uldo Polska sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o uldo Polska sp. z o.o.

anonim 2011-01-11 16:20
Bardzo odradzam pracę w tej firmie szczególnie na stanowisku technologa.Technolog w uldo zarabia tam tyle samo co handlowiec a pracy ma o wiele więcej. Brak profesjonalnego podejścia do branży jaką jest piekarstwo/cukiernictwo. Kierownictwo firmy średniego szczebla to ściemniacze i prostacy. Szczególnie ( usunięte przez administratora ) jeszcze raz odradzam omijajcie z daleka ( usunięte przez administratora )
xyz 2011-03-02 21:15
...ktoś, kto wypowiada się w ten sposób o innych, sam jest ( usunięte przez administratora ).,a jak nie podoba Ci się praca w tej firmie, to się zwolnij, bo na twoje miejsce jest wielu chętnych :))) Np., ja :) Już dawno ubiegałem się tam o pracę, ale póki co, podobno mają pełną obsadę...no może, już niedługo..., bo jak dalej będziesz ( usunięte przez administratora ) to ja zajmę twoje miejsce!!! Pamiętaj, nie ma ludzi niezastąpionych!!!
anonim 2011-04-08 11:33
xyz - 2011-03-02 21:15:34

ja piernicze jaki wazeliniarz...i taki czlowiek napewno do czegos dojdzie, taki ktory wlazi kierownictwu w tylek, donosi o wszystki co uslyszey.....szkoda ze jeszcze nie podales swojego imienia i nazwiska zeby wiedzieli kogo zatrudnic. big LOL koleś.
obserwator 2012-03-26 17:00
Witam Państwa. Jestem piekarzem, ale od jakiegoś czau zajmuję się również polepszaczami. Szukam pracy we Wrocławiu. Firmę ULDO widzę z okna więc pomyślałem by w niej spróbować. Od handlowców krążących w środowisku piekarskim słyszałem mnóstwo niepochlebnych zdań. Wpisy na forum jakby te zdania potwierdzały. Podobno jakiś czas temu było w ULDO trzęsienie ziemi? Czy coś się zmieniło?? Obecnie zarabiam ok.3000zŁ. ale bardzo dużo wydaję na dojazdy do pracy i na utrzymanie auta - na samo paliwo 600zł./miesiąc. Wiem co wypisują na forum pracownicy mojej obecnej pracy, i bardzo te wpisy nie odstają od tych tutaj. A z doświadczenia wiem że pracownik niezadowolony ze swojej pracy, nie może być: dobrym, kreatywnym i oddanym pracownikiem. To znowu odbija się na: produktach, jakości obsługi, na odbiorcach, na sprzedaży, i wraca do szefa, a jak zawsze cierpią prości pracownicy. Czy w ULDO coś się zmienia ? Bo pracować trzeba zawsze i wszędzie. Pytanie tylko... Czy wysiłek przekłada się na korzyści. Bo zarobić się do upadłego, i dostać pałą po głowie to nie jet żaden problem, nie tylko w ULDO. Z tego co widzę i słyszę to produkty ULDO nie są bardzo popularne w śród piekarzy na dolnym śląsku. W obecnej mojej pracy mnóstwo wysiłku pochłania przebijanie się przez ludzkie ułomności, a na pracę nad materją, jaką jest bardzo kapryśna mąka nie wystarcza już sił. Czy wpadnę z deszczu pod rynnę??? Nie jestem typem ˝wojującego Jupi˝ i myślę o pracy raczej na: produkcji, magazyn, dostawca, laboratorium....
Michał 2012-06-22 17:52
Pracowałem w tej firmie jako PH, po pierwsze nigdy nie mieli pełnej obsady technologów, powód - słabo płacą, kiepska atmosfera itp.
Odradzam wszystkim pracę w tej firmie - kiepskie zarobki, słaby towar, kierownictwo to prostaki zwłaszcza ten(usunięte przez moderatora)
Zresztą co tu się rozpisywać, suche fakty - rotacja PH i Technologów to rekord świata, sprawdźcie sami.
chlor 2012-09-27 10:40
nie znam kierownictwa tej firmy, ale analizuję różne rzeczy - taki mam zawód ..., ale nie o tym. Chcę tylko uświadomić niektórym, że odkąd zmieniała się kadra zarządzająca wyniki sprzedaży tej firmy są coraz lepsze i mocno pną się w górę. Zatem ci prostacy (jak piszecie) historycy, tudzież inni, którzy teraz nią zarządzają są dobrzy! Przemawiają za tym liczby! A pracownicy zawsze są niezadowoleni, jeśli mają dużo obowiązków, a pieniądze które zarabiane są zawsze za małe ;) Znam to z autopsji, gdyż moim zdaniem też nie zarabiam adekwatnie do wykonywanych obowiązków...:(
technolog uldo 2014-04-15 21:41
firma daje umowy na 5 lat żeby móc bez problemu pozbyc sie pracownika ,bo takie mamy prawo ,tam jest kumoterstwo i ten kto lepiej włazi bez mydła ten pracuje nie ten co sie stara, pokaż że sie znasz a cie wywalą. kierownictwo samo sobie podnosi pensje za coś czego nie zrobili i to po 10 tys za wynalazek ,, głupota, najwięcej przekrętów robi samo kierownictwo , a prezes o niczym nie wie. nie ma w uldo kolegów każdy tylko żeby (usunięte przez administratora)i cie wygryść. sprzedaje bo musze ale produkty beznadziejne ,, uważajcie na technologów i handlowców z centrum Polski mazowieckie łódzkie kieleckie sami konfidenci
Polityk 2015-10-08 10:48
Na jakie stanowisko chcesz aplikować ?To opisze warunki m.in. zarobki.
tech 2015-10-24 15:27
Wiem z autopsji ze praca na tym stanowisku to plusy i minusy:
-samochod służbowy(mozliwosc korzystania w celach prywatnych)
-telefon (jw.)
-atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych efektów.
A teraz minusy:
-nauczyc sie kłamać(przydaje sie w kontakcje z klientem)
-wazelina mile widzina w kontakcje z przelozonymi(bez tego nie podchodz)
-uwazać co mowisz i przy kim(efekt zastraszonego Kowalskiego)
Władysław 2016-08-26 00:20
Każdy kto tu pracuje w narzeka na niskie zarobki i atmosferę w pracy a szczególnie brodatego (historyka) te same osoby pracują od wielu lat.Morał?Unikać jak ognia!
szykno 2016-08-30 15:59
No skoro jest umowa o pracę, to wiąże się to odpowiednio z jakimiś socjalami, a wypłata jest terminowa?
Szedł Grześ przez wieś 2016-10-27 17:27
Od momentu kiedy do koryta dorwał sie G. (ten co szedł przez wieś) nadworny przydupas pani E. atmosfera upadła. Placek nie ma pojęcia o niczym (oprócz wtykania nosa od tyłu).
Pracuję w tej firmie jako (...) . Na szczęście jeszcze chwile bo uważam, że to strata życia i czasu.
Wysokapersona 2016-11-12 18:05
Atmosfery już tu dawno nie ma!!!W mojej opinii cała ta firma to wioska pełna debilizmu.
Alojzy 2016-11-15 21:23
Atmosfera jest tylko zeszła do podziemi tzw,partyzantka.
robol 2016-11-19 23:23
Złoty deszcz na taką partyzantke,przygłupie.
Antek 2016-11-20 11:00
To nie jest zabawa tylko praca komu się nie podoba drzwi otwarte.Firma daje zarobić to nie narzekać i wzasc się do roboty.A atmosferę to proszę sobie robić po pracy w domu.
alek 2016-11-20 13:08
Antek widzę że jesteś kretynem ludzi z takim myśleniem powinno się zamykać ps.proponuje dla ciebie psychologa albo zakład psychiatryczny
amalker 2016-11-20 15:49
Antek jesteś czubkiem
Tom 2016-12-03 02:47
Sypnij stara kasą na święta bo w domu nie ma co zreć.
Kowal 2016-12-26 02:29
No obzarta rodzina a zara do roboty i git.oby tak dalej
byłyPH 2017-01-15 21:32
Słyszałem że [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] już tego kierownika handlowego tj. tego spasionego cukiernika (Siero....) czy jakoś tak, czy ktoś może napisać zaco pogonili tego prostaka.
Obecny 2017-01-19 00:21
Mam to w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ie za co go pogonili.Na każdego przyjdzie czas.A ja zamierzam nadal walić w h...
Papieroch 2017-02-04 23:27
W firmie dużo osób narzeka a tutaj cisza obsrańcy?Pozdrawiam atrakcyjne sprzątaczki byłe i obecne.
pH 2017-02-21 16:47
Te szwaby traktują polaków jak jakieś bydło zarobki w tej firmie to zwykła kpina.
pH 2017-02-25 23:14
Jaka sprzedaż takie traktowanie. jak jest tak źle to teraz mierzeje wiślaną będą przekopywać szwaby kupią ci łopatę i pokarzesz jaki jesteś kozak.
Złote myśli 2017-03-02 22:38
Nie wiem czy był prostakiem wiem natomiast,że w firmie jest jeszcze kilku prostaków którym słoma z butów wystaje i nie zapowiada się na zmianę.Stara ich nie wymieni dopóki robią kasę. A jak wiadomo kasa to jest głowny cel starej.Nachapać się ile się da drugiej szansy nie będzie.Prości ludzie tego i tak nie pojmą.A nawet jak pojmą to i tak z tym nic nie zrobią bo za tępi.
Refleksja 2017-03-25 12:07
W czarnym otworze bezgranicznej ciemności mam cały sztab tego interesownego interesu.
Tlen 2017-04-02 18:18
Spasionego pogonili a ta rudą cichodajke wiecznie zmęczoną tez wypie.... w koncu:)
Spec 2017-04-30 01:15
Szkoda czasu na posraną firmę.
Gluten 2017-05-03 10:17
Żebyś zdechła na celiakię pasztecie,karakanie pier.....
Zostaw swoją opinię o uldo Polska sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie uldo Polska sp. z o.o.