Seifert Polska Sp. z o.o.

Opinie o Seifert Polska Sp. z o.o.

Szanowni Państwo,

witamy na GoWork.pl, popularnym serwisie z ofertami pracy, platformie komunikacji między poszukującymi pracy, pracownikami i pracodawcą.
Jesteśmy Seifert Polska i cieszymy się z tej możliwości porozumiewania się z Państwem.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania oraz udostępnimy informacje na temat pracy w naszej firmie.

Identycznie, jak w warunkach bezpośredniego kontaktu, liczymy na zachowanie kultury wypowiedzi i merytoryczne komentarze, bowiem tylko do takich możemy się odnieść. Każda tego typu opinia jest dla nas bardzo cenna i każdą taką wypowiedź uważnie analizujemy, pod kątem obszarów wymagających naszej uwagi i ingerencji.

Nasza Firma, Nasi Pracownicy są dla nas NAJWAŻNIEJSI  W związku z tą zasadą, podejmujemy działania wobec umyślnych i publicznych pomówień, które godzą w dobre imię spółki, w ogół i dobro Pracowników Seifert Polska.

Jednocześnie, w odniesieniu do funkcjonowania samej platformy GoWork, informujemy, że konstrukcja platformy i widoczność poszczególnych zakładek są regulowane wyłącznie przez sam GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o., niezależnie od firmy Seifert Polska.

W związku zaś z powtarzającymi się pytaniami na temat wynagrodzeń na stanowiskach magazynowych, wyjaśniamy, że są one każdorazowo uzależnione od realizowanych przez nas w różnych lokalizacjach, według wytycznych i wymagań naszych Partnerów, projektów logistycznych z uwzględnieniem doświadczeń i uprawnień, jakimi legitymuje się Kandydat/-ka.

Zapraszamy również do bezpośredniego kontaktu pod adresem:kadry@seifert-logistics.com i dzielenia się swoimi uwagami na temat poprawy warunków pracy.

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa maile
Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w Seifert Polska Sp. z o.o.?

A jak teraz kobiety sobie radzą na magazynie? znalazłam ofertę dla pracownika magazynu sprzed paru miesięcy, gdzie już w tytule podkreślono, że może to być też pracownica. Zastanawiam się czy praca fizycznie jest ciężka? opowiecie co kobiety teraz robią?

A co się dzieje na hali 1 oraz 5, że atmosfera przez kogoś została na nich uznana za najlepsza? Czy masz przy tym w ogóle wpływ na to gdzie trafisz? Co musze zrobić, żeby na 5 się dostać jak będę rekrutować niedługo?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Seifert Polska Sp. z o.o. na stanowisko Spedytor / Spedytorka frachtu morskiego? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?

Szukamy Ciebie!

Seifert Polska będąca częścią Grupy Seifert Logistics założona została w 1999 roku. Dostarczamy zarówno krajowych jak i międzynarodowych usług spedycyjnych oraz szerokiego zakresu usług logistyki kontraktowej.

W związku z rozwojem Spółki w jej siedzibie w Mysłowicach poszukujemy osoby, który wesprze Nasz zespół jakoMłodszy pracownik / Młodsza pracownica  ds. wsparcia IT.

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

diagnostyka sprzętu komputerowego i rozwiązywanie problemów ze sprzętem i oprogramowaniem

konserwacja sprzętu komputerowego

prowadzenie dokumentacji

rozwiązywanie problemów ze sprzętem i oprogramowaniem

instalacja elementów infrastruktury teleinformatycznej

zgłaszanie i raportowanie incydentów

Udało nam się wzbudzić Twoje zainteresowanie? Zapraszamy do aplikowania.

Zajrzyj na stronę http://www.seifert-logistics.com lub wyślij swoją aplikację do nas za pośrednictwem poniższego linku:

lub bezpośrednio na e-mail: kariera@seifert-logistics.com.

Czekamy na Twoją aplikację!

#praca #seifert #myslowice #praca biurowa

Seifert Automotive Polska - nasza spółka-córka, która
odpowiada za kompleksową obsługę logistyczną pierwszej w Polsce
fabryki 4.0 silników i baterii niemieckiego producenta samochodów, w związku zrozpoczęciem realizacji nowego projektu i rozwojem firmy -
rekrutacje na stanowisko Specjalisty/Specjalistki ds. BHP

PONIŻEJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW A NASZE OCZEKIWANIA TO
· Wykształcenie wyższe, techniczne,
· Minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku w obszarze #logistyka/#produkcja,
· Znajomość norm ISO 9000; 45001, VDA 6.2 i 6.3
· Uprawnienia BHP oraz praktyczna znajomość przepisów prawnych
w zakresie BHP
· Znajomość MS Office
· Dobra organizacja pracy, podejmowanie decyzji i konsekwencja
w działaniu
· Znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego będzie
dodatkowym atutem
Jeżeli jesteście Państwo gotowi na nowe zadania i nasze ogłoszenie wzbudziło Państwa zainteresowanie, zachęcamy do aplikowania:

#BHP#Logistyka#JaworJawor (miasto)Praca JaworPraca Jawor
Ewcfg

Witam, czy w firmie seifert jawor pracują młodzi ludzie? I jak wygląda sytuacja z palaczami i jakie są przerwy

Nj
@Ewcfg

Jeszcze nie zacząłeś a już chcesz leżeć

exworker
@Nj

Za takie pieniądze i prace w srajewie to powinni leżącym podawać środki na spanie lub chociaż uspokojenie

AminaAnna
@exworker

Haha racja????

@AminaAnna

czemu na uspokojenie? i jak tu ostatecznie jest rozwiązany problem osób palących, mają do tego normalne warunki?

Bucz79
@Ewcfg

To zależy na jaką hale trafisz

Magazyn kandydat

Chciałbym wiedzieć jakie są zarobki od pon do piątku ile na rękę? Czy są nadgodziny? Np soboty dodatkowe? Czy są jakieś dodatki stażowe?

Janko

Witam. Czy firma Seifert planuje podwyżki płac, w reakcji na inflację w wysokości 14%.Płaca na poziomie ciut powyżej minimalnej pensji krajowej słabo motywuje do wydajnej pracy. Pozdrawiam

Julia

A te bony się dostaje raz na rok czy jak? Na czym to polega.

Rafał

Ok, a w ogóle są jakieś benefity z pakietu socjalnego? Np. prywatna opieka medyczna?

@Rafał

Panie Rafale, zapraszamy do zapoznania się z wykazem dostępnych benefitów w zakladce https://www.gowork.pl/seifert-polska-sp.-z-o.o.,14022/benefity Prywatna opieka, karta Multisport i lunch są dofinansowywane przez firmę

@Seifert Polska Sp. z o.o.

Link nie działa to znaczy że nie ma żadnych benefitów np wczasów pod gruszą?

Tak, są.

Czy firma Seifert Polska Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Tak. Firma w całości finansuje zaproponowane i zaplanowane dla pracownic i pracowników szkolenia, w tym między innymi kursy językowe czy szkolenia specjalistyczne, związane z rozwojem kariery oraz organizacją pracy zespołu. Firma stawia na rozwój potencjału swoich pracownic i pracowników. Przykładem czego jest nowy program Advanced Management Program (AMP) Seifert Logistics Group adresowany do naszej młodej kadry kierowniczej – tzw. pracowników High Potentials, którzy zgłosili gotowość wejścia na następny szczebel kariery. Pozytywnie rozpatrzona aplikacja wiąże się z udziałem w szeregu specjalistycznych szkoleń, realizacją własnego projektu, wyjazdami szkoleniowymi i opieką mentora. Ponadto każda z zatrudnionych w firmie osób na początku roku ma możliwość zgłoszenia przełożonemu swoich potrzeb szkoleniowych. Oprócz szkoleń, proponujemy również skorzystanie z dostępnych w firmie benefitów tj.: MULTISPORT – PAKIETY SPORTOWE, MEDICOVER - PRYWATNA OPIEKA MEDCZYNA, UBEZPIECZENIE GRUPOWE, DOFINANSOWANIE DO POSIŁKÓW.(https://www.gowork.pl/seifert-polska-sp.-z-o.o.,14022/benefity). Doceniamy osoby, które związały się z naszą firmą poprzez: 13-TE WYNAGRODZENIE, PREMIĘ URLOPOWĄ, DODATKOWE DNI WOLNE i UPOMINKI JUBILEUSZOWE. Dodatkowe zaś gratyfikacje finansowe i pozafinansowe dla pracownic i pracowników wynikają z ich udziału w akcjach, o których na bieżąco informujemy w aktualnościach (m.in. POLEĆ PRACOWNIKA, POLEĆ MAGAZYN, POMYSŁ PRACOWNICZY, PRACOWNIK ROKU). Zapraszamy do przesyłania aplikacji na dostępne stanowiska pracy w Bielsku-Białej i w Mysłowicach k/Katowic https://www.seifert-logistics.com/pl/rynek-pracy/oferty-pracy/ lub bezpośrednio na adres kariera@seifert-logistics.com

Maja
@Seifert Polska Sp. z o.o.

Bardzo przydatny spis. Chciałabym zapytać o program poleć pracownika. Zawsze jak czytam o tym, to się zastanawiam, co jeśli źle oceniłam znajomego i on się np. szybko zwolni, albo nie sprawdzi? Czy wtedy jakieś konsekwencje są dla polecającego? Nie mówię, że kary, ale np. niezadowolenie też jest niemiłe.

@Maja

Oczywiście, osoba polecająca nie ponosi żadnych konsekwencji

Witam chciałbym się dowiedzieć o pracy na magazynie w Bielsku, jak wygląda praca ? I na jakie wynagrodzenie mogę liczyć od poniedziałku do piątku , czy są nadliczbowe? Jaka kadra kierownicza i atmosfera

@Kandydat

Będziesz wysyłał CV? Ja też chciałbym się przyjąć na magazyn tylko zastanawiam się czy potrzebny jest kurs na wózki widłowe. Słyszałeś coś na ten temat?

Rafał

Nie polecam firmy, ma ona problemy finansowe. Mając kontrakt z Mercedes Benz Jawor nie wypłacili wypłat dla pracowników w dniu 10.02.2022. Pracownicy w liczbie 110 osób tj. cały personel hali udali się do biura od którego otrzymali odpowiedz ze raczej wypłaty powinny być 11.02.2022 ale nie maja pewności. NIE POLECAM ! Mamy XXI wiek a firma ma problem z wypłatami za ciężka prace !

Zarząd Seifert Automotive Pols
@Rafał

Szanowni Państwo, Panie Rafale. Seifert Automotive Polska nie ma żadnych problemów finansowych i jest niezmiennie niezawodnym partnerem biznesowym, a Zarząd SAP składa niniejszym przeprosiny za zaistniałą sytuację. Miała ona charakter całkowicie incydentalny, co z pewnością Państwo potwierdzą i w żaden sposób nieprzewidziany. Nowy Ład niestety, jak w przypadku wielu innych firm wprowadził jednak i w naszym dziale płac, nie dające się kontrolować trudności we właściwym naliczeniu płatności. Sytuacja była nieprzewidywalna, stąd w istocie nawet dział kadr nie został o niej od razu poinformowany. Priorytetem dla firmy, jak zawsze było prawidłowe naliczenie wynagrodzeń. Niestety ten jedyny raz, nasz drugi priorytet - terminowość wypłat nie mógł zostać dochowany. Ewenement natomiast nie powinien stanowić podstawy do wyciągania pochopnych i ogólnych wniosków czy kompromitacji. Z wyrazami szacunku Zarząd Seifert Automotive Polska

Robson@????

Napiszę tak . Ogólnie nie polecam pracy w Bielsku na Szklanej przychodzisz zostajesz sam brak opieki koordynatora.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Seifert Polska Sp. z o.o.?

Asia

W Seifertcie jest wiele przykładów osób, takich jak ja, które awansowały. Jeśli w stanowisko rzezcz jasna wpisana jest ścieżka rozwoju, pracownicy z predyspozycjami zostają bardzo szybko zauważeni. W sumie nie tylko mowa o awansach pionowych, ale też poziomych, między działami, np. na linii magazyn-spedycja czy między lokalizacjami. Jak w moim przypadku przeprowadzana jest rozmowa, ma się czas do namysłu, potem następuje wdrożenie, okres próbny. Bo też nikt nikogo nie zmusza. Taka procedra. Jest też naprawdę duża grupa osób, które z chęcią do firmy wróciły...

Witam, czy na magazynie jest opcja słuchania muzyka na słuchawkach, czy jest to raczej zabronione?

Saszol
@Zainteresowany

W Bielsku kierowniczka nie zabraniała.Pracowałem tam kilka miesięcy ale odradzam słaba kasa dziwna bardzo źle mi się pracowało.

A praca była jakoś mega ciężka fizycznie?

jaro
@Zainteresowany

Właśnie co się tam składuje? jeździ się czołówką czy bocznym, jakiś wrażliwy towar?

Witam, jak wyglądana praca na magazynie dla mężczyzn, czy jest ciężko? Czy można pracować ze słuchawkami i włączoną myzyką, czy jest to raczej niemożliwe?

Sedney

To dobra zabawa mielismy juz w zeszlym roku. Zapraszamy wszystkich do udzialu.

jak wygląda praca dziale transportu ? w Mysłowicach potrzebują Spedytora Krajowego. Rozważam aplikacje na to stanowisko.

Jakie są mocne strony pracodawcy Seifert Polska Sp. z o.o.?

Żadne

Kamil

Są granice, które tutaj na GoWorku są cały czas przekraczane z jednego powodu - poczucia bezkarności Pracuję w Seifert ponad 10 lat. Oczywiście nie jest różowo. bo gdzie jest????to praca, nie wakacje. Ale w firmie wszystkiego się nauczyłem i zrobiłem wszystkie, jakie mam uprawnienia. Zaczynałem od zwykłego magazyniera, a od ponad dwóch lat jestem kierownikiem magazynu. Fakt, trzeba było się dostosować do potrzeb. zmieniałem lokalizacje. zależy gdzie jest projekt logistyczny i na jak długo Ale w Seifert na stanowisko nie wchodzi się z kolesiostwa. Awansują dobrzy. I dają szansę A są tacy co do pracy przychodzą popatrzeć i potem wylewają tu swoje złości, a wszyscy się cieszą, że nie trzeba już za pisarzy pracować

Jareq

Na olx ogłoszenie na magazyn umowa zlecenie, nic dodać nic ująć

Edward
@Jareq

Umowa zlecenie na samym początku zatrudnienia a później umowa o pracę? Napisz, proszę, jak to wygląda bo wydaje mi się, że chyba aplikowałeś na to stanowisko stąd też dodałeś wpis w tym wątku. Mam rację? Tak to właśnie z Twojej strony wyglądało? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Jareq
@Edward

Nie aplikowałem, ogólnie szukam pracy na wózku, zaaplikowałbym jeśli była by umowa o prace. Jeżeli firma daje zlecenie co się rzadko już zdarza to tylko świadczy o niej. Jeszcze ciekaw jestem zarobków bo na zleceniu to min 3 tyś na rękę powinno być

mik
@Jareq

czy po ostatnich ogłoszenia ws. pracy na magazynie dla kobiet ktoś został zatrudniony, czy oferta pracy była tylko tak wystawiona; jak wygląda z pracą w tej firmie ?

@mik

Pracuję dla Seiferta od dawna. Pracowałam w firmie zewnętrznej, .....czyszczącej Zaproponowano mi etat w Seifert na magazynie. Koordynuję pracę już trzeciego

@Jareq

Szanowni Państwo, W związku z rozwojem firmy i nowymi projektami logistycznymi pojawią się nowe ogłoszenia o pracę lub też spowodowane to jest naturalną fluktuacją pracowników.

@Edward

Szanowni Kandydaci, Zapraszamy do aplikowania na stanowisko magazynier - operator wózka widłowego. Na tym stanowisku zatrudnieniamy na podstawie umowy o pracę. Natomiast propozycja umowy zlecenie pojawia się sporadycznie w przypadku pracownika obsługi administracji magazynowej, gdzie taka umowa ma charakter "próbny", po którym to proponowane jest zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Seifert Polska Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Seifert Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Seifert Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Seifert Polska Sp. z o.o.?

Seifert Polska Sp. z o.o.