Opinie o Kancelaria Prawna Rubikon SP. Z O.O w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Kancelaria Prawna Rubikon SP. Z O.O. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kancelaria Prawna Rubikon SP. Z O.O na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Prawna Rubikon SP. Z O.O w Wrocław

Star Wars

Kwestia jest taka że jak zakon będzie dokładał dziwnych misji swoim rycerzom w odległych galaktykach za ten marny strumień mocy, to rycerze mogą się pochorować nie tylko na ból głowy. Wtedy zakon stanie się całkowicie bezbronny.

Barymann

Czy ta firma przyjmuje pracownikuf na ochronę z orzeczeniem inwalidcwa bo szókam coś na puł etatu a 2500 jak piszecie to muj pżedział. mam wykształacenie nie pełne zawodowe to w sam raz jak na moje wymagania tylko czy trzeba się jakuś przepracować bo ja nie z tyh co za dyche zajadem swuj kregosłub.

telefon
@Barymann

Chłopie nadajesz się idealnie. Takich tu potrzeba.

faraon
@Barymann

To właściwe dla ciebie miejsce, skoro ci szczebel wyżej mają niepełne średnie.

Han Solo

Dawno, dawno temu w odległej galaktyce zakon rycerzy Jedi walczył z hordami niewypłacalnych Sithków. W dzień i w nocy stał na straży płynności finansowej i powrotowi Mamony na właściwe miejsce. Czy był to Sithk z głębokim zadłużeniem czy tylko żołnierz klon z małą chwilówką dzielni rycerze starali się o powrót Mocy we właściwe miejsce czy to przy pomocy świętego KP czy strumienia przelewu pilnowanego od początku aż do zaksięgowania się na właściwym koncie. W pocie czoła jak hajer przodowy na grubie trzaska węgiel tak oni wyciągali zadłużenie od sił ciemnej mocy. Nie zważali na smród, brud, obelgi i inne trudy tylko walczyli w jedynej słusznej sprawie - powrocie Kasy na właściwe miejsce. Jednak pewnego razu los się odmienił. Czarna moc zagościła także wśród nich. Nagle okazało się, że mają zaprzestać pilnować już okiełznanych sitkhów i strumienia przelewu tylko mają zacząć grzebać w czarnej dziurze. "Dlaczego? Po co? Kto to wymyślił" zadawali sobie pytania. Orbitując po czarnych dziurach zaatakowaniu dodatkowo przez nieznany wirus "Made in China" zaczęli popadać w coraz większe odrętwienie i beznadzieje. Powoli jeden po drugim odchodzili z zakonu w niepamięć. Jak tu wyżyć bez dodatkowej wiązki mocy licząc tylko na niewielką podstawę. Co się stało, że zakon szukający nowych regionów działania licząc na wsparcie gild kupieckich przestał myśleć o swoich wojownikach. Czyżby moc Sitkhów była tak wielka, że zniszczyła zakon ..........

Sokół Millenium

:-) Też Chytrus Wydymkus to specjalność krzaków. Wystarczy poczytać opinie np. z przed roku żeby nie wyjść na stroniczych. Fason się trzyma.:-)

afera
@Han Solo

Koncertowo zniszczono dobrą windykację. Ale cóż rynek firmę szybko zweryfikował.

yeti
@afera

w rzeczy samej ale i tak smutne że tak dobrze się zaczęło a skończyło jak zwykle wiadomo prawdziwego mężczyznę poznaje się po tym jak kończy a nie jak zaczyna jak mawiał Her Miller

Czekolada

Jak tu się pracuje bo ostatnio nie widziałem żadnych ogloszen

@Czekolada

omijaj szerokim łukiem ryba psuje się od głowy jest wiele nieprawidłowości bałagan niespójności a niektórzy robią dobrą minę do złej gry i myślą że nie widać jak się wszystko sypie dużo umoczonego chajsu na sprawy śmieci.

ninka
@Czekolada

Nie ma ogłoszeń bo maja ma kryzys finansowy :-)

Jadzka

i nie będzie...

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kancelaria Prawna Rubikon SP. Z O.O na stanowisko Specjalista ds. egzekucji komorniczej bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Benito

Ta firma ani jest zła ani jest dobra. po prostu działa wg zasad kraju w którym 43% ludzi głosuje na partię która za wszelką cenę chcę ograniczyć demokrację, prezydentem jest człowiek który pomimo, że jest doktoremsprawa ma je w (usunięte przez administratora) i woli zabawiać się na tik toku lub radzić nastolatką w sprawach sercowo - kroczowym o północy. Wracając do Siebie w Pruszczu Gd. zastanawiałem się czy KPR jest pracodawcą wartym polecenia i powiem tak zarabia się podobnie jak w całym tym szajcie windykacyjnym obiecują podobnie a na końcu człowiek poznaje nowe słowo anal rape … Prawda jest taka, że obecnie branża windykacyjna pomimo tego, że praca tutaj jest strasznie obciążająca jest gorzej opłacana niż na kasie w Lidlu. Miłego wieczoru

ninka
@Benito

Czy ty tu pracujesz? Bo coś mi się zdaje że tak ale na południu. Co ty majaczysz człowieku. Polityką kit żenisz żeby ratować wizerunek tego straconego czegoś? Całe szczęście że zawierasz się poza tym 43 czy jeszcze więcej % mądrych ludzi i jesteś miernym ciemniakiem bo tak jak byś miał więcej klonów to Polska by dawno z torbami poszła a ty rudemu POpaprańcowi byś dziękował za sprzedanie PLL LOT LUFTHANSIE bo się nie opłaca go utrzymywać a teraz najsilniejsza linia lotnicza we wschodniej Europie, czy PKL jako dziedzictwo narodowe szwajcarom czy Austriaków. A nie boli cię zad jak cię POpaprabiec rudy wydymał cię z OFE? Amber Gold z akcentem PO. Albo słowa POpapranego BS ministra "państwo polskie istnieje tylko na papierze" Jak ma być dobrze jak sam minister to mówi. Żalujesz że PO nie jest przy władzy co kraść się nie da prawda? Jak tak jedziesz na partię rządząca to honorowo oddaj 500+ czy twoja matka 13 emeryturę. Idź do POpapraniej bandy niech oni ci to dadzą. Jaki Pruszcz? Pachniesz śląskiem na kilometr, więc kit ci z gęby jedzie. Wracając do windykacji. Dobre usługi windykacyjne kosztują nie ma płacy nie ma pracy. Efekty zerowe. Dwa to muszą być normalne sprawy a nie przedawnienie czy po 5 latach menel co siedzą w mamrze. A jak jesteś tak durny że tego nie ogarniasz to myśl dalej że kasjerka więcej będzie zarabiać od prawdziwego windykatora z wynikami. Potencjalni chętni NIE ZAWRACAĆ SOBIE GŁOWY KPR bo to jak ktoś tu już pisał typowy wyciskacz cytryn. (usunięte przez administratora)marzyciela giełdowego też wcześniej czy później popłyniecie. Marzyciela co płacze przed pracownikami że bieda przez zarazę i teraz dziada gra, niedawno latał z kijkiem i słupki liczył. Haha by się wstydził już. (usunięte przez administratora)

Czy w Kancelaria Odszkodowawcza RUBIKON są szkolenia zewnętrzne?

maniek

Jak wpuścili do siebie szkoleniowca-wirusa to jak zaczął szkolić, tworzyć i doradzać to całą windę szlak trafił. Obecnie w tej firmie windykacja zmieniła się w wegetację.

Benio
@maniek

haha wydoił właściciela tym śmiesznym szkoleniem a teraz jest (usunięte przez administratora) gatka że bida przez koronawirus :-) tylko kto kupi teraz te lipne akcje jak firma w kryzysie :-) giełda ? hmmm marzenie "słabego gracza".

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Kancelaria Odszkodowawcza RUBIKON? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

lila

nie płacą za żadne nadgodziny

Tylko studentów chcą zatrudniać. Porządna firma tak nie postępuje. Faworyzowanie powinno być karalne.

Roman
@Gość

Zatrudniają tylko studentów, czy także absolwentów, którzy ukończyli już naukę? Napisz, czy firma zapewnia odpowiednie przeszkolenie przed podjęciem pracy.

@Roman

W pojawiających się ogłoszeniach jest napisane , że tylko studenci. (usunięte przez administratora)

Fikus
@Gość

Nie tyle chodzi o faworyzowanie co szukanie frajerów za grosze.

Czym Kancelaria Odszkodowawcza RUBIKON zachęcają? Jakie mają dodatki?

KoKo

Żadne. To typowy MLM. Daj sobie spokój z nimi.

anka

żadnych dodatków chyba że dla tych we Wrocławiu.

Czy ma ktoś informacje odnośnie windykatorów terenowych w tej firmie ? Jakieś info odnośnie warunków zatrudnienia i płacy ? Czy maja auta służbowe ? Ogólnie ..? Co i jak .. i za ile ? :) dziękuje za każde info

@Zainteresowany

Nadal nic. Pewnie rotacja jest...

Radek
@Nowy

A jest rotacja...

Karol
@Zainteresowany

Ja też się podpinam pod to pytanie...halo!! Może ktoś coś wie?

Karol

Czemu? Możesz coś więcej napisać?

Michau

Czyli jak nie studiuje to nie mam nawet po co składać CV?

Iga

Firma normalnie działa? Jaki jest powód, że przestaliście pisać? Warto aplikować?

Bartek

Może mają stałą kadrę pracowników a w tej branży trzeba mieć pewnych ludzi.

@Były, kancelaria chyba funkcjonuje - strona internetowa działa. Ale fakt, nie udało mi się znaleźć żadnych ofert pracy. Czy ktoś wie czy w kancelarii istnieje możliwość odbycia praktyk albo stażu?

Stały
@Karolina

Przynajmniej od półtora roku nie spotkałem żadnego ich ogłoszenia rekrutacyjnego. Chyba pomału się zwijają. Ogólnie rynek odszkodowawczy jest coraz trudniejszy - olbrzymia konkurencja, często nieuczciwa, a dużych spraw coraz mniej... Kto pracuje przynajmniej kilka lat w tej branży, to wie o czym mówię...

Ochotnik

Czy jest jakiś powód, że od dawna nie piszecie? Chciałbym tu pracować i szukam ocen pracowników.

Były
@Ochotnik

Nie wiem czy jeszcze istnieją, ale od roku chyba już nikogo nie szukają...

Ann

To firma jeszcze istnieje i rekrutuje?

Yolo

Jeżeli ktoś z byłych agentów lub aktualnych tejże Kancelarii uważa, że nie wszystko jest okay i chciałby coś w tym zakresie zmienić zapraszam do kontaktu: specjalista.ds.odszkodowan@gmail.com Posiadamy propozycję dla agentów freelancerów jak i liderów grup sprzedażowych Pozdrawiam

Grzegorz

Witam wszystkich, to fakt że w branży odszkodowawczej wszyscy pracują na prowizji. Jak firma nie zakończy postępowania likwidacyjnego, to nikt nie zarabia. Jestem z zarządzie Kancelarii Partner z Krakowa. U nas przedstawiciel nie musi czekać na wypłatę odszkodowania przez firmę ubezpieczeniową, wystarczy przyjęcie odpowiedzialności za szkodę. Wypłacamy zaliczki od 50 do 1000 zł za sprawę. Po wpływie odszkodowania dokonujemy dopłaty prowizji. Nie mamy rozbudowanego tzw. struktury MLM, dlatego jesteśmy w stanie zapłacić przedstawicielowi 50% prowizji pobranej od Klienta. Wypłacamy również Klientowi zaliczkę (oczywiście nie we wszystkich przypadkach). Zgodzę się z Wami, że praca nie jest prosta, natomiast można ją traktować również jako dodatkowe źródło dochodów. Osoby, które poświęcają się całkowicie tematyce odszkodowań zarabiają od 4000 w górę. Rynek odszkodowań się zmienia, Klient jest coraz bardziej świadomy i wymagający, więc ważna jest też "szybkość" załatwienia sprawy. Realizujemy sprawy na drodze postępowania polubownego oraz sądowego. Mamy własnych radców prawnych. Jeżeli ktoś ma ochotę porozmawiać o współpracy, to zapraszam - g.kulawik@partner-kancelaria.pl Możliwe indywidualne ustalenie warunków współpracy dla osób z branży. Co jeszcze ważne, odszkodowanie jest przesyłane bezpośrednio na konto Klienta, do Kancelarii trafia jedynie część prowizyjna. Pozdrawiam wszystkich.

polo
@Grzegorz

I co? zgłosili się do ciebie agenci tej firmy?

rozgladamsie

Dlaczego "daremna'?

Daro

daremna firma

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawna Rubikon SP. Z O.O - Wrocław

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawna Rubikon SP. Z O.O?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawna Rubikon SP. Z O.O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Prawna Rubikon SP. Z O.O?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 0 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kancelaria Prawna Rubikon SP. Z O.O