Opinie o Seifert Polska

Arkadiusz

A ja chciałem przeprosić Prezesa firmy za obrazliwe komentarze z przez kilku(nastu) miesięcy , i powiedzieć że z przyjemnością mi sie pracowało w firmie Seifert , moge polecić każdemu, kto jest zainteresowany pracą w tej że firmie , są bony na święta , wczasy pod gruszą , 13-tka , i premie ( a nie we wszystkich firmach tak jest ...) Poza tym znakomita atmosfera w zespole a to też ma niebagatelny wpływ na prace .

Roman

@hawana Uważam, że Seifert Polska zachował się bardzo przyzwoicie. Tak bywa z rekrutacjami, jak jest więcej kandydatów to można się nie dostać i tyle!

Roman

Seifert Polska to spoko firma, i pewnie nie dla wszystkich.

hawana
@Roman 11.10.2017 19:26
Seifert Polska to spoko firma, i pewnie nie dla wszystkich.

Witam. Zostałem zaproszony na rozmowę do Mysłowic. Oczywiście pojechałem, odbyła się rozmowa z jakimś Panem. Oczywiście na koniec padło pytanie z jego strony ile chciałbym zarobić, ja powiedziałem swoją kwotę... na koniec rozmowy stanęło na tym iż mam się określić do końca tygodnia czy chcę podjąć pracę w firmie Seifert, podkreślam czy ja chcę, czy jestem zdecydowany. Na następny dzień po rozmowie wysłałem maila z odpowiedzią pozytywną że chcę jak najbardziej się tam zatrudnić tylko poprosiłem o podanie kwoty jaka będzie wpisana w moją umowę o pracę w chwili jej rozpoczęcia. Po kilku dniach ciszy przychodzi mail: w imieniu firmy Seifert Polska Sp. z o.o. pragnę serdecznie podziękować za wyrażenie zainteresowania naszą firmą oraz udział w procesie rekrutacji. Mimo pozytywnej oceny Pana kwalifikacji oraz umiejętności zawodowych niestety w chwili obecnej nie możemy zaproponować pracy. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za udział w procesie rekrutacyjnym. Hehe... jedno konkretne pytanie z mojej strony wyjaśniło wszelakie kwestie zatrudnienia w tej firmie. I niech będzie to przestroga dla wszystkich, którzy myślą o "karierze" w tej firmie.

Marcin Miarka

Ludzie na rozmowie dają sie omamić, dopiero jak zaczynają pracować to dociera do nich że to jednak nie jest to co sobie wyobrażali i uciekają. zostają tylko ludzie którym się albo nie chce szukać innej pracy albo po prostu nie potrafią. pozatym kierownictwo też nie lubi trzymać na siłę ludzi nie zadowolonych bo to wpływa na morale załogi i po prostu ich zwalnia. stąd oferty pracy są zawsze aktualne.

Tadek

Mają sporo aktualnych ofert pracy. Jaka jest przyczyna takiego stanu rzeczy? Trochę zastanawiaj,a mnie niektóre opinie na tym forum, trudno coś wywnioskować !

Marcin Miarka

Seifert to najgorsza firma w jakiejkolwiek pracowałem . Szkoda ze prawda wychodzi dopiero w pracy po podpisaniu. Śmieszne zarobki praca zorganizowana najtańszym kosztem co oczywiście odbija się na biednych pracownikach. Nikt poważny tej pracy się długo nie trzyma. Chyba że ma do pracy 5 minut piechotą albo nosi za ciasne czapeczki.

kokos

BTW. Twój pierwszy wpis pojawił się w marcu bieżącego roku. Nie mów, że dalej masz problemy ze znalezieniem pracy :) Tylko proszę Cię nie odpisuj mi tak głupio jak to robisz do tej pory.

kokos

@Zuzanna błagam. Z każdą kolejną wiadomością widać, że nie jesteś tu przypadkiem. Ton treści wrzucanych przez Ciebie jest niemal identyczny jak te, które znajdują się na profilu Seifert. Także proszę pisz co chcesz. Niby chcesz dopytać, ponieważ jesteś zainteresowana a tak na prawdę zagajasz w kierunku uwypuklenia zalet i korzyści firmy. Perfidna kryptoreklama przedsiębiorstwa. Musi być cinko skoro robi się takie rzeczy. ______________________________________________________________________ @Qwer @Fgdt chętnie usłyszymy więcej na temat Waszych doświadczeń z Seifert Polska. Jakie warunki zatrudnienia oferuje firma? @Regionalny jak długo pracujesz w Seifert Polska? Możesz opowiedzieć jakim są pracodawcą? @ex worker rozumiem, że praca w firmie nie spełniła Twoich oczekiwań. Dawno temu wystąpiła taka sytuacja? Firma obecnie oferuje benefity dla pracowników, o których więcej można przeczytać w tej zakładce: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,14022,0,0,benefity_dla_pracownikow Z ich strony internetowej wynika, że mocno stawiają na rozwój pracowników, dość chętnie przyjmują też na praktyki w każdej lokalizacji. @Marcin co do zarobków to dokładnie informacje uzyskasz na rozmowie rekrutacyjnej, ale z ofert wynika, że zależy ono gównie od doświadczenia.

Zuzanna

@kokos ale właściwie dlaczego tak uważasz? Tych ofert pracy, o których wspominałam nie ubywa, więc zainteresowanie może wzrastać. Szczególnie, że okres jesienny to czas wzmożonych rekrutacji pracowniczych. Może ktoś z forumowiczów brał ostatnio w którejś z nich udział?

kokos

@Zuzanna. Przeca tu na kilometr śmierdzi podstępem. Albo z HR albo PR. Na pewno nie obca firmie osoba. Ludzie otfużcie oczy

Zuzanna

@kokos, teraz na pewno chodzi tutaj dużo osób bo w Seifert Polska jest rekrutacja, więc może stąd wynika, że te posty tak wyglądają? Często ludzie nie czytają tego co było wcześniej tylko od razu zadają pytania związane ze stanowiskami, które firma teraz oferuje.

Tamarka

Jaki jest powód, że nie piszecie co słychać w firmie? Nowi, chętni do pracy chcieliby się coś dowiedzieć tak jak ja

Kokos

Radzę nie sugerować się ostatnimi komentarzami tylko przeanalizować całość wypowiedzi. Ostatnie wpisy wyglądają jakby były wstawiane na zlecenie :)

Zuzanna

@Bartek a ty swoją opinie opierasz na osobistym doświadczeniu? Jesteś pracownikiem Seifert Polska? Każdy nowy punkt widzenia na pracodawcę jest ważny i wnosi dodatkową wartość do dyskusji.

Bartek

Seifert Polska ma dobra opinię , szkoda tylko, że tak mało piszecie .

Radek

Słyszałem o firmie sporo dobrego i mam zamiar aplikować na kierownika magazynu. Chciałbym się dowiedzieć jaka jest teraz atmosfera w firmie? Wiem, że są wakacje i ludziom się nie chce pisać ale może ktoś znajdzie troszkę czasu? Informacje od pracowników to podstawa.

Marcin

Witam chce aplikowac na koordynatora magazynu w bielsku , moze ktos napisac jakie zarobki I jak wyglada atmosfera w pracy ?

Roman

Może mi ktoś napisać jak się generalnie tu pracuje? Mam zamiar aplikować i potrzebuje kilku informacji. Jaka jest atmosfera w firmie? Czy macie dodatki do pensji w postaci premii a moze coś z socjalu?

Zuzanna

@koliber rozumiem, że w firmie trudno jest o awans. Wspominasz, że pracując w Seifert Polska można liczyć na szkolenia. Mogłabyś powiedzieć o nich coś więcej? Czy są to szkolenia wewnętrzne, czy również zewnętrzne? Kto z pracowników może na nie liczyć?

Arkos

Dziwna sprawa, że w tej firmie zarobki dla operatorów wózka widłowego są na poziomie najniższej krajowej. Skoro są miejsca na śląsku, gdzie operator nawet bez doświadczenia zarabia w okolicach 2500-2800 netto, co prawda pracując w chłodniach, ale mając darmowy posiłek regeneracyjny. Także dziwne.

Roman

Seifert Polska poszukuje pracownika ds. przetargów transportowych. Może ktoś doda kilka uwag w tym temacie?

Zuzanna

@koliber rozumiem, że Ty jesteś zadowolona z pracy w Seifert Polska. A co możesz powiedzieć o możliwościach rozwoju, które zapewnia firma?

koliber
@Zuzanna 21.03.2017 09:14

Są szkolenia, więc jeżeli tak rozumiesz rozwój to potwierdzam. Z awansem już gorzej bo nie jest to korporacja o rozbudowanej strukturze więc i możliwości są ograniczone.

ex worker

Natalia to fake. Pracodawcy dość często "promują" się w ten sposób. Nie znam żadnego zadowolonego z pracy w tej firmie magazyniera

koliber
@ex worker 20.03.2017 14:57

A ja jestem zadowolona, co prawda nie jestem magazynierem ale czytając powyższe opinie nie mogę się zgodzić z tą fala krytyki. Kasa owszem nie powala ale jest zawsze na czas. Są benefity multisport, medicover,a nawet 13-stka. Nie wiem dlaczego osoby tu piszą o kombinowaniu skoro te 13-stki są naprawdę wypłacane. Minusem jest dodatkowa niepłatna przerwa, akurat ja jej nie potrzebuję choć teraz w firmach chyba taki trend. Faktem jest to że w Seifert nie można się migać od pracy i jak ktoś lubi pobimbać to rzeczywiście się tutaj nie odnajdzie. Zresztą obecnie podobno jest rynek pracownika więc jak komuś się nie podoba to raczej łatwo może sobie polepszyć warunki:) ale wiadomo wszędzie dobrze gdzie nas nie ma...

Natalia

Seifert Polska to nowoczesna firma ciągle rozwijająca się, powstają nowe oddziały w Polsce jak również w innych krajach europejskich. Praca tu sprawia mi satysfakcję, natomiast nie polecam lektury wpisów.

Kondziu

janek nie pal janka ;-) dawaj kaske !

Zuzanna

@ex worker moim zadaniem jest poznanie jak najlepiej firmy, dlatego właśnie dopytuję Was o Wasze wrażenia na temat pracy w firmie. Zachęcam osoby, które pracowały w firmie do dzielenia się swoimi doświadczeniami.

@Zuzanna 06.03.2017 15:34

Pracowałem tam chwilę wiosną poprzedniego roku. Benefit system jest ale pracodawca dopłaca grosze więc żaden ekstras a z 13tymi wypłatami to kombinują tak żeby nie wypłacić. Dodatek do urlopu jest ale zabierają premie tak że z dodatku grosze wychodzą. Proponuje Tobie poczytać wszystkie opinie i omijać tą firmę z daleka.

@Zuzanna 06.03.2017 09:21
@Qwer @Fgdt chętnie usłyszymy więcej na temat Waszych doświadczeń z Seifert Polska. Jakie warunki zatrudnienia oferuje firma?...

Najgorsze z możliwych. Umowa o pracę podstawą jest minimalna krajowa więc z nadgodzin i weekendów wychodzą grosze. Reszta w premii żeby dla wózkowego wyszło 2100 zł bez nadgodzin. Ja przepracowałem w jednym miesiącu wszystkie weekendy bez jednej niedzieli i jeszcze w tygodniu często dłużej po 9-10 godzin i nawet 3000 nie wyszło. Żenada. A premie zabierają za urop albo słaby wynik pracy magazynu co w takim bałaganie jest standardem. W tej firmie nie opłaca się pracować.

Fgdt

Pracowalem kilka lat w Poznaniu.odradzam ta firme kazdemu.szczegolnie magazyn.

El@

regionalny to pupil (usunięte przez administratora) dlatego się chwali prace tam , ta firma to tragedia przepracowałam tam 2 lata na magazynie umowa o prace skonstruowana tak żeby nadgodziny były płacone od najniższej krajowej , premii nie płacili za nie twój błąd (usunięte przez administratora) koordynatorki , także kadrowej , pisali tu także o bracie kierownika tak to prawda to zwykły (usunięte przez administratora) był , a (usunięte przez administratora) może i kulturalny ale prawdziwy (usunięte przez administratora) pozdrawiam ;-)

Regionalny

Praca moja dla Seifert-u trwa juz dość długo i nie mam wrażenia żeby było tak źle jak niektórzy piszą. Gdyby ludzie bardziej sie starali może byłoby jeszcze lepiej.?

nikoledeon

tysiąc pincet panie

Farcio

To odpowie ktos na pytanie.Jakie zarobki jako operator wózka widłowego??

Qwer
@Farcio 17.02.2017 07:26
To odpowie ktos na pytanie.Jakie zarobki jako operator wózka widłowego??

Tam robisz wssystko nie ma cos takiego jak sam operator wòzka a kasa to nie pytaj no i odp materialna

luck 2

wcale opinie nie są przesadzone tylko prawdziwe ludzie którzy to piszą tu robili tak jak ja tu dalej robie tylko że w Bielsku a wcześniej w Mysłowicach , jest tragedia !! pani (usunięte przez administratora) w biurze myśli ze jest kierowniczką, a w Mysłowicach wieje nudą ...żadnych perspektyw ! spedycja leci w (usunięte przez administratora) . magazyn (usunięte przez administratora) sama ....szkoda gadać

Roberto

Ile może zarobić w Seifert-cie spedytor międzynarodowy z francuskim i angielskim? Słyszałem, że to dobra firma, może przejdę?

exworker

Luck chyba zbyt wielu rzeczy nie widzi i nie słyszy

luck

pracuje w tej firmie ponad dwa lata i bywa różnie, raz lepiej,czasem ciężko ale pracowałem też wcześniej w kilku innych firmach i Seifert naprawdę nie jest taki zły. jest wiele do poprawy i kasa też mogłaby być lepsza ale powyższe opinie są zdecydowanie przesadzone.

pat

Remik wiesz moze ile można zarobić na magazynie ? wózki czołowe czy boczne ? Jak atmosfera w pracy ?

Farcio
@pat 06.02.2017 14:51

Podpinam sie do pytania. Ile płacą na mazgazynie.

Remik

Ja zacząłem pracę w firmie i nie wiem co Ci ludzie piszą? Jak się konus praca nie podoba zawsze może zmienić na lepsze. Już nie raz pokrzywdzeni pracownicy to zwykłe leniuchy i dlatego mieli problemy. Każda firma ma czasami jakieś kłopoty ale to się zdarza.

lilaa

omijajcie ją z daleka tak jak napisali tu poprzednicy (usunięte przez administratora) e byłam spedytorem prawie 2 lata nie polecam a jeśli chodzi o prezesa to niezły bajko pisarz , nigdy nie widziałam i nie poznałam większego sknery niż on , (usunięte przez administratora)

flecz

Seifert to nieudolna firma poszukująca klientów i nie umiejąca ich znaleźć ino same paście typu przeładunek red buli czy granulatu , mają jedynego dobrego klienta który jest w bielsku to (usunięte przez administratora) dzięki nim żyją jeszcze , w mysłowicach to papier do d.... i chusteczki śmieszna (usunięte przez administratora) , ja zostałem zwolniony w maju jak szedłem na urlop kłamali w żywe oczy że wróce do Mysłowic to banda kłąmców i oszustów zapewniam was macie kwote brutto mniejszą od krajowej plus premie aby nie isc na l4 i nie wierzcie w premie odciągają je po najmniejszym nawet błędzie nawet nie z twojej winy , a (usunięte przez administratora) to zwykły cham i burak był chyba z innej matki bo kiero był oki ! pozdro dla normalnych

wojt

a jakie zarobki w Mysłowicach ? jaka atmosfera ? chodzi o magazyn

janek krętacki

a to ci (usunięte przez administratora) ) oszczedza na ogrzewaniu tak jak co roku , umowy są tak sprecyzowane żeby nie isc na l4 najniższa krajowa nawet mniejsza i premia uznaniowa ktoś chce więcej szczegółów to zapraszam (usunięte przez administrat (usunięte przez administratora) to największy (usunięte przez administratora) , nic dziwnego to (usunięte przez administratora)

nikczemnik

Witajta, biali murzyni którzy ochoczo pragna sie zatrudnic w tej firmie ;-) praca nie jest taka zla jak sie wydaje mianowicie w mazancowicach przy mrozach ktore nas zaszczycily tej zimy na hali teperatura jest i byla Tyko 8 stopni do 11 st. max ogrzewanie jest tylko nie chodzi bo szefostwo oszczedza, Tak cieple kraje itp. Ale wracamy na ziemie, ubranie jest oczo**bne i nie stosowne to teperatu , chcesz dostac obiad regeneracyjny musisz go sobie w polowie dofinansowac TAK! Za najnizsza krajowa gdzie nie stac cie na nic a jeszcze Banjorom muszisz placic. Przerwe masz 20min chodź w umowie pisze 30. I pisac by sie chcialo jeszcze. A wiec mili drodzy przybywajcie z duzym optymizmem do firmy i cieszmy sie chwila :-D

krzychu

Jakie zarobki w Bielsku ?

Marek

Jakie zarobki jako operator wózka widłowego ? praca 2 zmianowa ?

mg

może ktoś napisze jak wygląda praca na magazynie w Bielsku ? jaka atmosfera ?

Zostaw opinię o Seifert Polska - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Seifert Polska