Seifert Polska Sp. z o.o.

Opinie o Seifert Polska Sp. z o.o.

Nowy ale nie nowy

po rozmowie telefonicznej do tej firmy nie polecam tego pracodawcy , oferta na brygadzistę słabo płatna 2200 zł na rękę , po okresie próbnym 2400 zł na rękę . Jednym słowem słabiutko płatna , Druga sprawa sporo pytań bezsensownych przez telefon . Ciekawe ile zarabiają magazynierzy ? pzdr i nie polecam

@Nowy ale nie nowy

pracowałem przez chwile na bielanach wrocławskich - największe srajewo jakie na oczy widziałem. mega bałagan. skąpstwo zarządu - wszystko po naj taniości a Ty się człowieku męcz.

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

@Zainteresowany

Cały czas

Arkadiusz

A ja chciałem przeprosić Prezesa firmy za obrazliwe komentarze z przez kilku(nastu) miesięcy , i powiedzieć że z przyjemnością mi sie pracowało w firmie Seifert , moge polecić każdemu, kto jest zainteresowany pracą w tej że firmie , są bony na święta , wczasy pod gruszą , 13-tka , i premie ( a nie we wszystkich firmach tak jest ...) Poza tym znakomita atmosfera w zespole a to też ma niebagatelny wpływ na prace .

Roman

@hawana Uważam, że Seifert Polska zachował się bardzo przyzwoicie. Tak bywa z rekrutacjami, jak jest więcej kandydatów to można się nie dostać i tyle!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Seifert Polska Sp. z o.o. na stanowisko Spedytor / Spedytorka frachtu morskiego? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Roman

Seifert Polska to spoko firma, i pewnie nie dla wszystkich.

hawana
@Roman

Witam. Zostałem zaproszony na rozmowę do Mysłowic. Oczywiście pojechałem, odbyła się rozmowa z jakimś Panem. Oczywiście na koniec padło pytanie z jego strony ile chciałbym zarobić, ja powiedziałem swoją kwotę... na koniec rozmowy stanęło na tym iż mam się określić do końca tygodnia czy chcę podjąć pracę w firmie Seifert, podkreślam czy ja chcę, czy jestem zdecydowany. Na następny dzień po rozmowie wysłałem maila z odpowiedzią pozytywną że chcę jak najbardziej się tam zatrudnić tylko poprosiłem o podanie kwoty jaka będzie wpisana w moją umowę o pracę w chwili jej rozpoczęcia. Po kilku dniach ciszy przychodzi mail: w imieniu firmy Seifert Polska Sp. z o.o. pragnę serdecznie podziękować za wyrażenie zainteresowania naszą firmą oraz udział w procesie rekrutacji. Mimo pozytywnej oceny Pana kwalifikacji oraz umiejętności zawodowych niestety w chwili obecnej nie możemy zaproponować pracy. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za udział w procesie rekrutacyjnym. Hehe... jedno konkretne pytanie z mojej strony wyjaśniło wszelakie kwestie zatrudnienia w tej firmie. I niech będzie to przestroga dla wszystkich, którzy myślą o "karierze" w tej firmie.

Marcin Miarka

Ludzie na rozmowie dają sie omamić, dopiero jak zaczynają pracować to dociera do nich że to jednak nie jest to co sobie wyobrażali i uciekają. zostają tylko ludzie którym się albo nie chce szukać innej pracy albo po prostu nie potrafią. pozatym kierownictwo też nie lubi trzymać na siłę ludzi nie zadowolonych bo to wpływa na morale załogi i po prostu ich zwalnia. stąd oferty pracy są zawsze aktualne.

Tadek

Mają sporo aktualnych ofert pracy. Jaka jest przyczyna takiego stanu rzeczy? Trochę zastanawiaj,a mnie niektóre opinie na tym forum, trudno coś wywnioskować !

Marcin Miarka

Seifert to najgorsza firma w jakiejkolwiek pracowałem . Szkoda ze prawda wychodzi dopiero w pracy po podpisaniu. Śmieszne zarobki praca zorganizowana najtańszym kosztem co oczywiście odbija się na biednych pracownikach. Nikt poważny tej pracy się długo nie trzyma. Chyba że ma do pracy 5 minut piechotą albo nosi za ciasne czapeczki.

kokos

BTW. Twój pierwszy wpis pojawił się w marcu bieżącego roku. Nie mów, że dalej masz problemy ze znalezieniem pracy :) Tylko proszę Cię nie odpisuj mi tak głupio jak to robisz do tej pory.

kokos

@Zuzanna błagam. Z każdą kolejną wiadomością widać, że nie jesteś tu przypadkiem. Ton treści wrzucanych przez Ciebie jest niemal identyczny jak te, które znajdują się na profilu Seifert. Także proszę pisz co chcesz. Niby chcesz dopytać, ponieważ jesteś zainteresowana a tak na prawdę zagajasz w kierunku uwypuklenia zalet i korzyści firmy. Perfidna kryptoreklama przedsiębiorstwa. Musi być cinko skoro robi się takie rzeczy. ______________________________________________________________________ @Qwer @Fgdt chętnie usłyszymy więcej na temat Waszych doświadczeń z Seifert Polska. Jakie warunki zatrudnienia oferuje firma? @Regionalny jak długo pracujesz w Seifert Polska? Możesz opowiedzieć jakim są pracodawcą? @ex worker rozumiem, że praca w firmie nie spełniła Twoich oczekiwań. Dawno temu wystąpiła taka sytuacja? Firma obecnie oferuje benefity dla pracowników, o których więcej można przeczytać w tej zakładce: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,14022,0,0,benefity_dla_pracownikow Z ich strony internetowej wynika, że mocno stawiają na rozwój pracowników, dość chętnie przyjmują też na praktyki w każdej lokalizacji. @Marcin co do zarobków to dokładnie informacje uzyskasz na rozmowie rekrutacyjnej, ale z ofert wynika, że zależy ono gównie od doświadczenia.

Zuzanna

@kokos ale właściwie dlaczego tak uważasz? Tych ofert pracy, o których wspominałam nie ubywa, więc zainteresowanie może wzrastać. Szczególnie, że okres jesienny to czas wzmożonych rekrutacji pracowniczych. Może ktoś z forumowiczów brał ostatnio w którejś z nich udział?

kokos

@Zuzanna. Przeca tu na kilometr śmierdzi podstępem. Albo z HR albo PR. Na pewno nie obca firmie osoba. Ludzie otfużcie oczy

Zuzanna

@kokos, teraz na pewno chodzi tutaj dużo osób bo w Seifert Polska jest rekrutacja, więc może stąd wynika, że te posty tak wyglądają? Często ludzie nie czytają tego co było wcześniej tylko od razu zadają pytania związane ze stanowiskami, które firma teraz oferuje.

Tamarka

Jaki jest powód, że nie piszecie co słychać w firmie? Nowi, chętni do pracy chcieliby się coś dowiedzieć tak jak ja

Kokos

Radzę nie sugerować się ostatnimi komentarzami tylko przeanalizować całość wypowiedzi. Ostatnie wpisy wyglądają jakby były wstawiane na zlecenie :)

Zuzanna

@Bartek a ty swoją opinie opierasz na osobistym doświadczeniu? Jesteś pracownikiem Seifert Polska? Każdy nowy punkt widzenia na pracodawcę jest ważny i wnosi dodatkową wartość do dyskusji.

Bartek

Seifert Polska ma dobra opinię , szkoda tylko, że tak mało piszecie .

Radek

Słyszałem o firmie sporo dobrego i mam zamiar aplikować na kierownika magazynu. Chciałbym się dowiedzieć jaka jest teraz atmosfera w firmie? Wiem, że są wakacje i ludziom się nie chce pisać ale może ktoś znajdzie troszkę czasu? Informacje od pracowników to podstawa.

Zostaw merytoryczną opinię o Seifert Polska Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Seifert Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Seifert Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Seifert Polska Sp. z o.o.?

Seifert Polska Sp. z o.o.