Seifert Polska Sp. z o.o.

Opinie o Seifert Polska Sp. z o.o.

exworker

Luck chyba zbyt wielu rzeczy nie widzi i nie słyszy

luck

pracuje w tej firmie ponad dwa lata i bywa różnie, raz lepiej,czasem ciężko ale pracowałem też wcześniej w kilku innych firmach i Seifert naprawdę nie jest taki zły. jest wiele do poprawy i kasa też mogłaby być lepsza ale powyższe opinie są zdecydowanie przesadzone.

pat

Remik wiesz moze ile można zarobić na magazynie ? wózki czołowe czy boczne ? Jak atmosfera w pracy ?

Farcio
@pat

Podpinam sie do pytania. Ile płacą na mazgazynie.

Remik

Ja zacząłem pracę w firmie i nie wiem co Ci ludzie piszą? Jak się konus praca nie podoba zawsze może zmienić na lepsze. Już nie raz pokrzywdzeni pracownicy to zwykłe leniuchy i dlatego mieli problemy. Każda firma ma czasami jakieś kłopoty ale to się zdarza.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Seifert Polska Sp. z o.o. na stanowisko Spedytor / Spedytorka frachtu morskiego? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
lilaa

omijajcie ją z daleka tak jak napisali tu poprzednicy (usunięte przez administratora) e byłam spedytorem prawie 2 lata nie polecam a jeśli chodzi o prezesa to niezły bajko pisarz , nigdy nie widziałam i nie poznałam większego sknery niż on , (usunięte przez administratora)

flecz

Seifert to nieudolna firma poszukująca klientów i nie umiejąca ich znaleźć ino same paście typu przeładunek red buli czy granulatu , mają jedynego dobrego klienta który jest w bielsku to (usunięte przez administratora) dzięki nim żyją jeszcze , w mysłowicach to papier do d.... i chusteczki śmieszna (usunięte przez administratora) , ja zostałem zwolniony w maju jak szedłem na urlop kłamali w żywe oczy że wróce do Mysłowic to banda kłąmców i oszustów zapewniam was macie kwote brutto mniejszą od krajowej plus premie aby nie isc na l4 i nie wierzcie w premie odciągają je po najmniejszym nawet błędzie nawet nie z twojej winy , a (usunięte przez administratora) to zwykły cham i burak był chyba z innej matki bo kiero był oki ! pozdro dla normalnych

wojt

a jakie zarobki w Mysłowicach ? jaka atmosfera ? chodzi o magazyn

janek krętacki

a to ci (usunięte przez administratora) ) oszczedza na ogrzewaniu tak jak co roku , umowy są tak sprecyzowane żeby nie isc na l4 najniższa krajowa nawet mniejsza i premia uznaniowa ktoś chce więcej szczegółów to zapraszam (usunięte przez administrat (usunięte przez administratora) to największy (usunięte przez administratora) , nic dziwnego to (usunięte przez administratora)

nikczemnik

Witajta, biali murzyni którzy ochoczo pragna sie zatrudnic w tej firmie ;-) praca nie jest taka zla jak sie wydaje mianowicie w mazancowicach przy mrozach ktore nas zaszczycily tej zimy na hali teperatura jest i byla Tyko 8 stopni do 11 st. max ogrzewanie jest tylko nie chodzi bo szefostwo oszczedza, Tak cieple kraje itp. Ale wracamy na ziemie, ubranie jest oczo**bne i nie stosowne to teperatu , chcesz dostac obiad regeneracyjny musisz go sobie w polowie dofinansowac TAK! Za najnizsza krajowa gdzie nie stac cie na nic a jeszcze Banjorom muszisz placic. Przerwe masz 20min chodź w umowie pisze 30. I pisac by sie chcialo jeszcze. A wiec mili drodzy przybywajcie z duzym optymizmem do firmy i cieszmy sie chwila :-D

krzychu

Jakie zarobki w Bielsku ?

Jakie zarobki jako operator wózka widłowego ? praca 2 zmianowa ?

mg

może ktoś napisze jak wygląda praca na magazynie w Bielsku ? jaka atmosfera ?

janek

w firmie nie ma już brata kierownika magazynu wiec atmosfera się dużo poprawiła , prezes rok temu postawił nam super jedzonko na wigilie , może w tym roku też będzie , łubub dubu łubu dubu niech żyje prezes naszego klubu niech żyjeeeee nam !!! :)) a kto ? (usunięte przez administratora) ! (usunięte przez administratora)

Roman
@janek

Uważaj bo może przyjść ktoś znacznie rygorystyczny. Szef musi dbać o morale firmy tym bardziej, że ma zatrudnionych maruderów, którzy mu próbują popsuć opinię. Jak nie ma w firmie nieszczęśników to atmosfera jest super i chce się pracować. Dzięki szefie.

Mam wrażenie, że pracownicy portalu GOWORK otrzymują profity od firm za usuwanie negatywnych komentarzy na ich temat. jeszcze miesiąc temu było 41 komentarzy na temat ww firmy. Dzisiaj jest już tylko 21.

Gggg
@były pracownik

Dokładnie

Aleksander

Zależy właśnie o jakie stanowisko pytasz inaczej zarabia pracownik magazynu i inaczej spedytor

a

Zależy na jakie stanowisko.

a

Wypłata terminowa ale niska.

A

Dobra praca do zdobycia doświadczenia. Plusy i minusy jak wszędzie. Zależy kto jaki ma cel w życiu. Jeśli natomiast ktoś chce przyjść i przepracować kilka lat na magazynie to nie polecam.

To bardzo dziwne że moja relacja na temat pracy w tej firmie po prostu zniknęła nagle ze strony grubo ponad miesiąc temu ją zamieściłem i nagle komuś zaczęła przeszkadzać.

Zostaw merytoryczną opinię o Seifert Polska Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Seifert Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Seifert Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Seifert Polska Sp. z o.o.?

Seifert Polska Sp. z o.o.