Ozzy.

Ja bym zgłosił na policję, ale zależy jaką to rzecz była. I co najważniejsze,to świadek lub nagranie z kamery.

Byłem ostatnio w Krakowie po zaświadczenie o zarobkach nie wiem jakim cudem na zaświadczeniach kwota była o 300 zł większa niż w rzeczywistości dostawałem na rękę.

Milkaaa

Bo chronią swojej d...py żeby nie mieć kłopotów przecież to złodziejstwo w biały dzień.

Witek

Dla mnie spoko firma, dobrze się pracuje ale nie każdy myśli o pracy i stąd takie bzdury!

@Witek

założe się że wyglądasz jak ta bzdura i ta cała firma. pozdrawiam

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Agencja Ochrony Justus? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Iza

głupie pytanie to i głupia odpowiedź. śmiech na sali.. :D

Aplikowałeś do firmy Agencja Ochrony Justus? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.

justa

znów kogoś okradli? Nic nowego. Lepiej iść z tej firmy tak szybko jak się przyszło....

Prawdziwa

Pracują tam same stare panny... I porażki życiowe. Gosia, Ilonka, Kasia znajdzie sobie chłopa bo widać że się w główce pierniczy... ( Bez bolca baba dostaje pier...lca)

joanna
@Prawdziwa

co prawda to prawda :D

PIP w drodze. życzę powodzenia na dalszej drodze.... całuje i kocham Was :)

Pracownica

Zgadzam się co do opini o biurze i osobach tam siedzących. wolę kupić sobie 100 wódeczki i napic się jak mieć z nimi styczność. Nie dość że do pokrzywione to jeszcze nie wypłacają całej kasy za wykonana prace. Odradzam pracy w tej firmie. Wszystko niby ok do póki nie powie się im prawdy zwłaszcza tym dwóm babom co siedzą za biurkiem i lecą w bambuko...

Chuck Norris

Administratorze niedorozwinięty zdaje mnie się że zaczniesz usuwać takie słowa jak przepraszam dziękuję proszę bo jak dla ciebie (usunięte przez administratora) jest gorszy od ciula to znaczy że z ciebie ciul i jesteś z tej śmierdzącej dyrekcji i im liżesz. A od piątku do niedzieli leżysz krzyżem w kościele i chodzisz na pielgrzymki matole

@Chuck Norris

Zacofanie katolickie na MAX :)

Życzliwy

Witam chciałbym powiedzieć że pracuję we firmie justud i jest mi bardzo dobrze w tej pracy bo przecież być bez pracy to tak jak bez kromki chleba ludzie którzy tam pracują są bardzo uprzejmi i bardzo dobrzy firma jest bardzo fajna można poznać nowych ludzi i nie mam nic do tej firmy.

Justa
@Życzliwy

To jak ci tak dobrze to idź do kadr i zrób im loda albo patelnie. Najlepiej mają w tej firmie kapusie i ch...je Proponuje najpierw psychiatre a potem rozmowę Panie życzliwy :*

Jean Cloude Ja Wam Dam

Najlepiej jest w kadrach. Same niedorozwinięte i niedorozwoje. Najlepszy jest ten pół mózg z kucykiem. Wygląda jak by uciekł z Rybnika a Dyrektorek tylko może możeć bo centrala na nic mu nie pozwala. Jak w tej firmie jest tak wspaniale to dlaczego jest więcej przynajmniej na moim obiekcie więcej płaczących niż śmiejących się. A śmieją się tylko kapusie dupolizacze lub obciągacze albo 3 w jednym :)

Paula

Jean szkoda na nich czasu i kasy :)

JUSTUS

Małpeczki w zoo mają więcej rozumu i samo zachowania niż Ci w biurze :)

Feliks

Czy teraz potrzebują pracowników? Jakie warunki tzreba spełniać?

znający
@Feliks

Nie trzeba spełniać żadnych warunków. Biorą wszystkich jak leci.. Jak masz orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym lub znacznym to dostaniesz umowę o pracę. Jak nie masz, to możesz mieć tylko umowę zlecenia - tam Cię nieźle oszwabią na składkach emerytalnych.

Donaldson

Nie jest taki zły ten cały Justus. Jak się pracuje na w miarę spokojnym obiekcie to jest ok. Wypłaty są zawsze na czas. Tylko trzeba dużo godzin mieć aby więcej zarobić. Ale tak jest we wszystkich agencjach ochrony.

EwwE

Reklamuj się i się (usunięte przez administratora) obojnaku, jak nie to szukaj wśród swoich

Kar2510

Co do tej firmy to masakra......emeryci dostają wolne kiedy chcą A ludzie z grupą tak jak ja i z umową o pracę i wypracowanym urlopem poprostu urlopy są odmawiane bo w pierwszej kolejności jest emeryt.Mam pytanie czy za odmowę urlopu który się należy mogę podać ich do sądu pracy?

Jak masz jakieś ale do Dyrektora do rubej i chudej to sie zastanów gościu co piszesz. Bo z czego wiem, to zawsze dyrektor rozmawia spokojnie, wysłucha i pomaga. A jak masz pisać bzdety to po ogóle się umawiasz na rozmowę... Tobie brakuje kultury, ale w biurze kultura jest i poszanowanie.

obeznany
@anonymous

Przemek ładnie wchodzisz w (usunięte przez administratora) dyrektorkowi. Co ci za to obiecał paczkę koksu?? No i fakt masz rację dyrektorek zawsze wysłucha bo tylko tyle mu wolno i tylko do tego się nadaje... Kierownik z mojego obiektu śmieje się z niego jak go tylko zobaczy i nie będę przytaczał tu słów jakich przy tym używa...

obeznany II
@obeznany

Piszesz prawdę

JUSTUŚ1234
@obeznany

PRACUJE TEŻ W JUSTUSIE NA BUDOWIE W JAWORZNIE I COŚ O TYM WIEM.PANU PRZEMKOWI TO NAWET GRAFIKÓW NIECHCE SIĘ ROBIĆ.TYLKO WYSŁUGUJE SIĘ INNYM PRACOWNIKIEM Z TEGO OBIEKTU.POPROSTU WSTYD.

justusaaa
@JUSTUŚ1234

Zawsze tak było. Wszędzie się wysługuje i wszędzie się (usunięte przez administratora)

Justuska
@anonymous

W tej firmie nie ma mowy o kulturze A co dopiero o poszanowaniu pracownika. Żyjecie z takich jak my. Grupa = Pefron i inne dodatki. Ludzie wiedzą tylko nic nie mówią. A z czegoś muszą żyć.

justusek
@Justuska

Masz całkowitą rację. W tej firmie nie ma mowy o kulturze i poszanowaniu pracownika. cynicznie wykorzystują trudną sytuację życiową wielu ludzi.

KATOWICE
@justusaaa

PRACUJĘ W FIRMIE JUSTUS OD LIPCA A PAN PRZEMEK NAWET MI NIE PRZYWIÓZŁ UMOWY O PRACĘ. NIE MÓWIĘ JUŻ O MUNDURKU FIRMOWYM. TO JEST POPROSTU WSTYD I HAŃBA W JAKI SPOSÓB TA FIRMA DBA O SWOICH PRACOWNIKÓW.

@KATOWICE

U niego tak zawsze. Przywiezie Ci w końcu jakieś stre, sprane i może niezbyt czyste Ubrania.

Lech
@KATOWICE

Zgłos sprawe do Inspekcji pracy.Umowę powines otrzymac przed podjęciem pracy.

ciekaw
@Lech

Tu nigdy nie dają umów przed podjęciem pracy. Czasem nieraz dopiero po dwóch miesiącach.

Justuska

Pracuje w justusie i nie polecam tej firmy. Nie wypłacają mi całych pieniędzy. Krótko mówiąc okradają mnie z mojej pensji. A charuje jak wół. Myślę o odejściu z tej firmy. Odradzam pracy w tej firmie..

Hania

Proponuję Pani (PIP) zajmują się takimi sprawami. Pozdrawiam

Mjustusss
@Hania

Dużo się słyszy o tej firmie. Opinie są bardzo podzielone widzę.

haha
@Mjustusss

Żeby złożyć skargę w PIP-ie nie trzeba wysyłać listu pocztą. Można to zrobić na stronie internetowej. (usunięte przez administratora) Polecam skorzystać.

@haha

Tak. Zgadza się

zdziwiony
@Justus

Dziwne, że administrator usuwa link do PIP-u.

@zdziwiony

Bo się boją. Wiedzą co im grozi po kontroli PIP. To nic nie da. Wystarczy wejść na stronę i wyskoczy adres. :)

Jean Claude Ja Wam Dam
@Hania

Wystarczy wejść na stronę PIPu zejść niżej i jest zakładka e-skarga. Wszystko napisać dołączyć załączniki i gotowe :)

@Justuska

Czy chodzi Ci o to, że firma nie wypłaca Ci całego wynagrodzenia zawartego na podpisanej umowie? Jak to możliwe? Myślę, że zawsze warto próbować walczyć o swoje! Długo już jesteś zatrudniona w Agencji Ochrony Justus? Napisz proszę coś więcej o specyfice pracy w tym miejscu.

prac

powszechnie wiadomo: TYLKO MINIMALNA STAWKA USTAWOWA. ŻADNYCH DODATKÓW!!! Na umowie o pracę 2100 pln brutto na umowie zlecenia 13,70 pln brutto za godzinę.

cccccc
@prac

Tak jest, żadnych dodatków nie płacą. nawet tych, które należą się z mocy ustawy, na przykład dodatek za pracę w nocy. No i oszukują. Ubranie robocze dostaniesz stare, sprane ...

Steven Segal

Jak jesteś taki mocny i cwany to się zwolnij z Justusa i idź do Policji albo wojska bo tam z twoim ilorazem inteligencji wezmą cię od razu a odpiernicz się od emerytów i niepełnosprawnych

SS
@Steven Segal

ciebie z twoim ilorazem nigdzie poza Justusem nie wezmą.

@SS

Taki mądry? To co robisz w justusie? Prezentujesz ten poziom. Co? Grupy i orzeczenia brak. Chciałbyś : ) nie dla psa kiełbacha. Trzeba zpl....alać :D

tezJustus
@Justus

Właśnie pokazujesz jaki jest poziom chamstwa na kierowniczych stanowiskach w Justusie.

@tezJustus

Wiadomo, kto (przeważnie) przychodzi pracować do Justusa jako koordynator. Więc nie oczekujmy od nich kultury i kompetencji. A, że płacą im licho ..

Nie kapuś

W tym biurze to same cioty geje lezby i niedorozwoje. Dla większości świat zaczyna się i kończy na Justusie bo te żałosne kreatury nic innego jak lizać kapować uprzejmie donosić i okradać innych nie potrafią :)

popieram
@Nie kapuś

Tak jest!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Justus - Katowice

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Justus?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Justus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Justus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 3 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agencja Ochrony Justus