Seifert Polska Sp. z o.o.

Opinie o Seifert Polska Sp. z o.o.

Witam chce aplikowac na koordynatora magazynu w bielsku , moze ktos napisac jakie zarobki I jak wyglada atmosfera w pracy ?

Roman

Może mi ktoś napisać jak się generalnie tu pracuje? Mam zamiar aplikować i potrzebuje kilku informacji. Jaka jest atmosfera w firmie? Czy macie dodatki do pensji w postaci premii a moze coś z socjalu?

Zuzanna

@koliber rozumiem, że w firmie trudno jest o awans. Wspominasz, że pracując w Seifert Polska można liczyć na szkolenia. Mogłabyś powiedzieć o nich coś więcej? Czy są to szkolenia wewnętrzne, czy również zewnętrzne? Kto z pracowników może na nie liczyć?

Arkos

Dziwna sprawa, że w tej firmie zarobki dla operatorów wózka widłowego są na poziomie najniższej krajowej. Skoro są miejsca na śląsku, gdzie operator nawet bez doświadczenia zarabia w okolicach 2500-2800 netto, co prawda pracując w chłodniach, ale mając darmowy posiłek regeneracyjny. Także dziwne.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Seifert Polska Sp. z o.o. na stanowisko Spedytor / Spedytorka frachtu morskiego? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Roman

Seifert Polska poszukuje pracownika ds. przetargów transportowych. Może ktoś doda kilka uwag w tym temacie?

Zuzanna

@koliber rozumiem, że Ty jesteś zadowolona z pracy w Seifert Polska. A co możesz powiedzieć o możliwościach rozwoju, które zapewnia firma?

koliber
@Zuzanna

Są szkolenia, więc jeżeli tak rozumiesz rozwój to potwierdzam. Z awansem już gorzej bo nie jest to korporacja o rozbudowanej strukturze więc i możliwości są ograniczone.

ex worker

Natalia to fake. Pracodawcy dość często "promują" się w ten sposób. Nie znam żadnego zadowolonego z pracy w tej firmie magazyniera

koliber
@ex worker

A ja jestem zadowolona, co prawda nie jestem magazynierem ale czytając powyższe opinie nie mogę się zgodzić z tą fala krytyki. Kasa owszem nie powala ale jest zawsze na czas. Są benefity multisport, medicover,a nawet 13-stka. Nie wiem dlaczego osoby tu piszą o kombinowaniu skoro te 13-stki są naprawdę wypłacane. Minusem jest dodatkowa niepłatna przerwa, akurat ja jej nie potrzebuję choć teraz w firmach chyba taki trend. Faktem jest to że w Seifert nie można się migać od pracy i jak ktoś lubi pobimbać to rzeczywiście się tutaj nie odnajdzie. Zresztą obecnie podobno jest rynek pracownika więc jak komuś się nie podoba to raczej łatwo może sobie polepszyć warunki:) ale wiadomo wszędzie dobrze gdzie nas nie ma...

Natalia

Seifert Polska to nowoczesna firma ciągle rozwijająca się, powstają nowe oddziały w Polsce jak również w innych krajach europejskich. Praca tu sprawia mi satysfakcję, natomiast nie polecam lektury wpisów.

Kondziu

janek nie pal janka ;-) dawaj kaske !

Zuzanna

@ex worker moim zadaniem jest poznanie jak najlepiej firmy, dlatego właśnie dopytuję Was o Wasze wrażenia na temat pracy w firmie. Zachęcam osoby, które pracowały w firmie do dzielenia się swoimi doświadczeniami.

Zuzanna

@ex worker rozumiem, że praca w firmie nie spełniła Twoich oczekiwań. Dawno temu wystąpiła taka sytuacja? Firma obecnie oferuje benefity dla pracowników, o których więcej można przeczytać w tej zakładce: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,14022,0,0,benefity_dla_pracownikow

@Zuzanna

Pracowałem tam chwilę wiosną poprzedniego roku. Benefit system jest ale pracodawca dopłaca grosze więc żaden ekstras a z 13tymi wypłatami to kombinują tak żeby nie wypłacić. Dodatek do urlopu jest ale zabierają premie tak że z dodatku grosze wychodzą. Proponuje Tobie poczytać wszystkie opinie i omijać tą firmę z daleka.

Zuzanna

@Qwer @Fgdt chętnie usłyszymy więcej na temat Waszych doświadczeń z Seifert Polska. Jakie warunki zatrudnienia oferuje firma?

@Zuzanna

Najgorsze z możliwych. Umowa o pracę podstawą jest minimalna krajowa więc z nadgodzin i weekendów wychodzą grosze. Reszta w premii żeby dla wózkowego wyszło 2100 zł bez nadgodzin. Ja przepracowałem w jednym miesiącu wszystkie weekendy bez jednej niedzieli i jeszcze w tygodniu często dłużej po 9-10 godzin i nawet 3000 nie wyszło. Żenada. A premie zabierają za urop albo słaby wynik pracy magazynu co w takim bałaganie jest standardem. W tej firmie nie opłaca się pracować.

Fgdt

Pracowalem kilka lat w Poznaniu.odradzam ta firme kazdemu.szczegolnie magazyn.

El@

regionalny to pupil (usunięte przez administratora) dlatego się chwali prace tam , ta firma to tragedia przepracowałam tam 2 lata na magazynie umowa o prace skonstruowana tak żeby nadgodziny były płacone od najniższej krajowej , premii nie płacili za nie twój błąd (usunięte przez administratora) koordynatorki , także kadrowej , pisali tu także o bracie kierownika tak to prawda to zwykły (usunięte przez administratora) był , a (usunięte przez administratora) może i kulturalny ale prawdziwy (usunięte przez administratora) pozdrawiam ;-)

Zuzanna

@Regionalny jak długo pracujesz w Seifert Polska? Możesz opowiedzieć jakim są pracodawcą?

Regionalny

Praca moja dla Seifert-u trwa juz dość długo i nie mam wrażenia żeby było tak źle jak niektórzy piszą. Gdyby ludzie bardziej sie starali może byłoby jeszcze lepiej.?

nikoledeon

tysiąc pincet panie

Farcio

To odpowie ktos na pytanie.Jakie zarobki jako operator wózka widłowego??

Qwer
@Farcio

Tam robisz wssystko nie ma cos takiego jak sam operator wòzka a kasa to nie pytaj no i odp materialna

luck 2

wcale opinie nie są przesadzone tylko prawdziwe ludzie którzy to piszą tu robili tak jak ja tu dalej robie tylko że w Bielsku a wcześniej w Mysłowicach , jest tragedia !! pani (usunięte przez administratora) w biurze myśli ze jest kierowniczką, a w Mysłowicach wieje nudą ...żadnych perspektyw ! spedycja leci w (usunięte przez administratora) . magazyn (usunięte przez administratora) sama ....szkoda gadać

Roberto

Ile może zarobić w Seifert-cie spedytor międzynarodowy z francuskim i angielskim? Słyszałem, że to dobra firma, może przejdę?

Zostaw merytoryczną opinię o Seifert Polska Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Seifert Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Seifert Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Seifert Polska Sp. z o.o.?

Seifert Polska Sp. z o.o.