Opinie o Kancelaria Prawna Rubikon SP. Z O.O w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Kancelaria Prawna Rubikon SP. Z O.O. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kancelaria Prawna Rubikon SP. Z O.O na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Prawna Rubikon SP. Z O.O w Wrocław

Woody

To ja w takim razie im podziękuję!

andrzej
@Woody

Witam oddział w Chorzowie funkcjonuje w każdy wtorek o godz. 18,00 są organizowane spotkania informacyjne. Byłem polecam.

Bolo
@andrzej

Ja też byłem. Ale nie polecam.

Pikolo

Czy ta firma jeszcze działa i rekrutuje?

Siłacz
@Pikolo

Podobno w Chorzowie był oddział, ale nie wiem, czy jeszcze działa. Dawno nie widziałem ich ogłoszeń.

Whiskacz

Dostajesz 10% na start. To znaczy pieniądze z prowizji dostajesz, jak firma otrzyma je na konto od ubezpieczyciela. Po kilku miesiącach lub kilku latach. Ach, zapomniałbym. Dostajesz zaliczki od 50 zł za sprawę. W tym czasie korzystasz ze swojego środka transportu, wydajesz swoją kasę na paliwo, telefonujesz i korzystasz z internetu za własne pieniądze, laptop i telefon też musisz mieć swój. Jak chcesz współpracować na działalności gospodarczej, to dolicz jeszcze ok. 1130 zł opłaty na ZUS. Dalej zainteresowany?

Scinky
@Whiskacz

Aż tak kiepsko?

Discman

Czy ty masz swój rozum? Czy pracujesz w tej branży? Jak napiszę, że zarabiam w konkurencyjnej firmie 50.000 zł, to też łykniesz to,jak pelikan rybę? Przecież każdy myślący zdaje sobie sprawę, że pozytywne komentarze piszą kierownicy i menedżerowie, aby napędzić do struktur darmowych pracowników. Zawsze powtarzam, że myślenie nie boli.

Polskiduch

Też radzę czytać uważniej. I nie napinaj się tak, bo ci żyłka pęknie. A tak nawiasem mówiąc - nie lubisz abstynentów?

Whiskacz
@Polskiduch

Oj chyba nie lubi abstynentów. I po wieczornych popijawach pieprzy głupoty o 10 tysiącach na start! Trzeba się nieźle nawalić, żeby tak oderwać się od rzeczywistości!

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kancelaria Prawna Rubikon SP. Z O.O na stanowisko Specjalista ds. egzekucji komorniczej bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Abstynent

Tak to już bywa, jak pisze się komentarze po sobotniej balandze i alkohol nie wywietrzał jeszcze co poniektórym z głowy. " ale na początek jak zarabiasz około 10 tys. to naprawdę nie jest źle (mówię o młodej osobie)" Dawno nie czytałem większych bzdur. A kto w tej czy w podobnej firmie zarobi 10 tys. zł na początek? Tyle to zarabia doświadczony agent, ale ma wpływy ze struktury i własnych spraw spisanych klika miesięcy temu albo nawet i 2,3 lata wcześniej. To dotyczy wypłat ze spraw zakończonych wyrokiem sądowym. Na początek to dostaje z podpisanych umów zaliczki od 50 do 800 zł. I to wszystko. Ile spraw miesięcznie jesteś w stanie znaleźć,dotrzeć do potrzebujących, pokonać konkurencję i spisać z klientami?

Abstynent

Trochę masz tutaj racji. Pracowałem w różnych systemach, piramidach, networkach czy jak to tam zwą. Jak spojrzeć na spokojnie z boku, to tutaj świetnie zarabiają ci, co weszli w ten biznes na początku. Z tych, którzy dołączają później do takiej struktury tylko pojedyncze, zdeterminowane i bardzo zawzięte jednostki mają szanse dojść wysoko i odpowiednio zarabiać. Ale to będzie jedna osoba na kilkuset zniechęconych i wykorzystanych "jeleni" przez tego typu firmy.

Lemur

Wyższe to mogą być, jak żyjesz ze sprzedaży grupy. Ale zanim dojdziesz do 35% na przykład, to trwa to 2,3 albo 4 lata i przez ten czas musisz spisać często kilkaset umów. A wtedy zarabiają ci, co są nad tobą. Zdecydowana większość agentów się wykruszy. U konkurencji tyle mogą dostać na dzień dobry.

Doświadczony

Coś ci się pomyliło! O jakiej firmie ty piszesz? Godzinę temu rozmawiałem z dyrektorem, bo znalazłem ogłoszenie o rekrutacji. O żadnej podstawie nie ma mowy, zaczynasz na śmieciowej umowie od 10% prowizji. ŻENADA! Na moją uwagę, że kilka lat pracuję w branży odrzekł, że nie ma to znaczenia i że na tym właśnie polega MLM - każdy startuje z najniższego poziomu. Po prostu budują piramidę i nie chodzi im o pozyskanie osób z doświadczeniem i kontaktami /bo tym trzeba więcej zapłacić/,ale o zapisanie do struktury jak największej liczby osób!

itaka
@Doświadczony

Jak masz doświadczenie i chcesz wynegocjować sobie lepsze warunki, to szukaj mniejszych kancelarii a nie molochów - piramid. Tam dobrze zarabiają ci, którzy weszli w ten biznes na początku /tak naprawdę jest we wszystkich mlm-ach/, a teraz szukają tylko osób, które będą na nich pracowały. Przykład - ty spisujesz umowę, dostajesz 10%, ktoś, ktoś siedzi w piramidzie nad tobą np 4 poziomy i ma 40%. Nie kiwnął nawet palcem przy twojej sprawie, a ty poświęcasz swój czas, samochód, paliwo /czasem trzeba jechać kilka razy do klientów np 100 km/, płacisz ZUS itp itd. Raz jeszcze powtórzę - szukaj firmy, gdzie z właścicielem albo prezesem możesz porozmawiać i wynegocjować sobie warunki współpracy.

Krus
@itaka

Święta prawda! Jak masz doświadczenie w tej branży, to omijaj wszelkie tego typu "piramidy" szerokim łukiem. Sam jestem w takiej sytuacji, że to ze mną chcą się spotykać właściciele mniejszych kancelarii prawnych. Zawsze mogę wynegocjować sobie indywidualne warunki. W korporacji masz standardową umowę, albo podpisujesz, albo spadaj. W kolejce czekają następni "jelenie" przecież.

Skankan
@Doświadczony

Też tak miałem. Pracuję kilka lat w odszkodowaniach, a rekruter wyskoczył mi z 10% ! Myślałem, że żartuje, ale on na poważnie, bo sam miał 15% albo 20% ! Poziom jego wiedzy o tematyce - poniżej krytyki !

Giant

Przyglądam się tym waszym dyskusjom. Faktycznie, w jednym muszę przyznać ci rację. Cały ten rynek pracy tak upadł, że faktycznie można znaleźć prawie darmowych pracowników. Ale po pewnym czasie trzeźwo myślący dojdą do wniosku, że to ślepy tunel.

Rozbawiony

Nie dajcie się zwieść! Byłem na rozmowie, nie dają żadnej podstawy! Zaczynasz od 10%! Śmiech na sali! I żeby było śmieszniej do swojej grupy chciał mnie zrekrutować świeży w tej branży agent, który dopiero uczy się tej branży. Przeszedł do porządku dziennego nad informacją, że ja w przeciwieństwie do niego pracuję od kilku lat w branży odszkodowawczej. Nawet, jak po kilku miesiącach zaczniesz zarabiać te 3 tys. to będą grosze! Rzeczywiście, 3.000 to potęga! Pracujesz na działalności albo śmieciówce - zleceniu. Na DG zapłacisz 1150 zł ZUS, 1000 zł paliwo, amortyzacja auta 500 zł, biuro rachunkowe 150 zł, tusz do drukarki, inne 150 zł. Dla myślących - ile ci zostanie? Dla myślących inaczej - aplikuj szybko, a potem opowiadaj jak to za te 3 tys. przed odliczeniem kosztów utrzymasz rodzinę.

Zdziwiony?

Co ty chrzanisz? Jaka umowa o pracę? Jaka podstawa? Byłem na spotkaniu z rekruterem. Jasne zasady - umowa zlecenie lub działalność gospodarcza. Otrzymujesz na początku tylko zaliczki /mocno symboliczne/ i starujesz wg tabeli od 10% /ktoś powyżej też to pisał/. Podsumowując: - to nie praca na etat - nie ma żadnej podstawy - nie ma żadnego auta - to możesz sobie wziąć w leasing, a jak w którymś miesiącu będziesz miał super wynik, to firma ci zapłaci ratę. Nie ma wyniku - ratę "bulisz" z własnej kasy /lub rodziców/.

Obserwator

Wszystkich niezadowolonych, byłych i aktualnych agentów z branży odszkodowań proszę o kontakt agenci.odszkodowania@interia.pl

Manager

Byłym i aktualnym agentom, przedstawicielom i doradcom z branży odszkodowań i ubezpieczeń oferujemy konkurencyjne warunki i dochodową współpracę, zapewniamy wysokie prowizje i zaliczki oraz pełną dyskrecję. Dla chętnych możliwość budowy własnego zespołu sprzedaży. Dla managerów z własnymi grupami sprzedażowymi proponujemy ekstra warunki, jeśli działacie w innych branżach, to zapewniamy szkolenia branżowe i wszechstronną pomoc na każdym etapie. Jeśli nie pracowałeś w tej branży, a chcesz dobrze zarabiać, to nauczymy Cię wszystkiego od podstaw. Cała Polska. Proszę o maila na adres kasadlaagenta@interia.pl

jagoda

Czy ktoś może napisać jaka jest podstawa na stanowisku MG przy wł. działalności i czy osoba bez samochodu może się ubiegać o to stanowisko?

marrr

Dostałem propozycję pracy unich na stanowisko menager regionu. Po wstępnej rozmowie warunki spoko. Ale dalej się zastanawiam czy zaryzykować.

Electrolit

Otrzymałem należność, może nie jest to jakaś fortuna, ale zgodnie z umową 75% kwoty wypłaconej przez ubezpieczalnie. Trochę to trwało, bo od kolizji drogowej będzie teraz ponad pół roku, ale tak czy siak pieniążki dotarły, więc firmę polecam.

wipi

Pracuje w tej firmie jako przedstawiciel. Bardzo pozytywna atmosfera w samej centrali, natomiast do pracy w terenie zapewniają naprawdę dobre warunki. Wiadomo jak to w takich firmach. Jak się zrobisz to zarobisz.

realista
@wipi

A jakie to dobre warunki w terenie zapewniają? Jeździsz własnym autem, lejesz do baku własne paliwo,nikt ci nie płaci za stracony czas, korzystasz ze swojego laptopa...mam dalej wymieniać? I oczywiście po rozwiązaniu umowy zostajesz bez jakiejkolwiek kasy... Jak ktoś jest chętny, to życzę powodzenia.

likethis

Jestem pracownikiem kancelarii Rubikon. Jeśli jaki kolwiek klient tam trafił, lepiej nie mógł. Perfekcyjne porady, idealne warunki. Warto skorzystać z ich usług.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawna Rubikon SP. Z O.O - Wrocław

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawna Rubikon SP. Z O.O?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawna Rubikon SP. Z O.O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Prawna Rubikon SP. Z O.O?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 0 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kancelaria Prawna Rubikon SP. Z O.O