Opinie o Agencja Ochrony Justus w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Agencja Ochrony Justus. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agencja Ochrony Justus o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Justus w Katowice

Odradzam tą firmę. Nie dadzą ci umowy. Nie wypłaca pieniędzy

grzegorz
@seba77

jak ty palancie uwazasz ze umundurowaniem ulozysz sobie zycie to tylko patrz jak ci sie (usunięte przez administratora) rodzina bo nikt z takim ciulem nie wytrzyma

Dziki

Dzień dobry. Przechodząc od razu do rzeczy, to odradzam prace na FM Psary. Za te stawkę to stanowczo za dużo pracy , co chwile wymyślane nowe obowiązki ,za wszystko kary. Przełożeni czuja się tu bogami ,chyba ze ludzi brakuje to wchodzą w dupe. Jedyny plus ze pieniądze zawsze na czas ,ale to zasługa Pani koordynator. Jedynie kto lubi coś obciąć z pensji to jest Pan Krystian z tym człowiekiem to nawet nie jest warto się witać ,także omijać go szerokim łukiem

Kruger
@Dziki

Prawie co miesiąc brakuje do wypłaty i trzeba dzwonić (odp.po 2-3 miesiącach)

Rudniak

Witam wszystkich jeżeli pytacie o pracę w tej firmie JUSTUS odradzam w niej pracę. Pracuje tam obecnie. Umowa o pracę najniższa krajowa i do tego nie płacą dodatku nocnego 20% co jest niezgodne z KP. Umowa zlecenie- czyli nadgodziny stawka zaniżona i to dużo, i oczywiście (usunięte przez administratora) nie wypłacając za wszystkie. Myślę że po tym wpisie w końcu dostanę wypowiedzenie umowy o pracę. Bo wypowiedzenia umowy zlecenia sam im dałem z powodu jak napisałem powyżej. Taka jest prawda o tej pseudo firmie. Rudniak

Montreal Nowy wpis
@Rudniak

Dobrze że obudziłeś się w realiach! W Polsce z pracowników robią (usunięte przez administratora) ! Oczywiście wszystko ma swój kres! Polska sprowadza migrantow bo mlodzi będą (usunięte przez administratora) zagranicę szukając lepszego startu w życiu!

grzegorz Nowy wpis

ze strony nowaka kordynatora olewanie pracownikow wyslalem jemu sms w dniu 29 03 do chwili obcnej bez odzewu zwykly smiec Poswietach zwracam sie do PIP wjego sprawie tak ludzi on nie jest konsekwientnie traktowac GRZEGORZ WIECKOWSKI

Odradzam tą firmę. Nie dadzą ci umowy. Nie wypłaca pieniędzy

Henryk
@Michał

Co ty głupoty piszesz pracuję od nie całego roku i umowa była pierwsza zanim podjęłem pracę a pensja jest regularnie 25 każdego miesiąca wpłacana na konto więc nie pisz bzdur

@Michał

Co za bzdury gadasz pracuje od paru lat umowa na dzień dobry pełne umundurowanie kasa zawsze na czas

@Michał

Co ty (usunięte przez administratora) umowa od razu pełne umundurowanie kasa zawsze na czas

@seba77

grzegorz Nowy wpis

totalny (usunięte przez administratora) kordynator niejaki Nowak od stycznia nie raczyl dostarczyc umow zlecen w ZUSbrak pokrycia swiadczen oni mysla ze maja (usunięte przez administratora) dzwonie do kadr do krakowa kadrowa ma na wszystko (usunięte przez administratora) podobnie jak te biura w katowicach dzis 29 powinni pracowac nikt tam nie odbiera telefonu szykuje wobec nich wniosek do PIP

Aplikowałeś do firmy Agencja Ochrony Justus? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
grzegorz

Brak jakich kolwiek mozliwosci podnoszenia kwalifikacji pracowalem na sklepie Leclerc w katowicach kordynator Nowak olewa pracownikow nie dostarczajac nowych umow zlecen w ZUS prak potwierdzen o okresach zatrudnienia (usunięte przez administratora) z tej firmy jeden (usunięte przez administratora)

Tadeo

Dzień Dobry. Czy ktoś wie dlaczego justus daje od nowego roku 20.30 skoro najniższa od nowego roku na zleceniu to 21.70

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Agencja Ochrony Justus?

seba77

Gdzie wy macie takie problemy?? U nas wszystko jak najbardziej w porządku zero stresu kasa na czas

@Dziki

A stawka jaka jest? Minimum czy coś więcej?

@Piotr

Minimum nadal

Elżbieta
@Dziki

Tu raczej problemem jest budżet firmy czy brak chęci do zapłaty wyższych stawek? Może za to coś innego polepszyli?

Kruger
@Dziki

Prawie co miesiąc brakuje do wypłaty i trzeba dzwonić (odp.po 2-3 miesiącach)

Robert

Ochrona imprez masowych jest fatalna.Ludzie nie przeszkoleni .Jedni wpuszczają drudzy wypraszają robiąc przy tym wstyd ludziom.Bałagan i (usunięte przez administratora)

Czy w Agencja Ochrony Justus możliwa jest praca na podstawie B2B?

Nie polecam pracy w tej firmie. Kierownik od samego początku stosował wobec mnie (usunięte przez administratora), wydzierał się o wszystko. Uczciwie wykonywałam swoją pracę a kierownik cały czas miał pretensje że za mało robię. Kierownik najlepiej by chciał żeby pracownicy pracowali za darmo i po godzinach pracy. (usunięte przez administratora) w wypłatach, dają śmieciowe umowy. Atmosfera w firmie tragiczna.

Milka

Odradzam prace szczególnie w ochronie sklepu. Ustawiają godziny pracy pod swoich znajomych albo pod siebie żeby wiecej zarobic

Piotr Justus

Przyszedł pod wpływem alkoholu do pracy i myślał Paweł że będzie pełnił służbę i łapał złodziei jak był napity tak mocno że głowa mała więc go zwolniliśmy natychmiastowo i rozliczyliśmy się z nim z wypłatą Wypłaciliśmy 3500 zl i pożegnaliśmy się lecz wczoraj był napity a dzisiaj przyszedł znowu do pracy i nie uświadomił sobie że został zwolniony

Jakie wartości są cenione w Agencja Ochrony Justus?

Nowa

Cześć Co możecie powiedzieć o sprzątaniu, jakie są stawki itp. Nowe panie sprzątające podlegają pod koordynatora czy pod kierownika.

July

Pracowałem kiedyś u nich dla mnie to ludzie z grupy to nic więcej tylko złodzieje i jeszcze raz złodzieje, a koordynatorzy mają swoich pupili którzy im w dupę włażą a ciebie szmaca...... Odradzam tą firmę.

matek
@July

Pracowałem w Justusie niecałe 2 miesiące, na obiekcie FM w Psarach. Nie polecam tam roboty ponieważ koordynator Anna Z.to osoba niekompetentna na tym stanowisku. Ma swoich wazeliniarzy co jej ucho łechcą i wchodzą bez wazeliny w (usunięte przez administratora). Ja zostałem wykorzystany i (usunięte przez administratora) Jest bardzo pewna siebie i nikogo się nie boi, jest bezczelna i żeruje na ludzkiej naiwności, ale kosa zawsze trafia na kamień, czego jej życzę. Ja nie zostałem powiadomiony o stawce, a potem wraz z pupilami się wyparła wszystkiego. Szczególnie odradzam magazyn bo tam jest się (usunięte przez administratora) a do tego ciepło się ubierać. P. Anna Z. jak przyjeżdża na obiekt FM w Psarach to tylko na portierni siedzi ze swoimi pupilami, a na magazyn nie zajrzy. Omijać ją z daleka i odradzam pracę z tą p. Odradzam!!! Odradzam!!! Odradzam!!!

Paulina
@matek

A koordynator jest jedna? Czy akurat tak nieodpowiednio trafiłeś? No i o co chodzi z tą stawką, jak nie zostałeś poinformowany?:) Nie było nic na umowie?

Biały
@matek

Drogi Panie, na FM psary na magazynie nie funkcjonuje żadna ochrona. Ochrona znajduje się tylko na portierni przy głównych szlabanach wjazdowych oraz wyjazdowych. Stawki zawsze napisane są na umowach więc proszę nie udawać Niemca. A co do Pani Anny pisze Pan nie prawdę. Jest to osoba, która zawsze walczy o swoich pracowników w przeciwieństwie do innych koordynatorów. Nie Pozdrawiam, Łukasz

murbei
@July

do tego kłamią w żywe oczy, traktują wszystkich jak zło konieczne - powiedzonko koordynatora ,, bo z wami pracownikami to zawsze tylko kłopot,, - są bezczelni i niekompetentni

Jacek
@murbei

Jak można tak powiedzieć do pracownika? Przecież koordynator to też pracownik jak każdy inny. A jak kto się nie podlizuje to ma gorzej? Jest wysyłany do cięższych prac czy co?

SRUSTUS

Byłam tam ostatnio na rozmowie w sprawie pracy. Niby biurowa, ale w trakcie okazało się, że jednak handlowiec. Rozmowa była na 10.30, ale i tak czekałam na tego całego Pana Grzegorza pół godziny. Tak przy okazji, dziwna atmosfera między tymi ludzmi w biurze. W trakcie rozmowy również wyszedł na jakieś 10 min, bo musiał porozmawiać przez telefon. Bardzo nieprofesjonalne podejście i brak szacunku dla czyjegoś poświęconego czasu. Głupszych pytań jeszcze na rozmowie nie słyszałam (po co Pani dziś wstała, porażka/sukces zawodowy, a jeśli brak to może życiowy, niech się Pani sprzeda?, co Pani naprawiła ostatnio w swoim aucie). Jaką pracę oferują? Delikatnie mówiąc, masz chodzić po określonej ulicy danego dnia door2door i wciskać ludziom ochrone itd., bo przecież każdy jej potrzebuje. No i oczywiście auto to warunek konieczny. Spoko, gdyby nie to, że jakoś dziwnie rozliczają za paliwo. No i na pytanie ile chciałabym zarabiać odpowiedziałam tak standardowo, że około 2500 zł netto. Pan Grzegorz szybko sprowadził mnie na ziemie mówiąc "Tak duuużo?! Dla mnie, starszego faceta 2500 zł to jest bardzo dużo, a co dopiero dla Pani. Mogę zaoferować 2000zł". Podsumowując, mam mieszane uczucia

Kielce
@SRUSTUS

Bylam dzis na rozmowie jako "pracownik biurowy" . Oczywiscie jest to sciema, bo tak naprawde jezdzisz swoim autem po budowach i namawiasz robotnikow, zeby zalozyli alarm Justus :-D zart. Osoba rekrutujaca nie mila, a jego parskajaca asystentka jeszcze gorsza. Dramat.

Było minęło
@SRUSTUS

rozmowę miałam praktycznie taką samą nawet co do słowa... Ale generalnie praca wyglądała tak jak zostało napisane chodzenie po sklepach i domach oczywiście pogoda nieważne w deszcz śnieżycę mróz również trzeba było chodzić i pracować ... umowa zlecenie do niewiadomo kiedy, bardzo dziwny okres rozliczeniowy.. generalnie cieszę się ze się że to już za mną bo jak sobie przypomnę to chodzenie masakra.. codziennie stres ze trzeba będzie marznąć i oczywiście na początku pracuje się jako asystent kogoś i nawet jak się załatwi jakiś system alarmowy nie ma się z tego ani grosza a zarobki jak na takie warunki pracy marne. Jedyny plus tego taki ze ludzie bardzo fajni których oczywiście pozdrawiam!!

Kiepski Ferdek
@SRUSTUS

wyglądasz jak ten SRUTUS ! weź się połóż na torach i niech cię posmyra pociąg PENDOLINO ! Do biura nie idą pracowć mężczyzni tylko geje !! Pozdrawiam Kiepski Ferdek !!! :)

Ześwirowany
@Kielce

Kielce to powinni jankesi zbombardować nalotem dywanowym a potem ukraińska brać zasiać kukurydzę ! A po drugie tej wiochy nie ma na mapie i nie zatrzymują się tam nawet osobowe ! :) GKS KATOWICE MISTRZEM ŚWIATA !!!!!!

Kiepski Ferdek
@SRUSTUS

najlepiej idź do seminarium duchownego ! Tam będziesz miał przecudnie jak w niebie ! A szkoda że na tej rozmowie nie dostałeś sraki !

Lilka
@SRUSTUS

A chciałam aplikować na właśnie stanowisko asystentki :( ale widze, ze nic z tego.

@SRUSTUS

Czas oczekiwania na pierwszą umowę-2 miesiące. Kpina!

@SRUSTUS

Umowa o pracę przywieziona pracownikowi po 2 miesiącach pracy.

xcv
@X

2 miesiące czekałes na umowe wow to i tak szybko otżymałes jesli jestes pod p. Justyna to i tak super my czekalismy ROK !! NIE STETY nawet miłe panie w kadrach jak sie dzwoni to wiedza o kogo chodzi i wzdychaja za nieporadnosc i jest im po prostu wstyd za takiego pracownika. dobze ze juz mnie tam niema

xcv
@xcv

Hej, nie stety potwierdzam ze wyzej wymieniona osoba totalnie nie ogarnia wszystkiego z tego co wiem ma nawet osobe do pomocy dziwne zeczy sie dzieja jak jest ta PANNA- oby gura przejrzała na oczy

Y
@SRUSTUS

Makabra. Nie warto tracić czasu.

JUSTUSEK1234
@SRUSTUS

JA NIE WIEM. ALE JAK TO JEST MOŻLIWE ŻE LUDZIE Z UMOWĄ ZLECENIE. PISZĄ SOBIE URLOPY. DOBRY PRZYKŁAD TO SOKOLSKA 33

@JUSTUSEK1234

JAKI URLOP TO TYLKO WOLNE BEZPLATNE

@JUSTUSEK1234

ZNAM TAKICH CO NA UMOWE O PRACE MAJĄ PO 40 DZNI URLOPU, TO JEST DOPIERO NUMER

Pero
@SRUSTUS

A w jakim mieście byłaś w sprawie pracy,?

C
@SRUSTUS

Brak zainteresowania pracownikiem ze strony koordynatora.

C
@biba

Skoro ktoś robi problemy ludziom, kiedy chcą wybrać urlop, to później kumulują im się urlopy z dłuższego okresu czasu.

@C

nie chodzi o kumulacje tylko uklady. Są osoby ktore biorą nonstop urlop (prawie w kazdym miesiacu ) a i tak jakos pod koniec roku mają jeszcze polowe urlopu w swięta wolne i zadnego sylwestra

T
@biba

Niektóre brygadzistki na obiektach w okolicy Chorzowa i Katowic wychodzą do domu nawet 4 godziny wcześniej. Niepełnosprawni odpracowują swoje urlopy. Nimi najbardziej się pomiata. Koordynatorzy mają swoich pupili

@SRUSTUS

Wiecznie brakuje środków do pracy, a koordynatorzy są żenujący. Nie polecam nikomu tego pracodawcy, ponieważ nie przestrzega prawa pracy.

Z
@X

Przed urlopem i po urlopie trzeba nadganiać z robotą, bo osoby przychodzące na zastępstwo, albo nic nie robią, albo donoszą na innych.

Beznadziejna firma

@SRUSTUS

Nieuczciwa firma, niedbajaca o pracownikow i nieprzestrzegajaca praw osob niepelbosorawnych, dzieki ktorym w ogole istnieje.

@SRUSTUS

Masakra. Brak zainteresowania pracownikiem i nieprzestrzeganie prawa pracy.

@SRUSTUS

Beznadziejna firma. Mobbing i nieprzestrzeganie prawa pracy.

Mobbing. Nie przestrzegaja prawa pracy

@SRUSTUS

Usuwaja niekprzysyne dla siebie opinie. Wyzysk, mobbing i ponizanie osob niepelnosprawnych. Nieprzestrzeganie prawa pracy. Brak przerw w pracy. Praca bez aktualnych badan z medycyny pracy.

@SRUSTUS

Firma, w której niewarto podejmowac zarudnienia.

Iwona
@X

Jeśli dzieją się takie niefajne rzeczy jak poniżanie to czemu jeszcze tego nigdzie nie zgłosiliście ??

Pracuś
@X

Pracuję w JUSTUSIE od kilku lat, na obiekcie mam dwie osoby z niepełnosprawnością na etacie, nie ma u nas sytuacji o których piszesz, przeciwnie Koordynator wyróżnia osoby niepełnosprawne a tak w ogóle to pracuje się nam się w tej Firmie całkiem dobrze

@SRUSTUS

Tragedia. Nie warto podejmowac tam pracy.

Beznadziejna firma

Joanna
@X

Może to zależy od koordynatora? Skoro nie wszyscy ganią firmę, to ktoś chyba jednak trafił na fajnego...

Xxx

Pracowałem w junentus rok czasu Wypłata co drugi miesiąca. 28 kwietnia zostawiłem mundur na obiekcie Brak wynagrodzenia za ostatni przepracowany miesiąc pisze smsa do Kordynatorki , maila brak odpowiedzi. Piszę maila do kier regionalnej brak odp . Dzwonię na infolinię do Warszawy oni mnie odsyłają . Do kier regionalnej. Regionalna do Kordynatora on mówi że czeka na dokumenty z Warszawy . Dzwonię znów do Warszawy. Mówię że kordynator odsyła mnie do was. Twierdzi że nie dostał dokumentów. Warszawa mówi że oni nic nie wysyłają. Że to kordynator z Katowic ma do nich wysłać.. Dokumenty z moimi ostatni rozliczeniem. Kręcę i mataczenie na każdym kroku.

Szacunek w tej firmie dla pracownika to parodia ,na niektórych obiektach agenci mają tragiczne warunki pracy. Brak WC, czasami brak prądu ,smierdzące pomieszczenia itp warunki pracy tragiczne . Handlowiec podpisze umowe i ma wywalone jak ktos ma tam pracowac wazne ze prowizje dostanie, posadzic go tam na 24h niech zobaczy jak sie pracuje

@Nowy

Brak przerw w pracy. Nie płacą za nadgodziny. Najwazniejsy jest klient a pracownika mozna zajechac. Nieprzestrzeganie praw osob niepelnosprawnych. Brak dofinansowania do lekow i dojazdow do pracy. Osobom niepelnosprawnym. Z umiarkowanym stopnoem niepelnosprawnosci przysluguje 45 minut przerwy. Nie mialam jej przez 2 lata pracy.

Jak długo czekaliście na odzew z Agencja Ochrony Justus? Oddzwaniają zawsze?

Obiecują i nie oddzwaniają .

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Justus - Katowice

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Justus?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Justus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Justus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 3 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agencja Ochrony Justus