Opinie o Kancelaria Prawna Rubikon SP. Z O.O w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Kancelaria Prawna Rubikon SP. Z O.O. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kancelaria Prawna Rubikon SP. Z O.O na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Prawna Rubikon SP. Z O.O w Wrocław

Erika

SMS od nich to po prostu żenada nie dość że grozi jakimiś windykatorami to gramatyka na poziomie Kaliego

Uświadomiony nie dłużnik

Mój dług jest przedawniony. Takich ludzi jak ja jest tysiące. Jeżeli ktoś dostanie smsy od tej słynnej ameby z CC takie jak w artykule z linka(usunięte przez administratora) należy bezzwłocznie powiadomić UOKiK. (usunięte przez administratora)

Ice

Znowu nakupowali jakiegoś syfu a terenowy ma jechać jak ten fr... sprawdzić czy mieszka. W 90% okaże się że nie mieszka to ja nie wiem gdzie ten kanclerz z komornikiem chce iść. No chyba że z torba i chce iść to to wreszcie mu się pewnie uda.

RUBBY

Eurotrans Baltic Limited to jakaś firemka powiązana z Polcreditem z informacji z sieci wychodzi, że co rusz ich pozwy o zapłatę są oddalane czyli raczej to ogromna lipa. Kursa trudno będzie walczyć z takimi wierzytelności. Życzę powodzenia

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kancelaria Prawna Rubikon SP. Z O.O na stanowisko Specjalista ds. egzekucji komorniczej bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
kokosz

gdzie ten słynny rozwój skoro zamiast skupować wierzytelności od banków tak jak to robią duże szanujące firmy windykacyjne to ten leszcz nadal tapla się w (usunięte przez administratora) kupując znowu taki śmietnik. (usunięte przez administratora)

Koniu

Już widzę tą oddaną kasę z procentem tym co kupili obligacje. Prędzej w upadłość orła wywiną.

Kozak

Wspaniale rozegranie firma zakupiła wierzytelności Eurotrans Baltic Limited to co wcześniej obsługiwali to naprawdę było dobro luksusowe

Dym

W tej firmie w istocie najlepiej wychodzi nic

P.C.

W tej firmie po prostu nie warto pracować. Nie warto tracić ani miesiąca życia żeby później dowiedzieć się, że jesteś już zbędny ponieważ takie jest mniemanie szefa. Pracownicy którzy odzyskali dla firmy bardzo pokaźne kwoty zostali wykopani bez szemrania, bez słowa podziękowania nawet bez wyjaśnienia. Praca w terenie to orka na ugorze, a pewna panna leniwa z CC czeka tylko by sprawy rokujące zabrać i na nich sobie prowizję podbijać. Widać, że znowu szukają naiwnych do pracy w terenie. Krzyżyk na drogę

Wacek

Haha. Ogłoszenia o pracę. Już nie ma kto objeżać całej Polski. Patent jest prosty. Dać ogłoszenie na każde województwo i tak wiadomo że tego cieniasa nie stać żeby zatrudnić jednego na województwo. Potem przesiać z tego co temu cieniasowi się trafi na rozmowę kwalifikacyjną i w efekcie może dwóch przyjmą do tych dwóch co zostali. Zawsze jeden na 4 województwa to nie 1 na 8 haha. Ogłoszenie śmieszne jak i ta kancelaria. O zarobkach nic nie piszą. (usunięte przez administratora) Kont na tym portalu maja z 5. Trzeba to na wszystkich pisać. Tylko dziwne że nie ma konta jako kancelaria prawna. Konta są na odszkodowawcza a ogłoszenia o pracę kleją jako prawna.

Disko

Po prostu tak szybko zaczęli jak szybko będą kończyć. Kto tak radykalnie po niespełna kilku miesiącach tworzenia niszczy dział windykacji w firmie windykacyjnej. Kto woli zatrudniać i słuchać miernoty w szczególności jednej panienki która nie dość że o windykacji ma pojęcia jak kura o fizyce kwantowej to jest jeszcze nieokrzesana, niewychowana i gra tylko na siebie. Także człowiek który tworzył bezpośrednią nie miał na tyle charakteru lub po prostu był tak strachliwy że jego dzieło zostało zniszczone przez bossa który nie ma pojęcia o współczesnej windykacji. Firma albo zostanie na etapie malizny albo zniknie i naprawdę nikt tego kurnika nie będzie żałował.

Kroll
@Disko

19 sierpnia puścili ogłoszenia na wb na kraj na portalu pracuj. Niech każdy kandydat zapyta się dlaczego pożegnali się z poprzednikami. Powiem tak bezczelność nie ma granic jedni wyssane i wykonanie szukamy drugich frajerkow

Zdenek smetana

Mnie tam pasuje tu robota. w sam ras dla miernych biernych ale wiernych. Nie trza za durzo myślec od myslenia je góra.Nie trza się stawiać tylko robić,, odwalić zadnychh wymagań ni ma swoje i lu do domu aby se pobimbac do emerytury.

Kupcio

Może jednak zazdrość że jedni przetrzymali a drugich się wykopało przecież za coś w końcu trzeba się wziąć może za chciwych pracowników ...

Rambo
@Kupcio

Czemu nazywasz się Kupciem a nie frajerkiem tak jak wszyscy cię nazywali. Tymi głupotami które wypisujesz tylko pokazujesz że brak matury to nie przypadek. Pamiętaj gamoniu że karma wraca, ktoś cię potraktuje tak samo jak ty potraktowaleś wszystkich chłopaków.

Lew

Należy jeszcze zaznaczyć że zdaną celująco.

kajko

jak się ma w perspektywie jakiś kredyt i własny rozwój w myśl zasady "po trupach a do celu" to przecież świętym obowiązku należy rasowo się ześwinić.

Lew

Wiadomo że najlepiej by było postępować nie fair i jeszcze żeby nikt tu tego nie napisał. O taki układ to by pasował.

JH

Powiem tak co zlego moglo wydarzyc sie w tej firmie wydarzylo sie. Po pierwsze na wlasne zyczenie zostal rozwalony dzial windykacji bo nie wiem jakim kluczem prowadzono zwolnienia moze bmaw biermy mierny ale wierny. Po drugie zostawiono jedna z osob ktora powinna byc zwolniona w pierwszym rzedzie a pozostala pomimo swojej nieudolnosci, braku wiedzy, jatrzenia i przypisywaniu sobie nie swoich zaslug inotorycznemu wyciaganiu spraw z portfela terenowych ktore juz byly na etapie nawet splat. Brak reakcji gory na te dzialania a nawet branie tej osoby strone uwazam za dewastujace. Po trzecie zmiana regul gry z dnia na dzien oglednie mowiac jest nie fair. Zycze wszystkim chlopaka z terenu ktorzy pracowali lub nadal pracuja wszystkiego najlepszego zaslugujecie na szacunek

sazx
@JH

wszyscy wiemy o kogo chodzi przerost formy nad trescia z cc

Az

Frustracja wypływa dobrze było jak się pracowało źle jak przestało

Frajerek 3D
@Az

Frustracją było w tym pośmiewisku branżowym pracować. A czemu twierdzisz że się w lepszej firmie nie pracuje? Może na lepsza pracę tylko nie stać tych co dali się stłamsić? Znowu się pisze w okolicach północy tyle pracy ?

aZ+

Jak się puszcza brzydkie bąki to było dobrze. a jak się o tym pisze to zaraz frustracja.

@Łf

Przecież to jawna prowokacja, odwalona gdzieś w hotelu 350 km od miejsca zamieszkania, po pracy, od 6 rano do 24. Na koniec jeszcze przed snem trzeba było tutaj cały ciężki dzień zwymiotować mając nadzieje że kogoś może "obzyga".

ratlerek

Buhahaha. Frajerek3D. Widać że fanatyczny żołnierz nadal tu zagląda.Nikt nie wylewa frustracji. Po to jest ten portal, żeby uprzedzać potencjalnych rekrutów w co się mogą wpakować. A swoją drogą to chyba jedyna firma z managerem bez matury i świńskimi zdolnościami. Więc jak tu ma być dobre zarządzanie.

Tetris12

Jakby komuś przyszło do glowy tutaj pracowac, to nie polecam nikomu. zastanowcie sie milion razy zanim wyslecie cv. kierowniczek hehe bez komentarza, tak jak reszta w sumie osob tam pracujacych. sami zwalniaja dobrych pracownikow, bo mysla ze szybko znajda nowych na ich miejsce. firma krzak, bez perspektyw. predzej upadnie. kancelaria? pfff tylko z nazwy, kolo kancelarii nie stalo, a cc? jak sie dobrze bajeruje prezesa, to i bez mozgu kariere robic mozna. nie pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawna Rubikon SP. Z O.O - Wrocław

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawna Rubikon SP. Z O.O?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawna Rubikon SP. Z O.O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Prawna Rubikon SP. Z O.O?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 0 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kancelaria Prawna Rubikon SP. Z O.O